
Be first today
No score has been saved yet. Play one round and claim today's board.

Creeper Dash
No score has been saved today. Run the track and claim the first diamonds.

Chicken Rage
No score has been saved today. Be the first.

To claim this channel, temporarily add mc.game to the channel description on YouTube, save it, then click below.
Log inChannel videos
Stored videos longer than 60 seconds, sorted by mc.game likes and then YouTube likes.
Channel shorts
Stored shorts up to 60 seconds, sorted by mc.game likes and then YouTube likes.
Channel comments
Comments under this channel's videos, sorted by like count.
Több mint 1 hónapot dolgoztam ezzel a videóval, felvenni, replay modban is visszanézni, mégvágni, stb. Már nagyon vártam hogy én is megcsináljam ezt a challenget!😁 Szóval ha egy kicsit is tetszik és értékeled a tartalmat akkor fejeld be a lájk gombot!❤️🔥
Pofátlanul sok munka volt ezzel a videóval (is), köszi ha nyomtok egy lájkot és megosztást rá!❤
Tudom, arról volt szó hogy “kimaxoltuk” ezt a survivalt, de úgy gondoltam ezt a challenget itt még muszáj beadni!🤯
Legyen 100 nap hejett 200 nap (lájk hogy alex hez eljusson)
ALEX MIKOR LESZ MÁJNKRÁFT??
Ki van itt egy perc alatt?😂 👇
A mai zümis menü: Töltött zümis kolbász - €2,89 Töltött zümis babgulyás - €5,50 Zümis méhburger - €3,20 Zümis koka kolás méh ital - €4,10
3 FONTOS INFÓ: 📍Közönségtalálkozó: 2024, január 6, Sepsiszentgyörgy (pláza) 🧶Kövess be threads-en: www.threads.net/@alex.csiger 🎄Boldog Karácsonyt mindenkinek!
Uborcraft? "That's a name I haven't heard in a long time..."
Ki várta úgy igazán, ezt a pillanatot?🤯 Ne feledd a REDMAGIC Tabletet sem!😎 https://bit.ly/3JCKXvT
első https://wo.ws/49KAE3U
Nem gondoltam volna hogy a rendszerváltás után tudok-e bárminek is ennyire örülni de Alex megint kitettél magadért! Nem bírom abbahagyni a nevetést 😂
ALEX MIKOR LESZ MÁJNKRÁFT??? 😂 Edit: Köszi a sok likeot
Támogassátok a Trianon Turizmust egy FELIRATKOZÁSSAL!!!!!!4!4!!!!!
Még legyen meg a 400 nap is!❤ Aki így gondolja 👇
Team 1óra Elött🎉 👇
Remélem lesz folytatás 200 nappal. Sok sikert a videózáshoz! 🔥🔥
Kérlek Alex legyen majd egy 300 száz napot hardkcore!!
Lesz ebből egy 200 napos túlélés?
Grat a 900k hoz! Remélem hamarosan meglesz az 1millió❤
Ennyi munka és te még mindig gyártod nekünk a videókat! Hatlamas tisztelet neked Alex!
Aki egyből lájkolt
ALEX MIKOR LESZ MÁJNKRÁFT?????????????😊
Na Alex MiKoR LeSz MiNeCrAfT?? Viccet félre téve, ha érdekel, töltsd le ingyen a Revolut-ot a linkemmel, és igényeld a 8500 forintos jutalmat!💸 https://get.revolut.com/z4lF/alexcsiger2 (a promóció az új felhasználókra érvényes 2024.11.29.-éig, a promóció általános szerződési feltételei megtalálhatók a leírásban szereplő linken)
A végén zümi nagyon jó volt😂😂
Legyen még ilyen videó!❤ Aki akar: 👇🏻
Véégre egy minecraftos videó!! Már nagyon hiányoltam ezt a fajta tartalmat
Ki van itt milliók előtt ❤
A legendák már itt
Legendák már itt vannak
Először azt hittem, hogy a 100 napos világot folytatjátok 200-ig. De nem baj, el sem tudnám képzelni mennyi idő lehet egy ilyen kiváló minőségű videót csinálni. Így tovább!
Alex, végre egy survival rész🎉 annyira vártam ‼️ mi lenne ha elkezdenétek egy hardcore sorozatot ❓️ tudom, hogy volt egy live hardcoreban de az nem tartott aNnYiRa sokáig xD (amúgy elég sokáig volt :>) de úgy értem egy sorozat részeken keresztül (és megpróbálni nem megölni egymást, főleg te meg Zümi xD) imádnám személy szerint ha folytatnátok ezt a túlélő sorozatot ❤
Szia Alex köszönjük ezeket a csodás videókat❤
Lehetne a survival sorozatotokba egy olyan rész ahol az összes achievmentet megszerzed. Like hogy eljusson Alexhez👇👇👇
Életem 1. liveja amit élőben néztem végig!!! A többitől mindig lekéstem.😢 De utólag már az összeset megnéztem.❤ Sok sikert a továbbiakban.👍
Aki ezt a kommentet látja annak legyen szép napja!😊
Jó lett mint mindig! Ezeket a videókat youtuberekkel nagyon adom!
