
To claim this channel, temporarily add mc.game to the channel description on YouTube, save it, then click below.
Log inChannel videos
Stored videos longer than 60 seconds, sorted by mc.game likes and then YouTube likes.
Channel shorts
Stored shorts up to 60 seconds, sorted by mc.game likes and then YouTube likes.
Channel comments
Comments under this channel's videos, sorted by like count.
Uwaga: Enzzi Rollo w większości Żabek pojawi się jutro (niektóre będą miały już dziś wieczorem). Produkty są limitowane (maksymalnie po kilka sztuk na Żabkę/dziennie), ale Żabek jest kilkanaście tysięcy więc jeśli sklep sprzeda wszystkie sztuki to następnego dnia przyjadą nowe. Także nie martw się jeśli nie zdążysz kupić, będziesz mógł/mogła spróbować następnego dnia.
Enzzi poza byciem Gameplayerem w Minecraft, też jest na pewno świetnym tatą.
Rko: Mamy mapę dla ciebie Enzzi: 👍 Rko: Ale to unfair który ciebie wkurzy że wyjdziesz z siebie i staniesz obok Enzzi: 👎 :,(
Czekam aż pojawi się mapa unfair z lektorem który będzie komentował absolutnie każdy ruch i każdy błąd 😂
Bardzo pyszne to rollo. Polecam każdemu kto nie jadł. W skrócie 100/10
Prosze zrób enzzi sam w domu
Ale wcześniej było widać włosy przez czapka trochę
Cześć Enzzi, zrobiłem dla ciebie kolejnego moda na... kupe jak w 2014 XD, troche nostalgii wróci, mod ten jest zrobiony na wersję 1.17.1 jak coś to się odezwij :)
Enzi moim zdaniem to powinieneś tej jednej osobie co zgadła produkt to powinieneś mu wystać cały jeden box z autografem lajkujvie żeby widzal
Czyżby powrót serii z dziadkiem i sołtysem?
Enzzi umarł 61 razy. Mam nadzieję że się nie pomyliłem😅😊😊
Miłego oglądania!
28:42 no to może za parę lat będzie córeczka enzziego nagrywać minecrafta polskie mapy😅😊
O kurka rurka moja mapka. DZIĘKI ZA PRZEJŚCIE ❤❤❤
Miłego oglądania!
Stary. Nie wygląda to źle. U Gilathissa było chyba gorzej. Ale i tak życzę powodzenia mordeczko❤
Miłego oglądania!
ustalmy jedno. Enzzi jest wspaniałym tatą i nic tego nie zmieni
28:56 Aaaaa ja nie mogę jakie słodkie Dużo zdrówka dla dzieciaczków ^^
Przekąska? Mięso kebabowe w opakowaniu jak kabanosy?
19:10 ten typek jest w oknie, Enzzi go nie zobaczył
phasmophobi w wersji Minecraft jeszcze nie widziałam
brakowało mi tego darcia mordy
To łóżko moim zdaniem powinno mówić "dobranoc" i "dzień dobry" 😂
✨ja idę do domu!... Jestem w domu✨
typ zrobił lepszy wstęp niż niektóre seriale netflixa
KIEDY DOBIŁEŚ 1,5M SUB. GRATULACJE
A weź spróbuj dodać niedźwiedzie do gry i by mówiły "o cholera, czy to Freddy Fazbear?" XDD
To bendzie ekastra ostry sos o nazwie ,,ENZZI,,
Syn powiedział tylko jedno słowo po spróbowaniu rollo " Genialne". Enzzi oglądają Cię 2 pokolenia w mojej rodzinie ;) Zaczęło się od syna a potem dołączylam i ja :)
zrób enzzi sam w nowy york
zginołeś około 50 razy!!! ps: tak szybko umierałeś że nie nadążałam z liczeniem.
