
Be first today
No score has been saved yet. Play one round and claim today's board.

Creeper Dash
No score has been saved today. Run the track and claim the first diamonds.

Chicken Rage
No score has been saved today. Be the first.

ogryzek
minecraft to moja ulubiona gra i robie z niej filmiki (dosc glupie) kontakt: [email protected]
To claim this channel, temporarily add mc.game to the channel description on YouTube, save it, then click below.
Log inChannel videos
Stored videos longer than 60 seconds, sorted by mc.game likes and then YouTube likes.
Channel shorts
Stored shorts up to 60 seconds, sorted by mc.game likes and then YouTube likes.
Channel comments
Comments under this channel's videos, sorted by like count.
najbardziej podobała mi się część ze Szczecinem, gdzie wyśmiewasz, że nikt nie wie o jego istnieniu
Nie masz psychy zrobić jebitnej, wielkiej serii opowiadającej o każdym polskim mieście w taki sposób
3:14 najlepszy moment XD
Widzę, że Anka nieźle się bawi na tych wakacjach
4:01 "towarzyska to jest twoja żona" rozwaliło mnie XDDD
tu się wydarzyło więcej niż w całym moim życiu XD
0:27 mogłeś powiedzieć tak jak to my Warszawiacy mówimy co za słoik XD
Sequel w którym Szczęsny wciąż pali gwizdek i Matti wciąż nie rozumiejący polskiego xddd
Wrocław jest znany z naszej młodzieżowej subkultury drifterów tramwajami :D
0:10 JAKI HELIKOPTER BOJOWY W KOMUNIZM
Nagraj "Państwa w Minecraft" albo "Ideologie Polityczne w Minecraft"
00:30 Ten trzysekundowy fragment mógłby streścić całą Polskę
XD lubie to
Dream płakał jak to widział XD
✨Nie wolno zabijać szkieleta tylko dlatego że jest czarny✨
1 like = 1 gol dla Polski w meczu z Argentyną
Ogryzek idzie w ślady groxa
Co poniedziałek (najpewniej o 13:30 ) wpada odcinek! Taki jest wstępny plan, z czasem pewnie będzie ich tylko więcej. Ogólnie to na kanale będzie się pojawiało sporo eksperymentów, więc nie zjadajcie mnie za niektóre rzeczy. Już możecie zauważyć nadmiar cenzurowanych słów w filmie, na kanale jest opcja wspierania a niedługo pojawiać się będą również filmy bez ivony. Mam nadzieje, że lekko odmieniony kontent od tego, który mogliście oglądać 2 lata temu nie będzie zmianą na gorsze, ale jeśli coś by wam się nie podobało, to piszcie proszę w komentarzach. Twórzmy ten kanał wspólnie. Jeśli chcesz pomóc odbudować kanał i jego zasięgi, prosiłbym o zostawienie łapki, subika i skomentowanie, pozdro ;D
Można powiedzieć że Oppenheimer wybuchł w popularności 💀
ok. 30 godzin pracy od soboty kiedy obejrzalem oryginal skutkowalo wypuszczeniem tego filmiku nigdy tak nie tryhardowalem zrobienia szybko czegos wiec jesli chcecie wiecej podobnych ambitnych rzeczy to mozecie dac komentarz z podziekowaniem jak wam sie chce wydac kaske albo mozecie po prostu dac like sub i polecic komus to tez bedzie super i bede robil wiecej buziaki pozdro 😽😽🥰
Najlepszy moment był kiedy ogryzek dostał 5 za gadanie z kolegą
"Ale durna trawa, stawiam na niej moją czerwoną pochodnie" po prostu piękne😂 EDIT:dzięki za 90 like😅 EDIT 2:wow 189 like dzięki😮 EDIT 3:400 like?! Dobijemy 500?
