
IceBlueBird
Üdv az IceBlueBird YouTube csatornán! 🎮 Ha szereted a magyar nyelvű, történetközpontú végigjátszásokat (let's play), a hangulatos túlélőjátékokat és fun gameplay videókat, akkor jó helyen jársz. Célom, hogy együtt fedezzük fel a legérdekesebb gaming világokat, miközben egy jó hangulatú közösséget építünk mostanra már 15 éve. 🏕️ Túlélés, Felfedezés és Lore: Kiemelten szeretem az olyan atmoszférikus címeket, mint a Subnautica, Detroit: Become Human. Imádok elmerülni a háttérsztoriban, a karakterek motivációiban és a rejtett lore részletekben is. ⛏️ Kreatív Kalandok és Építés: A Minecraft is állandó szereplője a csatornának. Legyen szó 2b2t anarchia szerveres élményekről, túlélő módos kihívásokról, egyedi építményekről vagy nyugisabb kikapcsolódásról, itt megtalálod. 🕹️ VR Gaming és Indie Játékok: Folyamatosan tesztelek új megjelenéseket, érdekes független (indie) címeket és látványos történetmesélős kalandokat is. Gyere Discord-ra, és Twitch-re ahol egy szuper közösség vár! 🟣
To claim this channel, temporarily add mc.game to the channel description on YouTube, save it, then click below.
Log inChannel videos
Stored videos longer than 60 seconds, sorted by mc.game likes and then YouTube likes.
Channel shorts
Stored shorts up to 60 seconds, sorted by mc.game likes and then YouTube likes.
Channel comments
Comments under this channel's videos, sorted by like count.
Orban vs Magyar Peter nagyott menne, egy vita koztuk akar.
Elképesztően sok igazság hangzik el a videóban, nagyon jól hozza minden karakter ismérveit. 😄 Bence ezzel a videóval járult hozzá a rendszerváltáshoz. 😄 Köszönjük! 🥰 A kárva életbe már!
ilyen gyorsan még sosem kattintottam a kezdő oldalonXDDXXD
én várlak streamelni❤
minden minecraft streamer aki játszik create moddal legalább egyszer épít egy horogkeresztet..
A FIDESZ A BIZTOS VÁLASZTÁS 🤣🤣🤣 " Készült Magyar ország kormánya megbízásából " xD
19:30 "Ön creative módban játszik, mi viszont a néppel survivalben küzdünk a jövőért" - AI Magyar Péter 🤣
Am Váradi Bence HA valaki nem tudná
Hűha! Valakinél házkutatás lesz👀
Ez engem főképp azért zavar mert én pont hogy szeretem az ilyen hosszú sorozatokat és az átlag néző "unalma"miatt megoli a youtube
Sajnos körülbelül 2-3 hónapja tekertek egy akkorát az algoritmuson, amire minimum 5 éve nem volt példa. Rengeteg magyar és külföldi videós hosszú videóinak megtekintéseit gyakorlatilag lefelezték, harmadolták, akár tizedelték. Ezt minden tartalomgyártó érzi, legutóbb a témában Hajnóczy Soma beszámolóját láttam. Nem pl. a Minecraft iránt érdeklődők száma csökkent ennyire, hanem a videók egyszerűen kevésbé jutnak el az emberekhez a Youtube miatt. A videó lehet bármilyen jó, nem tud úgy teljesíteni, mint 1 vagy 2 éve, akármilyen hosszú vagy akárhány száz órát tesz bele az ember😔 Köszi, hogy beszéltél a témáról, szuper videó lett!
Muscle memory
Gyerekeimnek azt fogom mondani, hogy ez volt Orban vs Magyar Peti vita.
Életemben nem láttam ilyet 😂
De nagy! 🤩 Szép munka srácok!
Emberek, azt hiszem kinyitottuk Pandora szelencéjét xDDD!