Spokojnie jeszcze będzie dobrze
12:00 ✨Wciółgł✨ KOCHAM XDD
Enzzi dzisiaj syn namówił mnie na wizytę w żabce aby zakupić Twoją przekąskę, chłopaku gratuluję pomysłu, miałeś rację tego jeszcze w sklepach nie było. Co prawda skład tego smakołyku to mini-nowela, ale jest smaczne i świeże. Pozdrawiam i masz ode mnie "suba"!
Enzzi nawet ze złamaną czy skreconą ( nie pamietam już😅) reką dla nas nagrywa szacun enzzi szacun 29:56 piekny moment xD
0:22 prawie nie mało brakowało
on tak śmiesznie gada o tej czapce że aż beka trochę
1:52 der Untergang moment.
23:42 do 24:03 najleprzy moment
2:40 Gdyby było w realu. Mama Enzzi: Jesteś niemożliwy synku, to musiało sporo kosztować... :O ... chwilunia>:I. Enzzi jak to zapłaciłeś?. Enzzi na to: Twoją kartą płatniczą, mamo;) Mama Enzzi: :O ... AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHHHHHHHHHHH
Miłego oglądania!
Miłego oglądania!
Miłego oglądania!
zbyszku pamietam- a nie to juz bylo, czekaj. Zbyszek byles najlepsziejszy. I jestes fontanna z expa, tak napiszmy, to jest genialne, I caly czas piszcie.. to co mowie caly czas. Bo.. to tak, takie dlugie zdanie nie wiem dlaczego, kiedy ja mam to przerwac.. przestan pisac, nie mow juz nic a- okej wezmy sobie, juz nie musicie pisac
jeeej doczekałam się drugiej części kebaba! kto chce część 3 kebaba (tak jak ja) lajkujcie żeby widział 👇
,,CHŁOPIE COŚ TY ZROBIŁ" Jeden z najlepszych odcinków :D
Miłego oglądania!
Miłego oglądania!
Chcemy część część 3 kebaba I pozdrawiam czy Enzzi kochamy ❤❤❤
Miłego oglądania!
Kto w 2025?
Miłego oglądania!
Doigrał się Pan. Kuchenne rewolucje żołądkowe mieli klienci bo żeś rąk nie mył. Sanepid 😂
Kto z 2025?
TAM NA DOLE BYŁY INNE ŚWIECZKI POLAKUJCIE ŻEBY ZOBACZYŁ
Enzzi: DORA?! Dora: rozwiązaliśmy zagadkę ! 😊
Godzinne odcinki raz w tygodniu!! Dziękuje za 43 like to mój rekord!
''W kazdym razie dostalem jajka wiec jest szansa ze jakakolwiek swinia mi sie pojawi" - Enzzi 2023
"CHŁOPIE COŚ TY ZROBIŁ" gratulacje przejścia aż tak ciężkiego chalanengu :)
Zbyszek byłeś najlepsiejszy i jesteś fontanną z expa! Tak napiszmy, to jest genialne. Cały czas tak piszcie, to co mówię cały czas, to tak takie długie zdanie, nie wiem dlaczego, kiedy mam to przestać. Przestań tak pisać, nie mów już nic!
Propozycja na film: Minecraft, ale TO POLSKIE TO (Chodzi o horror "It" z klaunem Pennywise)
Ten diabelski sos ma większe promieniowanie niż reaktor jądrowy w Czarnobylu
Enzzi to czarno księżnik z mrocznej jamy babki :D 👍👍👑👑 łapki dla niego :D
W końcu długi odcinek :D
Dora: zjadła dużo żelaza i wchodzi w ściane i zastrzeliła elfa Enzzi: DORA! Ja: XDDDDDDDD*na podłodze sie tocze ze śmiechu*
Enzzi pomogę Ci w kolorach 🟥+🟨=🟧 🟦+🟨=🟩 🟦+🟥=🟪 🟨+🟪=⬜️ 🟥+⬜️=różowy Mam nadzieję że Ci to pomoże ❤😂
MIŁEGO OGLĄDANIA!!! i miałem matme pirwszą i jak wróciłem odrazu odcineczek enziego POPRAWIŁ MI SIE HUMOR :)
5:37 Enzzi narzeka, że nie na jedzenia a w ruinach portalu miał z 5 złotych marchewek, ale uznał to za śmieci.
