
Bądź pierwszy dzisiaj
Nikt nie zapisał jeszcze wyniku. Zagraj jedną rundę i wskocz na tablicę dnia.

Creeper Dash

Chicken Rage
Nikt jeszcze dzisiaj nie zapisał wyniku. Bądź pierwszy.

Aby przejąć kanał, dodaj na chwilę tekst mc.game do opisu kanału na YouTube, zapisz zmiany i kliknij poniżej.
Zaloguj sięFilmy z kanału
Zapisane filmy dłuższe niż 60 sekund, sortowane po lajkach mc.game, potem po lajkach YouTube.
Shorts z kanału
Zapisane shortsy do 60 sekund, sortowane po lajkach mc.game, potem po lajkach YouTube.
Komentarze z kanału
Komentarze spod filmów tego kanału, sortowane po liczbie lajków.
Szerintem rossz gyógyszert kaptál 😭
Nem biztos, hogy ezt látni fogod, de van néhány videó ötletem, ami horror moddal kapcsolatos. Ezr majd te eldöntöd Gabi, hogy melyiket választod: 1: Wonderland.jar(1.20.1) - Ez egy nagyon jó arg horror mod, jó fejlesztőkkel, gyakori frissitésekkel.(ebből akár sorozat is lehet, ha akarod) 2: The Idol(1.20.1) - Ez egy elég scary mod, ami egyetlenegyy entitást tartalmaz, ami le akar téged vadászni. 3: No moon.jar(1.20.1 vagy 1.21.1, de az utobbi még béta verzió) - Ez hasonló a Broken Script-hez, ugyancsak saját lore-al, és egy csomó entitással.(ebből simán lehet olyan sorozat, mint a Broken Script-nél) 4: The Man From The Fog(1.20.1) - ez egy egyszerűbb horror mod, nem is olyan ilyesztő a lény, csak nehéz ellene harcolni 5: Newest Goatmen(1.19.2) - itt a goatman van, nagyon creepy ambient hangokkal, és maga a goatman is erős 6: From The Caves(1.20.1) - itt csak akkor triggerelődik be a mod, ha lemész a bányákba. 7: In the Corners(1.20.1) - itt nagyon sok az entitás, és ez tényleg egy nehéz mod Nekem ezek az ötleteim vannak. Ha esetleg valamelyik tetszik neked, akkor nyugodtan csinálhatsz róla vidit!👍
Szia Gabi! Majd egyszer lehetne egy brooken scrip 2. évad? Az nagyot menne🎉❤
Szia gabi ezt a verset a lányom írta neked Kamilla. Gábor király minecraft király lépett hattyú lován. Hadlátom mennyit ér a békés tartomány, van e ott folyó föld blokkja jó, fenyvesében fa elég, használt e sok segítő falusi kéz.❤
2025:Ez itt a broken skript... 2026:Ez itt a bacrooms...
Ha korán vagy 👇
Amúgy stevel már ebben a 1 hónapban hány dolog történt?! XD😂
Aki imádja gabe zunt 👇
WOOOOOOOOOOOAAAAAH🗣️🔥🔥🔥🔥🔥🔥
14:47 A crafting table-ban kraftoltál crafting table-t 😂😂😂😂
Na hát az a broken end 2.0😂
Aki szeretne egy 2. Évadot a Broken Script ből az írjon egy kommentet
Na ez ám a minőségi videó! Jól elmesélted a történetet és jól lett vizualizálva! Én még tartottam a legvégén a frontot utolsó magyarként, de sajnos erősebbek voltak a csehek. VISZONT A MAGYAROK A LEGJOBBAK AKKOR IS!!🔥🔥🔥🔥
MINDENKI LIKE A VIDEÓRA!😎
Aki az elsők között van az 👇
Ha jól értettem kovix mondandóját a szervező kinyirta?igazságosnak tűnik mint általában a magyar történelem..
azért a második hely is nagyon szép főleg úgy hogy szétvoltatok szórva
Ilyen Gabi ha elromlik a kamerája
A legendák már itt vannak🔥✨
16:01 Csirke a bányába?... Körtisz Pró Max meg fog ölni 😂
33:00 bro nem tudja megkülönböztetni a seekert és a hidert XDDD
A legendàk már itt vannak💖✨
LIKE ÉS SUB!
A legendák mar itt vannak🔥🔥
👇aki akar broken script 2.évadot😂😅
Best minecraft youtuber
Ott volt zümi😂 15:28 fel szökött lopni kaját
Meg ilyedtem a reklámtól xd
Ugy látszik szereted a crafting tabeleket😂
Első és ez így van te vagy a legnagyobb BROKEN SCRIPT expert
Megint hova kerültünk 😭😭😭
XDDDD TÉNYLEG NEM CSALTAM!!!!
