
Be first today
No score has been saved yet. Play one round and claim today's board.

Creeper Dash
No score has been saved today. Run the track and claim the first diamonds.

Chicken Rage
No score has been saved today. Be the first.

To claim this channel, temporarily add mc.game to the channel description on YouTube, save it, then click below.
Log inChannel videos
Stored videos longer than 60 seconds, sorted by mc.game likes and then YouTube likes.
Channel shorts
Stored shorts up to 60 seconds, sorted by mc.game likes and then YouTube likes.
Channel comments
Comments under this channel's videos, sorted by like count.
végre már nagyon vártam!😀 Azt hittem sosem lesz új videó
10/10 video szeretnék meg ilyent látni vicces karakterek vagytok így egyűtt 😂😂😅 madárijesztő😂
nekem valóságba is az van
Nagyon cukik vagytok együtt!
Ez akora szüreális röhejes eszement baromság volt...ÉS EGYBEN FANTASZTIKUS IGY TOVÁB! Nekem tetszet😅 lesz e fortnite video vagy még EXTRÉM vices video 😂🤣👍
Nagyon jó lett a vidi,csak így tovább!
7:24 az Hatsune Miku
Hát... az én világomban szegények bugosak a sok ládátol😅😅😅
🎉 Örömmel jelentem be, hogy mától elérhetők a saját márkás termékeim! https://mcshop.hu/youtuber-webshop-7486/gyusziboi-7655 Köszönöm mindenkinek a támogatást – nélkületek ez nem jöhetett volna létre! 🙏
Na gratulàlok van baràtnőd
Van nekem egy videó ötletem: Teszteld le a legrosszabb minecraft horror modokat. De ez csak egy ötlet. UI: Nagyon jó lett ez a videó.És te vagy a legjobb minecraftos.
8:28 az a netherite kapa fúlos encsántokall 😂
0:12 egy pofont😂😂😂
Gyuszi magyar ország a minecraft ban gg
Szia Gyuszi most november 20-adikán lesz a szüli napom és jól lesne ha előre felköszöntenél előre!😅❤❤ mert te vagy a kedvenc videósom!
Mi lenne ha csinálnál egy olyan videót amiben ki öntödei az a voidos gödröt és miközben menekült előle kijátszani a játékot
Nagyon jó videós vagy csak így tovább és a barátnőd az nagyon vicces és te is az vagy ❤🎉
Brooo az Ender dragon Miku 😂😂
5:10 nagy kár hogy a bölcs lézer, meg a Nyíregyháza nincs benne.. 🤣🤣
mi a mod neve?
“Azt nem akartam” xdddd
A videó végén remélem nem csak én csináltam össze magam (gyűlölöm a pókokat :c)
Koszi hogy feliratkoztal a csatornamra! Ui: Tetszik hogy ilyen nyugodt stilusban vannak megvagva a videoid. 💙
10:31 ez nem Doge lenne amúgy???
víz a NETHERBEN!!!!!!
nagyon jó videó lett! legyen még ilyen pls😀
Mod név?
0:21 csak be kerultel az infinity Castel be, de ott nagy az eselye annak hogy meg halsz
0:22 respect a hangefektért
A zene címe: believer by imagine dragons
Nagyon jó vagy legyen még ilyen vidi!!!🎉🎉🎉
4:10 neked van lelkitársad? 😂😂😂😂😂
a creeper azért malac mert eredetileg a creeper egy malac akart volna lenni.
Én játszanák a dinnyéssel 🤣🤣
A falusi helikopter a Villager News-ból van
-Főnök kifogytunk az ötletekből! -Nem baj csináljon a tehèn.......... semmit👍
Ez a hógolem eléggé el tök-élt volt😂
Szegény Béla 😢😅🎉❤
Anya!😂
Használj lándzsát amikor zuhannak az állatok
Amúgy a valóságban is támadnak a libák... Jó vidi lett!
Nagyon király videó 📹
0:47 És még a minecraft libák hangja is olyan mint a libás játékban a libáknak...
