Back to YouTube
YouTube
Hungary

PerkyParrot

Kreatív és Túlélő Minecraft videók tiniknek, felnőtteknek és családoknak.

Subscribers
80,200
Views
13.3M
Videos
258
Estimated monthly earnings
$131.0 - $218.0
Channel owner
Unclaimed

To claim this channel, temporarily add mc.game to the channel description on YouTube, save it, then click below.

Log in

Channel videos

Stored videos longer than 60 seconds, sorted by mc.game likes and then YouTube likes.

YT likes
16,090
Views
1.9M
YT likes
12,368
Views
567.3K
YT likes
8,739
Views
376.3K
YT likes
8,314
Views
177.2K
YT likes
7,754
Views
211.1K
YT likes
7,416
Views
968.7K
YT likes
6,245
Views
143.8K
YT likes
5,705
Views
159.3K
YT likes
4,232
Views
173.6K
YT likes
3,936
Views
115.2K

Channel shorts

Stored shorts up to 60 seconds, sorted by mc.game likes and then YouTube likes.

YT likes
6,142
Views
75,339
YT likes
4,271
Views
54,177
YT likes
3,783
Views
50,569
YT likes
3,767
Views
50,825
YT likes
3,123
Views
35,526
YT likes
2,734
Views
36,353
YT likes
2,303
Views
35,924
YT likes
1,778
Views
22,726

Channel comments

Comments under this channel's videos, sorted by like count.

Jó volt újra úgy játszani, mint annak idején először! Jó szórakozást nektek! Lájkoljátok a videót, iratkozzatok fel, kövessetek be itt is: https://www.instagram.com/perkyparrotmc/ Sokan kértétek, így itt találjátok a modok listáját: https://perkyjurassicfarm.carrd.co/

YT likes
287

FONTOS! - Kérlek olvasd el! Ez a 3 órás videó a régi, 1.17/1.18-as Túlélő Let's Play sorozatom összevágása, azaz 34 epizód 25 órás anyagának rövidített változata. Érdekes volt látni, hogy mennyit változik a stílusom, a videóformátum, a vágás, stb. a részek elteltével. Ez a "film" tökéletes arra, hogy gyorsan és pörgősen megismerhesd a világunk történetét, de az sem baj, ha háttérzajnak használod tanuláshoz, minecraftozáshoz, alváshoz, stb. Dőlj hátra, hozz valami nasit és élvezd ezt az összevágást azon világunk kalandjaiból, amely 2021-ben indult a Fosztogató vs. Falusi háború kellős közepén! Teljes sorozat: https://youtube.com/playlist?list=PLf0YylT7zRZhSrotuOVGoHb9u4TpObIbj

YT likes
200

Kedves mindenki! Elérkezett ez a nap is, túlélünk 100 napot HARDCORE-ban, a középkorban! Mégpedig egy történetes videóban, amit oly' sokan szerettek. Ha tetszett, dobjatok a videóra egy lájkot, és iratkozzatok fel, ha még nem tettétek! Köszönöm! Köszönöm szépen IceBlueBird Bencének a vendégszereplést! A modok listáját a leírásban található linken keresztül éritek el.

YT likes
180

Hát eljött az idő! Üdvözöllek titeket az ÚJ SOROZATOM első részében! Seed reveal 3000 lájk után Instagram: https://www.instagram.com/perkyparrotmc/ Twitch: https://www.twitch.tv/perkyparrotmc Találkozunk holnap 19 órakor TWITCHEN!!!

YT likes
135

BOLDOG HALLOWEENT! Ha pedig nem tartjátok, akkor békés halottak napját és mindenszenteket! Jó titeket újra látni. Ne felejtsétek el lájkolni a videót, valamint iratkozzatok fel, hiszen közel a 70 000 sub! Pár gondolat a videóhoz: - A modok és textúracsomagok listáját itt találjátok: https://szaznaphalloween.carrd.co/ - A seed a leírásban van. A videóban felfedezéskor kitakartam a koordinátákat, hogy ezzel biztosítsam nektek a spoilermentes élményt, ha úgy döntötök, kipróbáljátok a seedet. - Ha legeneráljátok a világot, a spawn nektek máshogyan fog kinézni, mit nálam, de azon kívül minden változatlan marad. - Végül pedig... ki jutott el AHHOZ a bizonyos részhez a videóban? KIUGROTT A SZÍVEM! lol. Jumpscare. Jó szórakozást és kellemes időtöltést a tartalommal!

