
Bądź pierwszy dzisiaj
Nikt nie zapisał jeszcze wyniku. Zagraj jedną rundę i wskocz na tablicę dnia.

Creeper Dash

Chicken Rage
Nikt jeszcze dzisiaj nie zapisał wyniku. Bądź pierwszy.

Ducica
Minőségi Minecraft tartalmak minden mennyiségben! Szereted a Minecraft modokat? A kihívásokat? A hardcore-t? - Akkor a legjobb helyen vagy!❤️🔥 IRATKOZZ FEL! #swagyolo #gameplay #magyar #minecraft - START🏆: 2023. 05. 14. - 500✅: 2023. 10. 21. - 1000✅: 2024. 01. 13. - 2000✅: 2025. 02. 07. - 5000✅: 2025. 02. 10. - 10000✅: 2025. 02. 13. - 20000✅: 2025. 04. 21. - 30000✅: 2025. 04. 28. - 40000✅: 2025. 09. 02. - 50000✅: 2025. 12. 05. - 60000✅: 2025. 12. 25. - 70000✅: 2026. 04. 06. - 80000✅: 2026. 05. 22. - 90000✅: 2026. 06. 24. - 100000❌ ... (A videóim engedély nélküli felhasználása nem jogszerű.)
Aby przejąć kanał, dodaj na chwilę tekst mc.game do opisu kanału na YouTube, zapisz zmiany i kliknij poniżej.
Zaloguj sięFilmy z kanału
Zapisane filmy dłuższe niż 60 sekund, sortowane po lajkach mc.game, potem po lajkach YouTube.
Shorts z kanału
Zapisane shortsy do 60 sekund, sortowane po lajkach mc.game, potem po lajkach YouTube.
Komentarze z kanału
Komentarze spod filmów tego kanału, sortowane po liczbie lajków.
Ez annyira cuki mod!🥺😭
Nem akarok kukacoskodni, de a ládák súlyát nem számoltad bele.😂
Mod - Friends Forever ConRad-tól!
'Ne fejd meg magad!' Milyen kellemes út egy beszélgetés indításához.
Nekem tetszik, érdekes videó :3
a világ legjobb modja🫡🫡🫡🫡🫡🫡🫡🫡🫡🫡🫡🫡🫡🫡🫡🫡😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
Wow,végre valam normál videó,ráadásul még érdekes is (saját vélemény) ment a like
Nappal vagy éjszaka?
Ez az embert ha megtalàlom meg fogom köszöni hogy ezt megcsinàlta😢😢❤❤😊😊 kutya :)
Mod - Oreku: Divine Protector Kofi_S-től!
Iratkozz fel, hogy MEGFEJHESD magad! - Ducica, 2026😂 Mod - Cursed Gear Benj1kus-tól!
Mod - SCP-3008, The Infinite Ikea Zcoper-től!
A fehér aaaz.... Inkább nem mondom hogy mire hasonlít 🤣🤣🤣
Ez olyan aranyos 😢 bárcsak az életben is lehetne ilyen 😢❤
Ez miért ilyen szomorú mód 😢❤
🐶 VAGY🐱?
Mod - Alpha Below multision-től!
Mod - The Taxman by SEM74906-tól!
“egy nagyon aranyos három emelet magas godzilla fog megtámadni😅”
Magyar Simulator
Ilyen fiatalon igényesebb videót csinált, mint sok idősebb "professzionális" Minecraft videós 🫡
Sziasztok! Valóban, sageeu már csinált egy ilyen videót, de igyekeztem hozzáadni a sajátomat. Nem kell aggódni, ez nem egy ,,másolat-sorozat" lesz! :D
Mod - KatamariI RavenTofu-tól!
Mod - Cuffed LazrProductions-től
Ez sageeurol másolt de amúgy a videó nagyon király lett
Az a feher folyadekrol nm mondom mi jutott eloszor eszembe xd Amugy jo hogy bemutatsz ilyen jo modokat
Mod - Happy Creeper xAsiy-tól!
Ez a legminőségibb Minecraft videó amit idén láttam! Várom a folytatás!🎉🎉🎉
Kattostól láttam
Na ez tetszett. Örülök hogy nem minden fiatal csak olyan videókat tesz ki ahol lányok táncolnak és ráírnak egy szöveget. Hajrá
🧡vagy🦾?
ez a .R. E. P. O.😂😂😂
Mod - The Ravenous WanMine-tól!
