
PedrosGame
Ahoj, vítej na mém kanále, kde najdeš video o všem, co mě baví! Určitě mě sleduj taky na instragamu: http://www.instagram.com/pedrosgame nebo na facebooku: http://www.facebook.com/pedrosgame a případně můžeš mrknout i na: Web: http://www.pedrosgame.cz Twitter: http://www.twitter.com/pedrosgame Twitch: http://www.twitch.tv/pedrosgame Vlogy: https://www.youtube.com/channel/UCHll8MqYYfjIB6Kf2SR9Rkg Hudba: http://www.youtube.com/pedrosvoice KONTAKTNÍ A OBCHODNÍ INFORMACE Obchodní e-mail: [email protected]
To claim this channel, temporarily add mc.game to the channel description on YouTube, save it, then click below.
Log inVídeos do canal
Vídeos armazenados com mais de 60 segundos, classificados por curtidas no mc.game e depois no YouTube.
Curtas do canal
Shorts armazenados por até 60 segundos, classificados por curtidas no mc.game e depois no YouTube.
Comentários do canal
Comentários nos vídeos deste canal, classificados por contagem de curtidas.
Zkoušel jsem to pustit na 1440p a pořád je to kostkatý :-)
jako další díl by byl zajímavý CRAFÁK
Neee 12 let? Asi už na tebe koukám fakt dlouho.. :D
Příští minecast s mentem a první otázka kdo zabil Berana
Výstavba toho studia musela stát majlant co? 😂
Crafák 🗣️button
Kdo chce aby si Pedrouš dal svůj starý skin?
kámo, tys chytil druhej dech :D
Tohle je přesně to co mi na YT chybělo. Delší klidnej gameplay. Žádný přehnaný edity. Díky Pedro
Strašně si to uživám, je to pro mě návrat do dětství. Za mě pokračuj určo.😊
YouTube algoritmus mi po 6 letech doporučil konečně tvoje video, a nemohlo se to stát v lepší chvilku. Vyrostl jsem na tobě a mám neskutečnou nostalgii z téhle série. Díky Pedro ♥
Ideální podcast na povánoční pohodičku :)
Gejmre, v únoru mi bude 25 let. Díky tobě jsem měl naprosto úžasné dětství a byl jsi jeho obrovskou součástí. Věřím, že mluvím za spoustu dalších lidí. Tenhle podcast je totální pecka! Prosím... Pedro, veď nás touhle cestou dál – pozvi další lidi, kteří tvořili naše dětství ❤
Před časem jsem psal, že bys mohl udělat novoroční ohňostroj. Teď mě tak napadlo, udělat i vánoční strom a vrátit se trošku do časů MCLP, kdy jsi přesně tohle dělal? Každopádně je na to ještě čas, ale co zkusit po skyblocku ještě takový Minecraft Hardcore?
Komentáře a obecně ohlasy jsou totálně skvělý a hlavně nečekaný! :DDDDD A jsem za ně samozřejmě extrémně moc rád!!! :) Fakt díky!!! Za to že tu jste a že vás to baví :)
Jsem si nechávala ty videa vždycky na večer, až mám klid. Ale s touhle sérií jedu v režimu "Práce nepráce, čas nečas, teď vyšel SkyBlock, jdu se dívat" 😉🤩
Ono... klasickej Vanilla Minecraft v podstatě nikdo nenatáčí... Jsi objevil díru na trhu. Ale ne.. Vážně, věčný try hardy úplně všeho, nebo přemodovaný verze na nějakých serverech. Create mod, to je všechno tlačený na to že je ta hra pak extrémně OP. A úplně se vytratila přirozenost minecraftu. Super série, vůbec bych se nebál rozjet klidně Lets play, nebál bych se nových věcí naopak, nikdo nikoho nenutí je používat. A jak už jsem jednou psal minecraft filmy jsou super a lidi na to koukaj, to hodně baví.
Upřímně je mi 23 let a sleduju Vás všechny už od malého dítěte a musím uznat že kdyby se gejmr odhalil tak bych byl zklamaný protože jo mam zafixovaného jako minecraft postavičku a do toho ten jeho hlas prostě sedí. Vždy jsem si říkal že Gejmr možná vypadá podobně na živo jako ta herní postavička a to mi stačilo, super podcast kluci a jen tak dal.🎉❤
Asi se to nestane, ale hrozně bych potřeboval sérii kde hraje Pedro a House survival MC. Pedro ho učí celej minecraft od začátku a říká mu ťunťo 😂. Jinak super podcast🎉
Příště by to chtělo vyřešit to skladiště a trošku to tam zútulnit, vím, že na to nejseš, ale aspoň trošku by to bylo fajn 😁
Jo to bude skvělá série.🎉 Ale myslím, že původní SkyBlock byl spíš na 1.7 než na 1.17, ta je venku jen 4 roky.