Sekeer=kereső, vadász Hiding=elbújó, búja meg van Gabi?😂❤
szia gabi és mindenki aki ezt a commentett olvassa ha néztek animéket és ha nézitek a demon slayert(akit érdekel nézzen utána) szeretném megkérdezni hogy nem e próbálná ki a demon slayer smp modott szerintem nagyon peak és kidolgozott tiktokon ha beirjátok hogy demon slayer smp egy videót ki is dob róla mindenféle démon kard és npc megtalálható még struktúrák is (infinity castle nem) AKI SZERETNÉ LÁTNI GABITÓL EZT A MODOTT ERRE A COMMENTRE DOBJON EGY LIKEOT VAGY IRJA PL AZT HOGY JÓ LENNE/AHA VAGY stb... INNEN IS KÖSZI HA ESETLEG TETSZIK AZ ÖTLET! Legyen szép napotok és streamen várunk :D
Welcom to the Jurassic Park Gabee ZuN
Gabi videó pont a legjobbkor🎉🎉🎉
A ígazi fan-ok már itt vannak.😂❤😊
Mi pont ma ott voltunk
A videót sponzorálta a crafting table😂
Jo video lett! Amugy ezt az otletet a cheap pickle es a haverjaitol szedtetek?
Látszik beleéli magát a bro😂
ABSOLUTE CINEMA ❌ ABSOLUTE GABI AMIKOR JÁTTSZIK✅🤣😂 Ez nagyon peak!!!!!😂😂
Beninek a streamjén voltam és sírva röhögtem ezen a részen🤣😭😆
Hattyú = broken script Füli = mimicer
Heeelllo mindenki a legendák már itt vannak 🔥🔥🔥
Gabi, annyit akarok mondani, hogy fantasztikus videós vagy, és nagyon szomorú lennék ha abbahagynád! We love you 🤍
Aki azutan lépett ki amikor a elő csevegés ki lettek kapcsolva 👇
Legyen fojtatás❤❤❤❤❤❤❤❤
7:40 A Prototype visszatért?!😂
The prototype poppy testvére
Very big pók
Goofy nak tetszett a nagy smaragd f😂
LOL AZ VOLT A KEDVENC RÉSZEM XDDDDD
Dolgozhatsz a NASÁnál vagy már előrébb jársz mert a plutora is elrepültél volna ilyen sebességgell XDDD
Aki kapot ijen virust az 👇
Nincs jobb dolog Vasárnap reggel egy kis Gabee ZuN horror videót nézni!
a szöveg:Szedd őket továbbra is.Nem vagyok valódi.Csak beteg vagyok. 1:56 de amúgy a legjobb videó:)
Ez a csávó az egyik legéletlenebb kés a fiókban.....🫤(xddd🥹😭🤣)
Ez nagyon jó videó! Pedig még meg se néztem😅
7:07 a goatom goatnak hivott 🥹❤️
Nem is akart bújocskázni,csak segíteni xddd
Jaj istenem😂 mintha csak magamat látnám❤
@miklós-zente bro a broken end kicserélte a háromszög pofáját egy kínai maszkra+lekopizta a prototype alakjàt is 😂😂😂 4:20
A Többi vidis már meg csinálta volna de a kedvenc videosom csak szórakozik 😂
Az a Prorotype🔥🔥🔥
Broo.... Én imádom a horrort. Te vagy a best vidis. Köszi a belefektetett energiát, a munkát, és azt hogy minden nap mutatsz valami újat
Légyszi csinálj egy második részt a nap emberől az volt a kedvencem like hogy csináljon légyszi 😊😊😅😅😅
Legyen még ilyen short :P
Én rajtad nőttem fel, te vagy a példaképem, rengeteget jelentenek a videóid és rettentő sokat tanítottál velük, nem tudnám elégszer meghálálni mindezt, köszönöm!🥹🙏🏻👑
Most nem tudom hogy a telefonom jelzett későn vagy tényleg 0:01 -kor került ki ez a short videó😂😅
Gabi Doey😂😂😂 Királynő Király
1 óra alatt! Nagyon jó lett, Gabi! És legyen folytatás!!! :D
Nagyon PEAKKKKK, imádom, szerintem ez volt az egyik legijesztőbb videód a Broken script után, nagyon jó lett🔥❤️🔥👑 18:52 ohh...ohhh random csirke hang....nem a szellem hanem Circuit van a közeledben xd 26:25 Gabi.... ő egy szellem át tud menni a falon😭🥹🤣🤦🏻♀️
Csak ölelést akart adni
MA 4-KOR STREAM!🫶
,,Arany János" xddd sírok🤣 Már rendesen megint fáj a röhögés🤣
Bron át ment egy utthenger
Szerintem Goofy Goober jó ember
A prototipus jót akar csak a tetei Roszak
