Wróć do YouTube
YouTube
Węgry

Thør011 Gaming

Teamers don't Survive long in my lobbies :) Hogyha Szereted A Brawl Stars Videókat, akkor ez a legjobb hely neked! :D Business: [email protected]

Suby
81,600
Wyświetlenia
39.4M
Filmy
1,278
Szac. zarobek miesięczny
$6,691 - $11,152
Właściciel kanału
Nieprzypisany

Aby przejąć kanał, dodaj na chwilę tekst mc.game do opisu kanału na YouTube, zapisz zmiany i kliknij poniżej.

Zaloguj się

Filmy z kanału

Zapisane filmy dłuższe niż 60 sekund, sortowane po lajkach mc.game, potem po lajkach YouTube.

Lajki YT
1,518
Wyświetlenia
57,432
Lajki YT
1,344
Wyświetlenia
39,159
Lajki YT
1,312
Wyświetlenia
40,368
Lajki YT
1,251
Wyświetlenia
36,746
Lajki YT
993
Wyświetlenia
21,495
Lajki YT
979
Wyświetlenia
33,837
Lajki YT
954
Wyświetlenia
26,925
Lajki YT
938
Wyświetlenia
24,149
Lajki YT
752
Wyświetlenia
16,706
Lajki YT
745
Wyświetlenia
20,114
Lajki YT
729
Wyświetlenia
18,922
Lajki YT
585
Wyświetlenia
13,502
Lajki YT
574
Wyświetlenia
12,149
Lajki YT
522
Wyświetlenia
10,916
Lajki YT
511
Wyświetlenia
13,633

Shorts z kanału

Zapisane shortsy do 60 sekund, sortowane po lajkach mc.game, potem po lajkach YouTube.

Lajki YT
5,674
Wyświetlenia
267K
Lajki YT
3,947
Wyświetlenia
231.3K
Lajki YT
3,862
Wyświetlenia
187.7K
Lajki YT
3,154
Wyświetlenia
178.3K
Lajki YT
3,070
Wyświetlenia
163.1K
Lajki YT
3,039
Wyświetlenia
174.8K
Lajki YT
2,931
Wyświetlenia
139.2K
Lajki YT
2,919
Wyświetlenia
125.8K
Lajki YT
2,813
Wyświetlenia
163K
Lajki YT
2,808
Wyświetlenia
119.7K
Lajki YT
2,707
Wyświetlenia
155.7K
Lajki YT
2,517
Wyświetlenia
124.7K
Lajki YT
2,487
Wyświetlenia
134.4K
Lajki YT
2,428
Wyświetlenia
146.1K
Lajki YT
2,415
Wyświetlenia
131.8K
Lajki YT
2,208
Wyświetlenia
123.1K

Komentarze z kanału

Komentarze spod filmów tego kanału, sortowane po liczbie lajków.

#6 @LynxGameplay76
HUNTER SÖTÉT TITKA...

Örülök hogy egyre többen szólalnak fel ezzel a Ganggel kapcsolatban

Lajki YT
33

Abszolút W videó, köszönöm hogy vettél bátorságot megcsinálni végre... Remélem mindenkihez eljut!

Lajki YT
14
#21 @botitubefan
MENNYIRE VAGY BRAINROT?

Kattosé legalább vágatlan volt, bsben amugy is tortenik mindig valami

Lajki YT
14

4 első van😂 Én ezzel azért nem értek eggyet mert ha szeretsz valakit miért akarnál nem játszani vele lehet hogy nehéz de még mindig vannak nem kupára menők meg főleg prestige felett nem lehet visszabukni tehát ha eléres prestig 1 vagy 2 esetleg 3 akkor utána játszhadsz anélkül hogy aggódnál kupa bukás miatt

Lajki YT
13

Köszönöm hogy megcsináltad ezt a videót a rohadt nagy respect neked Thor sok sikert 100k-hoz.

Lajki YT
13
#27 @Bmgamer-12b7
CSAK ENNYIT DAMAGEL?!!

Charlienak a superje is tud 1-et damagelni, ha a robot kb. 1 hp-n van.

Lajki YT
11

Broo és ezér kell mert hasonlít egy virág lópikulára?😂😂😂

Lajki YT
11

Régi rendszerben 31k kupája volt és bug miatt csak nála így volt látható az update utáni első napokban, Izanának meg 50 es volt 😂

Lajki YT
10

Örülök neki, hogy nem csak Hunrix csinál ilyet hanem már nagyobb tartalom gyártók végreeeeeeeeee😘

Lajki YT
10

Ez tipik az a videó volt, Amibe bele kezdtem, és azt kívántam bárcsak ne tettem volna xD Rengeteg óra ment bele ebbe a videóba, Ami egyáltalán nem látszódik a videó hosszán sajna, Szóval CSAK 2,000 like után GONDOLKODOK EL Még egy ilyen videón... (És megköszönöm hogyha nyomtok egy hypeot a videóra )

Lajki YT
7
#39 @PowerPatrikOfficial
10+ DOLOG AMIT ELFELEJTETTÉL...