222 like on van akk nem like olom,maradjon meg😅
Az kemèny🤟👍👍
Köszi hogy szóltál nekem
Ez a ghastos mod 10/10 . És még az arcába is hatolhatsz.
Jee te vagy a legjobb
Ez doctor who utalás 😊
Mi a mod neve?
2🎉
Gyusziboy a géped úgy meg fog verni mint a fene
10:37 ott volt egy ősi törmelék
#por 😊szivo
A Bárány a legjobb🤣
Az elövigyázatoság😅😅😅
Mi a mod neve? Legyen belő,e vidi😢plsplsplsplsplsplsplsplsplsplspls 🎉😢
áh csak egy kicsit
Te szereted a rókákat 🦊? Nekem az a kedvenc állatom😅 🦊
0:21 Demon Slayer hang effekt🤨
Jó lett
végre új vidi😎
Próbálj meg a phonk edites moddal kivini a játékot😂
Azta🎉
3:46 most nagyon fogod elkerülni ezt a vizet most ebbe a játékba 👌💀
Ezt vr ba kellet volna❤
7:24 Miku dragon xD
Nagyon jó lett a videó! lehetne modos tülélő?
6:28 az Kèk a jurassic wordből😂❤❤
Egy óriási ÓRIÁSI piramis tetejére tegyél egy vizet❤❤❤
Nagyon tetszett! Mi a modnak a neve?
Nagyon jó lett!
Már vártam a következő videót Gyusziboi!
1. Lajkoló, 1. Kommentelő!!!
________ / □ □ \ ● | | ● Ha ezt megtudod csinálni csináld meg és 👇
1🎉 Hát igen, van, aki nem sajnálja a gépét…😂😂
Mekkora szerencse XD
Techonologia😂😂
ott volt melleted a falu mikor mondtad hogy keresni kéne
Egy kis dragon ball z
Mahoraga jó volt hogy bevagtad
GyusziBoi pls. a kövi videótól indíts el egy Grounded sorozatot, ami legalább 10 részes legyen. Pls.
Végre egy ilyen videó😅
Ez a zipline-os parkour mod volt az első mod ami ténylegesen tetszik is. köszi😎 és király lett a videó🍻
Szerencse
Érdekes amugy, hogy az AI probálkozik 🤣 Ennek lehetne egy második része, ahol nem egy kép alapján kell neki elkésziteni, hanem több vizuális támpont alapján. Ill össze lehetne hasonlitani mondjuk 3 különböző épületet több AI-al is, bár nemtom hogy a Gemini képes-e mc sxhematicot készíteni.
ez melyik mod? azért kéne, mert van egy smp szerverem ahol szerezném látni az ellenfeleim hp-ját
Nagyon rendes tessék levegni fog neked azt mondja eléggé könnyen megoldott hát én robot lennék én is elmennék a én nem mennék ki dolgozni ilyen raktárhoz nem
😂 hallod nem erre számítottam de nagyon jó lett🤣🤣🤣
😳😳😳😳😳😳
😂
Hamár a kanàl bent lenne akkor a villa is😂😂😂
Ezzel a R.E.P.O.-s móddal nyomhatnál egy végigjátszást!
Hogy jutsz haza
Kihagytad az ajtóról a harmadikat
First day firs I'm a... Beliver vot amit csinaltal
minecraft, de anime az egész világ
Láva csirke
what time is it I am so
MI VOLT EZ A VÉGÉN KONKRÉTAN REPÜLT FELÉD A PÓK!!!😬🕷
Kérleklegyenmég pókosvideód❤❤🎉🕷️🕸️🕸️🕷️🕷️🕷️🕷️🕷️🕷️🕷️🕷️🕷️🕷️🕷️🕷️!!!