AZAZ GABI! KÖSZÖNÖM, HOGY HASZNÁLTAD AZ ÖTLETEM❤❤❤ TE VAGY A LEGJOBB VIDIS! Az Ambient-ér szeretem nagyon ezt a modot, azok a scream-ek.... Hát tényleg igazi horror modba illő. Több horror mod kéne használja, nem csak ez az egy... Egy kérdés: Ugye jó volt az Ambient?:D
Aza Peti nevű gyerek az kicsis sus gyerek😂
Vannak ilyenek (igaz ritkán) de főleg több óra nonstop játszás után szóval nice
öhh a kameráddal mi lett😭🤣🥀🥀
Dig erre
W VOLT A STREAM CSAK SAJNÁLOM HOGY ELMENTEM A VÉGÉN
azaqrototikus
Lesz még ilyen verseny? Nagyon örülnék, és szerintem sokan mások is a part kettőnek. Ez nagyon jó volt🇭🇺🇭🇺🇭🇺🇭🇺
Utána meg rip limon😭😭😭
Adj neki fizetést legalább...
Huggy mozgatta a kezét úgyhogy még él😊
Ahogy elolvastam a címet CR7 jutott eszembe.... xd
Moonwalker az jobb lenne xddd
Ez tényleg gyors volt
Teso szegeny steve hanyadjara talalkozik valami horror szornyel
TESO W VAGY NAGYON JOK A VIDIID EN UJ VAGYOK W VAGY IGY TOVAB ❤
Első likeoló
season 7 fortnite live stream cam
Legközelebbi stream-hez már csak orosz köszönéssel fogok beköszönni, rohadt jó volt az orosz analóg Minecraft horror több ilyet. :D
Amúgy a zenéje jó
Szép lett❤😊
Állandó beszélgetés helyett lehetett volna játszani is xd
3:05 rostas szabika junior🥀👊🏾
Gabi , milyen érzés hogy màr az chapter 5 nél tartasz???
"átkerülök chapter 8-ba"😭🥀✌️
Pov: mikor az iq szinted egyezik egy 5 evessel xdddd
Szerintem a saját nevedet írtad fel
Köszi hogy a kedvenc zeném raktad be❤
nelem ez a kedvenc részem
❤Gabi videóit nagy örömmel❤ Ki gondolja így 👇
Prototípus 😂
Bruh
Aaa a kedvenc skin em noli hoz😂😂
amúgy ebből majd lesz videó ha thatmob kirakja a modot?
Amikor elértem eddig a percig a videóban, hátraugrottam, a fejhallgatóm lesesett a fejemről, szószerint kizuhantam a székemből, majd a fejhallgatóval együtt csattantam a földön :)
Yee horror vidi!! Király horroros vagy Gabi!!! (Kíváncsi lennék egy kis kihagyás után egy Broken scriptre…) ❤❤
Nagyon jó aki szerint is az like 👇
Ez az én otthonom
Biztos ami biztos 😂
😂
ilyet csak Gabinál láttni más Magyar videósnál nem xd
Jó volt a stream
Gabi "hú de csúnya vagy fiam"😂
Na ez nagyon jó nyugodt videó volt meg jó hogy a Minecraft zenéjét normálisan hallottuk
Sziasztok srácok, Gabee Zun tegnap este a livejában kijelemtette,hogy fog játszani a broken script 2-vel,mivel lesz broken script 2. Most nyáron fog kijönni. Sok új dimenzió lesz meg entitás,és kigyúrta magát circuit.Egyébként köszönöm,hogy ilyen jó sorozatot csináltál és mégegyszer csinálsz egy legendás futást a broken scriptben.Lesz FNAF? Sok mindenkinek tetszene(*^ω^)ノ
Új Vidi ! 🎉🎉 Nagyon jó lett👍👍
Gabi próbáld ki a poppy playtime chapter 0 is!!! Nekem az az egyik kedvencem
Az a prototypevolt😅
A pók prototipe
Hát sikerült ki irtanod huggyt 😂😂😂😂😂
nem voltal eleg gyors
kicsi,micsi,nicsi,chicken😂
18:35 nél olyan mint a fnaf 2 aki így gondolja like
Csak így tovább Gabi! A te videóidat öröm nézni :)
W Kővix
első😊
Második, nagyon jooo lett xddd Szerintem Kovix kicsit máshogy értelmezte az a szót hogy „hal” xd
Jaj de cuki xd😂
Az a zene a tornádo warning
Tornádó varning zene
Ja és te vagy legjobb videos akit csak ismerek remélem lesz megint hasonló videó mint a brokenskript🎉🎉🎉🎉😊😊
Szia gooOoOOOOOooOoooofyGoooOOoOOOOOooober😊
Szerintem ennek vagy a kenyeres setupnak kellett volna nyernie🤣🤌🏻💯✌🏻
Főleg az ablakos jumpscare
Szia Gabi! majd a kane pixels eredeti backrooms videóira fogsz reagálni?