"Akkor ezt az ingatlant el kéne hagyni. Hoztunk zsákokat." :"D
"tartalom gyártóként kerüld el a politikai beszéded" 😂😂😂
Vagány de hiányzik a gazebo
Itt vagyok még mielőtt a youtube letiltja cartmanért a videót
Bence tudom ez nem ide tartozik, de ha megnövesztenéd a hajad, te lehetnél a Magyar Kurt Cobain!😂
Na egy Bud Spencer vs. Terence Hillt adnék. :D Amúgy meg tiszteld a tekintélyemet! XD
Ebből IceBlóbert lesz
Jólvan robi megbeszéltük
Kell egy végigjátszás ebből😂
Légyszi legyen olyan videó hogy belerakod őket egy horror modba😂 amúgy a videó nagyon jó
úgy néz ki túl sok volt a 2b2t
4:39 Brumm 💅🏻🫦✨
Úgy érzem Bence feszegeti a morális határait a szervernek.😂
kis ajándékok voltunk a streamre ✨
Imádom, hogy Orbán annyi szart tol a médiába, hogy még az AI is tudja 😂😂😂
Köszi a rengeteg tartalmat, én továbbra is kitartok melletted, bármit is alkotsz nekünk!
,,KÖZPÉNZ, HOL?"
3:55 Magyarán szólva a Youtube nem a videósokat, mint egyéneket támogatja, hanem önmagát. Azaz nekik tök mindegy, milyen videósokból, csak jöjjön a pénz, pénz, pénzecske. 11:17 Na, márpedig én b@sztam az egészre és eltűntem a gameplay csatornámról. :D 12:27 Én azokat tartottam mindig is a klasszikus értelemben vett videósnak és tartom ma is, akik maguk találják ki a témát, veszik fel, vágják meg, készítik el az indexképeiket és menedzselik a saját csatornájukat. Azaz MINDENT maguk csinálnak. Ez az, amiből nem adnék alább soha én sem. Nem is érezném jól magam úgy... Ezt meghagyom azoknak, akik már csak pénzforrásként tekintenek a Youtube. 15:12 Erről a Kalandorok jutott eszembe. Elképesztő, hogy még a mai is "követelik" az emberek a 4. évadot. Olyan emberek, akik azóta már 20 évesek is elmúltak. És egyszerűen mégsem fogják fel vagy látják át, hogy ÚGYSEM LESZ ugyanolyan! A nosztalgia akkor szép, ha nem próbálja az ember egy teljesen más környezetben és más igények alapján újraalkotni...
Orbán-Magyar vita before gta6
Ez a legzseniálisabb videó ötlet, amit idén láttam :D
ah egy heliko- SWASTIKA!- oh helikopter!
Toroczkai és Bartal hiányzik már csak
A középső alakot valahol már láttam…
ebből azonnal kell még egy rész!!!! XXDD
Rapcsata afterparty 😎
Sosem láttam ennyire vékonynak a főnit.
Ezt valahogy juttassuk el az Inga Kultúrkávézóba 🤣 Zseniális!
"Miért nem nyáron ment oda az autó ?" Az a csoda hogy be mert oda menni bro
Egy FIDESZ A BIZTOS VÁLASZTÁS plakát még hiányzik :D
Uristeen, evek ota nem lattam ilyet, nagyon nagy reszet tette ki a gyerekkoromnak🥹
Puzsér hangja nagyon jó😂
Tehát az is kamu, hogy goose goose duck streamer vagy? 🫣
Ez az ember annyira real.
Leendő marketinges és 10+ éve youtubeot néző szemmel nézve is nagyon érdekes, informatív videó volt. Nem tudom mennyit segít, de én mindig benyomom a "hájpot". Egyébként gaming (főleg minecraft) szinten te vagy az egyik legkreatívabb, leghumorosabb mindig izgalmas, szórakoztató videókat hozó tartalomgyártó, akin 20 évesen is ugyanúgy tudok szórakozni, mint 10 évesen. A közösségépítés is nagyon jól sikerült, amiért ezer hála neked, és a nézők oszlopos tagjainak, akik szintén hozzájárulnak a jó hangulathoz. Algoritmus ide vagy oda, amíg ezt ilyen szívvel-lélekkel csinálod, mi itt leszünk. Akár újat mutatsz, akár egy 100. goose goose stream van, a személyiség megfogott és megtartott úgy 10 évvel ezelőtt, és ha nem dobja fel a youtube is keresem és nézem az új tartalmakat 🫶🏼 Nekem, és sokan másoknak a mindennapjai, az élete része vagy, és egy-egy rosszabb időszakban is mosolyt tudsz csalni az arcunkra. Remélem egyszer élőben is megköszönhetem a munkádat, de addig is itt írom, hogy köszönjük ❤️🤍
Erdély amúgy tényleg nagyon szép! Különösen természetileg! Párszor voltam Bukarest környékén is de az nem tetszett.