Czyli coś mnie łączy z Creeperem.
ten sposób mówienia sprawia że wygląda to 1:1 jak reklamy tamtej gry XD
jakim typem jesteście ja chyba wszystkimi
,,Ogryzek zabija Elona Muska 2K21 koloryzowane"
Chatgpt po prostu nie jest rasistą
MÓJ SERWER DISCORD! Wejdź, aby może czasem wystąpić w filmie :o https://discord.gg/BjB8nN5JHn
Jeśli to widzisz, to jest już pewnie poniedziałek, czyli dzień w którym odbieram Srebrny Przycisk od YouTube :D Wpadnij na Instagrama, żeby zobaczyć jak wygląda! https://www.instagram.com/franek.krupa/
siema jaki wynik obstawiacie w meczu Polska - Argentyna ??? tylko smieszki po meczu co to zobacza niech se daruja 😡
,,tak zwany uschnąć" NIE MOGĘ Z TEGO XDDD🤣
Mamo moge oglądać Groxa ? -Ale Groxa mamy w domu. Grox w domu:
kolejny dlugi filmik za pol roku bo na samych shortsach sie dobrze zarabia 🥳🥳🥳
malo daje serduszek ostatnio to robimy konkurs, jesli napiszesz jakis ciekawy komentarz to ci dam serce obiecuje a swoja droga to tak - będzie trzecia część
✨️czemu nie żygamy dupą przecież jest grawitacja? niE WiEM✨️
„Nie wolno zabijać szkieleta tylko dlatego że jest czarny”
Jednak istnieje praca, która naprawdę wyzwala.
wgl to mozecie polecic ten filmik wyslac komus itp bo znowu wydalem na lektora kase i musi sie zwrocic
Chodzą plotki że znaki zostały zbudowane przez 8 letniego Macieja
✨Co JeSt NiE uMarłEm✨
"Ogryzek, zdajesz sobie sprawę, że chyba nie wyciszyłeś mikrofonu?" Rozwaliło mnie
Dzięki temu filmowi przypomniałem sobie o tej reklamie która zryła mi łeb
"Nenenenenenenene" to najsilniejszy argument w każdej kłótni
🧑🍳🔪 KUP MINECRAFTOWĄ KSIĄŻKĘ KUCHARSKĄ JUŻ TERAZ (skopiuj link lub wyszukaj na empiku): https://www.empik.com/minecraft-zbierz-plony-ugotuj-zjedz-tara-theoharis,p1600889213,ksiazka-p
Przysięgam że w porównaniu do dzisiejszych raperów to, to jest świetne XD
Uwielbiam moment "gdy woda w dupe chlupie i słychać klekot jaj" NO NIE MOGE PADAM ZE ŚMIECHU
Jaki obstawiacie wynik Polska - Francja?
powołajmy pazdana i będzie dobrze
Cały budżet państwa poszedł na ten film idealny absolutne kino
To był zaszczyt wystąpić w PRAWDZIWYM lepszym filmie Minecraft, naprawdę kawał dobrej roboty 🔥🔥🔥🎥
To wszystko dzieki stevkom. Piekna i zarówno wzruszająca historia
Jak to możliwe, że w filmie ogryzka nie było ani sponsora ani żadnego napomknienia o Axelcraft
końcówka rozwaliła system
Oglądam to podczas e-lekcji moja ulubiona seria nagrywaj jej więcej!
Ja wybralem Sosnowiec bo maja +60% premii do rzucania kamieniami
"Ale ładny mob wygląda jak moja sąsiadka" XDDDDD aż się zaksztusiłam
6:11 biedny ojciec chciał zrobić kanapkę i spędzić trochę czasu z synem :(
dajcie znac czy chcecie takie filmiki z lekcji ale nie w formie shorts bo wsm lubie je robic pzdr
Typowy film motywacyjny:
"tak zwany uschnąć" XDDDDDDDD
Brat stał się polskim groxem xd
✨ dlaczego nie żygamy dupą przecież jest grawitacja✨😂 padłem
Lepszy rap niż wielu współczesnych raperów XD
Dlaczego utożsamiam się z postacią kujona? Co jest nie tak z moim życiem?
Szkoda, że w prawdziwym świecie nie da się tak łatwo przejąć cudzego życia.