Yeee. Best horror mod videós vagy Gabi. Csak így tovább! És best minecraft youtuber. ❤❤
Nem bújocskázik Gabi segít mint mindig....❤❤❤❤😮😮😮😮🎉🎉🎉🎉😊😊😊😊
én nekem volt ilyen csúzda és féltem mindig hogy backroomsba kerülök😅😅😅😅😅😅 amugy elso
Jo volt a stream! Mondjuk az eleje kicsit terorizált🥀 U.i. azóta ilyen falusiakról szóló horror videókat nézek😂
Egy kis chilles ház építés Amúgy ez nem az a ház ami a bújócskás horror videóba volt?
Legyen még ilyen analog horroros végig játszás ❤
Szegény királynő!😂😂😂😂😂😂
Èn bedrok verzioval játszok 😢
NAGYON PEAK VOLT FOLEG A VEGEE❤
Ez nagyon jó volt
Ez nagyon jó letttttttttt🎉🎉🎉🎉❤❤❤😊😊❤😊❤😊
🖐️🙂🖐️
Aki szerint legyen fojtatás az 👇
Imádom ez a zenét xd😂
✨”megmentett a yeti”✨
Gabi, meghackeli az operációs rendszert ......
😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
Nagyon menő
első
15:48 Biztos, hogy megtámadott, mert hiányoznak a szíveid!
55:14 az tényleg a koli setupom
Ne katins a kombra😂
A Beni szemszögéből nagyon vicces volt XDD
Noli brhu
"Arany János" az nem Arany János bro nem tudok meg szakadni a nevetéstől😂😂😂😂
nagyon jó lett és jó éjszakát mindenkinek
Gabi esetleg még kérhetnek hogy próbálj ki egy játékot? A neve hollow knight
Szegény Doggo(Symmerx) xd🤣😭
Jó!!!!!!
Ez a zene imádom
Eddig mit tudunk Kattos: Szabi Gabe zunn: Gabi Staeken: Beni Kovix: Tamás Goofygoober:❔ Árpi:❔ Greeky:❔ Kacsa:❔ Árpi:❔ Symmerx: doggo Bear: Marci
tesikèm, ez meg honnan jott😂😂😂
Csak a szokásos xdd🥲🥹🤣😭 ✋🏻Abszolút 4D gameplay Gabival🤚🏻
Csodás egy setup XD
Igaz☠️ elsőre én is megijedtem
Legyen a következő egy csapda láda...🤣xd
Nem is tudtam hogy Arany János egy backrooms szörny. Xdddd😂😂😂
Az összes vidódat imádom nézni ❤ Most épp ajándékokat csinálok neked Gabi a találkozóra ❤❤❤😊
Gabi király volt a live remélem majd folytatjátok a backroomsot!!!❤❤❤
Na ez jó stream voltt
Te vagy a legjobb videós
Barry itt a végitélett
Bro Putin nak hiszi magát 😂😂😂😂😂😂 ezért ő a kedvencem 😂😂😂😂😂
Úgy nézel ki mint egy manó
De lapos fejed van😂😂
Ez a fej! Hínye, de szeretem😂😂❤
Szegény pianosaur
Lesz smp vagy ilyen horror Minecraft
,,lefagyott.... LEFAGYOTT A BRO" xd 😊❤
az elejen streammnek poppy playtimeoztunk a vegen meg gyaszolunk D: nyugodj bekeben micha
Fnaf végig játszás de az 9 részes
A királynő sajnálja hogy megölte a királyát!😂😂😢
Be húzta cheat codot 😮
Most nézem Peti csak le spawnolt /tp gabeezun
You🫵 ÉN?????