Szerintem folytassuk! Durva hogy ennyi idő után is csak ennyi lett lerombolva!🎉 Ennyi likeot még sosem kaptam! Köszönöm mindenkinek😊🎉
Még mindig fáj a fejem ettől az adástól xD
Vbence ✖ Brobi ✔
Melyik legyen a kövi AI NPC amit elkészítsek? :D Szavazás Instagram-on ► https://www.instagram.com/the_icebluebird/
Annyi érzelem gyűlt fel bennem ebben a majdnem 19 percben, hogy azt sem tudom mivel kezdjem. 21 éves vagyok, rajtad nőttem fel szó szerint. Hatalmas támasz és segítség volt minden évben, hónapban, hétben, a mai napig a csatornád. Jelenleg is minden este a Goose Goose vodokra alszok el, van aminek az elejét már kívülről tudom és a lehető leghálásabb vagyok ezért. Néztem a Regrowthot, Sproutot, Space Dragonst, Medieval Minecraftot, Steampunkot és még kitudja hirtelen mire nem emlékszem.. mindet szerettem, mindet másért, mindegyiket többször is láttam és tipikusan az a néző voltam aki tudta hogy: "Szerda van? Bence új videót rakott ki!". Sosem követeltem hogy legyen új videó, értettem mivel jár, emberként kezeltelek nem pedig videósként és ez jelenleg is így van. Bár bánt, hogy nem lesz Let's Play, teljesen értem miért nem, és nyilvánvalóan megyünk tovább együtt ezen az úton is! 🫶🏻 Végül csak köszönöm, hogy vagy! Sose add fel amit csinálsz, mert hiányozna ez az őszinteség és tehetség ami benned rejlik. Mi itt leszünk és segítünk!
Jó jó. De milyen szűrő? Tészta szűrő, borsó szűrő, tea szűrő? XD
csinálj egy nagy fa farmot kozvetlen a spawnon
,,El ne szakítsd Adorjánt!" 😂
Hát ez a nosztalgia amitől szépek ezek a régi videók
XD nem gondoltam volna hogy ez Magyarországra is eltalálja magát hozni.
1:44 és már politizál 😂
bence következőnek ereszd össze mc istit meg cartmant
Mennyi szőke egy helyen 😂😂❤
Kell egy olyan hosszu sorozat mint a Space Dragons (ha valaki meg emlekszik arra)
Ugyan az a youtuber aki 7 évvel ezelőt játszotta ki a subnauticat❤️🩹
3:33 Shakespeare nem halott 🥀
Legkellemesebb Szabolcsi neighbourhood 🥰
"Tiszteld a tekintélyemet"
EZAAZZZZ, nagyon orulok ennek, utoljara 7 eve neztelek amikor kiraktad a Subnautica 1-et, es az annyira tetszett, hogy megneztem az egesz sorozatot minimum 3x, es most, hogy ujra itt vagy, ezt erzem elore, hogy nagyon tetszeni fog, varom a tobbit 🔥🔥💯💯
Eric Cartman: " Tiszteld a Tekintélyemet" Donald Trump: " Az én atombomám.... Mármint béke eszközöm" 😂😂
Nekem is ezt adta ki, de ha megnézed a forrást akkor ott több influenszer között szerepelsz és Bánszegi Róbertként vagy említve 🤣
Szegény zombi csak írni akart a táblára😅
🗣️Románia nem lètezik!!!🔥🔥🔥🔥
Én sírtam a röhögéstől, amikor megnéztem a full videót xD
