
Be first today
No score has been saved yet. Play one round and claim today's board.

Creeper Dash

Chicken Rage
Aucun score n'a encore été enregistré aujourd'hui. Soyez le premier.

LoM studios
Čus všichni! My jsme LoMstudios neboli Lords of Minecraft Studios a specializujeme se na vytváření krátkých, ale někdy i ne zrovna moc krátkých filmů v Minecraftu. Naše filmy sice nevychází příliš často, ale to je hlavně proto, že se soustředíme na kvalitu. Snažíme se, aby naše filmy byly špičkou kvality české minecraft tvorby, a proto je nemůžeme chrlit každý měsíc.
To claim this channel, temporarily add mc.game to the channel description on YouTube, save it, then click below.
Log inVidéos de la chaîne
Vidéos stockées de plus de 60 secondes, triées par likes mc.game, puis par likes YouTube.
Short de chaîne
Courts métrages stockés jusqu'à 60 secondes, triés par likes mc.game, puis par likes YouTube.
Commentaires de la chaîne
Commentaires sous les vidéos de cette chaîne, triés par nombre de likes.
Jsem jediný kdo stále čeká na nový film?
LoM Studios Prosím Vydejte už nové série vaše filmy jsou nejlepšý lepší filmy proste neexistujou ja chapu že na to nemáte čas ale snad vam stim múže nekdo pomoct ne ? ten kto chce aby Byli Další Filmy At da like na tento koment. (A Nežobrám o like jenom chci at vidi lomstudios kolik lidi chce další filmy)
youtube mi to doporučil po takové době a mám normálně chuť brečet :D legendární
Ten TooManyItems ma dostal :DD Kdo pozeral LomStudio Dávnejše,tak viete o čom hovorím :DDD
Úžasný! ^^ Moc jsem se těšila 😅 Jsem jediná, kdo tady kontroloval každý den jestli něco kluci nevydali? 😅
po nekolika letech konecne zase zvuk?
I po 2 letech stale sleduju ty nejlepší MC filmy ktere existují a vsadím se že nejsem jediny. Kdo souhlasí like :)
2019 ? :D Vzpomínky z dětství :D
I po několika letech si pamatuji každé slovo co tam kdo řekl :D
S doplňky nebo bez stale nejlepsi ❤❤
Při koukaní na tenhle remaster jsem vzpomínal na staré časy, až mi z toho ukapla slza z očí.
Hned to chce popcorn, zavřít dveře, kolu, like, komentář a koukat
to vaše ´´Tak čus!!!,, je najlepšie
Je to jak si to pamatuji. A ta narážka na too many items :D
Konečně lom studios je nejlepší a jejich seriály 🤜🏼🤛🏻
Tolik let... A stále mě to baví.:D Tak čus! :D
Prečo nemáte vlastnú FB stránku? Mohli by ste tam dávať nezdarené zábery screeny filmu a pýsať ako prebieha natáčanie :)
Rád vás zase vidím pánové. Jsem rád, že jste zase zazářili :)
Natočte další epizodu! Kdo souhlasí.Dá like
Jsem ráda za to, že se na tyhle filmy nevykašlete, protože to jsou nejlepší MC filmy, na které jsem kdy narazila :).
Jsem hrozně ráda, že jsem mohla vyrůst zrovna na tomhle <3
jste nejlepší v toceni filmů minecraftu
Šťastných 13 rokov prajem k tomuto legendárnemu a nostalgickému videu, ďakujem Vám za tieto videa a hlavne toto, nech sa darí! 🎉🎊🥹
konečně 😄😁✊✊ po dlouhých dobách čekání jsem se dočkal výborného filmečku vy nikdy nezklamete 😉😁
"Ty máš hezký obočí..." "Eeeh jee... Táhni." :DDDDD
Krásný příklad toho, že když se chce, tak stačí jenom tři lidi na vytvoření něčeho naprosto skvělého.
Pán prstenů,teď mafia. Co bude příště :-D
tak už to jsou 3 roky přátelé, stále čekám na další legendární dílo
Prosim vás, lidi, co máte furt s tím "Kdy bude další díl?". Další díl se jmenuje "Ztracení pohůnci" a už skoro týden je k dispozici na našem kanálu. (kka)
Bože. Opravdu nechápu lidi který píšou komentáře typu "Já si myslel(a) že už jste skončili" Lidi si neuvědomují že na to jsou jen 3 lidi (pokud se nemýlím) kteří už sou dospělí a vím že většina chodí už na vysokou školu a jsou celkem časově vytížení. Lidi si myslí že když si sednou hodinu k pc něco natočí a plácnou to na YT tak se stanou dobrými ale v realitě spíš opačně. Upřímně mi vůbec nevadí že jim chvíli trvá natočit něco. Jde vidět že si s tím dávají práci. Upřímně je obdivuji že dokáží do dvaceti minutového snímku dát takové scény které dokážou i rozesmát. Za mě určitě like.