Enzzi podasz link do mapy lajkujcie żeby widział
Nie ważne jak stary będę. Zawsze raz na pół roku będę tu wracał poprzypominać sobie te stare dobre czasy heh
Dora jest na tratwie po środku oceanu- pyta "Gdzie jest woda?"
Życzę wszystkim wesołych świąt, a tobie Enzzi ,abyś się nie zmieniał oraz abyś robił więcej tak fajnych filmów
panie enzzi czy chciał by pan zrobić jakiś film z widzami np.; zagrać w minecraft horror albo jakaś smieszna mapa 👍
Lubię Cię oglądać enzzi❤
Enzzi dawaj następnym razem Polskie terrifier 👇 kto też chce, nie zmuszam
Zbyszku pamiętamy a nie to już było czekaj. Zbyszek byłeś najlepsiejszy. I jesteś fontanną z expa. Tak napiszmy to jest genialne. I cały czas piszcie to co mówie cały czas. Bo to tak, takie długie zdanie nie wiem dlaczego kiedy ja mam przerwać. Przestań pisać nie mów już nic a okej weźmy sobie, już nie musicie pisać😊❤
Zbyszek byłeś najlepśejszy i jesteś fontanną z expa.Tak napiszmy to jest genialne i cały czas piszcie to co mówię cały czas, i tak takie długie zdanie, nie wiem dlaczego.Kiedy mam to przerwać?Przestań pisać nie mów już nic!!!!!!!!!( RIP Zbyszek fontanna expa [*]
Kto z 2026
Enzzi to nie był czajnik tylko kompostownik!!
Łapeczka w góre specjalnie na życzenie idola ❤️
Enzzi jest lepszy!
Miłego oglądania 😍😍🥰🥰😁😁❤️♥️
I łapki dla enzziego ale weźcie dajcie łapki dla enzziego👍👍👍👍👍klikajcie w ten znak👍
Kto lubi ta kie typu filmy klika łapkę w górę pot komentarzem pls dobijamy 1000😢😢😢😢😢🎉
Enzziaku z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, oferuję Tobie lajka :) A co do subskrybcji twojego kanały Enzzi, to dałem już dawno :)
Widzę że dziś będzie wybuchowy odcinek
Gratuluje 👀
xD gdy enzzi bije zombie to bije niechcący królika i ten królik skacze i spada do voida
Super odc
3:13 Tymczesem dinozaury👍
RUB TAKICH WIĘCEJ DLA NAS WSZYSTKICH :]
Miły Enzzi... Związku że jutro jest wigilia mam dla ciebie prezencik, a mianowicie łapkę w górę :D A jeśli chodzi o Subika do dostałeś go już dawno Poza tym dziękuję za zbudowanie mojego dzieciństwa, miłych świąt i pozdrawiam <3
Czy tylko mnie się zdaje, albo tnt jest bardzo satysfakcjonującym blokiem w Minecraft? 😅 Pozdro Enzziaku
🥰"made in china" fajny film enzzi 👇
Dora:🔫 Enzzi:DORA!? Dora:Rozwiązaliśmy zagadkę :)
Lapis dla Żuli xd ciekawe czy Enzzi polubi w wielkim 2026 w filmiku 3 lata temu xD
Rub więcej takich odcinków 😂😂
17:30 Żaba: odklej się jak dostanie sos czosnkowy Enzzi: Możesz mnie póścić?
hopsasa po łące, lapis lżuli zostałem do końca napisałem dwa komentarze zy moge serce
Czyżby ten produkty to sos do kebsa xD
Tłumaczę na początku że ta mapa jest stworzona specjalnie tak by była cringowa bo to wyzwanie, ale widzę że nie każdemu chce się zobaczyć pierwsze sekundy filmu, bo lepiej napisać że ZAWIODŁEM SIĘ NA TOBIE XD
enzzi to świnia (i wogóle likeuje wszstkie twoje filmiki które widze)
sa 3 opcje, 1. koszulki/bluzy/spodnie 2. napój/jedzienie 3. buda z kebabem irl
No... role się odwróciły nasz drogi Żabcu 😅
Miłego oglądania!
