Retour à YouTube
YouTube
Tchéquie

LoM studios

Čus všichni! My jsme LoMstudios neboli Lords of Minecraft Studios a specializujeme se na vytváření krátkých, ale někdy i ne zrovna moc krátkých filmů v Minecraftu. Naše filmy sice nevychází příliš často, ale to je hlavně proto, že se soustředíme na kvalitu. Snažíme se, aby naše filmy byly špičkou kvality české minecraft tvorby, a proto je nemůžeme chrlit každý měsíc.

Abonnés
77,600
Vues
15M
Vidéos
19
Gains mensuels estimés
$28.0 - $46.0
Channel owner
Unclaimed

To claim this channel, temporarily add mc.game to the channel description on YouTube, save it, then click below.

Log in

Vidéos de la chaîne

Vidéos stockées de plus de 60 secondes, triées par likes mc.game, puis par likes YouTube.

YouTube aime
14,802
Vues
1.6M
YouTube aime
14,621
Vues
1.5M
YouTube aime
13,087
Vues
450.2K
YouTube aime
11,359
Vues
641.5K
YouTube aime
8,584
Vues
246.4K
YouTube aime
7,577
Vues
229.5K
YouTube aime
6,191
Vues
229K
YouTube aime
5,700
Vues
173.8K
YouTube aime
5,277
Vues
184.8K

Short de chaîne

Courts métrages stockés jusqu'à 60 secondes, triés par likes mc.game, puis par likes YouTube.

Aucun court métrage enregistré pour cette chaîne pour l'instant.

Commentaires de la chaîne

Commentaires sous les vidéos de cette chaîne, triés par nombre de likes.

LoM Studios Prosím Vydejte už nové série vaše filmy jsou nejlepšý lepší filmy proste neexistujou ja chapu že na to nemáte čas ale snad vam stim múže nekdo pomoct ne ? ten kto chce aby Byli Další Filmy At da like na tento koment. (A Nežobrám o like jenom chci at vidi lomstudios kolik lidi chce další filmy)

YouTube aime
759

Prečo nemáte vlastnú FB stránku? Mohli by ste tam dávať nezdarené zábery screeny filmu a pýsať ako prebieha natáčanie :)

YouTube aime
232

Prosim vás, lidi, co máte furt s tím "Kdy bude další díl?". Další díl se jmenuje "Ztracení pohůnci" a už skoro týden je k dispozici na našem kanálu. (kka)

YouTube aime
125

Bože. Opravdu nechápu lidi který píšou komentáře typu "Já si myslel(a) že už jste skončili" Lidi si neuvědomují že na to jsou jen 3 lidi (pokud se nemýlím) kteří už sou dospělí a vím že většina chodí už na vysokou školu a jsou celkem časově vytížení. Lidi si myslí že když si sednou hodinu k pc něco natočí a plácnou to na YT tak se stanou dobrými ale v realitě spíš opačně. Upřímně mi vůbec nevadí že jim chvíli trvá natočit něco. Jde vidět že si s tím dávají práci. Upřímně je obdivuji že dokáží do dvaceti minutového snímku dát takové scény které dokážou i rozesmát. Za mě určitě like.

YouTube aime
122

Mám tři otázky na které nemusíte vážně odpovídat(pokud si mého komentáře všimnete). Zaprvé, Dozvíme se někdy jak se jmenují hlavní hrdinové(kromě toho, že jejich příjmení jsou Lembasovi)? Za druhé, Budou další filmy tak úžasný? A za třetí, Četl tohle někdo až do konce :D?

YouTube aime
88

Začal jsem se dívat když mi bylo 7let.. Dnes je mi 15. Pomaličku dospivám, ale i tak si rád najdu chvilku na to sjet si celou sérii LoM od znovu. Určitě nejsem sám, který by chtěl vidět opět nějákou novou epizodu, či kopletní remake dílu. <3

YouTube aime
74

Bylo to již několik zpátky když jsem se tady naposledy zastavil, ale aktuálně jsem na takové nostalgické cestě a řekl jsem si, že se podívám na všechny kanály co jsem sledoval jako malé dítě. A ačkoliv tento komentář pravděpodobně nikdo číst nebude tak pokud ano, chtěl bych říct, že Lom Studio bylo velice důležitou součástí mého dětství a i když se možná tento kanál už nikdy nedočká dalšího uploadu tak jsem vám chtěl všem poděkovat za to co jste udělali pro nás jako komunitu. Chtěl bych aby jste věděli, že to byla bezva jízda a doufám, že se vám daří.