Az Electric Callboy váratlanul ért
“Hatodik-hetedik napon” Ez nem véletlen volt😭✌️🥀
UNICORN ON KETAMIN ÉS BENCE? jo erre nem számítottam
Hiányzik az az érzés, amikor akár egy kisebb szerveren, de meg tudok/tudunk valósítani egy ilyen projektet, legyen az kisebb szabású, vagy ilyen hatalmas! Erre lehettek büszkék, mi meg rátok! Gyönyörű lett és remélem hogy nem találják meg, hiszen szerintem nincs sok ilyen potenciálú "építmény ötlet"🥇👏
A space dragonban te vadásztad a kamélleonokat most téged vadásznak le most átérezheted hogy milyen érzés volt a kamélleonoknak😂
Emperium be like: "Akkor most el kéne hagyni az ingatlant"
31 vagyok, életembe nem láttam ezt az izét de kibaszott cuki :D
If the book doesn’t get destroyed Eventually, someone will sign the book
Egy folyó jól nézne ki előtte, ami nem a Duna wink wink
Próbáld meg fával, mert az a legértékesebb a spawnon
ametiszt ember? icebluebird? spirit smp season 4? pillangó?
Hali! Azta, nagyon jó lett! Respect az építőcsapatnak! 👏👏 És az külön jó, hogy még mindig áll. 🙂
TÖ TÖ TÖRÖ RÖ TÖ TÖ TÖ TÖ na ez az én fajta zene!
legyen 2-ről is videó biztos többet tud 😂
Mivel ez egy erdekesebb social experiment, szerintem megeri folytatni Bence! Nyomod!
Ha az asztrálisra így kiakad, el nem tudom képzelni, mi történne, ha madárlest kapott volna. 😂😂😂
Furavagy bence😂❤
Oké köszönöm az IP címet
Boldog karácsonyt uram
HELL YEAH, WALL OF DEATH! Nem tudtam hogy Bence bírja a metált meg a nehezebb zsánereket, de ez fasza volt
Gambling addict
Egy pár éve nem néztem Ice-ot és erre térek vissza, hát ez valami fenomális 😂
Nekem sincs meg XD
Most teljesen véletlenül feldobta a YouTube ezt a videót, és eszembe jutott valami, amit gyerekként sosem tudtam megtenni: megköszönni mindent, amit adtál. A gyerekkorom része voltál. Tisztán emlékszem, amikor 12 évesen rátaláltam a csatornádra a Regrowth sorozatodon keresztül, és onnantól a Space Dragons végig követtelek, évekig. Megvan előttem, ahogy félre tettem a kedvenc kajáimat és nasiaimat Keddig/Szombatig csak hogy a Sprout végigjátszásod mellett élvezhessem őket. Emlékszem a szellemre, ami a Space Dragons egyik részében bukkant fel a torony építése közben. A Murder Misteryk, az építős liveok. A Subnautica bázis a Lost River kék részén. Összesítve, köszönöm a sok száz boldog órát, amit a korai tizenéves éveimben adtál. Örökké jó emlék marad minden, a videóid nézésvel töltött perc. A tartalmad, a YouTube, és a világ megváltozott. De a nyom, amit bennem hagytál, sosem fog. Köszönöm kedves vb1. ♥
Én azóta is kitartok amellett, hogy a Spongyabob tök jó, én szerettem xd
Egy… ametiszt… ember?
