
To claim this channel, temporarily add mc.game to the channel description on YouTube, save it, then click below.
Log inChannel videos
Stored videos longer than 60 seconds, sorted by mc.game likes and then YouTube likes.
Channel shorts
Stored shorts up to 60 seconds, sorted by mc.game likes and then YouTube likes.
Channel comments
Comments under this channel's videos, sorted by like count.
tobiasz ukradł mój sposób na diamenty który sam ukradłem zza granicy, normalnie jak minecraft youtube w 2017r
NO CÓŻ TO BYŁ FINAŁ TOBIASZ VS 3 ŁOWCÓW, A GDZIE WIELKI FINAŁ TOBIASZ VS 4 ŁOWCÓW
fajne
ale suprrr
Legenda głosi, że to nie będzie ostatni manhunt w jego karierze 🔥🗿
😎
miłego oglądania... 😌
Stare dobre czasy... Dwa lata to nagrywali. Co za poświęcenie xD
👀
czy to jest ten slynny ostateczny definitywny rewanz dogrywki finalnego finalu tobiasz vs 4 lowcow?
Obyśmy sie nie zawiedli. Mam nadzieje, ze beda te same emocje a nie tylko te sztuczne reakcje, aby dodac do filmu dramaturgii.
zupka mniam
Szacun za to na jaki poziom wznieśliście Minecrafta na polskim YT.
perl kracz
Według mnie pieczone mleczko powinien dostać np 100 na pocieszenie bo grał jak szef Edit: dzięki za tyle like
Nie czytaj komentarzy tylko oglądaj, do samego końca! ✅ ∘ ip naszego serwera ▸ RAPY.PL 🔥 (nonpremium) ▸ ip mojego nowego serwera ▸ TOBIASZ.NET 🔴 (nonpremium) ▸ discord ▸ https://dc.tobiasz.net/
Ktoś: początek wiosny nie może być lepszy. Tobiasz: Potrzymaj mi manhunta
Kto zobaczył czerwonego grzyba Ten 👇🏻
Tobiasz w białym golfie to coś czego nikt się nie spodziewał 😻
2019, początek covida, Tobiasz grający tylko uhc i speedruny. Nostalgia to najsilniejsze uczucie na świecie...
Szkoda ze nie wygrał Pieczone Mleczko ;(
Krzyk napieraka mocno ewoluował od ostatniego manhunta
zawsze te miniaturki są takie groźne ale jak się spojrzy ja główke kubirka to sie tak cieplej robi
Napierak: Nas jest 4 a ty sam Tobiasz: Czyli mam przewagę
Mocny film 🔥
Przepraszam, że tyle musieliście czekać na ten film 🤝 ∘ Zgarnij limitowaną pamiątkę z kultowej serii na https://rapymerch.pl/ 🔥 (za niecały tydzień, wszystkie manhunt'owe produkty znikną ze sklepu na zawsze)
Weź udział w serii 'Minecraft Manhunt' 👉 https://discord.com/invite/rapy 👈
aż poczułem te same emocje co w 2021, ZAJEBISTE
Tobiasz po 6 miesiącach wrzucił film, legenda powraca bo się kasa kończy
Damn człowieku jesteś niesamowity, zakończenia sie w ogóle nie spodziewałem
To był mocny finał...
Kto w 2025?
Legenda głosi że ten kto polubi ten komentarz odniesie sukces
Szczerze kto czeka za Tobiasz vs 4 łowców ??
Brakuje mi tylko.. ,,Mandzio ogląda tobiasz vs 4 łowców Ostateczny Rewanż"
Zajebiste jest to że Tobiasz umie się dobrze bawić nawet jako twórca challengu :3
Kto przyszedł tu w 2024 lub 2025 powspominać stare dobre czasy?
Satysfakcjonujący był widok dwóch powiadomień na raz od TobiaszGaming 😩
Tobiasz znowu z zagranicy bierze inspirację
Macie przygotowane jakieś przekąski bo ja tak 🍿 Miłego oglądania.
Montażysta: Jak bardzo ma być to ustawione? Tobiasz: Tak.