YouTube aime
53

už je to 6 let co vyšel poslední jejich legendarní skvost.. pamatuji že jsem je začal sledovat když mi bylo 7/8 let a jako malý jsem vždy nadšeně čekal až vyjde další film.. teď je mi 20 a pořád se vracím k jejich tvorbě a tajně doufám že udělají nečekaný comeback.. ale s tím, že už mají každý svou rodinu a karma bydlí na zélandu.. je to už jen naivní touha.. i když to nejspíše nikdo číst nebude, tak i přez to bych rád poděkoval klukům z lom studios <3 díky vám bylo moje dětství o něco krásnější. doufám že se máte dobře a moc vám děkuji !

YouTube aime
48

Velká gratulace kluci! Ať to číslo subů roste :) Mám takový dotaz. Normálně bych se vás zeptala osobně, ale když se hraje Lolko, zrovna si na to nevzpomenu :D Zajímalo by mě jak je to se scénářem. Respektive kdo ho píše. Nebo vzniká společnou prací? Také by mne zajímalo jak probíhá natáčení. Jedete v jednom kuse nebo děláte pauzy a doladíte to střihem? Díky za odpověď Vaše věrné, občas hlučné 'ejdýkery' :D

YouTube aime
39

Takže další video vidím tak na začátek 2017 :D (leden, únor)

YouTube aime
34

Tahle informačka... neboli tisková konference byl skvělí nápad. Můžete tak odpovědět na otázky z předešlého videa touhle zábavnou formou.:) No a ta nová série je dobrý nápad, nevím co od toho mám čekat,ale doufám že si to udrží vaši kvalitu a že se to bude rovnat s dosavadními filmy. Je to krok do neznáma a jsem zvědaví co zas vymyslíte.:D

YouTube aime
23

Lom Studio, mluvím za všechny všichni jsem na vás vyrůstali a chybíte nám. My věrní fanoušci čekáme furt než se vrátíte, a vydáte zase video čekáme na vás z pozdravem. Vaše milovaná komunita která furt doufá že se vrátíte .

YouTube aime
15

Nazdar všichni!!! Tímto bych vám všem rád poděkoval za vaši přízeň - nedávno jsme překročili hranici 1000 odběratelů. Osobně doufám dál ve vaší podporu, sledovanost a "propagandu :D našich videí a my vám v budoucnu můžeme slíbit práci na dalších filmech se stále stejnou, vysokou kvalitou. Nevím, jak vám mám všem poděkovat a tak jen můžu slíbit, že natočíme náš další film v co nejkratším čase (tento víkend natáčet budeme). Jsme ochotni obětovat i státní svátek ku prospěchu natáčení. (kka)

YouTube aime
7
#80 @parkurovimates7545
[LoMstudios] Informačka 3

Máte nejlepší filmy o minecraftu na české youtube scéně.Jste asi jediný youtubeři který mají propracovaný popisky pod filmem/informačkou.A doufám že uděláte 4 ep. nejnověšího filmu Děkuji že točíte nejlepší filmy. :-)

YouTube aime
5
#83 @mynamehasbeentaken3564
[LoMstudios] Informačka 3

Když jsem byla menší- ty 4 roky udělají hodně- , vaše filmy jsem milovala. Co to říkám, to dětství jsem s vámi prožila. Pamatuji si, jak jsem vždy strašně netrpělivě čekala, až vyjdou další filmy. Dnes se po dlouhé době zase vracím, a nejen že se u toho zasměju, opět vás miluju :D Jsem hrdá, že klikám na tlačítko "Odebírat", protože si ho zaručeně zasloužíte a prosím, točte dál!

YouTube aime
4
#84 @lorenzo-ox7wg
[LoMstudios] Informačka 3

Velky rešpekt. :) sledujem vas 4 roky a tvorba sa len zlepšuje :) len tak ďalej. :)

YouTube aime
3
#90 @OndřejMatýs
[LoMstudios] Informačka 3

Jste opravdu hodně super. Vaše tvorba je neuvěřitelně úžasná. Sleduji vás od Zkázy ostrova šulínů a za tu dobu je vidět i slyšet obrovský pokrok. Za to, jak mě svými filmy bavíte, tak jsem se rozhodl vám dát svůj první donate. Doufám, že pomůže a už se těším na daší filmy.

YouTube aime
0
#91 @punchrock5276
[LoMstudios] Informačka 3

Hoši,sleduji vás už nějakou tu dobu,asi už 3/4 roky,vaše filmy mě vždy dokážu pobavit i po těch pár letech :) Máte u mě velký respect hoši! :)

YouTube aime
0