
Be first today
No score has been saved yet. Play one round and claim today's board.

Creeper Dash
No score has been saved today. Run the track and claim the first diamonds.

Chicken Rage
No score has been saved today. Be the first.

Extr3mgamer
👉 Egy Gamer youtuber, aki szeret videózni. 📌 (Shortsok, élő adások twitchen / rendes videók) 😍 Ha tetszene a Youtube csatornám, nyomj egy feliratkozást! 👊 🛎 A csengőt is ajánlom benyomni, hiszen így tudsz értesítést kapni a legújabb tartalmaimról! 😁 📫 Üzleti felkeresés: [email protected] 👾 Twitchen itt találsz: https://www.twitch.tv/extr3mgamer
To claim this channel, temporarily add mc.game to the channel description on YouTube, save it, then click below.
Log inChannel videos
Stored videos longer than 60 seconds, sorted by mc.game likes and then YouTube likes.
Channel shorts
Stored shorts up to 60 seconds, sorted by mc.game likes and then YouTube likes.
Channel comments
Comments under this channel's videos, sorted by like count.
A játékban vannak dinamitok ami azt jelenti hogy az újkorban. Az újkor 1640-be kezdődött és a dinamitokat 1844-találták fel.
Aki szerint új kor az 👇👇
Hát nem😂, mert egy csomó ember ezt használta és nem te találtad ki
Új kor mivel van redstone= elektromosság.
Légyszi új vidi hosszú pls nagyon hiánxozbak 👇katt ha te is szeretnédd❤❤
😂Lány voltál vagy liveoltál😂
Középkor, mert az egész harctéma középkori😊😊😊😊
XD A LEGJOBB VIDEÓS VAGY 👇NYOMJ IDE!
Azért egy kis újítás kéne nekik, ez igaz
Fhúúúú, nagyon tetszett !❤🎉😂
Aki nevetett 👇
Először azt hittem h lány át mondtal
Az őskorban nem voltak dinoszauruszok...
A jelenlegi kor után amikor a civilizáció nagy része eltűnt 😅
Középkor🎉
Nem rólad nevezték el, hanem csak lecopyzták rollad!😂🎉
Ez nagyon jó!😂😂😂
ha még egyszer kimondod be robanok😅😂😂😂😂
❤️ Csatlakozzatok a Discord szerverembe! - https://discord.gg/phaChKHJkc 😎 Illetve kövess be twitchen! - https://www.twitch.tv/extr3mgamer
Felirat kosztam! 😅
Legyen minecraft de nem nyulhatsz zöldszínhez és nem nyulhatsz kő hőz :D
Lehet hogy csak nem látta
Ki etemeg a ucso bízzámat?! 😡 Ha Ha Ha Ha Ha ha😂😂😂
❤️ Csatlakozzatok a Discord szerverembe! - https://discord.gg/phaChKHJkc 😎 Illetve kövess be twitchen! - https://www.twitch.tv/extr3mgamer
Ez mondjuk igaz, mert én láttam az élőidet
😂😂😂😂ez nagyon vicces, én is először ilyesmikkel próbáltam
Nagyon tetszet ez a0 video❤❤
Én már az első sértésnél kinyírtam volna 😂😂😂😂
Mike Tyson fia🤣
Szerintem nincs rá esély!
200 IQ 😂
Jó és vicces videó lett😂 Csak így tovább!!!!!❤❤❤❤❤
És te fogod őket tanítani?😅
Úristen szia téged nagyon régen láttalak és nagyon imádtam a videoid de sosem találtalak meg most végre megvagy!
XD csak még 3 násodpercet sem bírt ki😂😂😂😂😂😂
Haah
👇
Lehet az is hogy remélem tetszet a videó csumi
4:Csö Csi Csá😂😂😂
Be van zárva a barrerbe de amúgy használ a /tickfreeze és meg fagy
❤️ Csatlakozzatok a Discord szerverembe! - https://discord.gg/phaChKHJkc 😎 Illetve kövess be twitchen! - https://www.twitch.tv/extr3mgamer
Igen? Beszó'tál? Akkor gyere ki a hóra! Úgy is január van.😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Segítség 😮 a liveba azt írja h csak feliratkozó mód és nem tudok írni pedig eskü fel vagyok iratkozzva
Nekem.is.van.olyan.🎉🎉🎉
Mondjuk az első amit csináltál az logikusabb lenne
Rájöttem
😂❤
Nagyonvices ez az ááaaááá😂😂😂😂😂❤
Szerintem utoljára 2023-ban láttalak☠️
A vége nagyon jó volt 😂😂😂😂😂😂😂😂
Amúgy nyomtam én is egy likeot, Kérlek sziveld!
Nyomok egy lákot 👍
A szememet hogy hányom ki hogyha még meg se ettem ?????😂😂😂😅😅😅😅??
Nagyon tetszet😂
😂😂😂
Làtszik hogy ki eték az agyukat
❤️ Csatlakozzatok a Discord szerverembe! - https://discord.gg/phaChKHJkc 😎 Illetve kövess be twitchen! - https://www.twitch.tv/extr3mgamer