Ma 17:00 -től élőben folytatjuk itt: https://www.twitch.tv/theicebluebird
25:10 megszállta a steampunk, imádkozunk érted
Egy icce kék madár mérges lett a haragcsalis játékon xD
Édes jó egek, valaki nagyon kiéli a legbelsőbb és legtitkosabb kis vágyait XD
Még jó hogy 10 percre lakok tőle😅😂😂
Ezt megjegyesztem xd (hogy nyílván Miskolc közelébe)
Na nem én vagyok vele egyedül XD
Vityu😂😂😂😂😂😂😂 mehet a sorozat
nem neznem ki belolled soha hogy ilyenekre járaz 😂😂😂😂😂😂
Nem fog tudni megtámadni téged a Fehér ember XD. Amúgy cuki a GGerry XD
Én pont Erdélyi vagyok 😂❤️
Legendás indexkép 🤣
Ambruce Wilfried Brian Adorján xdd
7 éve ugyanúgy tőled néztem végig a Subnautica végigjátszást, most sem teszem majd máshogy! Hajrá!
Egy Cartman MCIsti beszélgetés mehet shortsba
• ICE DISCORD ► https://discord.gg/icebluebird • 2b2t HUN DISCORD ► https://discord.gg/X5Rcau2SJT Full Timelapse @Milanvook https://www.youtube.com/watch?v=0IfC8S_SlNc
Beköltöztek más házába? Már várom mikor lép fel Bartal András
“Több” a zombi???! Nagyi, te zombikat tartasz a kertben?! Hát, de nagyi, azok veszélyes élő-halott lények, megmondtam már ezerszer 😭
Whisper Ton vs Zsozéatya gta rp karaktere
én instant rage quitelnék
én egy washington vs trumpot megnéznék, vagy egy mátyás király vs orbánt
Folytassuuuk! Építs egy szobrot valamilyen minecraft állatról
Folytassuk, és építs szobrot, vagy arénát pls!
Átlag helyszín amit kapunk amikor spanokkal geoguesser-ezünk Magyarországon
Ezt a pillanatot vártam! Az IceBlueBird subnautica sorozat volt régen a kedvencem. Igazán nosztalgikus
nagyon ki van törve a nyakuk
Gyors a vágó nagyon, wow
"I'm a villain, not a monster" Az a griefer valszeg
Boldog ujévet és szilvesztert Bence!
Érdekes hogy ott fordítva van az értékesség szint
Mindig a fix Bence.. csak a FIX xD
Ha egyszerűbben szeretné valaki scan-elni akkor keressen egy olyan részt a pályán ahol még nincs szakadék de már kiírja hogy kimentél. Az alien areasban van egy ilyen hely ahol elbujhatsz mikor jönnek és könnyen scanelheted.
Ágy játékban megkérdeztem egy embertől hol lakik azt mondta Heréden😂
De akkor is mi a IP a szerohoz😅
Úgy adod ki ezeket a részeket mint Scott a FNaF-ot
Folytassuk
Lóhere method xDD
köszi hogy el kezdted
Remek indexkép legendás bújással xD.
Bence a create mod-nak megjelent egy olyan kibővitménye amit úgy hívnak hogy create aeronautics tudsz vele realisztikus fizikát csinálni aerodinamika is van benne már ha jól tudom 3-4 évnyi fejlesztésben volt ez a mod. szerintem egy jó videó ötlet lenne
Sok noki nem lusta rá google-zni😂
Ahogy a War Thunder air main-ek látják a fákat
köszöntjük újra, kapitány
35:11 mi köszönjük a sorozatot!
Ez legalább olyan, mint a rubber duck simulator
hú de korán van még
Szüleim ott laknak. 4 éve költöztem el. Amúgy egy teljesen nyugodt kis "falu". És amúgy az autószervíz meg egy neves ember csinálja, akihez azért jó minőségű autókat hoznak.😂
Absolute minecraft! XD
A szüleim is ezt mondták...
Még 3 perc se telt el a videóból de már megy a Ragelés, Imádom
Kopaszra kéne rakni a YT profilképed. :D
Na hát, utálnak!
Én tudom mi az IP cím pedig senki sem mondta el nekem😅
Én nemrég szilveszterkor voltam varságon, 30 centis hó volt😮🎉
LÁTOGATÓK???!!!!!!
imádlak titeket! ti vagytok a legjobbak 😊!
Szerintem ebböl még egy sorozat is lehetne😂😂De legyen még ilyen😊 👇Team legyen mégi🎉🎉🎉
Akkor ők most mondhatják, hogy fák juh?