Rok 2021. Čas na vzpomínkový maraton celého LOM studia.
Já chci zase dva bratry a jejich otce co nechal zbourat krásný hrad kvůli barvě omítky ;D
Jsem rád že i po 13 letech mi to youtube čas od času doporučí, malý návrat do dětství
Mám tři otázky na které nemusíte vážně odpovídat(pokud si mého komentáře všimnete). Zaprvé, Dozvíme se někdy jak se jmenují hlavní hrdinové(kromě toho, že jejich příjmení jsou Lembasovi)? Za druhé, Budou další filmy tak úžasný? A za třetí, Četl tohle někdo až do konce :D?
super už jsem se nemohl dočkat na nejlepší minecraft komedii kterou znam. doufám že teď budete natačet časteji
nechapu jak tak top lidi jako vy mají jen 34ksub
Někdo 2025?.??
Awwwww....opet nejlepsi ❤🔥🔝🌌
Kdo má rád LomStudios tak až napíše #LomStudiosJsouNejlepší
Ten pocit, keď sa na toto dívaš a už vieš, že Fric toto celé plánoval.. :D
Začal jsem se dívat když mi bylo 7let.. Dnes je mi 15. Pomaličku dospivám, ale i tak si rád najdu chvilku na to sjet si celou sérii LoM od znovu. Určitě nejsem sám, který by chtěl vidět opět nějákou novou epizodu, či kopletní remake dílu. <3
Lidi z Lom Studios, myslím že jste a byli velkou legendou na českym internetu, pokud tedy končíte myslím že by lidé uvítali video jako jak jde život atd
Noc je plná temných lůz XD
Kdo sa diva 2022? Lomstudios viem ze už nenatocite filmy ale ďakujem vám za pekne detstvo mate super humor ďakujem
anoooooooooo vy ešte žijeťe :D po dlhej dobe je to tu zas.
Váš kanál mi připomíná hru the walking dead,trvá dlouho než výjde ale stojí to za to si chvíli počkat. PS:like: D
Bylo to již několik zpátky když jsem se tady naposledy zastavil, ale aktuálně jsem na takové nostalgické cestě a řekl jsem si, že se podívám na všechny kanály co jsem sledoval jako malé dítě. A ačkoliv tento komentář pravděpodobně nikdo číst nebude tak pokud ano, chtěl bych říct, že Lom Studio bylo velice důležitou součástí mého dětství a i když se možná tento kanál už nikdy nedočká dalšího uploadu tak jsem vám chtěl všem poděkovat za to co jste udělali pro nás jako komunitu. Chtěl bych aby jste věděli, že to byla bezva jízda a doufám, že se vám daří.
2023 a stále lepší než 89% českého YouTubu Doufám že budou ještě nějaké díly 😩😩 Jinak bomba 🙂
už je to 6 let co vyšel poslední jejich legendarní skvost.. pamatuji že jsem je začal sledovat když mi bylo 7/8 let a jako malý jsem vždy nadšeně čekal až vyjde další film.. teď je mi 20 a pořád se vracím k jejich tvorbě a tajně doufám že udělají nečekaný comeback.. ale s tím, že už mají každý svou rodinu a karma bydlí na zélandu.. je to už jen naivní touha.. i když to nejspíše nikdo číst nebude, tak i přez to bych rád poděkoval klukům z lom studios <3 díky vám bylo moje dětství o něco krásnější. doufám že se máte dobře a moc vám děkuji !
Nesrovnalost, očekávám správné výsledky. Diagnóza :D to mě dostalo :dd
Zdravim, SlečnoCoMěNemáteRáda :D Název třetího dílu opravdu nebude Zkáza ostrova šulínů 3, ale zatím ho prozrazovat nebudem. (kka)
Velká gratulace kluci! Ať to číslo subů roste :) Mám takový dotaz. Normálně bych se vás zeptala osobně, ale když se hraje Lolko, zrovna si na to nevzpomenu :D Zajímalo by mě jak je to se scénářem. Respektive kdo ho píše. Nebo vzniká společnou prací? Také by mne zajímalo jak probíhá natáčení. Jedete v jednom kuse nebo děláte pauzy a doladíte to střihem? Díky za odpověď Vaše věrné, občas hlučné 'ejdýkery' :D
Neuvěřitelné je tu zase zvuk...
Tohle mi chybělo
Takže další video vidím tak na začátek 2017 :D (leden, únor)
2021 Pořád se dívám i po tolika letech na celou sérii :D
Teď si uvědomuju jak moc jsme měl pěkný dětství díky minecraftu a tento videím :(( GENERACE MINECRAFTU POVSTANTE
epicke video super like všetky videa od vas od 1. diela som Videla 😘
Opravdu legendární minecraft film. Škoda že to muselo vše skončit.
nekdo 2025?