Szia gyusziboi mikor lesz új videó nagyon várom és csak szólok az anyukám telefonján fel vagyok iratkozva rád a mamámén meg a salyátomon is és nagyon várom az új videót!❤❤
Szia gyusziboi te vagy a kedvenc videósom minden nap meg nézem hogy rakták e fel új videót! Ja és fel vagyok iratkoztam rád!❤❤❤❤😊😊😊
A dzsungel templomba van egy secret chest amit a karok mögött találsz
Meglett a 80k ! ❤❤😮😮😮
Láttam a videót és jó lett
Jó lett
Nagyon jó volt a videó 😍 annyira cukik vagytok 🥰
6:34 no Way kék a jurassic worldből 🎉😂
7:44 shulker
Szia Gyuszi te vagy a kedvenc videósom így tovább!❤❤❤🦊🦊🦊🎉😊😊
Nagyon szetiszfájing. Főleg az endörpörlös meg a sálkörös. A tnt gilisztánál az segíthet, ha kezdeti oldalsebességet adsz nekik a commandban.
Coblemon pls (pls=légyszí)
JÓÓÓ! AZ ÓRIÁSI kisegér!!!
Nagy nagy egérke 😂🦔
Imádom dr nowheret❤❤❤❤❤
Vííííízzzzzzzzz??????
A legendák már itt vannak
hetedik
Ott volt egy slime block kereszt😶
Ke-ke-kenyér xdd
Te vagy a kedvenc videósom! Már 4 éve követlek! 😊
Nagyon jó let
Mi volt a végén az a random mahoraga?
Skeletonplayer123 banolva lett cheatingért.
Szia nagyon szeretem a videóidat
Ha akartok rendelni tőlük, nem ajánlom! Én rendeltem a gyermekemnek karácsonyra Kolozsvárra, de soha nem érkezett meg. El sem tudom mondani, mekkora volt a kiábrándulás, hogy a gyermekem nem kapta meg az árva várt ajándékot, és azóta sem térítették vissza a pénzt. Most április van. Remélem, a karma visszafizeti nektek ezt a sunyi, szemtelen, nemtörődöm viselkedést és egy gyerek becsapását! További szép napot! Ja, és fel is fogom jelenteni önöket!
Ki akarod magad löni akkor ezt csináld tegyél le 3×3mas tnt-t és tegyél le rextont a szélere és egy kart és egy hajot a közepére
Nekem nem kell semmi ilyen az mc kifagyasztásához 😭😭😭
Nagyon jó lett!
Mèg lesz több ijen videó??? Mert jó lett
😊😊😊😊😊😊😊😊🎉🎉 szuper
Pov:Minecraft🤣
Szerintem ez nem lett meg tervez ve😂😅
Nah szerencse
😂
Őszinte részvétem Béla miatt! 😢
BÉLA!!!! 😢😢😢😢
imádom a videóidat gyusziboi
11:41 hármat😑
Mikor lesz coblemon?
4:05 a legelső AI
Ezt akarom
Igen fiam❤
Mi a mod neve
masszív falusi
Anyaaa!!!😂😂😂
Anyaaaaa!!😂😂😂
Yeeeee de menö❤❤
(/¯◡ ‿ ◡)/¯ ~ ┻━┻
Xd
Tick speed 1000
The water went out🧊🧊🧊
Már dobhatod ki a számítógépek😂
Mi a mód neve?
Ha te gyujtod meg a tnt-t akkor ugy veszi a játék hogy te ölöd meg a mobot de ha redstone blockot teszel mellé akkor már nem.
Xd 12:16 az ősi törmelék😂😂
Te vagy a kedvenc youtuberem ❤❤❤❤❤❤Lessz majd valamikor live face scammal pls?🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏
12:15 deepslate gg😅 ! amúgy nagyon jó vagy!❤
ja😂😂😂
15:32 nagyon jó mlg-t csinaltal
A phonk edites 10/10
A sárga víz pisa😂
Mert menővagy ❤❤❤
komoly a video
😂
xD😂😂😂
Phonk az jó, nagyon jó
az menő
LOL
Igen
Nagyon jó volt a videó csak így tovább!
7:05 biztos hogy nem tud bejönni egy pók 💀😂
9:44 XDD a bogár elkezdett táncolni XD
megértelek😂
Azta ez nagyon jó lett!❤😂 Megtudod adni a discord szervered nevét???