Modok - Bad to the Bone AbsolemJackdaw-től, Dementia R4mBLe-től!
Mod - NoAir DrHenkdg-től!
Nekem a koncepciót még annó zsombejnél láttam, de ő nem ment így tovább, az aranyalmákig jutott. Minden elismerésem, nagyon szeretem a videóid
Ez annyira cuki😢😢
Mod - Funky Fluids RCXcrafter-től!
Ez konkrétan a Warden csak errőseb😅
GiÁgáSZi kŐoMláSKént😂
Azta, voltak kétségeim, de hihetetlenül vágsz!, csak így tovább!
Mod - Flowing Fluids Traben-től!
W PEMZLI
Mod - Kaleidoscope Tavern TartaricAcid-tól!
És ha azt írom neki hogy: HEAL ME NOW!
De jó a géped ember🎉🎉
Ducia akkor most egy nyugdíjas vagy? A minecraft ban
Ebből van zara változat csak a barátságtalan dolgozók miatt😂
Mod - CreeperConsent Sectorfive-tól!
Mod - HonorMod SpencerMSU1-től!
Mod - CrazyVillagers Empirecraft_studios-tól!
Legyen még ilyen videó?🤔
Mod - Uncanney Valley gavmods-tól!
Kopolytúd van😂
Spongyabob Kocka!😂😂
Ez olyan mint a robloxban a 3008😂😂❤
Pov én egy creeper: csá tesó! Öö felrobbanthatlak?
Mod - Psychopath Danila_PodPivas-tól!
1:15 NA KI VAN OTT? A THEREDDYZON!!! HELL YEAH! Köszönöm szépen :>
Első😂🎉
Èn akkor mindig rèszeg lennèk
Mod - The Roads More Travelled [TRMT] milkucha-tól!
De egyáltalán ki szokot órát craftolni😂
IKEA a legjobb hely🙂
Kösszi jó kis mód❤
Szia a mamám profiljárol írok nagyon jó a videojid most Parkanyba van simajuda 😂❤
“Ne fejd meg magad!” “Nyugi erre van emberem”
100K face real???🎉 Vagy mikorra tervezed? Hogy csinálod meg ezt a cicát?
szerintem többet mtasd a saját szemszögedet de amugy agyon jo lett ne csak reapleyt használj halyrá a 100k hoz
Mod - The Sham NyctoTeam-től!
Kell nekem háziállatként. 😊😅😂
"Idegesitö Minecraft"
Akkor ebbe a modba egy HAL vagy😂😂🎉
3008 a kedvenc játékom😊
Amúgy menő ez a mod, csak miért használnád?
A "Nah, not today" az nem azt jelenti, hogy kérlek ne csináld, hanem nah, nem ma(NO HATE)
Ez szomorú nagyon szomorú😢😢😢😢
Ez valami tilmből van, vagy a mod-készítő találta ki(ha tudod, akkor kérdezem!)? És mi a mod neve?
sírtam a röhögéstől "rostosra fostam a gatyámat.." XDD
nagyon jó lett!
ezzel biztos nagyon sokat dolgoztál,de szerintem biztosan megérte
köszönjük ezt a csodás videót (:
Mod - Talking Craft Minecraft_Running_Challenge-től!
Saját tartalom nem megy csak külföldi youtuberektől ellopni a kontentet?
Mod - Get Fat Raydnde-től!
Magyar Péter 2.0 33%
Ez a mob jo😊
GIGÁSZI KŐOMLÁSKÉNT😂😂😂
Az az üvöltés volt a legjobb😂😂❤❤
Ez a kiabálás EGY GIGÁSZI KŐOMLÁSÉRT 😂😂😂😂😂😂
az az üvöltés volt a legjobb
Az jo
His theme használata jó ehez a videóhoz
több visit csinálj!
Mod - SCP-001, When Day Breaks Zcoper-től!
Yo! Ne fejjem meg magam. Ez sok féleképpen értelmezhető.