Szia Bence nagyon szeretem a videókat ne hagyd abba soha
A Goose Goose Duck streamer jelentése nem az hogy Goose Goose Duck-ot streamel, hanem hogy úgy streamel mintha Goose Goose Duckozna
Lehetne folytatni. És következőleg lehetne a védjegyed egy görény építmény :D Mert nem lehet kékjég madár, ha nincsen egy szép görényed XD
probáltzam belépni de lehetetlen ugy nézki számomra
Ez nagyon jó. Legyen még ilyen.
6000 7000 six seveeeen
Mi az hogy... A régi Spongyabob nagyon jó volt...
ez őszinte volt 🤣
velem annyiszor megtörtént hogy mégcsak opciónak se kaptam egy gyilkost se és ilyen ártatlanokat kaptam mint a madárles, aszterális, és kalandor
Furcsa ilyen korán kommentelni
"Gyémánt alma" :D
Még mindig ide kell jönni 🔥
Szia gecc- mármint hogy építs egy fa farmot 3 helyen a spawntól 10,000 méterre :)
Nem volt gyerekkora...
Most leszólód a spogyabob nèzöket?🤨
Boldog újévet ❤❤❤🎉🎉🎉🎉
Tipp: SOHA ne gamblingelj ilyenkor
Bence rage 😂
Folytassuk🎉
6:43 csak kérni kellett
A fa kegyetlen
istenemre esküszöm valami hasonló állatságon töröm mindig a fejemet, erre szembejött a "realistic" mód és xDDDDDD sírok legjobb játék evör :DDDD
Mutasd meg a második részt is. Abszolút kíváncsi lettem. Értem már miért ilyen pozitív a fogadtatása ennek a játéknak. Imádom az ilyen fekete humort 😂❤
Minecraftba mollywoodot lééégysziiiiiiiiiiii
tud bence karomkodni ha akar XD
Szia IceBlueBird! Lehetne egy olyan is ahol egy rubik kockát épitesz külömböző blokkokból pl a zöld=emerald blokk.
Tudom mi a neved a goose goose duckban csak a számodat nemtom
Absolute Cinema 😂
Szoki Bence 😂😂
Én ott lakom
Építsünk
Már meg könyeztem annyira örültem amikor meg láttam eszt a videót. Gyerek korom legnagyobb élményei voltak ezzen a csatornán amikor volt Subnautica😁😄
Az első Subnautica-t bevallom nem láttam, de ezeket a részeket megnézve gondolkozok a pótlásán, mert nagyon különleges a világa, illetve köszönjük a tartalmat :D.
Életben is agyonlőnek a fák
Ha érdekel akkor ki kell próbálni
Sajnos igen😂😂 Nekem a Coconut Simulator 2-t elgiftekték. Kipróbáltam élőben, de becrashelt a játék😂
Valaki látja bencét az indexképen?😅
Szia IceBlueBird! Lehetne egy olyan is ahol egy rubik kockát épitesz külömböző blokkokból pl a zöld=emerald blokk.
Igen legyen még hasonló videó.
Undertale Spider Dance a háttérben?
Poki
Furcsa hogy nem lopták el a fát gyorsabban magyarországon már az obszidiánt is az első nap elvinnék
ametis ember
Monyument🤣🤣
hanyadik napon kezdték el bontani az ametiszt szobrot?
Egyébként a 2b2t-n lehet dupe-olni? Ha lehet hogy?
Hogy kell fel lépni a szerverre mi az ip
Legalább őszinte vagy 😂😂😂 Xdd
Majd májusban megyek Romániába osztálykirándulásra és majd visszafoglaljuk Romániát
Az első erdélyi nyaraláson a második napon testközelből láttunk egy anyamedvét háromnboccsal
Szia majd csinálsz még steampunk minecraftos videókat
Fáj rá nézni a nyakukra😅 Amúgy hogyan tudok menni discordra?
De mégis hogy tudsz fellépni? Nekem azt írja 2 napot kell várni
Pontosan mint a skyfactory Ben



