
Bądź pierwszy dzisiaj
Nikt nie zapisał jeszcze wyniku. Zagraj jedną rundę i wskocz na tablicę dnia.

Creeper Dash
Nikt jeszcze dzisiaj nie zapisał wyniku. Wskocz na tor i zgarnij pierwsze diamenty.

Chicken Rage
Nikt jeszcze dzisiaj nie zapisał wyniku. Bądź pierwszy.

Ice Vods
Üdv az IceVODs csatornán! 🎬 Ez az IceBlueBird hivatalos stream archívuma, ahol a teljes, vágatlan Twitch élő adásokat nézheted vissza. Lemaradtál a legutóbbi streamről, vagy csak jobban szereted a hosszabb, vágatlan gameplay videókat a háttérben hallgatni tanulás és munka közben? Akkor a legjobb helyen jársz! Ide kerül fel minden adás teljes egészében, így egyetlen beszélgetésről, váratlan fordulatról vagy vicces pillanatról sem kell lemaradnod. Vágatlan Twitch Streamek (VOD): Minden élő adás egy az egyben, megszakítások nélkül, hogy a teljes magyar végigjátszásokat (Let's Play) utólag is élvezhesd. Hosszabb, chill kalandok: Kényelmes tempójú játékmenetek, ahol van időnk elmerülni a lore-ban és a világépítésben. Változatos játékfelhozatal: Több órás Minecraft, Goose Goose Duck, Subnautica, Phasmophobia Horror vagy The Sims jellegű kreatív játékok, minden ami szórakoztató lehet. Közösségi élmény: A chates interakciók és a streamek alatti laza, jó hangulat itt is visszaköszön.
Aby przejąć kanał, dodaj na chwilę tekst mc.game do opisu kanału na YouTube, zapisz zmiany i kliknij poniżej.
Zaloguj sięFilmy z kanału
Zapisane filmy dłuższe niż 60 sekund, sortowane po lajkach mc.game, potem po lajkach YouTube.
Shorts z kanału
Zapisane shortsy do 60 sekund, sortowane po lajkach mc.game, potem po lajkach YouTube.
Komentarze z kanału
Komentarze spod filmów tego kanału, sortowane po liczbie lajków.
DoKukk
Bruno Best mióta gyárt gameplay videókat?
Mi ez a stream kopasz berúgott Bence mi ez megőrültünk😂
"Már Icebluebird sem a régi!" alkoholizál kopasz. XD
Lassan ideje lenne már egy BenceXZsuzsi montage-nak😂
hogy meglepődött mindenki a Sanceezevin és a Zevisanceen nagyon jóóó volt
1:57:10 Én például azért szeretem, hogyha felkerülnek a teljes vodok mert sajnos a munka miatt élőben nem tudok ott lenni, viszont amikor itthon vagyok és itthonról dolgozom vagy programozok, akkor második monitoron szoktam nézni/hallgatni és kicsit olyan élményt ad mintha élőben nézném.
Én is azok közé tartozok akik már régóta néznek, de sose kommentel, és nekem is jobban tetszik a vágatlan, tudom, hogy sok fölösleges dolog van benne, de így érdekes. 😂
W végre egy jó videó evéshez
Egy youtube shortsot megérne hogyha a kopasz fejről készítesz egy képet minden egyes nap még visszanő
Annyira szeretem Zsuzsit! Olyan kis aranyos! ❤
Én meg itt ilyen bántalmazásoknak vagyok az áldozata!
A dodo win volt a legjobb 😂
Legnagyobb profi missclickem😂
Holló win? Na nézzük. :D
39:43 - Itt rólam van szó, imádom a vágatlan vodokat
Hol van sancee😢
Személy szerint én mindig a vodokat nézem vissza, és szerettem a vágott vodokat. Persze vannak jó témák a lobbiban, de a nagy részében mindenki egyszerre beszél és semmit sem lehet érteni belőle. Vodnézőként én személy szerint én utálom azt amikor megköszönések vannak meg beolvasások. Megnézem a vágatlan vodot is, de olyankor inkább hallgatóság vagyok, nem is igazán figyelek ilyenkor, csúnyán szólva csak háttérzajjá válsz ilyenkor. Az évek alatt nagyon hozzászoktam tőled a vágott tartalmakhoz, és szeretem is a stílusodat. Bízom a döntésedben hogy azt a tartalmat hagyod benne ami a közönség számára érdekes/fontos, a többi pedig feledésbe merül.
Én is jobban csipázom a vodos vidit vágatlanul. Hát olyan jó kis témák vannak a lobbiban :D
Forró vizet a kopaszra! (Amúgy már úgy megszoktam a facecamet, hogy fel se tűnik, hogy ott vagy a kép sarkában, most meg másra se bírok nézni xd)
45:29 😭😭😭 Annyira imádom ezt az embert❤😭 Köszi a gyors feltöltést! :>
1:24:54 - A válaszodra a kérdés: Igen.
5:00 a nevetésből megtudtam mondani hogy a GERY dayum
Kicsit olyan beütése van mintha a Minecraft-nak és a Genshin Impact-nek lenne a “szerelem gyereke”
Adinnak legyen az a neve, hogy betadin.
Egész jól néz ki a game. Alig várom, hogy 15 perc alatt valaki speedrunolja.
Jaj de jó új goose goose duck
3:00 JA Hogy ott át lehet látni??! XDDD
Más streamerek: "Ne gamblingezz, a gambling rossz, csak bukni fogsz vele". Eközben Bence: " A gambling az fontos, hogy azzz arra mindig legyen" Imádlak xD
DRÁGASZÁG!!
Kikérem, nem borzasztó volt az a skin, hanem stílusos XD
Nem egyszerre szoktam megnezni a vodokat de én mindig visszatérek megnézni.😌
1:47:24 - majdnem így is nézett ki az én fejemben is. Lehet, 5 és fél óra Goose Goose lemeríti az embert :>
Szóval Kakukként tele kell rakni tojásokkal a börtönbe
Vártam már valami újat Bence. Kiváncsian várom mi sül ki ebből😁✌️
32:10 😂😂😂😂😂 Telefon erotica.
Úristen...azt hittem, hogy betegség miatt. Örülök, hogy csak ennyi a háttere❤
Több ilyet, iszonyat jó volt 😂😂😂
1:35:25 húsvéti nyúl bence
Imádtam a teljes adást, szegény Zsuzsit meg átvered, miközben az előzőnél ígéretet tettél, hogy nem ártasz neki xD!
Zseniális volt ez az egész élőadás, annyi csavar volt a meccsek közben, hogy kész moziélmény volt xD.
Legyen még ez a játék pls, nagyon fun
Tegnapi előadással mi történt??
5 perc alatt itt! Ez jónak ígérkezik:D
1:54 hogyy miii?😂
Boldog újévet mindenkinek!
Szia Bence, gondoltam szólok hogy szerintem megcserélted a rendes csatornának és a vod csatornának a profilképét (ezt azért írom mert már rég óta ilyen és nagyon idegesít 😭)
Szeva Bence! Vegig szurkoltunk barátnőmmel neked! Ez lehet hülye kérdés lesz de fel tudod tenni úgy a videókat hogy a role választás is benne van? Nyilván az csak sorsoláson van...
Subnautica 2
Úgy néz ki mintha a Vintage Story és a Cubic Odyssey keveréke lenne
3:00 JA Hogy ott át lehet látni??! XDDD
Hello hello
Bence legyszives jatszal a Tomadochi lifeal!!❤❤
Cápmanka játszot már velünk nyilvános lobiban