Pieczone Mleczko musi być na jakimś manchuncie np. Ekipa rapy vs 30 łówców
Nie no ale nagroda pochwały dla PieczonegoMleczka powinna być. Takie jest moje zdanie
Jesli to czytasz to znaczy że żyjesz! Gratulacje!🌚
Czemu to ma automatycznie angielski dubbing xdxx
Dokładnie sprawdź czy aby na pewno subskrybujesz ten, gaming'owy kanał - na którym właśnie oglądasz ten film... ✅ 👉 https://bit.ly/MonteSnackTobiaszGaming 👈 Oprócz tego koniecznie weź udział 👆 w Konkursie Monte Snack o świetne nagrody! 🔥
Zbiórka do okulisty dla mnie: 1 like = 50 groszy Cel: 50 zł Mój wzrok się właśnie popsuł niemiłosiernie!
Panie Tobiaszu. Pragniemy poinformować, że 100k łapek zostało już przebite.
wieloletni minecraftowcy grają w nowy najlepszy tryb XD
Czemu mam to z angielskim dubbingiem xddddd
Nie czytaj komentarzy tylko oglądaj, do samego końca! ✅ ∘ ip naszego serwera ▸ RAPY.PL 🔥 (nonpremium) ▸ ip mojego nowego serwera ▸ TOBIASZ.NET 🔴 (nonpremium) ▸ discord ▸ https://dc.tobiasz.net/
Osoby które czekają na manhunta👇
Czy tylko nadal czekam na Tobiasz vs 4 Łowców Finał???
31:11 Tobiasz pod takim wrażeniem freestylu Napieraka że diament pominął
Takie emocje jakie były podczas oglądania są nie do opisania🥴
Minecraft ale widzowie czekają manhunta
Po samym wstępie widzę, że niesamowity progress w montażu! Wreszcie film Tobiasz, dzięki za umilenie mi jedzenia obiadku.
Teraz ogarnąłem że tobiasz spami shortami po to by się wybić i wbić te 1M
Ah te wspomnienia z historia o grzybach 😅
teraz jedyne czego mi brakuje do szczęścia to Tobi w ciemnym pokoju
Kto czeka na manhunta 👇
Od razu uśmiech na twarzy jak się ogląda filmy Tobiasza
alternatywny tytuł: znęcam się nad moimi przyjaciółmi przez 26 minut i 30 sekund.
Dawajcie 1000like i Tobiasz robi nowy manhant 👇
Legenda głosi, że następny manhunt będzie za kolejne 2 lata
Jeśli to czytasz to koniecznie ZOSTAW SUBA aby przyspieszyć czas oczekiwania na special na 1 MLN subskrybcji! 🔥
Najbardziej nieprawdopodobne wydarzenie którego nikt się nie spodziewal: film u bombiasza
30,000 Like = 1 osoba więcej... 🙏 IP: RAPY.PL ✅ 👈 Serwer NonPremium 🔥
Nie czytaj komentarzy tylko oglądaj, do samego końca! ✅ Zagraj w nowy tryb Manhunt Randomizer 🎲 od DZIŚ na RAPY.PL 🏆 ∘ ip serwera ▸ RAPY.PL 🔥 (nonpremium)
Kto z 2025r
Dla tych którzy nie widzieli: Czerwony grzyb po lewej
40,000 Like = 1 osoba więcej... 🙏 IP: RAPY.PL ✅ 👈 18:00 - RESET ŚWIATÓW! 🔥
Takiego zakończenia nawet sam Tobiasz się nie spodziewał
Wszyscy: czekamy na RAPY vs 30 ŁOWCOW Ja: czekam na rewanż vs 4 łowców
Jeśli to czytasz to koniecznie ZOSTAW SUBA aby nie przegapić mojego specialu na 1 MLN subskrybcji! ❤️
16:48 Kubir rozwalił system wow 45 like to moj rekord i jeszcze w 11g
Chciałabym powiedzieć że zazwyczaj w takich modyfikacjach crafting jest rzeczą której nie dotyczą takie rzeczy bo bez niego nie dałoby się nic zrobić
Dawno nie słyszałem napieraka i chyba mutacje miał xd
Jeśli to czytasz to koniecznie ZOSTAW SUBA aby nie przegapić kolejnych shortsów oraz mojego nowego filmu, który wlatuje już dzisiaj! 🔥
14:37 ryba mnie ugryzła w dupe...
