Back to YouTube
YouTube
Croatia

MiceK

▬▬▬▬▬▲▲▲▲▬▬▬▬▬ Name: Leon Location: Croatia, Zagreb Minecraft IGN: MrCro47 ili LeonCroatian ▬▬▬▬▬▲▲▲▲▬▬▬▬▬ Bok ljudi! Ja sam LeonCroatian ili MrCro47, kako god zelite. Ja sam Hrvatski YouTuber koji voli raditi videe i druziti se s vama. Pretplatite se jer je na ovom kanalu uvijek ima zabave. ▬▬▬▬▬▲▲▲▲▬▬▬▬▬

Subscribers
292
Views
27,853
Videos
13
Estimated monthly earnings
-
Channel owner
Unclaimed

To claim this channel, temporarily add mc.game to the channel description on YouTube, save it, then click below.

Log in

Channel videos

Stored videos longer than 60 seconds, sorted by mc.game likes and then YouTube likes.

YT likes
123
Views
12,033
YT likes
22
Views
3,331
YT likes
19
Views
1,940
YT likes
17
Views
1,554
YT likes
14
Views
2,835
YT likes
12
Views
1,006
YT likes
10
Views
1,113
YT likes
10
Views
965
YT likes
9
Views
1,080
YT likes
8
Views
1,230

Channel shorts

Stored shorts up to 60 seconds, sorted by mc.game likes and then YouTube likes.

No stored shorts for this channel yet.

Channel comments

Comments under this channel's videos, sorted by like count.

Pozdrav, Želim vam predstaviti Rebirth of Balkan Minecraft Community. Forum: http://rebirthofbalkan.com MC Server: 178.33.34.224 TeamSpeak: ts3.crohq.org --------------------------------------- Na serveru vas očekuje dobar Staff team, kao i odlični uslovi za Minecraft gameplay. Server je baziran na Towny Survival, igrači mogu graditi sopstvene gradove i voditi svoje vlastite nacije. RoB Community postoji već dugi niz godina i RoB je bio jedan od prvih Minecraft Servera na Ex-Yu prostorima, rekord servera je oko 350 igrača online. Od našeg communityja možete očekivati mnogo, prvenstveno kvalitetan gameplay kao i ugodno druženje. Za više informacija, registrujte se na našem forumu i dođite posjetiti naš server :)

YT likes
0

Čovječe, ja imam četverojezgreni procesor od 2,6 GHz, pa mi šteka ak chunkove stavim na više od 8 (ti ti je prije bio prikaz udaljenosti). Uopće procesor nije bitan, grafička je najbitnija, a onda je bitno da imaš bar 2 gb ram-a, a ja imam 3 Gb, DDR3.

YT likes
0