Nagyon jó
Noooooo gabiiii
Komoly volt
Ez jó lett xd
Szia gabi próbáld ki a Fungal Infection: Spore módot a Sanity: Descent Into Madness móddal!
Milyen hangja volt?
Első 🎉
Ggg gabeezun te vagy a legjobb
Kipróbálhagnád a Subnautica-t. Csak azért mondom, mert láttam a viziszörnyes minecraft videódat és szerintem tetszene. De az a lényeg, hogy ne a Below Zero-t.
Gabi, MIÉRT?! 😢😢
A fejlesztők kijelentették hogy lesz update csak 3 évente és most nyáron fog jönni az új update.
Jo volt a stream W🔥🔥🔥
RIP kissy :C
Elsooo, nagyon nagy W volt a stream vasárnap tali🤩alig várom márrrrr
GoofyGoober véletlen nem a Kovbojok-nak az énekese? XDD
A sorozat nagyon jó volt! 🎉 Már várom a kövi horror mododt
Én láttam ezt es a démon vadásznak sanyi
GoofyGoober a best ezek közül ez egyértelmű volt
Hááát szerintem nincs vége xddddd😂😂
Stakeen ek az a neve hogy Beni?
100.letem deamugy jó let
100. Letem a legjobb vagy ❤❤❤
A legjobb videós vagy és jó a zene
Goofygoober az arc nelküli manus? Hmm?
Mini vlog
Jo volt az előző stream
Kiprobálod a fnaf security breachet? Vagy a rainbow gates bar az ai de para
BROOOOO XDDD
Jo mese koszi😊
Köszi a második részt ❤❤
Bring back old memoris
ARANY JÁNOS 😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
NÉGY ÓRÁS VOLT A STREAM!
Gabi be jött egy új horror mód a Minecraft-hoz valamilyen 🙂-ris horror mód sokat láttam és szerintem ki kellene próbálnod szerintem a nagyon ilyestő.
Második comment😜
Úgy, de úgy imádom az introkat amiket csinálsz!!
Videó volt a végén nagyon el fajult a helyzet
De az Golden jani
Te vagy a legjobb videós!🫐🍊
Peak stream💯
Xd az jó volt mikor staken kiütötte a blockot a gofygoober alatt😂
AAA CHEAPTOL IS IMÁDTAM EZT DE ÍGY MÉGJOBB
Gabi:süt a nap...felhon fekszem...rózsaszín napszemüvegben. Krossz:...Mivan? Gabi:Semmi,semmi😅😅😅😅😅😅😂😂😂😂😂😂😂
😂😂😂ez igen jo lett😂😂😂
Gabi ilyen 4ds szemuveggel jatszik😂
Én láttam a videót és ügyesek vagytok😊
Hát ez gyors volt xdd 🤣 Nagyon jó videó lett🔥🤩
4D gameplay 2.0
Tuff live volt❤
Ez nagyon jó volt!
Te vagy a kedvenc vidisem☺️
Alpoztam
👏👏👏
Harmadik xd unatkozok igy este😂
Gabezun emlékszel az orosz videósra pár nap mulva jönn egy új falusis videó
Én már az elején tudtam😂😂😂
Szegény kevin!😢😂😂😂😢😂😢😂
Szerintem igazuk van hogy te vagy a legjobb!😊
Oof berry neked lőttek😂
Nagyon jó😂
😂😂de fura mi történt a kameráddal!😭🤣🥀🥀🥀
széles Gabi megérkezett
Amikor esőnek játszotam pont ezt csináltam😂
Én már csúsztam ilyenen és hallod azt hittem backroomsba kerülök
Nem tudom mire gondolsz a röhögésnél😂
😂😂😂😂
Elkapta valami😂😂😂😂😂
szegény
😂😂😂 te=legviccesebb videós❤❤😊
Csak szerintem hasonlít ez a hely az Outlast legutolsó helyéhez ahol a szellem van?
A prototype csinálta meg olliet
Prototye
@gabeezun poppy playtin csepter hat 2027 ben jönki
Sírnék a zenétől
Ezek a nap emberek Doctor Nowhere egyik sorozatából származnak
Szegény Micha😣🥺ma sem fogok jól aludni....💔🥀
Valaki le idezte tojasbol xd
Szerencsés
33:37 már harmadjára hiszi hogy ő a bújó 😭😂
Nem bújo voltál hanem kereseő 33:30 😭😂 Amugy jo volt a videó
Le kène egy kicsit hiznia 😂😂😂
GABI A GIGA CSÁVÓ XDDDDD
Doakes lett gabezunbol🥀
Csak nehogy poppy végül meglássa ezt a vidit
Elso❤
Hetedik 67=ban
nekem is volt poppy playtimeom csak letoroltem mert m3g ijedtem a prototypetol
Amúgy meg hogy tudod így beleélni magad a játékba? 😂
Ez olyan volt mint a subway surfers
Azt a fejet
UGY HÁTRAUGROTTÁL XDD
nyugodjon pékségbe xd
"Átkerülök Chapter 8-ba" 😂😂😂😂😂 kár hogy nincs ilyen😂😂😂😢
még több ilyet nagyon jó videós vagy
🥃🥃🥃🥃
Folytathatnád az Ijesztő Minecraft Verziók sorozatot is. Van még belőlük jó pár darab.