Cresser, Barni, UborCraft egy Alex Csígér minecraft videóban😲 OMG
Zümi nélkül nem igazi a Minecraft videó! (Csak viccelek, egyébként nagyon jó videó lett, köszi Alex )
Zümi a legnagyobb arc a világon eskü XDD Imádjuk a videóid Alex🙏💯 Edit: Te-jó-ég... ennyi lájkot még életemben nem kaptam😮 Köszönöm szépen nektek🎉
Köszönjük Alex az új videót! Gondolom nagyon sok munkát vett igénybe, mint a többi videó.
gratulálok az 1M -hoz Alex!🎉
Végreeee jó látni hogy újra kezdődik a minecraft korszak
Végre Minecraft 🎉🎉🎉
Legalább amíg nézzük a videót senki nem fogja kérdezni hogy: MIKOR LESZ MÁJNKRÁFT???
Legyen folytatás 200 nappal nagyon jó lett! Így tovább
3:25 😂😂😂 Gyémánt!
Már nagyon vártam a következő videót és nem csalódtam. Mindig jobb és viccesebb dolgokat hozol.🤝🤌
Végre láttunk valamennyit Zümiből❤
Köszönjük szépen hogy mindig jó tartalmakat gyártasz!😊 És ennyi munkát teszel bele😃👍 Ja és gratulálok a 996 000 feriratkozóhoz🎉 👇
2025 novemberébe vagy Decemberébe valaki??????❤
Köszönjük ezt a király csidejot :)
1. Nap Hogy megkérem Alexet hogy legyen zümi face reveal.
Szia Alex, nagyon nagy fanod vagyok, már nézlek téged 5 éve és konkrétan rajtad nőttem fel. Köszönök mindent neked, hogy amikor nehéz időkön mentem keresztül, megnéztem egy videódat és jobb lett a kedvem. Csak így tovább Alex!!! Ne add fel soha! Az 1.000.000 millió feliratkozást meg megérdemelted! Hajrá a 2.000.000 millióhoz is Alex!
Nagyon jó a videó! Nekem az az egy dolog nem tetszett hogy csak 18:49 hosszú a videó és nem 1óra plusszos!😊
VÉGRE MINECRAFT JO LENNE HA UJRA VISSZAJÖNNE A SURVIVAL! LIKE HOGY JUSSON EL ALEXIG
Szia Alex ! Nagyon jó lett a live !❤❤ Mindjárt megvan az 1 Millió feliratkozó !!!❤🎉 Hajrá!
Olyan jó Alex vidivel kezdeni a napot ! Lázas vagyok és ezek a videók nagyon jók ilyenkor! Köszönjük Alex 🎉
,,Úristen, megyek, mint a rohadt éle- NEEEEE!! LEESTEEM!!" 😂😂
Szia Alex! Meg kérhetlek hogy a világ seedjet és a kotdinátákat megosztod? (Like hogy eljuson alexhez)
Megérte ez a sok munka, hisz egy extrém, csodálatos videó lett. Köszönjük Alex ezeket a nagyon szuper videókat! Legjobb videós vagy! ❤️🎉
Boldog karácsonyt Alex! Látszik hogy milyen nagy a szíved! Köszönjük a minöségi tartalmat! Ui: mindenkinek kellemes ünnepeket kívánok!
7:17 Ez csak nem egy.... ZÜMI FACE REVEAL!😅😅😅
Nagyon jó lett ez a vidi is látom azért zümi még mindig a régi 😆 🤣 megy a lájk!!!
Nyári szünet ? 2025 valaki??
Végre egy szombat reggelre Alex videó felkelni a legjobb 🎉🎉🎉😊❤
Hamarosan 1 millió 😅
Boldog karácsonyt kívánok nektek Alex és köszönöm a videót👍👍
Annyira furcsa hogy rajtad nőttem fel és most így 18évesen leültem és azt mondtam hogy nekem most nosztalgiáznom kell és megnéztem ezt a videót és olyan jó kedvem lett hogy el is felejtettem minden rosszat ami velem történt csak így tovább gratula az 1milliohoz(abba az 1millioba én is benne vagyok😉)és remélem hogy lesz még sok sok ilyen vicces,szorakoztató videó!
Ez a zümi egy beteg állat de szeretjük 😂😂😂😂
Zümi biztos megnyerte volna, szerintem ezért nem is szerepelt a videóban 😆 de amúgy tök jó lett a vidi
Nincs is jobb, mint nyaralás közben egy Alex videóra kelni! Legjobb! 🎉
Alex a legjobb videós aki így gondolja 👇
Aki ezt a commentet végigolvassa… IATKOZZON FEL ALEXRE!!!!🙏🙏🎉🎉🎉 És legyen szép napja🙃
Grat az 1 millióhoz!!🎉🎉
Gg Alex hogy végig csináltad ezt az egészet, Boldog karácsonyt és jó agysejt szerzést !