Ooo Tobiasz ty żyjesz! Pozdro dla wszystkich widzów ❤
Busz:Jak zwykle spalony w lawie Tobiasz:Tradycja zachowana gg
Mały throwback do starej serii "Minecraft, ale" 😄 IP: RAPY.PL ✅ 👈 NIEDZIELA 18:00 - 3 SEZON LIFESTEAL! 🔥 Pobijemy Rekord Polski? 👆🤔
Tyle czasu mineło a tobiasz dalej zaskakuje swoimi umiejejętnościami ten gość jest niezniszczalny
Nie czytaj opisu i komentarzy tylko oglądaj, do samego końca! ✅ ∘ ip mojego serwera ▸ RAPY.PL 🔥 (nonpremium)
Xd ten ja, co myślałem, że będzie nowy członek ekipy rapy.
Muzyka Tobiasza: 0:00 - Death Star - 2050 1:11 - Bionic - GRUBER 2:20 - Walk Faster (Drum Version) - Tomas Herudek 3:54 - Miracle - Roman P 4:58 - Spider Web - Ziv Moran 5:47 - Only the Brave - Bonnie Grace 6:54 - Chase Velocity - FableForte 7:53 - Highlander Droid - FormantX 8:44 - Unbreakable Code - Sam Lux 10:33 - Dark Fantasy - IamDayLight 12:00 - Punch - Oliver Michael 13:02 - Don't Stay on My Way - Evgeny Bardyuzha 14:20 - 2020 - IamDayLight 15:00 - The Other Girl - 2050 16:00 - Secret Weapon - Evgeny Bardyuzha 16:52 - Vibrations - IamDayLight 17:55 - to the sky - Oliver Michael 19:25 - Chaos at the Spaceship - Out of Flux 20:33 - For the Final Kingdom - Edgar Hopp 23:05 - Light Utopia - FormantX 24:09 - Quantum Sonata - FormantX 24:28 - Cobra - Robert Roth
Narratora się włącza i wyłącza ctrl + b
Jeśli to czytasz to koniecznie ZOSTAW SUBA aby NIE PRZEGAPIĆ jak mi poszło w następnej części... 🤔 Z góry dzięki 😄👉
Tak jak wiele osób zauważyło film jest ustawiony(u kowala maksymalny resp to 3 diax).Teraz są wrzucane shortsy które bardzo boostują suby. Tobiasz próbuje wbić nimi milion subów jednak coś mu nie wychodzi .Shortsy są nudne i dużo osób coraz bardziej przestaje go oglądać .Znając działanie Tobiasza manhunt nie będzie specjałem tylko zostanie wrzucony podobnie jak było na 500k aby przyhajpować specjał. Zgaduje że to będzie sklep z koszulkami. Jednak wolałem aby był to film związany z Igrzyskami Śmierci lub Uhc. Film powianiem być najlepiej zmontowany ,dużo akcji .W filmie powinny wystąpić osoby które przewinęły przez community jak i youtuberzy.
Tego się nie spodziewałem😅
14:40 replay smiechu napieraka XDDD
Nie istnieje lepszy sposób na rozpoczęcie majówki niż film u Tobiasza. Miłego oglądania ❤
Smutno się patrzy jak dobry ytber się skończył
Jeśli to czytasz to koniecznie ZOSTAW SUBA aby przyspieszyć czas oczekiwania na special na 1 MLN subskrybcji! 🔥
5:40 napierak za ten śmiech powinien Nobla dostać XDDD
To ten moment, kiedy... już nie trzeba udowadniać, że jest się dobrym w klocki 😎
Jeśli to czytasz to koniecznie ZOSTAW SUBA aby nie przegapić kolejnych shortsów oraz mojego nowego filmu, który wlatuje już dzisiaj! 🔥
Kto w 2026????? Dzięki za 100like rekord💪🔥🥹🥳
Kto z 2026?