YT likes
117

Amikor én régebben kezdtem egy ilyet, az volt a célom, hogy minden biomnak létrehozzak egy kis lebegö szigetet (belevéve a nethert is), de sajnos idöhiány miatt sose tudtam befejezni. Viszont megnéznék töled egy ilyet, hátha tetszik az ötlet😇

YT likes
52

I don't speak your language, and I don't understand it. I know few words like udvozollek is welcome. I like the way how you making these buildings, right now I'm not a subscriber but I think this will change too! I'm really learning Hungary language just to understand professional builders from different country! Speaking of Hungary, I never thought that there's a really creative Minecraft builder from this country! Sadly I only have seen your last 3-2 parts of the 1.18 survival. But I hope I will get in one of your videos as a comment! Keep up the good work, and like John Cena says, Never Give Up!! - Message from Orlando.

YT likes
51

Bírom, hogy még mindig annyi szeretettel beszélsz erről a játékról. Igazából érdekes, hogy amennyire inger kereső lett a világunk, hogy mindent minél rövidebre, intenzívebbre kell csinálni... Te valahogy megtaláltad az egyensúlyt: Megtöltöd érzelemmel és történettel, van benne kaland, de művészet is. Lassú, de nem unalmas. Kihívás neked, és élmény nekünk. Köszönöm!

YT likes
36

Ez nagyon érdekes koncepció! Igazából sosem hallottam még erről az egy blokkos dologról, amíg nem meséltél róla, mert annyira nem követem a Minecraft dolgokat, de szuper kis sorozatot lehet belőle csinálni az biztos. Ez a rész nagyon érdekes volt, és egyáltalán nem rossz az a ház, amit építettél, hiszen ilyen blokkokból azért elég limitált lehetőségeid voltak. Csak így tovább, várom a többi részt. És célként szerintem tök okés az, amit te is említettél, hogy pár építményt felhúzol, meg persze eljutni az utolsó fázis végéig (ha van olyan, nem értek hozzá).

YT likes
31

Nagyon tetszett ez a rész! Izgalmas volt a háború kezdete, főleg úgy, hogy 18 részen keresztül készültél rá, és alakítottad szépen a történetet! Nagyon örülök, hogy van egy ilyen átfogó sztorija a sorozatnak, sokkal élvezetesebb lesz tőle. Annak is örültem, hogy nem egyedül kellett szembeszállnod a raidekkel. Király volt, köszi!

YT likes
27

Úristen, nagyon menő lett ez a videó! Tök érdekes egyben látni ezt a kb. egy évet, és hogy mennyit fejlődtél ezalatt építésben, vágásban, de még a történetmesélésben is, úgy, hogy már az első részben is közel volt a profihoz. Nagyon élvezetes volt látni, ahogy felépítetted ezt az egész sorozatot, és szerintem a háború utáni fordulattól kezdve maxoltad ki igazán. A végén a robbantás még mindig nagyon fáj a szívemnek, de nagyon jó befejezése a történetnek. Hihetetlenül kreatív timelapse-ek vannak ebben a videóban, rendkívül király építményekkel. Nagyon gratulálok ehhez az egészhez, szuper lett, és biztos vagyok benne, hogy rengeteg munka volt vele!

YT likes
26

Sziiiiaaaaa pörki igaz hogy 11 éves vagyok, de nagyon nagy rajongód amikor elmentél nagyon szomorú voltam de nem tudod milyen nagy öröm újra látni egyszerúen szívmelengető csak így tovább és sok sikert. ❤❤❤❤❤❤😊😊😊😊

YT likes
23

Úúú, nagyon tetszett ez a videó, pont a halloweeni időszakra való kis csilles cucc. Forró csokival, tökös pitével elnézegetném sokáig. Gyönyörű építmények születtek, és nagyon tetszettek ezek a modok is, főleg a festős, a varázslatos és a béka falusis. De azért Zimo és Lili is menő volt vudubabaként. A jumpscare-től meg majdnem megijedtem. Szép munka, nagyon tetszett!

