MC.GAME
Voltar ao YouTube
YouTube
Tchéquia

LoM studios

Čus všichni! My jsme LoMstudios neboli Lords of Minecraft Studios a specializujeme se na vytváření krátkých, ale někdy i ne zrovna moc krátkých filmů v Minecraftu. Naše filmy sice nevychází příliš často, ale to je hlavně proto, že se soustředíme na kvalitu. Snažíme se, aby naše filmy byly špičkou kvality české minecraft tvorby, a proto je nemůžeme chrlit každý měsíc.

Assinantes
77,600
Visualizações
15M
Vídeos
19
Ganhos mensais estimados
$28.0 - $46.0
Channel owner
Unclaimed

To claim this channel, temporarily add mc.game to the channel description on YouTube, save it, then click below.

Log in

Vídeos do canal

Vídeos armazenados com mais de 60 segundos, classificados por curtidas no mc.game e depois no YouTube.

curtidas do YT
14,802
Visualizações
1.6M
curtidas do YT
14,621
Visualizações
1.5M
curtidas do YT
13,087
Visualizações
450.2K
curtidas do YT
11,359
Visualizações
641.5K
curtidas do YT
8,584
Visualizações
246.4K
curtidas do YT
7,577
Visualizações
229.5K
curtidas do YT
6,191
Visualizações
229K
curtidas do YT
5,925
Visualizações
133.3K
curtidas do YT
5,700
Visualizações
173.8K
curtidas do YT
5,277
Visualizações
184.8K

Curtas do canal

Shorts armazenados por até 60 segundos, classificados por curtidas no mc.game e depois no YouTube.

Ainda não há curtas armazenados para este canal.

Comentários do canal

Comentários nos vídeos deste canal, classificados por contagem de curtidas.

LoM Studios Prosím Vydejte už nové série vaše filmy jsou nejlepšý lepší filmy proste neexistujou ja chapu že na to nemáte čas ale snad vam stim múže nekdo pomoct ne ? ten kto chce aby Byli Další Filmy At da like na tento koment. (A Nežobrám o like jenom chci at vidi lomstudios kolik lidi chce další filmy)

curtidas do YT
759

Prečo nemáte vlastnú FB stránku? Mohli by ste tam dávať nezdarené zábery screeny filmu a pýsať ako prebieha natáčanie :)

curtidas do YT
232

Prosim vás, lidi, co máte furt s tím "Kdy bude další díl?". Další díl se jmenuje "Ztracení pohůnci" a už skoro týden je k dispozici na našem kanálu. (kka)

curtidas do YT
125

Bože. Opravdu nechápu lidi který píšou komentáře typu "Já si myslel(a) že už jste skončili" Lidi si neuvědomují že na to jsou jen 3 lidi (pokud se nemýlím) kteří už sou dospělí a vím že většina chodí už na vysokou školu a jsou celkem časově vytížení. Lidi si myslí že když si sednou hodinu k pc něco natočí a plácnou to na YT tak se stanou dobrými ale v realitě spíš opačně. Upřímně mi vůbec nevadí že jim chvíli trvá natočit něco. Jde vidět že si s tím dávají práci. Upřímně je obdivuji že dokáží do dvaceti minutového snímku dát takové scény které dokážou i rozesmát. Za mě určitě like.

curtidas do YT
122

Mám tři otázky na které nemusíte vážně odpovídat(pokud si mého komentáře všimnete). Zaprvé, Dozvíme se někdy jak se jmenují hlavní hrdinové(kromě toho, že jejich příjmení jsou Lembasovi)? Za druhé, Budou další filmy tak úžasný? A za třetí, Četl tohle někdo až do konce :D?

curtidas do YT
88

Začal jsem se dívat když mi bylo 7let.. Dnes je mi 15. Pomaličku dospivám, ale i tak si rád najdu chvilku na to sjet si celou sérii LoM od znovu. Určitě nejsem sám, který by chtěl vidět opět nějákou novou epizodu, či kopletní remake dílu. <3

curtidas do YT
74

Bylo to již několik zpátky když jsem se tady naposledy zastavil, ale aktuálně jsem na takové nostalgické cestě a řekl jsem si, že se podívám na všechny kanály co jsem sledoval jako malé dítě. A ačkoliv tento komentář pravděpodobně nikdo číst nebude tak pokud ano, chtěl bych říct, že Lom Studio bylo velice důležitou součástí mého dětství a i když se možná tento kanál už nikdy nedočká dalšího uploadu tak jsem vám chtěl všem poděkovat za to co jste udělali pro nás jako komunitu. Chtěl bych aby jste věděli, že to byla bezva jízda a doufám, že se vám daří.

