
Aby przejąć kanał, dodaj na chwilę tekst mc.game do opisu kanału na YouTube, zapisz zmiany i kliknij poniżej.
Zaloguj sięFilmy z kanału
Zapisane filmy dłuższe niż 60 sekund, sortowane po lajkach mc.game, potem po lajkach YouTube.
Shorts z kanału
Zapisane shortsy do 60 sekund, sortowane po lajkach mc.game, potem po lajkach YouTube.
Komentarze z kanału
Komentarze spod filmów tego kanału, sortowane po liczbie lajków.
szia árpi ez egy 10/9 videó lett!
De jo ujra ilyen vidokat latni :)
,,A hardcore sem egy nagy kihívás hiszen itt vannak a totemek" DE AZOKAT MEG KELL SZEREZNI NEHÉZ MUNKÁVAL😂
Jaj na kiegek xddddd
Mikor a 2. földet kiütötted, akkor is ráléptél XD
Áhhh legközelebb ne a leggyakoribb blokkot rakd le
Nagyon örülök neki, hogy még van olyan Minecraft Youtuber Magyarországon, aki nem egy “kerget a halál fasza miközben titokban megfigyelnek” című videót rak ki.❤ Menő lett!🎉
Csá Tesi jólét a Vidi csak így tovább tesi💪😎
Árpi Te vagy a legjobb videós és remélem hogy meglesz neked a 100.000 sub amugy pls kitűzöl?
Ijen: lyó
Nekem tetszik, szerintem jó kis frissítés lett🔥❤️🩹
Tök ötletes vidi lett remélem lesz még ehez hasonló
WOOOOW, NAGYON JÓ LETT! Így kell kezdeni a tavaszt!
2-3 😊❤
Nekem mindent elhitem
Pov: amikor elfelejted kivágni a csaló részeket XD
Bocsi de ez nem teljesen valóságos a fánál majdnem tökéletes a fánál jobban illet volna ha kidőlt volna.
Jók a videóid! Csak így tovább!
Végülis így könnyű, de kreatívba a legkönnyebb😌🥹🤣
Nagyon jó lett
nagyon jó lett kövi részben rendezd be😀
Volt benne olyan, amit én sem ismertem! Nagyon jó lett, csak így tovább!
De a happy ghast az szerintem már nem számít annyira új mobnak
Legyen folytatás nagyon jó lett
Hallod hogy volt nyémánt csákanyod hogy kelet keresni gyémántot xdddddddd😂🎉❤
De tényleg 😂
Olyan 4-szer értél hozzá a fehérhez!
Kiutni a havat és eljuts mindenhova
2-3
Amúgy a komposztálóba amúgy is be lehet férni (nem bunkóság ól mondom csak megjegyzés)
Hajrá Árpi! Még lesz a 100000 feliratozó 🎉🎉🎉🎉🎉
2:35 tüzijáték oké de ha az nincs vagy csak 3 van azért eléggé hasznos a lunge 3-as spear főleg ha hardcore-ban az endben vagy. 3:46 igen a csónak is egy entitásnak minősül. 9:05 igazából csak távolságot tartanak egymástól de ha a happy ghast-on ülsz és a sima közelében vagy akkor van összetűzés. 9:35 a bárány igen a frissítés másnéven az (átfedések) miatt sok minden megváltozik, köztük a glichek is de az már más téma. 14:45 elytra kell hozzá vagy felépítesz magasra, de mükődik viszont ha lung 3-as spear van másik kézben azzal csak gyorsitasz de az ídő is közre játszik a sarinál. 16:14 a nautilusz gyors de ne a víz felett nézd hanem alatta és igen a zombi nautilusz gyorsabb a többinél.
Te vagy a legjobb
Nagyon jó videó lett,gratu!!!🤌🏻🥹🫶🏻 Sok sikert a 100k-hoz🎉🔥❤️🩹💯👑❤️🔥
Király lett Arpi0424
Nagyon menő lett te vagy a legjobb ❤❤❤❤ legközelebb rendezd be
videó előtti tipp: szerintem hero nyert
Jó lett
Te vagy a kedvenc videósom
azta na ez nagyon jo!!! :D
Az az xp😂
Jó lett
ez nagyon jó
Aszta
10/10 jó lett❤
Ez nagyon menő lett
Te aprilis 24.en szulettel?
Szerintem érdekes
Szerintem jó
Légyszi válaszolj árpi
A Warren a legerösebb bos❤❤❤❤😅
Jó lett!
hatalmas gg, sok munka lehetett vele🔥🔥👌
jo lett :D
sok sikert a 100.000 feliratkozóhoz!
Nagyon jó lett🎉
4:11 az bug (a chatet nézd)
Nagyon jó vidi lett. Ezekből építem a hardcore világom.Horror modos vidi mikor lesz?
Köszi, ez nagyon hasznos!
Amikor el vetted a gyémántot hozzá értél szóval veszítettél 😂
Szeretem a videóidat❤❤❤❤❤❤❤❤😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊
Hallod pistonnal a vilàg végen tudod csak megcsinàlni😂
Ezt most nem sértésből írom,de mindenki úgyan azt a kontent csinálj!
Én se sértés ből írom DE ember, a mineckraftnak az a lényege hogy építs (túlélj) nem az hogy legyen logikája 😂
Nem volt elég erős a redston az egyik posztonnál😊
Tipikus ahh mc videók
Ugyan az mint a minecraft shots ok csak vagas nelkul😂
POV: elfelejtesz vágni😂
❤️😂🎉😢😮😅😊😊😊😊😊😊😊Boti
Mi a neve
Én is árpi vagyok😂
Mi a neve annak a valóság hű Minecraft nak
67
Halihó van itt valaki?
❤❤❤❤
Nem értem mind a ketöt
A meg
Brooo akkor rohadt dagadtak vagyunk minecraftban
❤️❤️ Nagyon jó frissítés ❤❤️ És bele is lehet gyűjteni egy vödörrel
Szerintem kihagytad a stb részt
Szia arpi egyszer kiprobalod a donutsmpt videoban vagy liveba
Jó lett a videó gratula
Drip stone bol egyet kell és ugy fogja a legtöbbet sebezni
ez ilyen Arpi féle lett:) nagyon jo lett
Nagyon jo lett így tovább ❤🎉
Szia Árpi csinálni akarunk a barátaimmal egy videót esetleg tudsz írni egy irl kihivást? Ja és rohadt jó lett a vidi❤❤
Azért a portál szobába ástál mert akkor még oda vitt a szem❤❤❤❤🎉🎉🎉
majrá árpi már feliratkoztam várom már a 100k-t
jó vidi és hajrá Árpi meglesz a 100k
ezt a videót kb mikor videóztad le azért mert a bébi moboknak nem volt más modeljük és texture-ájuk és kb 2 hónapja kiadták a tavaszi update-ot amiben készítették eztet
16percel ezelött (: amúgy biztos jó lett még nézem
nagyon nagyon jóóó lett a vidi és jók a build hack-ek (:
A switchhez a darabokat hogy csinálom?
ez a wonderland ugye?
jó lett legyen folytatás pls