Szia Thor! Csinálnék egy olyan videót, ahol magyar YouTuberek döntik el, hogy mit csinálok aznap. Nagyon boldog lennék, ha írnál nekem egy cselekvést / tevékenységet amit aznap végre kell hajtsak! Ez lehet sport, kihívás vagy bármi ami eszedbe jut! Előre is köszi a válaszod!

Lajki YT
7
#42 @Noel_molnar
Ő VOLT A LEGELSŐ?!!

Csinálsz egy rövid videót arról hogy colletel mi történt?

Lajki YT
6
#46 @tamastoth8421
ÉRKEZNEK ÚJ HYPEREK?!

Nem hiszem , mert gier-ből 6-ot ír szóval … MINDENBŐL 6 LESZ ÉS CSŐDBE MEGYÜNK!!!!!!!!!!!!!!!😂

Lajki YT
6

Harmadik comment és még egy bug van ha no trophies modeba mész és egymás után hármat vesztel a kövi körbe pl elinditod a shodownt botok lesznek valaki így csinálta meg a prestige kettőt

Lajki YT
5

Thor a legjobb! Végre valaki aki jól elmagyarázta hogy mi folyik! El is küldtem az osztálytársaim felének mert ők nap mint nap Huntert néznek.

Lajki YT
5
#64 @JaniSz-g2s
INGYEN KUPA GLITCH?!!

Felvittem cordit prestige 1 re ès aztán kettőre de a p2 es pushnál szar enemyket kaptam nemtudom miért

Lajki YT
4

A p5 vége is már olyan volt, hogy 3-as damianek, és -15 kupa egy lose, úgyhogy már ne számíts p6-ra!

Lajki YT
4
#85 @zazu-clips-hard
Mi Volt A Brawl Stars PRIME?!

Fu ez jó kis nostalgia volt, a Starr Force-os seasonben emlékszem akkor volt az első Brawl Passem megvéve. Amúgy az volt a pizzás event nem?

Lajki YT
3

Szia Thor! Köszönjük neked ezt a csodás videót, ezeket idáig énis észrevettem, hogy egy igazi csaló! Nagy Respect a videóért!

Lajki YT
3
#88 @Dr.Lasagne123
HUNTER SÖTÉT TITKA...

Igen! Örülök hogy egyre több ilyen videó van már a yt-n. A legjobb hogy jó humrorral csinálod. A hunter és a snüss is csak azt bizonyítja hogy indiai. Amúgy a tábor jegyeket szerintem nem ők határozzák meg, de az is igaz hogy szarnak bele, legyen több pénzük. 3:45 én (amikor szintén brawl starsozott) a dc szeróján a nevetett az egyik videómon amit én küldtem, és rám írt hogy nyertem, és kb naponta kellett baszogatni hogy akkor mivan, de kb 1-2 hét alatt megkaptam a nyereményt, és amúgy ott velem az időn kívül egyépként full rugalmas volt. Egyépként a dc szerójuk sem semmi, ha szeretnél belőle videót csinálni akkor segítek benne nagyon szívesen

Lajki YT
3

😂 7.pierce box=Pierce 😂1.glowbert box=Glowy 😂3.gigi box=Gigi 😂4.zigi box=Zigi 😂1.mina box=Mina 😂6.sirius box=Sirius Most 43.000.kupám van és 100 Karim!

Lajki YT
2

Random fun fact: Most vettem észre, hogy valahogy kihagytam Lou-t, xD Azért volt fura, mert jól emlékszem hogy felvettem Louval is a gameplayt.

Lajki YT
2
#120 @becike_nagy21
HUNTER SÖTÉT TITKA...

Hát ez igaz 😂😂😂 én réggebb ótta nem néztem el is kerültem sokkal jobb tégedet nézni mint őtt😂

Lajki YT
2
#121 @ferencnemeth_2011
HUNTER SÖTÉT TITKA...

Köszönöm szépen! Nagyon elegem van hogy a Magyar Youtubeon csak ez megy de az a baj hogy a mai generáció csak ezt szereti. Remélem hogy ez nem így lesz majd. Csak így tovább.

Lajki YT
2

Nekem is van doug-ra egy true gold skinem de a true silver nincs meg úgy kaptam hogy egyszer hajnali 3-kor free volt

Lajki YT
1
#169 @VTX_TopList
NE PUSHOLJ PRESTIGEKET...

