Back to YouTube
YouTube
Hungary

Thør011 Gaming

Teamers don't Survive long in my lobbies :) Hogyha Szereted A Brawl Stars Videókat, akkor ez a legjobb hely neked! :D Business: [email protected]

Subscribers
81,600
Views
39.4M
Videos
1,278
Estimated monthly earnings
$6,691 - $11,152
Channel owner
Unclaimed

To claim this channel, temporarily add mc.game to the channel description on YouTube, save it, then click below.

Log in

Channel videos

Stored videos longer than 60 seconds, sorted by mc.game likes and then YouTube likes.

YT likes
1,518
Views
57,432
YT likes
1,344
Views
39,159
YT likes
1,312
Views
40,368
YT likes
1,251
Views
36,746
YT likes
993
Views
21,495
YT likes
979
Views
33,837
YT likes
954
Views
26,925
YT likes
938
Views
24,149
YT likes
752
Views
16,706
YT likes
745
Views
20,114
YT likes
729
Views
18,922
YT likes
585
Views
13,502
YT likes
574
Views
12,149
YT likes
522
Views
10,916
YT likes
511
Views
13,633

Channel shorts

Stored shorts up to 60 seconds, sorted by mc.game likes and then YouTube likes.

YT likes
5,674
Views
267K
YT likes
3,947
Views
231.3K
YT likes
3,862
Views
187.7K
YT likes
3,154
Views
178.3K
YT likes
3,070
Views
163.1K
YT likes
3,039
Views
174.8K
YT likes
2,931
Views
139.2K
YT likes
2,919
Views
125.8K
YT likes
2,813
Views
163K
YT likes
2,808
Views
119.7K
YT likes
2,707
Views
155.7K
YT likes
2,695
Views
116.8K
YT likes
2,517
Views
124.7K
YT likes
2,487
Views
134.4K
YT likes
2,428
Views
146.1K
YT likes
2,415
Views
131.8K
YT likes
2,208
Views
123.1K

Channel comments

Comments under this channel's videos, sorted by like count.

#6 @LynxGameplay76
HUNTER SÖTÉT TITKA...

Örülök hogy egyre többen szólalnak fel ezzel a Ganggel kapcsolatban

YT likes
33

Abszolút W videó, köszönöm hogy vettél bátorságot megcsinálni végre... Remélem mindenkihez eljut!

YT likes
14
#21 @botitubefan
MENNYIRE VAGY BRAINROT?

Kattosé legalább vágatlan volt, bsben amugy is tortenik mindig valami

YT likes
14

4 első van😂 Én ezzel azért nem értek eggyet mert ha szeretsz valakit miért akarnál nem játszani vele lehet hogy nehéz de még mindig vannak nem kupára menők meg főleg prestige felett nem lehet visszabukni tehát ha eléres prestig 1 vagy 2 esetleg 3 akkor utána játszhadsz anélkül hogy aggódnál kupa bukás miatt

YT likes
13

Köszönöm hogy megcsináltad ezt a videót a rohadt nagy respect neked Thor sok sikert 100k-hoz.

YT likes
13
#27 @Bmgamer-12b7
CSAK ENNYIT DAMAGEL?!!

Charlienak a superje is tud 1-et damagelni, ha a robot kb. 1 hp-n van.

YT likes
11

Broo és ezér kell mert hasonlít egy virág lópikulára?😂😂😂

YT likes
11

Régi rendszerben 31k kupája volt és bug miatt csak nála így volt látható az update utáni első napokban, Izanának meg 50 es volt 😂

YT likes
10

Örülök neki, hogy nem csak Hunrix csinál ilyet hanem már nagyobb tartalom gyártók végreeeeeeeeee😘

YT likes
10

Ez tipik az a videó volt, Amibe bele kezdtem, és azt kívántam bárcsak ne tettem volna xD Rengeteg óra ment bele ebbe a videóba, Ami egyáltalán nem látszódik a videó hosszán sajna, Szóval CSAK 2,000 like után GONDOLKODOK EL Még egy ilyen videón... (És megköszönöm hogyha nyomtok egy hypeot a videóra )

YT likes
7
#39 @PowerPatrikOfficial
10+ DOLOG AMIT ELFELEJTETTÉL...