ijesztő a zene
Cooked
Fuj
Omg egy like volt előbb ezen
Miért vagy mindig kiöltözve?
Goffy az na hell nah!
Nem buggos hanem amikor a prototype bejött szét szedte
Realizálta hogy megölt egy skibidit
Kicsi micsi kicsinki chicken😅😅😅😅😮😮😮😮😢😢😢😢😂😂😂😂
Gabi mikor lesz mineckraft
Az jump jump kiss
"Gabi : Megmentett a yeti!" Én : "Chump Chumpkids?"╮(. ❛ ᴗ ❛.)╭
Gyerek napra a Poppy Playtime-os egérpadot és bögrét kértem.
Az a reakció mindent el árult😅
ELSŐ COMMENT 👇
Szia Gabi nagyon jó volt a stream!!
Nagyon jó volt a videó🥰
GABI= LEGJOBB VIDEÓS A VILÁGON👑 NAGYON JO VIDEÓ LETT (ÚGY AHOGY A TÖBBI IS), GRATULA GOOFYGOOBERNEK!
😱😱😱😱😱köszönjük????
❤
Cuki🥺
😱😱😱😱
-Na jó Goofy gobber jó vagy a minecraft blockokban? -jó! -igen .......-Lalalalalala ,,smaragd, smaragd"
Cocaaaa, amúgy amikor mondtad, hogy jó éjt akkor feküdtem le.😊
Nagyon jó a videó❤
Ügyes 🤣👏👏
Meghalok😂😂😂
Hahó likolj ez marha jó
Huggy gabi XD
26:9 azért mert a 67 egy más mellet van a szám sor ban 😂
Király volt, csak itt-ott egy kicsit hangos a háttérzene btw volt régen egy maradj csöndben vagy meghalsz videód, amit még nem sikerült legyőznöd...
Na ma sem Alszunk 😀
jó lett a live vissza nézve is nagyon király
Jolet a vid
Na hát ez is gyors volt xddd Nagyon jó lett❤ Legyen meg ilyen xdd 🤣🫶🏻
Jó a videó Bro😊😊😎😎
Szegény kovix
Nagyon jó lett a videó, csak így tovább Gabi👑💯 Alig várom már hogy május 31.-én talizhassak veled🔥🤩🫶🏻
Mért volt ott stakeen😂
Jó lett a videó🥰
Ez gyors volt😂
Gabi a király ❤
W
Xdd😂
XDXDXDXD
Létszi nagyon szeretnék egy magyar ijen videot létszives csináld meg
Imádtam
Faxa volt a stream good luck a kövihez! Ps: VeritySON
Az elején mi a zene cime
Én meg leégek.
Bro màsz fel falra
Az a vicces hogy nekem ugyan ilyen de tablettel😭🙏
Harmadik comment😝
Ez a zene🤌🏻💯🥹
Hiányzik a régi csak Minecraft GabeeZun
Nagyon jó videós vagy, csinálj még ileneket!!! ❤️
Szia
Agyrohasztás kis gyerekeknek. Kell ez a magyar youtubera szerintem is....
Alex csiger
Imádlaaakkk❤❤❤❤
milyen szervern játszotok??
És Arany János gimibe járok XD😂
Legyen még ilyeeennn❤❤❤ Te vagy a kedvenc és legjobb videoooososss❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ Imádlaaaakkkk❤❤❤❤❤🎉🎉🎉
Az egérpad a Best🔥 amúgy menő setup 10/9,5
Kattos setupja volt a best xdd🔥🤣💯
Legyen még vlog!!!😊😊😊😊 Jó lett Gabii, valamikor én is jövök videóstalálkozóra.