Szia, nagyon jól játszol,👍👍 és egyébként mivel szoktad csinálni ezt a macska fejet?😊
Jó videó lett a vágás is nagyon jó. Te szoktad vágni vagy van vágód? Amúgy befriendlesz discorodn? :D
ducica ez a videó nagyon király volt biztos sok napba került meg építeni de úgy értem hogy a valoságba csak így tovább 💪🏻😏
Csak azt nem értem, hogy hogyan tud egy 13-14 éves srác olyan élvezhető videót csinálni, mint Alex Csigér! Gratulálok! ❤
Szia én már nagyon régóta nézel
Csili macska jo
Álatbarát vagyok
❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ 🥓🥓🥩🥓🥩🥩🥩🍖🍖🍖🍖🍖 chili mody
énmidketötakarom midketötmegcsináltam❤😊
Csili
☁️vagy🌍?
Nagyon cuki❤❤❤❤❤❤❤
Ő nem csak Egy lélek hanem Egy olyan barát aki sosem hagy El 😢
Köszi a tippet sokat játszok mineckraftot! ❤
és ha nem bántom?
A rossz látás kivételével nem az öregedést jelenti viszont még a látással annyit meg hogy a fiatalok között is van olyan aki csak közelre lát mégsem öregek
Konkrétan meg van fordítva a minecraft😂😂😂
Ez olyan mint a roblox ból a 3008 bróbáljatok ki ti is nekem nagyon tetszik😊😊❤❤❤🎉🎉🎉
2026A "Nah, not today" az nem azt jérlek ne csináld, hah,enem nam ma(NOHATE)
Azonnal kipróbálom! Köszi hogy megmutattad
Szia ducica en nagyon nagy rajongod vagyok
Néztem egy nagyot, amikor elolvastam a címet.😂😂😂
😊
Semejiket😎
Éjjel 🎉🎉
6:17 ott van egy repülő fenyőfa
Nagyonjó ez a rész, like , hogy jöjjön a kövi rész
Vártam már a folytatást😁
Ki van itt 20 ezrek előtt?👇
Jó lett az intró ducica
Jó lett a falu s a házad is. Annyit szeretnék megemlíteni hogy amúgy sarat lehet farmolni vizespalackkal s földblockkal, így még a mangrove mocsár se kell (sőt ha van csepkő akkor pedig lehet agyagot is farmolni méghozzá úgy hogy a sárblock-ból ki csöpögteti a vizet egy üstbe a csepkő)
Amúgy egész jo
10. Likeoló!
Ducica mi a discord servered neve?
Felélpültél❤ nagyon ürülök neki❤
Karod hogy van?
Az első folyadék amit be mutattál az a nem Newtoni folyadék volt azaz ha rá ütsz kemény lesz és ha csak lassan nyúlsz bele akkor folyékony
W
Szia lehetne majd olyan videó hogy megmutatod hogy hogyan vágsz videot vagy lehetne egy live róla , mindegy hogy melyik de pls egyiket csinald meg 😊🎉🎉🎉🎉
Alig várom😅
szia nagy fan vok
Na, akkor szerzek elytrát, tűzjátékot (átmegyek kreatívba😉), és kijáaszottam a játékot. 2 mp múlva: Levegő: Hé! Fáj, hogy repülsz rajtam!
Amúgy én simán eltudnám képzelni, hogy bekerülne, sőt egy új falusi munkát, a szőlész - borászt is betenném hozzá.
Xd
Omg😂🤣
The rock😂
Hello, nekem nagyon tetszett a video! Azt hogy milyen lett a vege nem arulom el, de te Ducica minden esetre egy király epitö vagy. Tudnal esetleg a jövöben farmokat is epiteni? Az nekem rengeteget segitene!😀 Hajrá!
??😮
GIGÁSZI KŐOMLÁS
és ha nem bàntom?
De ha repulsz akkor nm bant bonnbo kla😅
Ès a bedrokot át töri?!
Ez amúgy jó
Ugyan eszt látom ha be lépek egy boltba😅
Ebben ha valakire teszel batyut akkor rá húza a karakter a fejére és nem fog látni semmit.