Ta karanténa mi připomíná tu naší Kdo se kouká během karantény 2020
Tahle informačka... neboli tisková konference byl skvělí nápad. Můžete tak odpovědět na otázky z předešlého videa touhle zábavnou formou.:) No a ta nová série je dobrý nápad, nevím co od toho mám čekat,ale doufám že si to udrží vaši kvalitu a že se to bude rovnat s dosavadními filmy. Je to krok do neznáma a jsem zvědaví co zas vymyslíte.:D
Tak je to tady, film právě nahráváme na youtube. Takže už jen čekat a jí si jdu oddychnout a zahrát Zaklínače 2 :D tak čus!!! (kka)
Koukat a tohle v roce 2025 je crazy, nostalgie jak piča
Nekdo v roce 2025 😢😢❤
omg další díl a tak rychle? BOMBA! :3 Beru kakao rohlíky a jedem! :3
Nevím kde berete nápady na tak krásné budovy. Viděla jsem už hodně videí ale nikde to nevypadalo tak hezky. Prosím co nejvíc videí.
20:33 A rudá kněžka by nebyla? (Schválně, kdoto pochopí) :DDDDDD
Niekto v 2025? Pozerám to už 5 krát a nikdy nesklame
Lom Studio, mluvím za všechny všichni jsem na vás vyrůstali a chybíte nám. My věrní fanoušci čekáme furt než se vrátíte, a vydáte zase video čekáme na vás z pozdravem. Vaše milovaná komunita která furt doufá že se vrátíte .
Ten Vincenzo je úplně přesně jak v Mafii :D takový luxusní zbraně a on jim dá takovou sračku :D Ten se vám poved... Akorát Salieri někde nechal svůj doutník no :D
Rok 2024 po dlouhé době se koukám na vaše úžasná videa
Jak se na to koukám po druhé tak jsem si fakt chvilku zabrečel 😭 máme tě všichni v srdcích Lom studio ❤😢😭😭😢 😥😥🥺🥺 ach ten čas běží 😭😭😢😢😥🥺
No tak to je snad ten nejlepší den....na světě...díky LoM Studios beru kolu a jde se koukat
Někdo 2025 ???
Nazdar všichni!!! Tímto bych vám všem rád poděkoval za vaši přízeň - nedávno jsme překročili hranici 1000 odběratelů. Osobně doufám dál ve vaší podporu, sledovanost a "propagandu :D našich videí a my vám v budoucnu můžeme slíbit práci na dalších filmech se stále stejnou, vysokou kvalitou. Nevím, jak vám mám všem poděkovat a tak jen můžu slíbit, že natočíme náš další film v co nejkratším čase (tento víkend natáčet budeme). Jsme ochotni obětovat i státní svátek ku prospěchu natáčení. (kka)
Ten řidič autobusu vypadá jak Trevor z GTA V. :D
"dovnitř nikdo nesmí" 🗣
strasne bych chtel dalsi film od kluku stejne natocenej, milujuu to mam uplne slzy v ocich z nostalgie
Máte nejlepší filmy o minecraftu na české youtube scéně.Jste asi jediný youtubeři který mají propracovaný popisky pod filmem/informačkou.A doufám že uděláte 4 ep. nejnověšího filmu Děkuji že točíte nejlepší filmy. :-)
24:00 - Babišova super věta XD
Už je to 7 let a mě to přijde jako před chvílí. Nejlepší na tom je, že už jsem to viděl asi 6x a pořád mě to stejně pobaví.
Když jsem byla menší- ty 4 roky udělají hodně- , vaše filmy jsem milovala. Co to říkám, to dětství jsem s vámi prožila. Pamatuji si, jak jsem vždy strašně netrpělivě čekala, až vyjdou další filmy. Dnes se po dlouhé době zase vracím, a nejen že se u toho zasměju, opět vás miluju :D Jsem hrdá, že klikám na tlačítko "Odebírat", protože si ho zaručeně zasloužíte a prosím, točte dál!
Velky rešpekt. :) sledujem vas 4 roky a tvorba sa len zlepšuje :) len tak ďalej. :)
Nostalgie.....
2021 furt čekáme na další díly
Až teď jsem si všiml toho detailu, když si vybírají peníze v bance tak přes okno je vidět jak stráže prohledávají tu legálně přepravovanou bednu XD
Rozhodně super. Jen tak dál sleduju vás už víc jak 5 let !
Vaše videa se mi moc líbí jste lepší než všichni youtubeři.
Jste opravdu hodně super. Vaše tvorba je neuvěřitelně úžasná. Sleduji vás od Zkázy ostrova šulínů a za tu dobu je vidět i slyšet obrovský pokrok. Za to, jak mě svými filmy bavíte, tak jsem se rozhodl vám dát svůj první donate. Doufám, že pomůže a už se těším na daší filmy.
Hoši,sleduji vás už nějakou tu dobu,asi už 3/4 roky,vaše filmy mě vždy dokážu pobavit i po těch pár letech :) Máte u mě velký respect hoši! :)