YT likes
21

Már most tudom hogy rengetegszer újra fogok nézni mindent amit csináltál. Tényleg egy gyönyörű kaland volt ez a sorozat mindent is beleértve! Szerintem mióta a csatornádra találtam lenyűgözött az igényesség és a rengeteg munka, kreativitás amit belefektettél minden videóba. Egy csomó inspirációt kaptam tőled minden videóból és fel is dobták a napomat! Lenyűgöző építész vagy, remek narrátor és mindenképp egy rengeteg fantáziával megáldott ember. Nagyon sok sikert Perky, bárhova is vezet az utad, csak a legjobbakat kívánom neked! Csak óvatosan sárkányháton :D

YT likes
20

Kedves Perky! Borzasztóan örülök, hogy egykor rádtaláltam a Youtubeon! Mikor kikerülnek a vidik, rohanok a géphez hogy minél előbb láthassam őket! A legjobb házamhoz, amit valaha építettem, te adtál ihletet. Köszönöm az összes néződ nevében, hogy ilyen tartalmas videókkal lepsz meg minket nap mint nap! Az öcsémmel imádunk téged nézni!

YT likes
17

Középkor? És Tél, huh, igazán fagyos. Viszont, az ötletet bírom, az építmények nagyon szépek és hangulatosak lettek, a modok igazán hangulatossá teszik az egész videót, és a zene a háttérben még többet ad hozzá, a videó nagyon jó lett, és az egyik legjobb ajándék Mikulásra. Ui: Boldog mikulást Perky és persze a többi néződnek is :D ❤️‍🔥🎄✨

YT likes
17

Hát őszintén, nem tudom mikor éreztem ilyen jól magamat YT videó alatt. Mostanság nagyon sok politikai tartalmat fogyasztok, de egy jó főzés mellé beraktam, és minden csodálatos volt. Még mindig bámulatos mennyi időt és munkát beleteszel a videókba. Nagyon köszönöm! Neked is Boldog Halloween-t!

YT likes
11

Szia Perky! Ez lett tőled az eddigi kedvenc túlélő projektem, az állatkert minden részletében találtam valami újdonságot (designt, build hacket), amit eddig még nem láttam. Örülök, hogy még mindig tartod a régi színvonalat sőt, még jobb tartalmakat gyártasz, ami nagy szó. Hajrá!

YT likes
6

Szia Perky! Nagyon jó lett az állatkert. Kevés ember mondhatja el magáról, hogy ilyen hatalmas kreativítása, kitartása van mint neked. GG! A videó végére pedig teljesen elérzékenyültem, a story fantasztikus, és ne hagyd abba a videózást mert egy zseniális emberrel lenne kevesebb a Youtube. Várom az utolsó részt. Sok sikert Perky a jövőben!

YT likes
6

Aaaa, nagyon király rész lett :D Imádom azt a házat, annyira jó, hogy még ilyen kis helyen, ennyi blockból is ki tudsz hozni valami szépet. Imádom. És a szigeted koncepciója is nagyon tetszik, várom a többi részt :D

YT likes
6

Nekem az ősz vége tél a kedvenc évszakjaim. Nem szeretem a meleget. Az ellen nem lehet semmit tenni. Nyilván nem fog senki egész nap a medencében ücsörögni. Viszont! A Halloweent imádom! És ehhez nagyon sokat hozzá adnak a filmeid. Mindig amikor egy viktoriánus építményt vagy valami mást csinálok a halloweeni filmjeid mennek a fülesemben. Köszönjük, hogy vagy nekünk Perky❤

YT likes
6

Kedvem támadt bekuckózni egy bögre teával és megnézni egy jó kis őszi filmet! Nagyon-nagyon szép lett, nekem biztos nem lenne türelmem hozzá, nagyon aprólékos, de talán pont emiatt is olyan izgalmas és káprázatos! Le a kalappal, váó! 😍

YT likes
5

Ez de kis hangulatos❤ gyönyörű munka Story nagy vihar miatt a száraz föld teljesen eltűnt a víz miatt Ezért az emberisèg kudarcba fulladott de, volt egy ember aki rá jött hogyan mentse meg az emberek tragikus életèt

YT likes
4

Hát hiányozni fogsz legenda. Az összes videód nagyon jó volt még amikor a táborból jöttem haza is téged néztelek! Csak így tovább légy sikeres Perky. Volt egy minecrafter akit úgy hívtak Perky nagyon jó videós volt jó tartalmakat gyártot és mindig nyert de eljött ez a nap is, hogy egy újabb youtuber távozik! Viszlát PerkyParrot hiányozni fogsz

YT likes
3

Szia Perky! Sajnos csak most tudtam megnézni ezt a csodálatos videót, mivel elfoglalt voltam mostanában, és szerettem volna egyben megnézni. Az építményeid ismételten gyönyörűek lettek és elképesztő, hogy mindig tudsz újat alkotni. Néha amikor egy fárasztó héten vagyok túl, üdítő egy ilyen igényes, jól meg vágott videót megnézni. A zenék amiket alá vágsz mindig illenek az adott jelenethez és nálam ez mindig plusz pont. Nagyon örülök, hogy végre megnézhettem ezt a videót, mert nem bántam meg ami a te videóidnál mindig így van. Ui: 1:18:24 ez a rész olyan volt mint az "így neveld a sárkányodat" című mesében egy jelenet és egyből elfogott a nosztalgia amikor kicsiként a báttyámmal együtt néztük.

