
Bądź pierwszy dzisiaj
Nikt nie zapisał jeszcze wyniku. Zagraj jedną rundę i wskocz na tablicę dnia.

Creeper Dash

Chicken Rage
Nikt jeszcze dzisiaj nie zapisał wyniku. Bądź pierwszy.

MiceK
▬▬▬▬▬▲▲▲▲▬▬▬▬▬ Name: Leon Location: Croatia, Zagreb Minecraft IGN: MrCro47 ili LeonCroatian ▬▬▬▬▬▲▲▲▲▬▬▬▬▬ Bok ljudi! Ja sam LeonCroatian ili MrCro47, kako god zelite. Ja sam Hrvatski YouTuber koji voli raditi videe i druziti se s vama. Pretplatite se jer je na ovom kanalu uvijek ima zabave. ▬▬▬▬▬▲▲▲▲▬▬▬▬▬
Aby przejąć kanał, dodaj na chwilę tekst mc.game do opisu kanału na YouTube, zapisz zmiany i kliknij poniżej.
Zaloguj sięFilmy z kanału
Zapisane filmy dłuższe niż 60 sekund, sortowane po lajkach mc.game, potem po lajkach YouTube.
Shorts z kanału
Zapisane shortsy do 60 sekund, sortowane po lajkach mc.game, potem po lajkach YouTube.
Komentarze z kanału
Komentarze spod filmów tego kanału, sortowane po liczbie lajków.
koll
KAD ČE UPLAIT MineX
aj probaj izbrojiti koliko si puta rekao "ono"
jeli server s6talno upaljen ili
12...ti
Koji to mod da vidis kolko skidas srca i onaj za zumiranje
Koji je ip
Koja je textura
Koja Verzija ?
+TheCroatianCraft Za Dobrog Jutubera treba jedan intro ako oces javi mi se na skype dulecraft01
sam si u faction brate ??
TheCroatianCraft zelis li s menon nekad igrati factions...na nekom dobrom serveru
e mogul u tvoj f ja se zovem dinoman
E uskoro cu otvoriti ovakav server factions sa hard ekonomijom :) ako oces dodi zabavi se uskoro... Fb Page: https://www.facebook.com/RetronXFactionBalkan/?fref=ts prati najnovije obavijesti za server
Ljud ja imam 10946 godina salim se 19 god
bok imas neki skin koj meni das koja je sifra i kak se zove i kak se zoves u fb
Nema je TheHonorRising je žensko ;) i da samo nastavi tako - Mysterius
nastavi snimat!!!
to je bio pvp između elita i arnora XD a mene nisi snimao ono najbolji pvp a mene nema a emanuel122 odma sa Ditzzon i Crosniper pvp a ja tamo sastrane pvp i mene snimas kako Nesbite lemam i h2omaster
PRESTANI SNIMATI I SRAMOTIT SE :D
samo snimaj dobro ti ide -Alfacigo
djabe gledam
aj pokazi u sljedecoj epizodi kako dobiti od kripera glavu ili od skeletona
leon jes to ti ???
Jes to ti Leon?
Dodjite svi na ParanormalGaming minecraft server 1.7.2 svaki tjedan nagradna igra za rank ;) ja sam owner Elite_v12 IP: 185.4.149.43:25584
Pozdrav, Želim vam predstaviti Rebirth of Balkan Minecraft Community. Forum: http://rebirthofbalkan.com MC Server: 178.33.34.224 TeamSpeak: ts3.crohq.org --------------------------------------- Na serveru vas očekuje dobar Staff team, kao i odlični uslovi za Minecraft gameplay. Server je baziran na Towny Survival, igrači mogu graditi sopstvene gradove i voditi svoje vlastite nacije. RoB Community postoji već dugi niz godina i RoB je bio jedan od prvih Minecraft Servera na Ex-Yu prostorima, rekord servera je oko 350 igrača online. Od našeg communityja možete očekivati mnogo, prvenstveno kvalitetan gameplay kao i ugodno druženje. Za više informacija, registrujte se na našem forumu i dođite posjetiti naš server :)
e gledaj kako izac iz fun server????? daj vise nemogu igrat
Lel ja u vid koji sam ja onda bio nubara sad cisti pro
Brate ja sam novi na kanalu i extra su ti ep factiona samo tako nastavi imas podrsku od mene e i jesi otiso daleko od spawna jer bi te mogli laako raid da nisi. :)
meni ne radi server
Evo ti like i sub
ee koja je verzija reci brate plss
OVAJ SERVER VISE NAZALOST NE RADI..
E kad ja se tegistiram idem dole nece bekaj kaj mi treba premium
jel mi mos poslat link? nmg nac
mores mi reci kako da ako sam na srw zaboravio lozinku kako da uđim na srw
i kako staviti skin?
Pluga server
Nemogu ga naci jel mi mos link poslati PLZ :D
Kak si satvio plast??
jel mi mos rec koji je to texture pack?
Decec kolko ti Fps imas na Minecraft? 13
sryy al ne svida mi se texture pack
Ja imam 3 gb ddr3, pa mi šteka. Bitna je grafička a ne Ram (bar ne toliko). Procesor je najmanje bitan.
Moj komp je super :) Probaj ti bolje napraviti pa mi se javi.
Decki uskoro cromalekin videos na minexu
ma daj jebote sta je skola
haha ivan zacudil bi se ak ima opce 500 mb rama
"joj ne krivo sam upisaoo " xD JADNO
Čovječe, ja imam četverojezgreni procesor od 2,6 GHz, pa mi šteka ak chunkove stavim na više od 8 (ti ti je prije bio prikaz udaljenosti). Uopće procesor nije bitan, grafička je najbitnija, a onda je bitno da imaš bar 2 gb ram-a, a ja imam 3 Gb, DDR3.
Oke, svako ima svoje misljenje :) Preplati se ako nisi.
Pocetak Najbolji :D endermen disi ahahah xDD
Ja nisam igro minecraft(minex) jos od 1.4.6 i sad cu pocet opt pa me zanima ove kockice zivota iznad pauka i endermana, jel to nes novo il
Ako hoces, mozemo skup snimat!
ee ajde me dodaj da ti pomognem sa editom i ako oces da igram stobom
Pozz! pratim te od 100 subscribera daj nastavi snimati... steta je da ovakav kanal zamre...
E hoces da igramo zajedno minecraft na tom serveru ? DOBAR VIDEO ;) Ako hoces da igramo javi mi se :)
Moj savjet,ostavi se factionsa i igraj vanillu.