Jeśli to czytasz to koniecznie ZOSTAW SUBA aby przyspieszyć czas oczekiwania na special na 1 MLN subskrybcji! 🔥
"czemu to tak działa?" ... Bo filmik jest o tym
Kolega: Nie jestem simpem Tym czasem Kolega
28:16 jak chłop se pływa po ziemi XD
Jeśli to czytasz to koniecznie ZOSTAW SUBA aby przyspieszyć czas oczekiwania na special na 1 MLN subskrybcji! 🔥
Best moments 2:06 start i RYYYYY 2:21 pJeRaMyDaaaaa!! 2:09 (chodzi o kompas) 2:51 XDD? 3:40 widzowie has joined the server 4:11 mleczyk 🤗 4:44 pogadanka 5:10 iLe! 5:15 zabijmy alarm 5:30 pierwsza krew 5:54 ... Zostawie to bez komentarza 6:57 czosnek poprostu czosnek 7:41 krzak tiktoker 8:52 ojojojoj 9:11 (myslałem że to u mnie XD) 10:21 średnie co 14:10 plany na haloween 14:26 pomysły na cospleye 15:02 *odgłosy amputacji uszu 15:12 wilk
Fajnie że te diaxy sam tam wsadziłeś😂
I ten busz oglądający wszystko z boku
Kolejny niesamowity film Tobiasza idealnie do siedzenia na krześle bo jak bym wstał to bym upadł z wrażenia. Wszystkim życzę miłego oglądania Edit:Nigdy nie pisałem kom dla like ale za 125 like pod filmem Tobiasza to mega dziękuję
Cisza przed burzą ? : o Czyżby Daily Co 😯 już 15 łapek to mój rekord Co !!!😦 45 łapek jesteście najlepsi Wow 130 Łapek przesadziliscie żartuje tak dalej
Mam nadzieję, że na 1.000.000 subów powrót manhuntów tak jak w 2020 To były czasy :)
Fajny short przed szkola :) czekam na 2 część i manhunta w końcu
🤝 subskrybuj i wbij na mój serwer rapysmp.pl 👍
POV: Jesteś w netherze
Tobiasz manhunt 🙏🏿🙏🏿🙏🏿🙏🏿
Wreszcie długo wyczekiwany manhunt <3
W końcu film o czymś innym niż Server rapy. Trochę nostalgia do filmów sprzed roku
Miłego oglądania wszytkim co to czytają !❤
Jeśli to czytasz to koniecznie ZOSTAW SUBA aby nie przegapić kolejnych shortsów oraz mojego nowego filmu już w tym tygodniu! 🔥
KTO CHCE MANHUNTA DAJE ŁAPKE POD KOM ZOBACZYMY ILE NAS JEST!
Ja czekam na chwilę, aż wśród łowców będzie jakiś impostor z zadaniem cichego pomagania ekipie i przy okazji nie dać się nakryć łowcom xDD Odcinek genialny, przez cały czas trzymałam za was kciuki 💜
W koncu stary wrócił z fajnym i długim odcinkiem, czekamy na manhunt
Tobiasz walczy o życie uśmiechając się
strażak: jestem najsilniejszy żołnierz: nie, ja jestem najsilniejszy Mariusz Pudzianowski: nie bo ja komputer Tobiasza: amatorzy
Super short, dobijamy milion subów!!
może szmaragdy a nie wiecznie diamenty kto popiera łapka
Tobiszu.. Nadal czekamy na obiecany manhunt. Teraz masz dobra formę, wiec może w końcu się doczekamy? :) Kto się ze mną zgodzi?
Jeśli to czytasz to koniecznie ZOSTAW SUBA aby przyspieszyć czas oczekiwania na special na 1 MLN subskrybcji! 🔥
Jeśli to czytasz to koniecznie ZOSTAW SUBA aby przyspieszyć czas oczekiwania na special na 1 MLN subskrybcji! 🔥
Japierdole człowieku nie musisz robić tego samego z każdym spadającym blokiem
✨ZNIKNĄŁEM GOLEMA ✨ NMG XDDD
Jak Tobiasz zabijał Napieraka to wyglądało to jak gra w szachy
ej to jest cudne widząc Tobiasza aż klaskającego ze szczęścia gdy zdobył crafting XDD
Kto z 2026 ?
Jeśli to czytasz to koniecznie ZOSTAW SUBA aby nie przegapić kolejnych shortsów oraz mojego nowego filmu, który wlatuje już dzisiaj! 🔥
dalej czekamy na manhunta
Kto co roku wraca do Tobiasza żeby obejrzeć menhunty?
Kiedy ostateczny manhunt?
Mamo kupisz mi canman18? Nie skarbie, mamy canman18 w domu Canman18 w domu:
Mega nostalgia z dawnych czasów + muzyka w tle jak kiedyś
Wow takiego kontentu się nie spodziewałem ale mega spoko🔥🔥🔥
2 shorts jednego dnia? To się rozumie 😎
Ja: Mamo możemy mieć camman18? Mama: Mamy camman18 w domu Camman18 w domu:
Tymaczasem tobiasz za kilka miesięcy: Cześć z tej strony tobiasz a dzisiaj was zapraszam na finał finałów rewanżu finału
Jednak tobiasz i mikols nie dorównują skillem do josha i johna...