Nauczyciel: *wychodzi z klasy dosłownie na minutę* Cała klasa:
dobrze że się wycofali XD
IP: AxelCraft.pl Wersja: 1.19.3+ 😎😎😎😎😎
Chciałbym usłyszeć pełną wersję piosenki "Nie Bądź Parówa"
"Nie wolno zabijać szkieleta tylko dlatego że jest czarny" -ChatGPT 2025
I palety już w czwartej sekundzie 10/10
Nie no koniec mnie rozwalił😂
Ah te żółwie i tygrysy syberyjskie
Film szybciej niż po roku? Niesamowite! Psychiatra mi nie uwierzy
Nie mam nic do schorzeń ktore wymienilem to bylo wymienione dlatego ze nauczyciel po prostu sobie to wymyslil zeby sie ogryzek odczepil o to chodzilo pozdrowionka dla wszystkich ze schorzeniami 🥰🥰
kiedy zapomniałeś, że masz alzheimera i zniszczyłeś swoją bazę: łAt?!
2:26 mój ulubiony moment "tu latają jakieś płaszczki"
Jako Japońskie dziecko urodzone w 1945 potwierdzam ten film jest bombastyczny
✨gOTujE BEzgLuTenOwE CiAStEcZkA✨ rozwaliło mnie😅😅😂
Jedyna nierealistyczna rzecz to to że parking jest pusty
Ja: Ostatnia lekcja i do domu. Ogryzek: Wrzuca film. Ja: SĄ RZECZY WAŻNE I WAŻNIEJSZE.
1:20 kółko i krzyżyk też jest za darmo
w filmie ukrylem gdzieś prawdziwe imie mojego kolegi z wiezienia, spróbujcie znalezc mapka z filmu do pobrania: https://discord.com/invite/m2aVdNJN6s
I ten piękny "doknes" na początku i prankster też piękny
Japończycy oglądając ten film: ...😑
Pani na biologi: Gdzie znajdują się palmy? Ja: No na innym biomie
Gdzie ten świat poniosło Kiedyś się normalnie mówiło "bzdury" a teraz są "wiadomości"
jak cos to mamy nowego skyblock na axelcraft wbijcie czasem bo nie zrobilem reklamy w trakcie filmu to robie tu pozdrawiam goraco buziaki
"Życie Łoniaka zmieni się zaraz o 360 stopni" XDDDD
"ChatGPT nie może od ciebie uciec." Tymczasem ChatGPT Ogryzka 😅
Uciekliśmy z wyspy, tajemniczej wyspy...
Japier. To jest perfekcyjne i takie prawdziwe xDDDD Like
2:04 weź mnie naucz tych wzorów
Czekamy na "typowe reakcje na film minecraft"🔥
Spotkaj się ze mną DZIŚ O 16:00 na nowym trybie 👑KING SURVIVAL !!! IP: AxelCraft.pl Wersja MC: 1.21
✨NiEE, MóJ PenIS✨ zajebiste xd
Czemu to jest tak realistyczne XD
Dobrze że aktualne tematy są poruszane, bardzo przydatne
Zakończenie to istne arcydzieło...
Akurat w maku siedzę XD
teoria żywego internetu :D
3:34 "Ostatnim bossem do pokonania ma być tzw. uschnąć. Zobaczymy co potrafi" XDDD
Ogryzek już nigdy nie wróci do regularności...
✨Żółw mi wbiegł na klawiaturę i tygrys syberyjski na myszkę✨
Dosłownie jak mówili o warstwach chciałem napisać o papierze, ach Ci politycy, kradną pomysły szybciej niż ktoś je wymyśli...
✨Hopermajner✨
Pozdrawiam cieplutko z lekcji historii! Mój ulubiony moment: -Łatwo, ale ta baba jest głupia -OGRYZEK! To było po prostu świetne!
Ahh yes ten gość kocham te prace i zangazowanie
Jestem w 99% podobna do creepera
✨nakŁadaMy biAłĄ mAsĄ ciEkaWe z czEgo jEsT✨
"bombowy" odcinek!
Kto czeka na pełną wersję piosenki?