Kattosnak lock in
Az összes 10/6,7
Peak setup❤
Az a vicces hogy nekem ugyan ilyen csak tablettel😭🙏
18:38 ez nekem jobban tetszik mint az a 8/10 sztem ez egy 9/10
Gabi és staaken ti vagytok a legjobbak
Ezeket a videókat láttam😂😂
majd nézd meg a 2. részt
Nagyon jó lett❤❤
Jooo ez is sikerült. A horror modok királyától nem is vártam volna mást,nagyon jó lett a videó, tali Győrbe😍🥹👑🔥💯(már nagyon varooomm)
Helooooooooooooooooooooooooo🎉❤!!!!!!
Első likeoló
A vas gólemet nem támadják meg
Már Gabi fel volt készülve Kovixra, vagy lehet megint 4D gameplayben játszik Gabi xdd 🤣🥀
27:36 várjá nálunk olyan a suli laptop amig kapunk xddd
Mondja hogy "na kattos" én meg azt értettem Lakatos XDDDD
Ez egy hibernálo álomás😂😂😂😂
Nagyon nagy marölnel ezz nem semmi😅😂
Gabi és a híres golyófejű yarnaby😂❤
Nagyon jo volt a straem amikor a hàgi vàgi elejénel be tőrte a retkes ajtot miit csinàlta neki a ajto
Legyszi Gabi legyen majd fnaf mint a poppy playtime-nal hogy ki jatszod az egeszet
ez igy maga félelmetees dea zene az nagyon jo
Második
Lefagyott a BRO😂❤❤
Lefogyott
Poppy playtime 5 pls ma
Hogy neki indult😂
😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Én a avatára godoltam😂
5.❤❤❤
Sia gabbi Zun
Jarai XD
Durva ezz nagyon jo :D
W
olli gyerek volt a prototype nevü játék lett de örökbe fogadott vagy nem mert a teganpi liveba amit néztél video abba ugye mondta deakkor örökbe fogadott vagy nem????????????,
Mi ez a zene?😂😂😂😂
Hova mész videos találkozóra?
Az a hang😂😂😂
Hát igazábol megkelet menteni lilyt🧠
kovix neve kovács tamás tata bánya
Pedig már majdnem megvolt XD
absolute cinema
szegény kattos
Csóró kattos...😂❤
Zoé ❤❤❤❤ se rewd ee
Jó lett 😂
Limon😭😭😭😭😭
Amúgy szerintem is úgy kell csinálni
Ezekst a videókat imádom te vagy a legjobb videós❤😂
😂
🌹⚘️
Gabi a best poppy play time ki játszo ❤
😅
Lily egy babaházban lakik, és amikor a prototype megérkezett szét nyitotta, mint a valóságban.
Te vagy a legjobb videos
A Prototype szedte szét amikkor megérkezett
Ez ilyen alapból
Gabi tul jó vagy az amübába xdd🎉
GoofyGoober magyar dream (xdd)😂 Jó lett a vidi!
Megmentett a Yeti😂😂😂
A yeti😅😂
😂😂
Hajrá goofy goober!!!
Gg😂 kitűzöl pls te vagy a legjobb
Szia gabi nagyon jó lett amúgy gabi március elseje óta élek harcodeba
❤😢
Jeeee
Első
Második
Vagy mégsem...?
Harmadik
Kedvenc Gabi videóm
Vajon ki lehetett...😂 Mondjuk ID4RK elég SUS volt XD
67 like
porbáldki a robloxot
Ezt én is kipróbáltam az eleje nem volt számomra nehéz de amikor eljutottam a mosolygós arcig ott mindig meghaltam
Stakeen ha nézel nagyon de nagyon vicces vagy
voltam szombaton a vidi talin
Szia gabi tudsz egy jó f3gyveres modot
A zene a legjobb
Goofy goobernek túl nehéz ez a játék
Hi
Nyugodjon pékségben 😊
Jooo második rész az első nagyon para volt főleg amikor centrúráznod kellet
Nagyon jó lett a vidi!
szia GABI
Cső Gabi
Az a Gumball 😅😅😅
❤❤❤
❤
Jóó
mindent fel robant a goofygoberxdd xd
Te vagy a legeslegeslegeslegslegjobb videoooooooooooooooooooooooooooooooooooosssss❤❤❤❤❤❤❤
Rajtad múlik minden!
Még csak a 4. Rész (bezejező) nél járok😭😭😭😭 de amúgy itt vagyon mielött ez híres
Goober b helyett n el
Vagy a megoldás legyen a megoldás
Legyen a következő a axolotl❤
De jo lett Gabee_Zun! Amugy honnan szedtétek a ötletet???