Mi a mod neve☺️
Olyan mint ha ebbe te lennél chuck norris
Naa, ez tök jó!! Én a sima minecraftba mindig tőlük halok meg.😂
Régi szép idők!😭
W
Ет аврук оедив о́пол!
szia nagyon jók a videókat 😊😊😊
Az az orditás nagyon vicsses😂😂
Késziteszmég sorcvideóthorrormodokról? Kérlek😢❤
Bratyesz ez nagyon jó videó lett hiába azt gondoljak más, jo a vágás,effektek,hang nyomod tovább 🎉🎉
Ez a legjobb minecraft videó valaha!❤❤❤
Jól épitesz és lesz söröben harckor
Nagyon minőségi videó lett. Nem szoktam mc-t nézni de ez kifejezetten jó volt. Így tovább. btw mivel vágsz?
Az elején azon a "Minecraft hardcore with ducica" feliraton és magán a videó stílusán látszik hogy kitől inspirálódtál. Ezen a téren lehetnél egy picit egyedibb szerintem de azon kívül mocskosul tetszik a videó! így tovább!
Eléggé jó videó, a vágás nekem tetszett stb. az inspiráció látható bár engem nem zavar, a vágásról a tanácsaidat eléggé megoszthatnád szerintem több mindenkit érdekelne.Sok sikert a továbbiakba :D
legyen a várban egy hatalmas Ducica szobor
3:59 én is csak 5 ösöktek kapok
GGs for 50K
Szia, nagyon jól néz ki ez a maszk,👍👍 és egyébként hogy lehet kilátni belőle?😊 Egyébként a videó is jó lett.👍
Kérlek mond be a nevem 1. Van Roblox pls ha van megrendelés a tesoimnak 😂😮 2. Nemtom majd gondolkozik mêg ?😂😂😊😅😢 😮🎉 6-7. Észre vetted a,hogy nincs 3-4. Kérdés még amúgy cuki a plüssöd .
Köszi, hogy beleraktál a videódba! Te vagy a legjobb videós 😊
Lesz speedrun videóid??
3:49 Most vettem észre thx Ducica
Jó, sejtettem, hogy mod, de amikor a szöveget írtam akkor még nem volt, az én kérdésemen kívül, semmi a komment szekcióban.
Best videós ever
A redstonos az jó meg ami még ment az eséstöl meg ha akarsz trolkodni hardcorba a barátoddal akkor a mágneses is
Nagyon jó lett
Mien nehéz 😂 amugy jó a vidi❤
Kék, mert a kedvenc színem😊
Kék a kedvenc szinem❤❤
Kékkk!!!!!!!! Kékkkkkkk kék😊😅
Mi a mod neve szeretném kipróbálni
Kedvenc mondatom " motuom én"
😮
Igen, szoktam, de nem ezzel..
Már nem azért de az ágy az újra éledésre is jó
Órán aranyos a így a creper de szomorú
POV: Át váltasz creative-ba és repülsz vagy sétálsz/futsz a levegőbe xdd😂❤
😮
Ez nagyon jó szentem a mod
Remélem ilyet nem fognak rakni az igazi minecraftba
47 falusi😂😂😂😂
Az első kép🥴🥴
Azzta jó isten😂😂😂😂 Rohadt nagy lyukkal a faladba😂😂😂😂😂
2❤❤
😮😮😮😮😮😮
THE ROCK😂
Ez a kocka már bent van a játékba mert most töltötöm le
A BABY TRIDENTES TUD SPAWNOLNI CSAK KICSI RÁ AZ ESÉLY
Jo lett a vidii
Ez nagyon jó volt! Több ilyen kéne a magyar youtubera. Pont ma gondolkoztam hogy én is elkezdek speedrunolni. A netheres részt azt hiszem pont ugyanígy csinálnám.
szia
Nagyon menő 😎 a profilod 😍
a testvérem jácik a r.e.p.oval
olyan horror mod mikor lesz hogy job aplication szerintem az lenne a legparább horror mod xdd
Köszi a tippeket
De téleg jó volt a kiabálás😂😂😂😂
Feliratkoztam hozzád😊😊😊😊
Csak kapus hiba
És akkor mivan ha 70 méterről berugja a szezonba első gólja
Csak a barca😊
Ez forditva van ha a vízbe vagy akor megy le a healt nem akkor ha kint vagy😅
Baszki amikor mondtad hogy ne vegyél levegőt akkor én benttartottam😂😂
Thanks for reviewing my mod ❤️
100 százalék hogy ezt a módot svédek találták fel
Ez a scp 3008 ☣️
de amugy nagyon jo videoid vannak
Nagyon ,,kellemes” lehet ott bent
EZ NAGYON JÓ MOD
És ha jön DD
Hogy hívnak és melyik verzióba tudna❤
Eböl csinálsz videót?