Kto przed pierwszym dniem po dodaniu? 👇
Miłego oglądania!
No i muszę iść do psychologa….Może spotkam enzziego 😅❤😂
Pomysł na mape: Minecraft ale to polskie Teletubisie.
Miłego oglądania!
Jeżeli dasz łapkę w górę to uwierz, że twoja majówka będzie cudowna. Gwarantuje. Enzziak to ziom
Obawiam się, że modyfikacja próbuje ci przekazać, że to ty jesteś tym hunterem Ty ją zabiłeś ,,Pistolet był w twoich rękach” RACZEJ ZROZUMIAŁAM FABUŁĘ :0
Doctor Nowhere to nie gra tylko kanał na yt o tematyce creepy animacji Prowadzi go młody artysta Silas Orion, który w taki sposób wyraża siebie Na tym kanale także znajdziesz tego sławnego The Boiled One
nie ma chyba nic lepszego niż to jak wracasz ze szkoły po dwóch kartkówkach i sprawdzianie patrzysz a tam premiera od enzziego jesteś najlepszym youtuberem na świecie (:
No i jka go nie można nie lubić?
Szybkiego powrotu to zdrowia mogę życzyć i mniej bolało przy gwałtownym ruszaniu. Nadal muszę zdawać testy .. XD
Ten VHS ma mocny klimat, ale ogląda się lepiej bez tego. Miłego horrorku🎉
Minecraft - Typowe Polskie Backrooms 🙏🙏 Twórcy jeśli wy to widzicie, byłoby idealny pomysł na mapę pod kontent
Miłego oglądania!
Enzzi nagwywaj więcej minecrafta we mgle pls. kto też tak twierdzi dajcie łapkę w górę
,,Uczyłem się od najlepszych" XDD ❤
Miłego oglądania!
Sypnę na zakup wody źródlanej bo upał jak na Saharze. Uwierz przyda się i pozdrowienia 🎉
Miłego oglądania!
Miłego oglądania!
Miłego oglądania!
Otwórz budkę z kebabem irl
Da się ? Da się
Miłego oglądania!
Miłego oglądania!
✨DeBiLu W lIpCu!?✨
Nie gadaj że słuchałeś tej piosenki 67 xD
Potrzebujemy mape polską o świecie według kiepskich
1:17 po zobaczeniu wstępu do filmu zapowiada się grubo
Masz fajne włosy bez czapki enzzi!! Pozdro wszystkim!
Miłego oglądania!
enzzi nie płacz masz nas moderatorów i bardzooooo wielu widzów. no sporo miłości co nie? nie ważne. Miłego dnia
Gdyby to coś było w prawdziwym życiu to bym uciekł z tej galaktyki
✨GdZiE JeSt PiŁkA? A w RyJ cHcEsZ!✨
Bardzo przyjemny come back do memów starszych niż połowa twojej widowni. Wgl to właśnie zdałam sobie z tego sprawę, że oglądam od ciebie od 9 lat, ale jaja.
„Enzzi to świnia”😂❤
30:37 "będziemy robić odcinki tak, aby było 5 nocy" yaaay 5 nights at enzzi’s
2:03 Bob DZIADEK 🎉🎉🔥
JAK ODCINEK TRWA PRAWIE GODZINE U ENZIEGO TO ZNACZY ŻE TO DOBRY ODCINEK
Enzi, dziękujemy Ci za to że mimo spadku wyświetleń dalej nagrywasz dla nas super filmy<3 Pojawił się nowy horror który moim zdaniem bije na głowę większość mocnych horrorów, nazywa się "Evil Hunter" możesz go sprawdzić bo jest naprawdę przerażający
Jak zawszę z klasą szefuniu XD
enzzi nikt mi tak jak ty nie poprawia humoru jak zawsze widze nowy film z horror modu z minecrafta to az sie morda cieszy, trzymaj tak dalej, podrawiam!