Szia Thor! Csinálnék egy olyan videót, ahol magyar YouTuberek döntik el, hogy mit csinálok aznap. Nagyon boldog lennék, ha írnál nekem egy cselekvést / tevékenységet amit aznap végre kell hajtsak! Ez lehet sport, kihívás vagy bármi ami eszedbe jut! Előre is köszi a válaszod!

YT likes
7
#42 @Noel_molnar
Ő VOLT A LEGELSŐ?!!

Csinálsz egy rövid videót arról hogy colletel mi történt?

YT likes
6
#46 @tamastoth8421
ÉRKEZNEK ÚJ HYPEREK?!

Nem hiszem , mert gier-ből 6-ot ír szóval … MINDENBŐL 6 LESZ ÉS CSŐDBE MEGYÜNK!!!!!!!!!!!!!!!😂

YT likes
6

Harmadik comment és még egy bug van ha no trophies modeba mész és egymás után hármat vesztel a kövi körbe pl elinditod a shodownt botok lesznek valaki így csinálta meg a prestige kettőt

YT likes
5

Thor a legjobb! Végre valaki aki jól elmagyarázta hogy mi folyik! El is küldtem az osztálytársaim felének mert ők nap mint nap Huntert néznek.

YT likes
5
#64 @JaniSz-g2s
INGYEN KUPA GLITCH?!!

Felvittem cordit prestige 1 re ès aztán kettőre de a p2 es pushnál szar enemyket kaptam nemtudom miért

YT likes
4

A p5 vége is már olyan volt, hogy 3-as damianek, és -15 kupa egy lose, úgyhogy már ne számíts p6-ra!

YT likes
4
#85 @zazu-clips-hard
Mi Volt A Brawl Stars PRIME?!

Fu ez jó kis nostalgia volt, a Starr Force-os seasonben emlékszem akkor volt az első Brawl Passem megvéve. Amúgy az volt a pizzás event nem?

YT likes
3

Szia Thor! Köszönjük neked ezt a csodás videót, ezeket idáig énis észrevettem, hogy egy igazi csaló! Nagy Respect a videóért!

YT likes
3
#88 @Dr.Lasagne123
HUNTER SÖTÉT TITKA...

Igen! Örülök hogy egyre több ilyen videó van már a yt-n. A legjobb hogy jó humrorral csinálod. A hunter és a snüss is csak azt bizonyítja hogy indiai. Amúgy a tábor jegyeket szerintem nem ők határozzák meg, de az is igaz hogy szarnak bele, legyen több pénzük. 3:45 én (amikor szintén brawl starsozott) a dc szeróján a nevetett az egyik videómon amit én küldtem, és rám írt hogy nyertem, és kb naponta kellett baszogatni hogy akkor mivan, de kb 1-2 hét alatt megkaptam a nyereményt, és amúgy ott velem az időn kívül egyépként full rugalmas volt. Egyépként a dc szerójuk sem semmi, ha szeretnél belőle videót csinálni akkor segítek benne nagyon szívesen

YT likes
3

😂 7.pierce box=Pierce 😂1.glowbert box=Glowy 😂3.gigi box=Gigi 😂4.zigi box=Zigi 😂1.mina box=Mina 😂6.sirius box=Sirius Most 43.000.kupám van és 100 Karim!

YT likes
2

Random fun fact: Most vettem észre, hogy valahogy kihagytam Lou-t, xD Azért volt fura, mert jól emlékszem hogy felvettem Louval is a gameplayt.

YT likes
2
#120 @becike_nagy21
HUNTER SÖTÉT TITKA...

Hát ez igaz 😂😂😂 én réggebb ótta nem néztem el is kerültem sokkal jobb tégedet nézni mint őtt😂

YT likes
2
#121 @ferencnemeth_2011
HUNTER SÖTÉT TITKA...

Köszönöm szépen! Nagyon elegem van hogy a Magyar Youtubeon csak ez megy de az a baj hogy a mai generáció csak ezt szereti. Remélem hogy ez nem így lesz majd. Csak így tovább.

YT likes
2

Nekem is van doug-ra egy true gold skinem de a true silver nincs meg úgy kaptam hogy egyszer hajnali 3-kor free volt

YT likes
1
#169 @VTX_TopList
NE PUSHOLJ PRESTIGEKET...

Nekem Crow és Gus a kedvenc karakterem de mindkettő prestige 2😂😢

YT likes
1
#192 @Mr_meh_the_cat
VISSZATÉRT A STAR SHELLY?!