Beszyk do LAAAVY lecisz 🔥
mega fajnie sie to oglada, keep going bro
Tyle emocji w tak krótkim czasie. 😂
Tobiasz i sowa z Duolingo podbijają Ziemię... Epicki content!
Kiedy tobiasz vs 4 łowców
Gdybyś wymyślił coś orginalnego
Ten manhunt był tak dobry 🔥 Aż przypomniał się 2021. Warto było czekać. Szacun Tobiasz i chłopaki 🙌❤
ale smooth Tobiasz na miniaturce ła ła łi ła 🔥
Mogłeś stawiać i niszczyć tego grzyba w kółko na podzolu jak Cię zapytał o zniszczenie liści, ten sam dźwięk
Kiedy Tobiasz vs 4 łowców finał????
Tobiasz przecież ty zawsze robisz takie parkury na twoich filmach😂😊❤❤❤
Tego Kowala tam nie było 😮😮😮
Fajne, ale ja czekam na manhunt😅
kto w 2026 ?
2:53 xDDDD uwielbiam takie momenty
Japierdole przecier tamten Kowal jest wstawiony bo najpierw była tam farma
Tobiasz - czemu nie było diamenta Ja - o w końcu jest wioska z kowalem
Ale napierakowi głos sie zmienił
17:20 Kóól inglisz Tobiasz XD
Specjal się liczy 😂
nie było tego kowla wcześniej więc na creativie zbudowałeś
Szkoda że ustawka ale i tak cie lubiw
Mega spoko te odcinki są bo mają fajne zwroty akcji i dużo niespodziewanych momentów.
2 shortsy w jeden dzień tobiasz chyba daily robić XD
Będzie dziś live z kwadratowej? Nie mogę się doczekać
mój komputer by nie przeżył 30 sekund tutaj
13:51 ten śmiech przejdzie do historii 🤣💪
I tak dam Komentarz ponieważ bardzo lubię twoje filmy szczególnie manhanty Nie wiem czy tak to się pisze ale nie mogę się doczekać na następny odcinek❤❤❤
Domyślałem się, że będzie to Kubir :) teraz jest epickie trio :D
Na tiktoku widziałem to samo 1:1 od innego twórcy xD
Ale poryło mi łeb przez ten ekran. Tobiasz Brawo!♡
wyczekiwalam tego odcinka od ostatniego live i jest😎 EJ TEN WSTEP JEST PIEKNY powodzenia kubirowi na lifestyle!!!
Busz z niebios tobiaszowi lawe zżucił 😂😂😂
takie shortsy są mega spoko uwielbiam to
Ale fajne! Rob wiecej takich shortsow
Kolejny shorcik? Czuję że szkoła będzie przyjemniejsza
„Za czwartą próbą wciąż nie było diamentów” Ekhm może dlatego że wybuchły???
Sr za 3 lata spóźnienia 😔😔😔
Czekam na kolejną część
28 czerwca mam urodziny, najlepszym prezentem byłby nowy film z manhunta 😏
Widzowie: jak bardzo jest to naciągane Tobiasz : tak
długo cie nie oglądałem, ale postanowiłem wrócić i się nie zawiodłem. świetny filmik, dobrze zmontowany i w żadnym momencie się nie nudziłem. czułem nawet adrenaline co naprawde oddało vibe tego filmiku. trzymaj tak dalej ✊
Nie rudy a dokładnie węgiel. Szczegół. A właśnie mkm... "strajkujemy! Menhunt chcemy" xD
ten crafting jest tak w modzie specialnie dla ulatwienia
Według mnie dobrym byłoby zrobienie Minecraft ale trzeba zdobyć wszystkie rośliny Nie dość że trzeba byłoby odwiedzić dużo biomów to jeszcze pokonać co najmniej dwóch bossów tej gry
Everyone's mom: we have caman18 at home
za tą odmiane szanuje w sensie większość bo powiedziała spadko liść a ty ze spadko liscmi xD
Zrób Minkraft nie mogę dotykać 💎
ANDRZEJ!!!!