Alternatywny tytuł: Kabaret w Minecraft
Pobierz Match Masters i weź udział w konkursie o 📱IPhone 16! https://go.matchmasters.com/hCkF/m096ohq4
O kur33 lepszego rapu nie słyszałem ogryzek goattt🎉🎉🎉🎉😎😎😎
0:30 Powiedział Tata XD Auto
WYCHODE Z WIĘZIENIA XDDD ❤
Tak dobrze sobie radzi z rymami, że powinna zostać raperką.
-ja chcę do mamy -a gdzie teoja mama jest -nie żyje Typowy tekst w tym serialu
1:08 Tak zwana "sytuacja życiowa"
WTF akurat poszłam do nowej szkoły
Lekcje online zawsze dobre, gz💪
3:57 Koniec sponsora
,,Chciałbym podziękować wszystkim, którzy mi płacili'' to było by lepsze XD
Dawaj następna typowa lekcja geografii
Ciekawoska nr 5: Poziom tego kanalu drastycznie spada w dol przez ten walony serwer
Cieszę się że mogłem pomóc przy robieniu filmu 😁
Shopee be like:
✨ZoStAw MoJe PoLe Ty SkUr✨
✨niE wOLnO zAbiJaĆ tEgO sZkiELeTa TyLkO dLaTeGo Że JeSt CzArNy✨
ogryzek kiedyś: śmieszny filmik ogryzek teraz: reklama serwera
✨lEpIeJ uSiĄdŹ bO zArAz SiĘ zEsRaSz✨
Ja dalej pamiętam jak grałem w tego minecrafta gdzieś w 1890 r fajnie było.
Kto ogladal OG ogryzek gotuje?
Nie pamiętam żeby uczyli mnie tego na historii, dobrze że mogłem się douczyć 😊❤
Lublin mega realistyczny, nie ma go xD
Zrób lekcje online kocham tą serię
Właśnie tak to wygląda...
Pomysły na film: Typowa wizyta u dentysty U dyrektora Typowy ogrodnik(można fajnie zrobić) Typowa mama piłkarzyka Typowy remont
Live z otwarcia muzeum dzisiaj o 21:00 !!!! YT: https://www.youtube.com/live/XeV4tcU93aw FB: https://www.facebook.com/MuzeumSztukiNowoczesnej/
Jakie piękne😂
Teraz tylko jakieś Sketches of Lost Heirlooms, pamiętam jak kiedyś reklamowałeś drzewo! To było coś...
0:08 brązowy ketchup XDDD 0:52 łot de fo? Z czym? (Odtworzę se ponownie) 2:36 to jest film, to jest akcja... 3:06 strzelałem, że pierwiastek z 5 3:37 w takim wieku chrapanie? Jeju XDDD 4:12 interwencja słowna - SPOJRZENIE BELFRA 5:20 a jednak... Deja Vu ze snu 😅😅
IP: AxelCraft.pl widzimy sie ok?????
ja wybrałem Bydgoszcz bo ma -80% do rozwoju a potem Polskę bo ma +90% do zbierania truskawek za które dostałem 10 pl zł zaktóre wykupiłem kebaba
Zapomnialeś że lewego raz noga bolała i nie gral
Dziękuję za te ciekawostki, były mi bardzo potrzebne do życia
wejdź na kanał i zobacz nowy film!!
Tak naprawdę Polak Rodak wymyślił bombę atomową
Xd byłem podejrzanym 2 xD
Darmo to uczciwa cena, za darmo to nawet sól słodka
To wpłynie na godziny otwarcia żabki przy ulicy przełajowej 12 w Warszawie ?
No to teraz chyba już wiem jak zrobić ciasto dzięki ogryzek xd
✨️NaKłAdAmY bIaŁą MaSe CiEkAwE z CzEgO jEsT✨️
Takie muzeum to największe arcydzieło 👌✨ Wycieczki szkole do takiego muzeum powinny być obowiązkowe i robione codziennie
Nie pasuje mi tylko ten porządek w sklepie...