Skończyłem już 18 lat a nadal cię oglądam xD, pamiętam jak se jeszcze przeklinałeś na yt
Zabiec w strachu
Osoby które kliknęły w mniej niż minutę. ASSEMBLE!
ej brakowało tu jeszcze gemplayu z subway surfers po boku
Ej nie no nie jest źle, spodziewałem się że będzie dużo gorzej. Trzymaj się
Okej, ale to nie zmienia faktu, że w Australii jest 45 milionów kangurów, a w Uzbedżykistanie mieszka 38 milionów ludzi, a więc gdyby kangury by zrobiły napad terrorystyczny na Uzbedżykistan to każdy mieszkaniec by musiał pokonać 1,18 kangura
Enzzi może po tej mapie zaczniesz serie z Sons ofThe Forest? Oczywiście jak ręka wydobrzeje.
7:37 ten dźwięk jest taki sam jak dźwięk jumpscare z FNAFa 6
Już się bałam, że to nieironicznie XD
Nie no, uwielbiam twój humor XDD
elo wiem kto zrobiół to warto też inne mody tego wykonawcy jest zajefajne!
2:07 bratek statek ominął
Nawet na telewizorze cię oglądam
26:28 CHŁOPIE COŚ TY ZROBIŁ
Mikrofon zmartwychwstał
Desert Eagle? Kiedy skrzynki z cs otwieramy?
Szykuje się jedna z najlepszych serii na kanale Enzziego🔥👌 jeeeest Na co czekać
Hej Enzzi ostatnio obejrzałam po raz drugi minecraft Hello Neighbour i myślę że naprawdę fajnie by było obejrzeć oryginalne Hello Neighbour w Twoim wykonaniu. Ja wiem że ten kanał jest głównie od minecrafta ale myślę że inna gierka raz na jakiś czas by nie zaszkodziła.
Tak szczerze to jest jedyny horror mod gdzie podczas oglądania sama się boję.
Co tu się dzieje 😂😂😂😂😂
Typowa Polska 😂😂😂
Doctor nowhere nie jest grą tylko twórca filmików w stylu Analog horror? Ale ogólnie fajne rzeczy też robi polecam. Fajny film Enzzi,nie możemy się doczekać kolejnego odcinka i zdrówka dla syna i ciebie <3
Mam jakieś Deja vu
Szykanuje się ciekawy odcinek 😮
Budke z kebabem o smaku polskiego obiadu
1:29 czyli marzenia jednak się spełniają?
It's time na Kevina w MC 😂
Ciekawostka: Oryginalnie, Alex (ten skin) nie była dziewczyną. Jeden z twórców stworzył tego skina na jego podobieństwo (i tak, był mężczyzną). Ale, ponieważ Steve wyglądał bardziej męsko niż Alex, gracze uznali że Alex to kobieta. Więc spokojnie Enzzi, Andrzej to mężczyzna 👍
I ten śmiech XDD
UUU PANIE mocne
Piękne włoski👍
Świnka peppa - ❌ Backrooms level 94 - ✔️
00:41 ładnie włoski odrosły
15:54 BAABCIAA MARYSIAAA!
Potrzebujemy takich memów jako przerywnik w normalnych filmach 😂😂
26:48 oj Enzzie wiadomo,ze trzeba specjalnie zginąć na końcu. 😁 ja już za stara na te sztuczki hahaha ♥️ Wszyscy Cie Kochamy ❤
Aleee przeciąg w tym minecraftcie
No, wyrzuciła cię z domu a nawet książek nie miałeś!😂😂
1:54 Ten dźwięk z amoung US jak się zaczyna rozgrywka😂
Może jakaś seria na modzie typu zombie outbreak ze spluwami?