Nekem Crow és Gus a kedvenc karakterem de mindkettő prestige 2😂😢

Lajki YT
1
#192 @Mr_meh_the_cat
VISSZATÉRT A STAR SHELLY?!

Én ebből az ultra trophie boxból kinyitottam az egyik crrator icint meg azt a lilás supercell icont is egy boxbol

Lajki YT
1
#195 @AerarenMapping_official
HUNTER SÖTÉT TITKA...

Én akkor kezdtem el nézni őt, amikor elkezdte. Mivel akkor még fiatalabb voltam, ezért sokszor engem is átvert. Aztán, amikor anyám rámnyitott, mert nem tanultam meg a Biosz házit, akkor rájött, hogy mit nézek, azt mondta, hogy a magyar creatorok rosszak. Hála a Bioszházinak sikerült leszoknom Hunterről. Aztán évekkel később rábukkantam a csatornádra, megnyertem egy nyereményjátékot. ( Akkor még Aeraren Gaming ként) Akkor elkezdtelek nézni, és rájöttem, hogy a magyar YT lehet színvonalas is, ha jó kezekbe kerül. Köszönöm, Thor! (Ja, és az a Bioszos eset még mindig nem szerettette meg velem a tantárgyat :/)

Lajki YT
1

3n most csinálom a mortis prestige 2 és most van nekem pontosan 800 prestige kupás holnap meg akarom csinálni a Prestige 2-öt

Lajki YT
0

Hát éppen nem a munkám, de köszi. Amúgy jól rajzolok szóval lehet h supercell maket beküldök

Lajki YT
0
#230 @TivadarMóricz-Brenner
Ő VOLT A LEGELSŐ?!!

Hogy lehet kettő első broooooooo😑😑

Lajki YT
0

3:08 az a kit stu. counterlés sprout fallal a legkönnyebb, mortis dashel prdig a legnehezebb de azzal is lehet ha 0 pinged van

Lajki YT
0
#300 @KornelArnold-rm6ub
LUCKIEST VAGY INKÁBB UNLUCKIEST?!

hallod ha megprobálod a káosz droppoknak az alsó sarkát akkor azért lehet nagyon jokat nyitni(saját tapasztalat)

Lajki YT
0
#314 @Dr.Lasagne123
INGYEN KUPA GLITCH?!!

Amúgy… mindig igyen vannak a kupák… csak.. így.. btw

Lajki YT
0

Szia thor ha nem tudtad volna miután elhasználod Ali szuperjét nem attckolsz ameddig le nem jár a szuperje és miután lejár a szuperje attackolj egyet egy enemibe és megkapod az extra damaget

Lajki YT
0
#331 @SharkMoon-Original
VALAKI ELÉRTE A PRESTIGE 5-ÖT...

Szia Thor! Physic már nem fog pusholni szóval még sok idő lesz az első prestige 6, de kínai bs-be valaki már prestige 9

Lajki YT
0

Én szerintem is a legjobb seasone a Stranger Thingses seasone, a matchmaking az totál fail volt, és nagyon könnyű volt kupát pusholni... Remélem lesz még ilyen...🔥

Lajki YT
0

volt eddig valaha egy video otleted amit nem mastol loptal?

Lajki YT
0
#342 @Fatãl17bs
CSAK ENNYIT DAMAGEL?!!

Anno jacky attack vég3 is 1 et sebzet bug miatt😂 de rég volt😂

Lajki YT
0
#345 @bendeguzlaszlo3628
HUNTER SÖTÉT TITKA...

Teljes mértékben igazad van de tényleg De akkor miért csináltál vele videót? (lehet csak rosszul emlékszek)

Lajki YT
0
#347 @TherealMarcis
HUNTER SÖTÉT TITKA...

Szia! Örülök, hogy egyre többen csinálnak erről a témáról videót. Ha bár mondtad, hogy nem szeretnél több ilyen videót csinálni, a Hunter “Csapatból” a még szerintem károsabb NGT Noel-ről. Van egy klippem is ahol egy brainrot játék-ban egy kisgyereknek családbarátsághoz közel nem lévő szavakat mondott. Egyébként a tábor amiről beszéltél az nem mindig volt egy csak a pénzre fókuszáló átverés. Kb 3-4 éve hívják meg Hunter rendszeresen. Az elején már normálisabb volt, de amint meglátta, hogy mennyi pénz van belőle egyből kihasználta és már élőben is lehúzta a nézőit. Én elmentem 3-szor abba a táborba, ugyanis mostmár az egész tábor csak a roblox-ról szól, de régebben ez egy normális játék volt normális játékokkal és még élveztem is. Mostmár nem tudnám.

Lajki YT
0
#348 @enderfire-minecraft-HUN
HUNTER SÖTÉT TITKA...

Nagyon jó hogy már te is csináltál ezzel kapcsolatban videót!

Lajki YT
0