Tobiasz 😎 Ty Kozaku Internetowego Youtuba, pogramiasz cały system twoimi filmami, zawsze przed oglądaniem tego zajebistego materialu ✨ zgaszam swiatlo biore przekaske 🍕 I lece z większymy wrazeniami, Trzymaj tak dalej bo montować to nigdy nie zapomisz, 🤯 Twoje filmy to jak pogromcy mitow ale, ze lepsze Jutro lece do szkoly po feriach i mam nadzieje, ze zaden post,film,shorts mnie nie ominie trzymaj się byq!
1:09 I to jeziorko w kształcie serca :)
Kto ogląda jak Mikols odszedł z Rapów
Kto jest za tym żeby tobiasz dodawał więcej odcinków daje 👍
Koło tej trawy Tobiasz 😂?
eej rapy to jedność...
Jeżeli przyrost subów się utrzyma to manhunt wleci pod koniec listopada.Przerwa po między rewanżem będzie to 2 lata.Jeżeli shortsy będą dalej wrzucane prawie daily to może być jeszcze szybciej.
2:0 zaa granicy ✌️
Wow z brodą.Dorosles chlopie😢
Ciekawe jak ze skrzynek z niewyrenderowanym lootem wypadły żeczy (dla tych co niewiedzą to trzeba otworzyć skrzynkę żeby itemy w niej istniały)
23:51 Busz: Tobiasz kolejna runda może ją rozkopie 2 sek puzniej busz: japierdole
Dajcie sobie dubbing na hiszpański prosze
Ah ten kontent zza granicy
Chcialbym całą serię z tego
To nastepnym razem grasz na f1, dzieki czemu na 100% nie zobaczysz serduszek ;)
kto 2026 lapka w gore
Jedyny youtuber który magicznym sposobem znajduje diamenta w skrzyncr
i ten buszz na 0:50
✨doms z items✨kocham xDD
he missed he missed,busz into the lava to najsuchsze i najbarzdiej npc dubbing ktory słyszalem
ktoś: jak bardzo chcesz ustawić film tobiasz: tak XDDDD
Uwielbiem moment w którym giniesz i nagle ożywasz i masz pół serca i mówisz że w tym challengu nie możesz umrzeć
Ej naprawde ja ogladnalem ten film jakie 20 razy i za 15 zobaczylem ze tego drugiego kowala nie bylo XD
Txt koloru serca byś zmienił :)
Tobiasz: serca się nie liczą Tym czasem ja widzący hunger bar
Chyba najlepszy spośród dodanych w tym miesiącu shorts. Jednak ja czekam na jakiś dłuższy filmy. Powalone robią te shortsy przyrost subów .Z takim przyrostem subów jak jest teraz(jak się utrzyma) to doczekamy się finału manhuntu jeszcze w tym roku.
kurde pierwszy raz slysze napieraka po mutacji
Żelazna płytka działa na itemy, tylko musi być ich sporo
Na poczatku filmu mozecie zauwazyc jego reke ktora niszczy bloki 。◕‿◕。 oczywiscie pozniej ta reke wycial z filmu.
imagine robić challange "ułatwiam minecraft'a"
Zrub że nie możesz dotykać niebieskiego pls🤗 pozdrawiam ❤
Twój spawn był piękny ✨kOmPoStOwNiK ✨
XDDD i ten lektor, widać, że później dogrywał ten głos
Kovadla i koval xDD❤
Jak ogladam ten film to normalnie jakby jaskiniowiec tam gral "Mieć niebieskie przedmioty kto pierwszy miec niebieskie przedmioty, kopać ,żwir"XDDDD
"Zanim odpalę to tnt" Tym czasem to odpalone tnt
Czemu nie powiedziales że inspirowałeś się innym twórca?
Ale to było nie przez n z kreską czyli challenge trwa dalej
Xd 59smierci
😅😅
Eeellllllooooo
Busz zawsze ma szczęście
Ej co to za dubbing
przecoez każdy sygnal redstone otwiera żelaznw drzwi
Super short. Pozdro tobiasz❤️
Zanim odpale tnt tymczasem ja payrzacy na odpalone tnt
ALE TO JUŻ KURWA BYŁO NO ( pozdrawiam xd )❤
Zrób takie samo tylko że odcinek i żeby celem było przejście gry
Siema Tobiasz Mam pomysł na odc Minecraft ale jak dostanę jakiś efekt to jest on nieskończony Co ty na to?
Pierwszy
Drugi
1
Nowy konent Xdddd
kiedy z tego odcinek?
Yoooo