"elektryczne to powinny być wasze krzesła" umarłem 😂😂😂😂
zajebiste
jako ludź potwierdzam że tak wygląda moje życie
"Jestem super interesuję się melonami nauczycielki eeee.... uprawiam ogryzki" Po prostu piękne
Bez dźwięku ta reklama jest lepsza 😅
jeszcze nie ma tego typa który dosłownie spala się z potu i nie używa dezodorantu
1:43 miałem podobnie raz XDDD
Warszawa jak w realu xD Ktoś z innego miasta to od razu wyśmiewany xD
Zajebiste chcemy playlistę z tymi rapami po 3 min i na Spotify !!!!!
Ostatni na Euro, Pierwsi do domu
"wogule indentyfikuje się jako helikopter bojowy" rozwaliło mnie
Nie no powinno to być na lekcjach historii
A myślałem że z tym domem to powie że najpierw trzeba odkupić teren na którym ma być dom potem uzyskać zgodę na budowę, pójść do inżyniera po projekt itd. 😂
Newsy 100 razy lepsze niz w przawdziwym zyciu
3:46 typowy dzien w amerykanskim macdonaldzie
Dzięki tej reklamie przestałem grać w war thunder i odpaliłem minecraft
"Ale gracze spieli dupe i wspólnymi jajami przeciw lotniczymi unicestwili zagrożenie po czym odśpiewali rotę" to jedno z zdań z których nigdy się nie spodziewałem, że wypowiem. Czekaj Donald Trump wrócił bo kilku latach, ostatnio był na wigilli klasowej
to brzmi tak cudnie, cud romantyzmu i sztuki pięknej (edzio z chopinem dzwonią)
Świetnie się grało! Czekamy na więcej.
The forest 3 Polak w lesie
Umie też dobrze kopać... Nie ważne
Jeśli ktoś zna to ogryzek teraz jest jak Polski grox 0:58 😂
czuję się nielegalnie będąc tu tak wcześnie
1:40 Zesrałem się ze śmiechu XDDDD
Czemu zrobiłeś odcinek o ciekawostkach o mnie
kto uwaza ze to lepsze niz film minecraft daje like 🔽
Typowa lekcja rosyjskiego
💫jajami przeciw lotniczymi💫 kocham
0:26 gościu zrobił magika
Te ostatnie takie rel zawsze tak jest
Zrób więcej ciekawostek lubie to
Pov : Wiadomości w 2030☠️☠️☠️
✨️MoJA ŻOnA TańCzY tUtaJ Z inNyMI GrACzAMi✨️
1:00 ja siedzący na kiblu: Perfecto timing
6:40 ''starzy mi zabrali kompa na tydzień bo nie nakarmiłam rybki''
Pov Tusk: "Ah w końcu moja ojczyzna" Ale jesteśmy w Niemczech! - Deutschland Się muwi 😂
Ogryzek mam pomysł na kolejny odcinek typowa przerwa w szkole
"ej czemu sram na czerwono?" XDDDDDD
to jest ZAJEBISTE!!
3:01 Tutaj Brzydki Chomik zdaje sobie sprawę, że umrze w samotności
Pije sobie spokojnie napój tymczasem przez 1:30 sie poplułem XDDD
O japier... Dobra wydaje mi się że przeczytam to w niemwięcej 2 dni
2:21 😂 PIĘKNE!!!
0:55 "Nie no pie***le ide do domu" to mnie rozwaliło
Czekam na siatkówkę polaków.
Gra „Arknights: Endfield” jest dostępna na PS5, PC i urządzenia mobilne - https://akendfield.gryphline.com/d27t/Ogryzek Najnowsza aktualizacja „Sketches of Lost Heirlooms” jest już dostępna! #SketchesOfLostHeirlooms #ArknightsEndfield #Endfield #reklama
Obejżałam to 15 razy XD biedny ojciec😭
✨TwoJa StaRa✨
4:52 A GDZIE TY SIĘ TAM PATRZYSZ XDDD
Boże XDDD NIE MOGE Z TEGO PIERWSZEGO CO BYŁ CREEPER😂😂😂😂😂
Ten kurczak mnie rozwialil XDDD
Korea: Kimdzongówka Ameryka: Trumpball Polska: Nawroty głowy
ej możecie zobaczyć zdjęcia z siłowni na moim instagram https://www.instagram.com/ogryzekmc/
2:05 Nareszcie ktoś to powiedział.