Uwielbiammmmmmmm kiedy Enzzi nagrywa horrorek.
Ale tego filmu jeszcze nie ma
Czekałam cały tydzień na Kevina ❤
małe słońce xd
ŻABSON XD MÓJ BRAT
Już na zaś życzę zdrowych, wesołych i rodzinnych świąt dla całej rodzinki!! ❤
„A cO mIeLiŚcIe” w tle
Kiedy bedzie horror?❤️🔥
Ciekawie się to ogląda póżnim wieczorem gdy wszyscy prawie już śpią a ty leżysz i oglądasz 🙂
Idealny odcinek na czekanie na pociąg do domu ❤👍
Kurcze Enzzi to nas rozpieszcza tymi filmami
No to lecimy
Aż zwiał tak się przestraszył. Dobra robota, Enzzi
Jak to było w prawdziwym życiu to ja szybciej zawału serca dostałam niż on mnie zobaczył
Dawno tak dobrego filmiku nie widzialem nie spodziewalem sie ze youtuber ktory z udowal mi dziscinstwo robi takie bengery jestes jesnyn z nie licznych ktorzy sie nie zmienili ani sie nie sprzedali i za to cie kochamy pozdrowienia enzi cieszę się że taki youruber jak ty buduje dzieciństwo następnego pokolenia ❤
I te palety
nie ma to jak ciepła herbatka z cytrynką i odcinek Enzziego <3
Bo seria filmów o elberr ma być nawiązaniem do tworzenia i jak Bóg stworzył ludzi tak teraz ludzie stworzyli sobie Boga... I dlatego sporo ludzi tego filmu nie lubi bo jest oklepany... 13:08 chodzi o to że trafiłeś do pierwszej wersji symulacji jakby do świata ludzi stworzonych przez Boga i elber miał według niektórych być takim tworem stworzonym przez Boga a gdy zmarł a świat poszedł do przodu to ludzie stworzyli elbera jako Boga... A ten chce to wykorzystać żeby sprzeciwić się Bogu.... Tak niby jest to tłumaczone ale to jest tak oklepany temat że znudziła mnie ta seria filmów...
✨A twOim ZadAniEM jeSt zNalEźdŹ piŁkE w kuBkU✨
Na pewno sobie to obejrzę❤❤❤❤❤
Pa jaki fajny pan który ma duże oczy😆
Ale ja się cieszę że znowu shorts nagrywasz
Piłem wodę i się polulem😂😂😂
To niezły wariat z tego co kręci tymi kubkami😂
moge to opisać jednym BARDO PIĘKNYM SŁOWEM UWAGA!:,, piękne"
O kurde jakie małe ❤❤😂😂
Już się bałem że mówi coś w stylu "mikołaj nie istnieje"
Enzzi z całą rodziną pozdrawiamy bo jesteśmy fanami, likeujemy prawie wszystkie filmy oglądamy ciebie od 3 lat i mamy twoje koszulki, i zawsze się śmiejemy gdy cię oglądamy, pozdro! A i poza tym to pierwszy straszny film który u ciebie oglądam 😅
"Legenda głosi że ta historia była stworzona na podstawie jednego z dni Enzziego kiedy był jeszcze dzieckiem"📜📜
5 dzień czekania na Minecraft we mgle
Abrams M1A2 SEPv3 z pociskami podkalibrowymi?