Gabi az ötleteimet ne felejtsd el, mert igazán vagány horror modok vannak ám ott...:P
Tiki tiki tiki
28:00 Az eggy iskolai notebook XD
Mi az az emoji a videó elején?😅
Elsooo
Beszartam 😀
Gabi amúgy goofygoober egy kis gyerek
Én szeretem az ilyen hosszú videóid mert olyan mintha filmet néznék föleg ha elég vágatlan.😊
1. Like-oló 😊😊
Minden videódat megnézem
Te vagy a legjobb minecraft videós😎😎😎😎😎😎
az én nevemis lili
Earllyx
"Én visszavágok, mint ahogy lehet". Mi vagy te Kattos, a Birodalom? Hogy mindjárt visszavágsz?
a goofygobernek miért van ijen furcsa hangja?
Amikor azt mondja hogy "na kattos" csak én értem azt hogy lakatos 😂😂😂
Mi ez a zene??? Xd
A poppy aza mák magyarul a poppy
Kattos: jeeee, neeeee
Gabi ezt resourcepackal csináltátok vagy valami moddal?
Tevagy a kedvenc yutuberem
Arany János *bro meghalok XDDD😂
Legyen a kövi ocelot😊
Végén van a legjobb reakció
Te vagy a legjobb
❤❤❤
Majd kijátszod a modot?😅
Jo a video
Ezt a videót már láttam
Nagyon megijetem
Father feaster. Nem kellemes találkozás. Az egyik legparább Doctor Nowhere lény. De mondjuk vicces lenne ha Gabee megnézne néhány Doctor Nowhere videót
Pov :baba vagy és ahogy a szüleid néznek hogy négy kézláb mászol a padlón 😂😂😂
Bro már megint itt a Tikiiiiiiiii😭😭😭😭😭🙏
Kattos
Csá
R.I.P kattos
Alig ismertem fel Kattost😂
Nagyon tetszik a saját ötletetek❤
ja amikor id4rk at valtozik na az az a legjobb :3
14:24
Te vagy a legeslegeslegeslegeslegjobb vidoooosssss❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
Pov gabi: szia lily utáltalak😂🤣 Fel iratkoztam😊
Szia Gabi megyek a karcagi Vidi talira is csak gabeezunos cuccokat veszek!❤❤❤
Lehetne a következő egy világítós tintahal
ELSŐ!
ö a 3 kesvenc karakterem
Hát aki nem teheti meg hogy gépet vegyen ilyen megoldások kellenek😢
Te vagy a legjobb videos 😊😊😊
😂😊😂😊😂😊😂😊😂😊😊😊❤😊❤😊❤😊😂😊
Ez melyik mod?
mit keresett ott Stakeen?
Stakeen mit keres ott?
Axolotl😂
Minőségi Játék xdd
Mikor lesz kövi rész?
ma nem voltál nagymaroson?
Engem nem a gamer setup nevetetett meg hanem az elején a képek
Imádlaaaakkkk❤❤❤❤ Te vagy a kedvenceeemmm❤❤❤❤
Ez a zene 10/10❤
Végre van megyar verzió is ebből!!👍
Stakeen mitcsinál
Nagyon jó lett engem érdekelne hasonló tartalom😊
Hogyha azt mondja hogy menj oda akkor oda kell menni mert megöl 😨
Gofy nyert
😱😱😱😧
❤️😢😢😢😢😢❤😢❤😢😢❤😢❤
Jól néz ki❤🎉
Te vagy és kattos a legjobb vidis❤❤
😂🎉❤😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Az kom Setup
Absulute Gabi🙌🔥
Wow Gabeezun ez jó lett főleg a zene lett a kedvencem ❤❤
Say wallahi bro say wallahi🤣🤣
nekem is ilyenem van csak nem gémer verzióban
Kedvenc videósom 😺❤❤❤❤
Eznagyonjo😂😂😂
Első like ❤🎉
XD 😂 Gabeezun ❤❤
Na nem baj de ne a valosagba😂😂
Gabezoon core
Minden megvan csak a setup nem😂✌🏽
En imadom a zenet a 2013 El Reno tornado zeneje szegeny tornado chaserek meghaltak😢
Wow
Őőő ez egy kicsit 😂😂😂😂
Olyan nosztalgikus hogy meg kell ölni a tehén királyt
Te I dark vagy????
Jó videó lett
Szia❤
Gg
Szegénynek nem veszik meg a gépet 😂😂😂😂
minőségi cooked
Majd legyen fojtatás pls
A legjobb a gabi szobájában az a tiszás tábla a háttérben😂
Nemszabályosan csinálták😅😅
Hogyha még beteg vagy akkor jobbulást😊
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😊