curtidas do YT
53

už je to 6 let co vyšel poslední jejich legendarní skvost.. pamatuji že jsem je začal sledovat když mi bylo 7/8 let a jako malý jsem vždy nadšeně čekal až vyjde další film.. teď je mi 20 a pořád se vracím k jejich tvorbě a tajně doufám že udělají nečekaný comeback.. ale s tím, že už mají každý svou rodinu a karma bydlí na zélandu.. je to už jen naivní touha.. i když to nejspíše nikdo číst nebude, tak i přez to bych rád poděkoval klukům z lom studios <3 díky vám bylo moje dětství o něco krásnější. doufám že se máte dobře a moc vám děkuji !

curtidas do YT
48

Velká gratulace kluci! Ať to číslo subů roste :) Mám takový dotaz. Normálně bych se vás zeptala osobně, ale když se hraje Lolko, zrovna si na to nevzpomenu :D Zajímalo by mě jak je to se scénářem. Respektive kdo ho píše. Nebo vzniká společnou prací? Také by mne zajímalo jak probíhá natáčení. Jedete v jednom kuse nebo děláte pauzy a doladíte to střihem? Díky za odpověď Vaše věrné, občas hlučné 'ejdýkery' :D

curtidas do YT
39

Takže další video vidím tak na začátek 2017 :D (leden, únor)

curtidas do YT
34

Tahle informačka... neboli tisková konference byl skvělí nápad. Můžete tak odpovědět na otázky z předešlého videa touhle zábavnou formou.:) No a ta nová série je dobrý nápad, nevím co od toho mám čekat,ale doufám že si to udrží vaši kvalitu a že se to bude rovnat s dosavadními filmy. Je to krok do neznáma a jsem zvědaví co zas vymyslíte.:D

curtidas do YT
23

Lom Studio, mluvím za všechny všichni jsem na vás vyrůstali a chybíte nám. My věrní fanoušci čekáme furt než se vrátíte, a vydáte zase video čekáme na vás z pozdravem. Vaše milovaná komunita která furt doufá že se vrátíte .

curtidas do YT
15

Nazdar všichni!!! Tímto bych vám všem rád poděkoval za vaši přízeň - nedávno jsme překročili hranici 1000 odběratelů. Osobně doufám dál ve vaší podporu, sledovanost a "propagandu :D našich videí a my vám v budoucnu můžeme slíbit práci na dalších filmech se stále stejnou, vysokou kvalitou. Nevím, jak vám mám všem poděkovat a tak jen můžu slíbit, že natočíme náš další film v co nejkratším čase (tento víkend natáčet budeme). Jsme ochotni obětovat i státní svátek ku prospěchu natáčení. (kka)

curtidas do YT
7
#80 @parkurovimates7545
[LoMstudios] Informačka 3

Máte nejlepší filmy o minecraftu na české youtube scéně.Jste asi jediný youtubeři který mají propracovaný popisky pod filmem/informačkou.A doufám že uděláte 4 ep. nejnověšího filmu Děkuji že točíte nejlepší filmy. :-)

curtidas do YT
5
#83 @mynamehasbeentaken3564
[LoMstudios] Informačka 3

Když jsem byla menší- ty 4 roky udělají hodně- , vaše filmy jsem milovala. Co to říkám, to dětství jsem s vámi prožila. Pamatuji si, jak jsem vždy strašně netrpělivě čekala, až vyjdou další filmy. Dnes se po dlouhé době zase vracím, a nejen že se u toho zasměju, opět vás miluju :D Jsem hrdá, že klikám na tlačítko "Odebírat", protože si ho zaručeně zasloužíte a prosím, točte dál!

curtidas do YT
4
#84 @lorenzo-ox7wg
[LoMstudios] Informačka 3

Velky rešpekt. :) sledujem vas 4 roky a tvorba sa len zlepšuje :) len tak ďalej. :)

curtidas do YT
3
#88 @jakubmacicek1100
[LoMstudios] Informačka 3

Rozhodně super. Jen tak dál sleduju vás už víc jak 5 let !

curtidas do YT
1
#90 @OndřejMatýs
[LoMstudios] Informačka 3

Jste opravdu hodně super. Vaše tvorba je neuvěřitelně úžasná. Sleduji vás od Zkázy ostrova šulínů a za tu dobu je vidět i slyšet obrovský pokrok. Za to, jak mě svými filmy bavíte, tak jsem se rozhodl vám dát svůj první donate. Doufám, že pomůže a už se těším na daší filmy.

curtidas do YT
0
#91 @punchrock5276
[LoMstudios] Informačka 3

Hoši,sleduji vás už nějakou tu dobu,asi už 3/4 roky,vaše filmy mě vždy dokážu pobavit i po těch pár letech :) Máte u mě velký respect hoši! :)

curtidas do YT
0