9:01 képzeld el nekem viccen kívül van 2 imádkozó sáska háziállatom (hierodula majuscula, óriás ausztráliai imádkozó sáska. Az anyukámat nagyon nehéz volt rá venni mivel ezek 12 cm-esek lesznek😂 egyébként nagyon jó lett a video csak így tovább🔥👏💪
As előző faluban volt golem
Jó lett!
Hát az a warden
Az nem nyárfa hanem nyírfa
Ez a jojo meme a végén mindent visz ❤😂
Ez az egyik legjobb videó a csatornán😂. Remélem lesz még ilyen❤
Hol vannak a módok linkjei
Mi az a Mikudragon???
ha napraforgokat raksz egy négyzet és F5-tel végig sétálsz rajta szépen lassan az nagyon jól néz ki.
rakrle nagyonsok nyulat és répàvalcsalogasd😂
Legyen ismétlődő Command blockba Az hogy spawnoljon le wardenneket
Nagyon jók a modok de az első "ilyesutő" mob az a Locust volt nem dr. Nowhere
Legyen még coblemon
Dr. Nowherw vs the boiled one
Tévedtem😂😂😂
9:40 ronaldo siuuuuuu
Az ifa szelepeknél magamhoz nyúltam ❤
Hát öhm igen, VÍZ A NEHTERBEN?????¿?????? Nem beszólni akarok
Én ezt meg értem de hogy
HA MEG SZEGTE A MINECRAFT TÖRVÉNYÉT XDD
💀💀💀💀💀 víz a netherben????
lehet csak netherrack-al be borította a lépcsőt😂
Gyusziboi = Hannibal lecter
Kannibál 0: XD
48
te vagy a legjobb
😢 😢❤️♥️♥️♥️♥️😘😅😅😅😅😅😅
Xdddd nagyon jó vagy
De azért ki kell szedni😅
Copy kattos😡😡😡
A szivárvány melvérttel aurát lehet farmolniXdddd😂😂😂
2:46 egy kicsit emlékeztet egy animére!
10 /20
Jó lett😊
Haha xd😂❤
"Remélem ezt a ló kedvelő nézőim nem látták" 😆😆😆😆
Te vegy a kedvenc Videosom
Nagyon jó videókat csinálsz!!!
ezek a videok meg váltossztaták a minecraft világom
4:25 not so bad not so bad!
1:41 sajnos làttam😂❤ De nem baj xd🤣🤣🤣🤣
Jó volt
Ez nagy ötlet volt xdd
Mi az a demonslayer hang amikor leesel??
Nincse meg
És a happy ghast?
Végre csinálhatnál valami értelmes tartalmat is 😀
8:29 gyusziboi anyja: "gyuszikam, lattat valahol a noveredet?" gyusziboi: "..."
Gyuszi mutasd meg a plüssàllaton hol értek hozzád a bàrànyok. 🤣🤣🤣
Legyen ebből a mód -bol egy Survivor
A mobok bosszút állnak
Jó lett
Igen vigyázni kell gyusziboi!😊
Te építetted azért sikerül😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
🎉
Az end kristályos Bedrockban működik és a gyorsabb mód egy parancs a kommand blockba: / summon ender_chrystal
A hétvégén fel megyünk a hegyekbe az ajtónak egy út csatornájánba várom meg a fejedet
ezt ki próbálom!
👍😀😀
A videó nagyon jó volt és egyben az end kristályos trükk amiben fel repítenéd magad az csak bedrock verzióban működik 😅
Senkinek sem kivánám ezt 😊
Nagyon jó lett a videó❤❤❤
Nagyon jó ❤🎉
Csinálsz egy túlélő sorozatot ezzel a F-Tech:Equipmenttel? Please
Aura
Nagyon jó 🤣🤣🤣❤️🤩🤩
OOF ☠️☠️🤣
Oof😂😂
Xd😂
😂😂😂😂😂
gyusziboi nagyon szeretem a videod fell vagyok iratkozz va 😊😊😊
A bárány sárkány😂😂😂😂
Szerintem első lett ai-val csinálva!