YT likes
2

Ezek a farmok szépek lettek . Én egy bedrocktól a build magasságig nyúló hosszú üveg épület képzelnék el a farmodhoz. A torony körül pedig a víz a bedrock közelébe folyna . Mint a hotel transzilvániában a nyaralós hajónál . ❤😂😊

YT likes
2

Szia Perky!👋 Én imádom a videóidat, és már évek óta egy óriási példaképem vagy!❤ Kisebb koromban minden Minecraft világomban az volt az első, hogy szelidítettem egy olyan papagájt, ami hasonlít a te minecraft skin-edre, elneveztem Perky-nek, és mindenhova magammal hordozgattam!😅❤ Ha van időd, akkor megnézed a csatornámat, mert csináltam neked egy videót ( shorts ) ami annyira jó lenne, ha eljutna hozzád❤ Te vagy a legjobb videós Perky, jobbulást!😊

YT likes
2

Kedves perkyparrot én azt szeretném kérdezni hogy mikor fog kijonni a heloween-i film? A film az nagyon jólett imádtam az 1.17/1.18-as lets'play - t és a legjobban nekem a 19. rész tetszett. És nagyon inspirál a te kreatív hozzá állásod! És te vagy a legjobb minecraft yutuber Magyarországon! És ezt nem azért mondtam mert nem kötle a játék hanem azért mert azok a történetek puu imádom őket!

YT likes
0

Szia Perky! Nagyon hangulatos az 1.19es Let's Play sorozatod! Én sokszor csodállak téged, hogy milyen építményeket húzol fel a semmíből! Ha szeretnék választani egy kedvenc Let's Playes építményt így az évek alól az a Pillagerös bázisod lenne, szerintem nagyon eltaláltad a színeket és azt a bizonyos gonosz de hangulatos típust amit én évekig gyakoroltam! Hajrá továbbra is!

YT likes
0

Ez a nagyon epicre sikerült, és amikor megszólalt Bence belépője alatt a knight's templar megmozdult valami. Örülünk neked Perky! Csináld még tovább a részeket. Jó látni, hogy szereted a videózást. De valami nincs rendben... Hívtak a őrposztokról... Mozgolódik az ellenség. Csak pár nap és átvágnak a hegyeken. De nem vellem könnyű dolguk. Minden jó kívánságom neked Papagáj, és neked jó Lovag.

YT likes
0

Van egy személy, aki már tegnap este meló után látta a videót. De direkt nem kommentelt, mert megszerette volna várni a mai megjelenést és akkor kommentelni. :D Ugyanez a személy a megjelenés elött fél órával elaludt Tiktokozás közben és most ébredt. Kitalálod ki volt az? :D Emlékszem régen, nagyon függtem ezt a One Block challenget. Ugyanígy szívtam a korán megjelenő rengetek állattal. A megjelenő creeperek nekem felrobbantottak mindent. De nem szegte kedvem és játszottam. :D Nagyon jó látni, hogy te is hasonló mód élvezed az egészet mint én. Megérte kipróbálni. Nagyon örülök az új mini sorozatnak. Nagyon nagyon király volt a rész Félsz, hogy nem lesz egyedi? Már most az. Hiába a sok más hasonszörű sorozat. A felkapott túlélő kihívások. Te mindenből egy egyedi szórakoztató dolgot varázsolsz. Elvégre mindenbe beleteszed azt a plusz munkát ami megkülönbözteti a többi hasonló videóktól. A kezdőházad "szegénysége" ellenére még mindig hatmilliószor jobb és gyönyörűbb mint az átlagos playerek legszebb házai. Nem kell szabadkoznod. Elvégre ez is a védjegyeid egyike. A gyönyörű építészet. Várom a következő részt papagáj. :) ( Ohh és végcél a minisorozatnak? :D RÉDFARMOT a népnek! :D )

YT likes
0