Megyi idöbe és fáratságba ezt a 372 blokkot meg keresni de nem ja várom az új vidit💜 lesz majd még cs.go? Mert nagyon szeretem a te Alex tartalmakat Alex te vagy a legjobb meg érdemled a 1M te csinálsz ijen vicces videók meg minden szeretem az összes videotad így tovább alex❤
Zümi igazi marketing menedzser a videó végén 😂
Szia Alex nagyon vàrtam màr a minecraftos videót!🎉 Ami tiszteletre méltó hogy több óràt dolgozol egy videóval + a vàgàs a követöidnek!!❤🎉 Gratulálok a 900k hoz!!!🎉❤ Tovàbbi sok sikert az 1M hez!🎉
ALEX MINDJÁRT MEGVAN AZ 1M!!!! GYERÜNK
Istvánnal sokkal jobb volt a sorozat mint Gáborral😢 Team aki egyetért💔 👇
Dancin'! ! Amúgy nagyon jó lett a vidi! Örülök hogy Tag vagyok! Csigér klán 😂
Amugy Alex, ha 2 dájmondot találsz egymás fölött a falban, akkor érdemes körbeásni, mert van olyan, hogy nem közvetlen egymással szomszédos blockon képződik le, és lehet, hogy ott még van dájmánd.
Csá Alex te jó videós vagy (\_/) (^o^) />❤ Iratkozatok Alex re
Köszönjük ezt a király Csidejót!😂✌️
Alex egy kicsit úgy nézett ki mint Petőfi Sándor😂😂😂
Szia Alex pls jövő karácsonyra is lesz egy hasonló videó Aki szerint még legyen ilyen 👇🏿👇🏿
Like aki szerint ideje lenne elkezdeni egy új minecraft sorozatot. 👇
Én nagyon imádtam az összes sztrímet. Amikről lemaradtam visszanéztem legalább mindet 3-szor. Nagyon szórakoztató volt. Alig várom a következő minecraftos videót.
Nagyon nagy vagy alex! Sajnos most lemaradtam de majd kövi live nak donate - lek;D
Zümi beszete a gyógyszereit 😂
Nagyon tetszett alex És te vagy a legjobb vidis az egész világon.És hajrá a 1N feliratozó
Fojtatást akarok akarok folytatás aki várja az 👇🏼
Aki minecraftozik 👇
Szia Alex! Ha lesz GTA videó, esetleg elmagyaráznád, hogy kell vadászgépet vezetni. (Hogy kell felszállni, melyik betűket kell nyomni stb. stb.) Köszi előre is, és te vagy a legjobb videós!
Szia alex! Esetleg a barátaiddal elkezdhetnél újra egy minecraft survival-t, mert már nagyon hiányzik tőled a túlélő sorozat.
Nagyon rég óta nézlek már,és imádtuk a nővéremmel az első Minecraft sorozatodat. Eltelt azóta rengeteg év és tudom nem nagy szó,de rettentően büszke vagyok rád és arra,amit felépítettél azóta! Nosztalgikus volt ez a videó is.
Szia Alex mikor kezdtek új Minecraft sorozatot ?Amikor kijön a Minecraft 1.21 lessz rengeteg frissítés és akkor elkozdhetnétek
5:53 Epic moment😂😂😂😂
Aki az 1 millás live után nézi ezt a liveot 👇🏻♥️🥳🥳🥳
Nekem egyszer egy creeper robbantotta ki az 5 gyémántomat.😢😂.
1000 nap legyen Aki igy gonolja 👇
Ki van itt 2025-ben??? Aki igen like 👇
Hellooo
Nagyon pró pléjer alíg tud kraftolni
MIKOR LESZ MINECRAFT?!
Szia Alex! Köszönjük szépen ezt a csodálatos videót! Sosem vallasz kudarcot a napom feldobásával. 2023-ban is csak jó videókat láthattunk köszönjük ezt a szép évet! Boldog karácsonyt, és boldog új évet mindenkinek🎉❤
Márcsak 7 ezer feliratkozó van hátra! Csak így tovább hogy legyen 1 milla-10 milla-50 milla feliratkozó! És a nézőknek mondom hogy:IRATKOZZATOK FEL ALEXRE!! Vicces volt a minecraft túlélő 2. évadában hogy mondta zümi hogy:HALÁL HALÁL HALÁL!! miközben ölte a vándor falusit és a lámáit. Amúgy te vagy a kedvenc videósom!❤❤😊😊
❤❤❤❤🎉🎉🎉🎉🎉1milo