Uczeń przerósł mistrza. 😂😂😂😂😂
ej enzzi dawaj zrób minecraft w mgle z żabcem proszę chociaż jeden odcinek
Ah ten enzii
Oglądałam i on wygląda jak karaluch i ten tańczoncy xddddd
R.I.P Zbyszek [*]
Szkoda że jumpscarów nie było
Jem obiadek, wrocilem po szkole sam na chacie i ogladam Enzziego Żyć nie umirtać
Jak nim bije 😂
Dobra z nocą i dniem było mocne najbardziej jak dla mnie
On cie chyba nie lubi enzzi😅❤ btw szybko wracasz do siebie trzymaj tak dalej ❤
Idealny odcinek! Jest wszystko czego potrzeba: Jest śmieszne? Jest, jak najbardziej Jest jakiś morał pod koniec? JEST!!! czyli że jak w rodzinie dzieje się coś złego to lepiej spytać osoby dorosłej
niezły bit z tych drzwi
Ale żeby termity w Minecraft? Mama kasa dziwnym głosem? KTO WYMYŚLIŁ TEGO MODA!!??
Enzzi to świnia ( nie mogę się doczekać nowego filmu❤)
"A jak będzie samiec żaby ?" ŻABIEC !
Mi się wydaje czy niektóre fragmenty zostały wycięte?
0:17 otóż tak i jest to biel + siła powietrzna
Wygladasz świetnie, mam nadzieje ze wszystko pojdzie po twojej mysli ❤ Jestesmy z tobą enzzi
to jest zabardzo piękne więc dlatego obejrzałam to 50 razy🌝🌝
Czemu to jest javelin
Jak tam ręka Enzzi
2:20 Enzzi, niezla strefa siadła. Nie wiedziałem, że umiesz się tak bić.
Enzii się rozkręca w tym roku
czekam na darcie mordy enzziego i powrót do starej serri gdzie miałeś wyspe koło wioski i mansion
Nowe osiągnięcie odblokowane przez gracza Enzziego (Skraftowanie trzeciego kraftingu) Gratulacje!
Miłego oglądania❤
Nie no ja muszę zobaczyć na tym kanale serie z zombie apokalipsy gdzie będziesz walczył z zombie za pomocą takich broni
Ooo Enzzi już zdrowy cieszę się że przeszczep włosów się udał i dużo zdrowia jeszcze życzę
Zawał jak Enzzi zobaczył te milion uśmiechnietych słoneczek z Teletubisiów.XDD🤣🤣🤣.
Cieszę się że się odważyłes zdjąć czapkę, wiele ludzi by się nie odważyło, szacunek idolu 🔥🔥🔥
Bardzo fajny odcinek enzzi moim marzeniem abyś polubił i dał serduszko ❤😊🎉 jestem twoim największym fanem od 5lat cię oglądam :3 ❤❤ [ MIŁEGO OGLĄDANIA]
Enzzi chyba jesteś adoptowany 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 xdddddd dobre to
Jak jadę do Biedronki to jest tak samo😂❤❤😂😂😂😂😂
Jezu pamiętam jakby to było niedawno. Kiedy wracałem ze szkoły i śmiało przy gałganowicach a w poprzednim filmiku dowiedziałem się że powrócą po latach aż się prawie popłakałem jak to zobaczyłem
Hejo enzzi mam nadzieję że się dobrze czujesz jestem twoim największym fanem❤ i pierwszy❤
Siema Pitras
Polecam obudować dach szkłem a w domku dać dywany
Kiedy będzie Minecraft we mgle?
drzewa mówiące "zostaw mnie kiedy" się je uderza
Xd ten głos
23 dzień czekania jak Enzzi nagra znowu 4 porąbane modyfikacje
PRZYTULAS Z ŻABCEM Kocham po prostu ❤🎉😂
Kebab ??? Enziżabka? Sklep internetowy ? Teledysk z panią madzią ? Jakiś napój , jedzenie ?
Kocham!!!!!! I pierwszą część oczywiście ogladalem
Kiedy kolejny odcinek z galganiwic
9:40 na bank najlepsza czensc
Czy tylko mi ten crafting table przypomina kulę z iniemamocnych?