Én ebből az ultra trophie boxból kinyitottam az egyik crrator icint meg azt a lilás supercell icont is egy boxbol

YT likes
1
#195 @AerarenMapping_official
HUNTER SÖTÉT TITKA...

Én akkor kezdtem el nézni őt, amikor elkezdte. Mivel akkor még fiatalabb voltam, ezért sokszor engem is átvert. Aztán, amikor anyám rámnyitott, mert nem tanultam meg a Biosz házit, akkor rájött, hogy mit nézek, azt mondta, hogy a magyar creatorok rosszak. Hála a Bioszházinak sikerült leszoknom Hunterről. Aztán évekkel később rábukkantam a csatornádra, megnyertem egy nyereményjátékot. ( Akkor még Aeraren Gaming ként) Akkor elkezdtelek nézni, és rájöttem, hogy a magyar YT lehet színvonalas is, ha jó kezekbe kerül. Köszönöm, Thor! (Ja, és az a Bioszos eset még mindig nem szerettette meg velem a tantárgyat :/)

YT likes
1

3n most csinálom a mortis prestige 2 és most van nekem pontosan 800 prestige kupás holnap meg akarom csinálni a Prestige 2-öt

YT likes
0

Hát éppen nem a munkám, de köszi. Amúgy jól rajzolok szóval lehet h supercell maket beküldök

YT likes
0
#230 @TivadarMóricz-Brenner
Ő VOLT A LEGELSŐ?!!

Hogy lehet kettő első broooooooo😑😑

YT likes
0
#300 @KornelArnold-rm6ub
LUCKIEST VAGY INKÁBB UNLUCKIEST?!

hallod ha megprobálod a káosz droppoknak az alsó sarkát akkor azért lehet nagyon jokat nyitni(saját tapasztalat)

YT likes
0
#314 @Dr.Lasagne123
INGYEN KUPA GLITCH?!!

Amúgy… mindig igyen vannak a kupák… csak.. így.. btw

YT likes
0

Szia thor ha nem tudtad volna miután elhasználod Ali szuperjét nem attckolsz ameddig le nem jár a szuperje és miután lejár a szuperje attackolj egyet egy enemibe és megkapod az extra damaget

YT likes
0
#331 @SharkMoon-Original
VALAKI ELÉRTE A PRESTIGE 5-ÖT...

Szia Thor! Physic már nem fog pusholni szóval még sok idő lesz az első prestige 6, de kínai bs-be valaki már prestige 9

YT likes
0

Én szerintem is a legjobb seasone a Stranger Thingses seasone, a matchmaking az totál fail volt, és nagyon könnyű volt kupát pusholni... Remélem lesz még ilyen...🔥

YT likes
0
#342 @Fatãl17bs
CSAK ENNYIT DAMAGEL?!!

Anno jacky attack vég3 is 1 et sebzet bug miatt😂 de rég volt😂

YT likes
0
#345 @bendeguzlaszlo3628
HUNTER SÖTÉT TITKA...

Teljes mértékben igazad van de tényleg De akkor miért csináltál vele videót? (lehet csak rosszul emlékszek)

YT likes
0
#347 @TherealMarcis
HUNTER SÖTÉT TITKA...

Szia! Örülök, hogy egyre többen csinálnak erről a témáról videót. Ha bár mondtad, hogy nem szeretnél több ilyen videót csinálni, a Hunter “Csapatból” a még szerintem károsabb NGT Noel-ről. Van egy klippem is ahol egy brainrot játék-ban egy kisgyereknek családbarátsághoz közel nem lévő szavakat mondott. Egyébként a tábor amiről beszéltél az nem mindig volt egy csak a pénzre fókuszáló átverés. Kb 3-4 éve hívják meg Hunter rendszeresen. Az elején már normálisabb volt, de amint meglátta, hogy mennyi pénz van belőle egyből kihasználta és már élőben is lehúzta a nézőit. Én elmentem 3-szor abba a táborba, ugyanis mostmár az egész tábor csak a roblox-ról szól, de régebben ez egy normális játék volt normális játékokkal és még élveztem is. Mostmár nem tudnám.

YT likes
0
#348 @enderfire-minecraft-HUN
HUNTER SÖTÉT TITKA...

Nagyon jó hogy már te is csináltál ezzel kapcsolatban videót!

YT likes
0