Jeśli chodzi o Poznań... To akurat prawda XD Choć jeśli chodzi o Stary Rynek, to remont się akurat skończył więc można zobaczyć jak wygląda ;)
0:37 "co ja ci mówiłem, żebyś czyścił kibel po sraniu". A to wszyscy słyszeli bo mikrofon był włączony XDD
Kto z 2026 👇
5:28 GRAŁEM W TE GRY WCZEŚNIEJ!!!
Tymczasem Morwin-Kikke ,,A poza tym sądzę, że Unia Serverowa powinna zostać zniszczona"
Jezu pamiętam ten odcinek :) to było XD
✨JaK dAcH mI rOzDuPiŁo✨
Sory za 1 rok spóźnienia xd...
2:27 i tu cie mam ogryzek to nie jest AI tylko lekcja hiszpańskiego 🫵
1:45 kocham XDDD
✨nic niE pOsZłO zgOdNiE z pLaNeM jEsTeM cAłY oBsiKaNy✨ aż padłem że śmiechu
Napewno znajdzie się tam historia o pewnym pingwinie
Sztuczna inteligencja przejmie kontrolę nad światem! Tymczasem sztuczna inteligencja:
Gdy odcinek wleciał odrazu świat stał się piękniejszy
✨GdY GrAcZe ByLi MaLi To ByLi MaLi✨ piękne po prostu
To mi się tak podoba że to słucham na okrągło, jak to dobije 10mln wyświetleń to będziesz wiedział przez kogo
Ta ryba w 0:41 XDD
Sorry za 1 mini sekundę spóźnienia
Pamiętam te czasy. Przed wybuchem wojny zostałem Plutonowym w Wojsku AxelcraftPL. Jak wybuchła wojna, przydzielono mnie do Pułku Broni Pancernej, gdzie awansowałem na Sierzanta. Po kapitulacji, wstąpiłem do konspiracji partyzanckiej, gdzie po wiernej służbie awansowałem na Chorążego, w Lipcu 1944 zostałem Zastępcą dowódcy 21 Pułku wsparcia "Azbestu". Gdzie podczas powstania pomagałem Stevkom wyzwolić serwer. Smutne i zarażem piękne czasy.🥲
Ogryzek powinien stworzyć OgryzAI
ja nigdy nie byłem na zielonej szkole bo nauczycielki się bały wyjść z nami nawet na dwór XD
✨️MoJa ŻoNa TaŃcZy Z iNnYmI gRaCzAmI i GoTuJe BeZ gLuTeNoWe CiAsTeCzKa✨️
Legenda brzmi że ktoś naprawde przeczytał cały zakres obowiązków
2:29 ✨kiedyś słyszałem ważną zasadę nie ważne, że nie masz planu ważne, że robisz na odp**rdol ✨😂😂 gdzie to już słyszałem hehe
Co zrobiłeś z Ronaldo? Czy jest w klatce?
Chyba jedna z bardziej ciekawych reklam jakie widziałem
Piękna historia 🎉
0:31 a co to angielski autobus, że ma drzwi z lewej strony?
ogryzek spróbuj nie reklamować axelcraft przez 1 film challange
I to jest coś czego ludzie potrzebują
Kurcze zaponiałem wbić na serwer a też chciałem się bić. Organizujesz jakieś nowe zabawy na AxelCraft?
Kiedy zabiłeś kolegę, ale jesteś tylko wychillowanym ziomkiem
Ej co to był o że żugajka usiadła na kolanach Lewandowskiego 💀💀💀
Kocham regularność wrzucania filmów ogryzka, jeszcze nie umarł jest plus+
Ogryzek: On nie wróci, co nie? Mama: Nie :)
BUDDA; TWORZYMY HISTORIE XDDDD
1:24 Kasa samoobsługowa: Czy na pewno nie chesz zni- Ogryzek: NIEE! 😡👹 (Fajny filmik wgl)
Kilka wymagań
4:10 co ty mówisz, woda po parówkach jest zajebista
Więcej taki newsów
Ogryzek i kujon to legendarny duet
Skoro to nie jest duże, to ja w takim razie całe życie byłem w błędzie...
boże te czasy jak Ogryzek używał modulatora
0:12 typowa awantura w biedrze
5:12 ale smród
Kiedy wrócisz z mlekiem???????