Ugrani miért nem lehet?
Bedrok vagy dgyava edesen és hogy hívják a mondott?
Mindejik creepeeper nek ezt kéne csinálnia
Oké töltöm is a pc-re
Ducica kerdezhetek vmit?
Én eleve felvoltam iratkozva😂😂😅
❤❤❤❤❤❤
❤
Régi szép idők 🥲 Már a legendák itt vannak✌🏻
😵💫😢😨
Nagyon ismerős a hangod😂 Amúgy ez jó modnak tűnik
Kaja szerzés hogyan lehetséges?
Akkor én hős lennék😅😅😅😅😅😅
A nézők sem hagynak békén😂
eza scp-610
Maradjanak otthon!
Scp-001
oké😬
De eszt egy tulèlöben?
3. opció lépj ki én töröld le a francba 😅😅😅😂😂
Bro WHAT😂😂😂😂
Segítsetek majd a minecraftal
Köszi hogy megcsináltad
Dik a Balog Levente
Nice videó mint mindig
Nagyon jó lett ez a videód! Szerintem legyen folytatás. Amúgy menő lett a házad :]
Nagyon jó lett a videó, imádom a te vágásodat! Csak nekem a házad nagyon hasonlít zrimi házához de gondolom mindketten a neten találtátok
Jó lett a video a felingje olyan mintegy alex csiger videó
egesz jo
Gyere a szerveremre PLS
Jó lett
Szia több kérdésemis van 1.Miben vágtad vagy hogyan 2.Miben csináltad az index képet
1:52 én😂
texture pack neve?
Nekem ez az ágy a skinem!
Ez valamilyen mod, vagy a normál Minecraftban is van ilyen?
Ha nem mod lenne akkor már mindenki (SZERINTEM)…
😰😨
😮
Jooooooo
😂😂
Nagyon szeretem a videóit. Köszönöm szépen hogy benne voltam a vidibe😊
Köszi Hogy Válaszoltál :D
Újabb szuper videó! Köszi a választ :D
Köszi hogy válaszoltál a kérdéseimre😊
Amúgy ugye lesz face reveal 100K-s livenál
jó lett grat
Kék kék kék kékkk!!!!!!😃
Ok❤❤❤
KÉK❤
😊😮😢🎉😂 én a kék összerakni
Szia! Esetleg ha van Discordod, meg adnád a felhasználó neved? Ha nem zavar, szeretném fel venni veled a kapcsolatot.
Csak a nedörbe működik a láva😢
one wo wachers. csak. figyelés. Utántámad meg
Hol lehet letölteni a módokat
Nyomasd 😂😂
❤❤❤❤❤🥰🥰🥰🥰
😮😮😮😮😮😮😮❤❤❤😊😊😊😊
ezen mulik, hogy eltunik-e
😮😢🎉❤😊❤️🩹🥹😘
Ez egy borzató mód lenne dd😂😂😂
300-dik lájkolo
Szerintem ez simán johetne a rendes jatekba is
Mi a mod neve?
😡😡😤😤😤😠🤬😈👿💀☠️💩💩
😯😵👿😈👺👹😵👺🤷🙅
ÚRISTEN🫢🫢🫢🫢🫢
Atya jó isten😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Eről Dagadt Herobrin jut eszembe 😂😂😂😂
azta jó isten miez a mod?
Ha folytatod a zabálást mint egy állat😂
Bob jó lenne ha meglehetne ülni Vanilla Minecraftban
Mindkettő😊
❤❤❤❤❤🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉
Mindegyik ❤❤
Nagyon jol csinalod! Valamikor majd lessz live?
Amúgy az hogy a hó golyó hileli igaz
Amugy nagyon jok a vidijeid😊😊😊 ügyes vagy csak igy tovább! A másodok verzijoja nagyon para😂❤❤
Nagyon menő a profilod😊
Wow szép videó és menő az új profilod is