21:53 kocham te momenty gdy Enzzi robi cięcie i NAAGLLEE pojawia się ten jakis tam potwór i udaje to bezcenne "szoko-przerażenie" 😹😹 ale spokojnie spokojnie, biorę się na to 🖐😹
Twoje mina 🎀 I jak spadasz TIP Obuduj szklem gore,Dodaj dywany w domku i bebdzie perfeckto TIP
Shorts od enzziego Rzadka sytuacja
0:03 jason jeszcze jak by sie palił by był fire jason xd
Ile craftin'ngów zrobiłes Enzzi?😂
Oglądałem ten filmik bardzo fajny
✨a w rYj cHcEsZ?✨
Bartosz Kędzierski mówi Noc! i Dzień!
Lubię cię oglądać
Dobry bit się zrobił xd
Zamykać drzwi bo się przewietrzy 😂
zdrowej córki życzę :D
O nie 🫣
✨DeBiLu W LiPcU✨
chwila ciszy z side eye "NO KU-" Kocham XD
😂😂😂😂😂😂
Pewnie tylko piwko chciał ale się przewrócił i zasnął bo taka czysta i miękka podłoga😢
Kebab prawdziwy w życiu Minecraftowe
@Enzzi musisz obczaić horror mod jak "Evil Hunter" ze strony z modami curseforge to jest straszniejsze niż The broken script i Wonderland razem wzięte pozdro i zdrowia dla całej rodzinki ;)
Pozdro enzzi
❤omg czego chcieć więcej w życiu❤
Hej ENZZI możesz zagrać w brawl stars
✨PoCzEkAj Aż PoWiEm OjCu✨
Pewien Komendant Policji
Jak widzę to będzie naprawdę GRUBO
Xd cudne
Xd siema
😍😍😍🤩🤩🤩🥰🥰🥰🥰
❤😂
Jadlem banana rolo jest bardzo dobre mam kod do mapy dzienki rze to banan j czekolada nalesinik smietana to jest najlepsze co jadlem 😊😊😊😊😊😊😊
Głośniej enzi, bardzo lubię kiedy krzyczysz ze strachu
Elo
To są najgorsze zakupy w biedronce!😂😂😂😂
Let,s go
Żona mi mówi żebym się wyprowadził bo jestem głupi xd
Simieszne🎉🎉🎉🎉🎉
Trzeba kochac enzziego od zawsze ten sam content i zero dram typu pandora ❤
Elberr! Jupi . Po obejrzeniu Admirosa wiedziałem że na pewno ktoś to nagra. Ale fajnie ze akurat ty
Uwielbiam cię Enzzi ❤❤
Dlaczego to się zachowuje jak mój mops? Xd
jesteś najlepszym jutuberem y straszynyh
😂😂😂
😂
Biedny zbyszek
Nagraj Minecraft we mgle
Noc dzień 😂
Co jest😮
Kto przed viralem?
Oglądałam😊😊😊😊
O kurde
😮😮
Myślałem że tam będzie tylko void
🤣😎 cha cha cha to jest bardzo śmieszny filmik
Ja juz wczoraj obajrzałem😊
❤️
Xddd😂😂
❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
Fajne❤❤❤
A ciekawe
Ja Tam Na Livieeeee
Piękne✨✨😊
Hłe hłe no to wiadomo gałgan na pewno coś dobrego sprzeda😂Trza będzie objerzeć😅
Pov: 1980
😂😂😂😂😂😂😮😮😮😮😮😮🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉😂😂😂😂😂😂😂❤❤❤ Wiktoria i nikola
Brakowało abyś podłożył głos dziadka do tej akcji 😂
Ja też bym tak zrobiła. Xd
😂
XDDDDDDD
Teraz zauważyłem że zmieniles sobie prędkość przesylania danych w mikrofonie xD
Fajnie że nagrałeś tak dużo filmików bo ja😎
Ej to jest idealne😂😂
😂
✨A w RyJ cHcEsZ?✨
Sory za 2 minuty spóźnienia❤
XD
To nie ty poszedłeś do smoka, tylko to on przyszedł do ciebie🤣🤣🤣
Twój odcinek był fajny i mnie śmieszy super bardzo więc ❤o mnie
Śmieszne to jest! 😂😂😂