Do 40 stycznia xddddddddddddddddd 0:45
Właśnie zmarnowałem 2:22 minut mojego życia opłacało si3
ja: mamo chcę groxa mama: mamy groxa w domu grox w domu:
jest cięższa rzecz jest to wiadro wody jedno pomieści około kwintyliard bloków
✨uTkAj TyM rUrĘ✨ i ten głos babki z żarciem XD
Ogryzek,ja jestem nowy w minecrafcie i cie subskrybuje,jak more dołóczyć na twój server?
Julia żygaj i Robert prawandowski😅😂
Nauczyciel : ćwicie lenie bo będziecie grubi. Również nauczyciel : no kurde nie mogę się zmieścić w drzwiach
On jest po prostu ekologiczny i nie jest rasistą, ale czasami nie pomaga
Gdzie podpisać?
Dzisiaj wróciłem z zielonej szkoły i na niej mieliśmy powódź w domku 😂
1:14 rip rodzinka i policjant
Ale piękne wstaw to na spotify bede sluchal 24/7
Czekam na więcej.
✨jestem zbyt leniwy na to więc zatrudniłem miniony by za mnie kopały.✨
Łowienie z wędką III przynęta III morska fortuna Naprawa i Niezniszczalność III to w 10 minut enchanty bardzo dobre dużo ryb i wiele innych bardzo dobrych drogoccenych itemow
0:07 dobre ogryzek😂😂😂
"Nie wiem jak to zrobić zawsze tata rozpalał grilla" piekne 😂
1:37 Czyli narzekali na Zygmunta III Wazę (to on przeniósł stolicę do Warszawy).
Kocham wasz serwer,dzięki że stworzyliscie🎉
✨ przecież od razu widać że to ten właściciel✨
2:40 najlepsze XD
Gdzie ogryzek?🧐🥺
"Z drogi chomiku" było piękne
EdzioRAP ma przeciwnika!
Ta rada serwera wygląda jak polski sejm ktoś też to zauważył
Poczatek śmieszny 😂😂
1:36 nie, samo mi kazało wyjąć głupia raszplo DUSZĘ SIĘ KUTWA ZE ŚMIECHU NAWET W SZKOLE XDDDD
I ten chłop bogaty się mu przygląda😂
✨️CIęŻkIE TE DNi GdY MniE sWędZą JaJA✨️
Czy ktoś ma tak że ogláda ogryzka nie raz
Z tą wiedzą moje przyrodzenie jest wielkości tego dilda które można znaleźć w end city
Blok Niebieskiego Lodu: Beacon:
Tworzenie i prowadzenie ogrodów zoologicznych, nieźle
Chcemy cały film z tej piosenki
Kocham te polityczne nawiązania XDD ZAJEBISTE
Ogryzek ostatnio xkaczki
100% prawdziwe
Zrobisz "typowe lekcje angielskiego 2" lub "typowa przerwa w szkole"? Proszeę
Kupiłeś mnie ta reklamą 😂
Pozdrawiam 🙂
Czy ja właśnie obejrzałem reklamę?
Ej grox! Ee znaczy Ej ogryzek! Na ile subow face reveal?
✨️JaK gRaCzE bYlI mAlI To ByLi MaLi✨️ piękne
Elo, jestem pierwszy, przypniesz? A tak serio, to kul filmik. (Jednak nie pierwszy, przypniesz?)
0:12 ✨o SzLaK tRaFiŁeM nA gOdZiNy SzCzYtU✨
no w końcu jakieś mniej znane te ciekawostki minecraftowe, dziękii
POCO LEKCJ3 AKTORSTWA ?!!!
Ja nie umiem zalogować sie na ten server XD
JA jestem Szymon
Siema pozdrowisz?