Azt hittem a telóm laggol
Igen
Azt hittem hogy a telóm laggol😂😂😂😂
Aszhitem hogy a telóm langol
❤❤❤❤
Feliratkoztam
csinálsz tutorialt a számlálóról?
Ja persze😂😂
😂
Csá tokyo! Emlékszel rám! Régen rád néztem hogy megismerjelek de ott hagytalak 2 évig! De nem hiszem hogy emlékszel rám, nekem régen az volt a nevem hogy HNGboldog! Na? Emlékszel tokyo
Hardcore sorozat lehetne csémi😂
😂😂
😂😂 ez nagyon jólett
Ez nagyon jó volt 😂😂😂😂😂
Dobj egy likeot mivel én elkapom
Vitszes videoid vanak én szerete a videoid
Nagyon hhhhhhhhhhhhhááááááá
67🎉😂❤😢😮😅😊
Öldmeg
nagyon jó őldmeg
100
Te nem te hanem ederman😂😂😂
😎😎😎😎
😆😆😆🤣
😂😮🤣
😮
❤
En likeot nyomtam nagyon jo videos vagy😊
Nehézben az ajtot kitöri
Mindenki azt írja lagol nem bagol? Van IQ
IGEN!?
azt hitem hogy nincs internet öt perce
Laggolsz?😂😂
Na azért ne feszegessük a határokat 😂😂😂
😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊
❤
12:07 amungos ez fiksz
2:55 meg érdemeled mert jó vidis vagy
Elso
Liveolsz ma twhichen
Te vagy a legjobb videós❤❤❤❤❤
Jó lett
Fosatós 😂😂
szeretem a videoidat
de tényleg van olyan üzlet hogy kettő párna ki van így rakva
Ez jó lett 😂😂😂
Nagyon jó lett😂🤨
te vagy a majom?
Kéne egy asmr csatornat csinalnod.. xdddd
Ez hülye😂😂😂😂
EZ jo volt nagyon tetszett
xd
ez rohadt jo lett
Nagy csoport😂😂😂😂😂😂😂
Haha de vicces!
Ismerem ezt a memet nagyon jó lett a videó
😂😂😂😂🎉🎉🎉😅😅
😂😂😂😂😂😂😂
🐤🐥😂😂
😂😂😂😂🎉ou dd
jaj beleestem a gödörbe jó ez volt a legviccesebb pillanat😂😂😂😂😂😂
Balázs
Ától még megcsinálta
2
Ahogy gyalogvlog mondaná Hajrá! Sziasztok!
😂
Nekem ugyan ilyen fülesem van csak pirosba🙂
XD 😂😂
Az első volt a legjobb
Köszi
Én: A sajt legyen veletek :3
😂😂
Enderman.
Nyílván te nyersz!❤
Gyere ki a hóra 😂😂😂😂😂😂😂
❤😂😂😂😂😂
😅😂😅😂😅😂😅😂😅😅😂😅😂😅😂😅😂😅😂😅😂😅😅😂
❤
Xddd
ATI
😂
❤❤❤❤❤❤❤😮😮😮😮❤❤❤❤❤😊
Nem akarok creeper lenni én még élni akarok
Lessz hijobrájnos Vidi? Pls teso
30. Lájkolovagyok ❤
Like
èn a Lájkra
Nem-re szavaztam😊
💖💖💝💜💜♥️
Én alakból fel voltam iratkozva😂😂 tényleg jó videós vagy❤❤❤
❤❤❤❤❤❤
nagyon buta
Igen
❤❤❤🎉😂🎉😮
Jesz
ezt te csináltad egyértelmű😂😂😂
😂😂
Kivited aztaaaaa😂
Mi történt a játékk az élet kipróbálni😮
Hát ijen a minecraft
Mert az ajtó egy blokk nak számit
Ez télleg logikàtlan :D
ez nagyon igaz sajnos, 😔😔😔
pont dobott fel videót és láttam ott is :D
Így szeretjük a Minecraftot🙂🙂 Meg hogy logikátlan TULZOTTAN☹️
😮😮
Mi az a sztirim
9:18 Inkább még magyarul a Verdák, mint animációs mesefilm. ;)
Te még élsz?
na csááá
Szia Boby! Ki nem fog több kotont lopni. Ja nem... xD
Szia hoby
Persze pont rólad😂
Öhöööm, szerintem kicsit félre értettem, "Mikor még lány voltam évekkel ezelött"
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
🎉🎉🎉🎉😂😂😂😂😂
Hát ez nem gondoltad túl gépnek gatya😂😂😂
hát ez nagyon jó🤣
likeoltam :)
😂😂
❤
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂✌️
Imadom😂😂❤
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
😂
Szivesen😂 Kéne egy ilyen újítás
A csat gpt ne használjátok ilyenre mert ez olyan vizet fogyaszt amit utána már nem lehet semmire se használni fürdésre se ivásra se
De hát megcsinálta!!!!!!❤
Legyen part2❤❤❤❤
Hahaha😂😂😂😂
❤️ Csatlakozzatok a Discord szerverembe! - https://discord.gg/phaChKHJkc 😎 Illetve kövess be twitchen! - https://www.twitch.tv/extr3mgamer
Te vagy a kedvenc videósom
❤️ Csatlakozzatok a Discord szerverembe! - https://discord.gg/phaChKHJkc 😎 Illetve kövess be twitchen! - https://www.twitch.tv/extr3mgamer
😂😂😂😂❤ ez jó
❤️ Csatlakozzatok a Discord szerverembe! - https://discord.gg/phaChKHJkc 😎 Illetve kövess be twitchen! - https://www.twitch.tv/extr3mgamer
😂
❤️ Csatlakozzatok a Discord szerverembe! - https://discord.gg/phaChKHJkc 😎 Illetve kövess be twitchen! - https://www.twitch.tv/extr3mgamer