1) když pěstuješ houby, tak máš pravdu, že rostou v tmavým prostředí, ale taky musí mít dost místa kolem sebe, aby vyrostly v takovou tu velkou houbu 2) abys ulovil nějaký ten enchantovaný luk, prut a jiné vzácné věci, tak by voda měla být aspoň 3 bloky hluboká, nejsem si jistý, jestli to tak funguje i na 1.17, ale minimálně teď to tak funguje Tato série mě hodně baví a doufám, že v ní budeš pokračovat :)
tak mě napadlo, že by se ti mohlo hodit udělat si z garvelu flint ať máš flint and steel kdyby ti zase zhasnul portál... :D
Když houbu bonemealuješ tak musí vyrůst do vzduchu, do výšky a stane se z ní ta velká houba, která roste v tom houbovém biomu. Nečekej až se "namnoží" sami, ale zkus jim pomoct s růstem do vzduchu. Z té velké houby ti jich vypadne několik.
Omg, to je atmosféra! 😂 Chci co nejdřív další díl 😁
To jste vystihl přesně Pedro. Trefil jste se do černého. Brzy tma, únava, postel a SkyBlock v podání youtubera, který mě provází od prvního dílu skyblocku před 10+ lety 🔥❤️
Pedro vydáva Minecraft letsplay. The world is healing
Tvůj pravidelnej fanoušek už dlouhý roky nejsem, ale na tvůj skyblock se mi kouká teďka hrozně hezky!! Díky
Ahoj Pedro, díky za další skvělý let’s play. Jen pro upřesnění — starý SkyBlock jsi natáčel na verzi 1.7.1 (2014), a ne na 1.17.1 (2021). Ale to už teď samozřejmě nijak neovlivníš. Každopádně tě budu dál podporovat 💚
Pedro proč máš texturepack kde někteří mobové nemají oči?
ty vole táhne mi na 40 ale tohle mě baví. Teda jako zcela upřímně tohle je jediná herní věc co sleduju, a vlastně asi první letošní herní věc. ale sakra ta nostalgie.. miluju a jedna poznámka... nehraj za kamerou... hraj všechno na kameru.. fakt
Pedro, aby jsi chytil něco zajímavého, tak to tvoje jezírko musí být 5x5 a 3 hluboké ;)
Po delší době co tě teď moc nesleduju (nebavi mě farming simulátor) tak musím říct, že doufám že to bude zase minimálně 46 dílů...MEGA se těším!!! ❤❤❤
Zdravím. Nejlepší zdroj zlata je trapka na pigmeny v biomu nether wastes pak prodat piglinům ti za něj dávají mimo jiné i železné nugetky takže i zdroj železa. Zlato stejně budeš potřebovat na léčení vesničanů. Když se ti nepodaří získat blazerody na stojan, tak se používá na léčbu vesničanů čarodějnice. Když budeš hrát na těžkou obtížnost spadne víc brnění to pak můžeš vypéct a máš zlato i železo. Díky za další skvělou zábavu 👍.
Jsem si musel to členství nakonec zaplatit :D Už tvoje videa moc nesleduji, ale toto je hrozná nostalgie... :D
No tak jsi mě znovu nalákal na člena :D Začal jsem hrát MC asi týden před prvním dílem takže časování na jedničku :D btw Iron golem farmu hlavně nestav tu obrovskou co jsi stavěl - na prostoru 5x5 bloku postavíš luxusní s 5ti vesničanama :D Konečně MC serie, klidně bych občas dal i stream :D :D
Pedro, udělej si Clerika, který bude kupovat rotten flashe... to bude dobrý zdroj eme... To je zadarmo z mobfarmy
hurá konečne dalsia čast skybllock ... :D už 2 dni som čakall že kedy konečne :D
vodopád na konci zeměplochy bude super! Konečně důkaz, že je země plochá.. :D
Mno, takže P, Z, 6-2 je tuším 4, jestli se nepletu, a C 😂 Super pokec, nedělal jsem u toho nic, prostě jsem na to koukal, dokonce ani tu černou část na konci jsem nepřeskočil - když už jsme v tom speciálu 😂 Plánuješ pak něco dělat i s tím podzemím? Byla by za mě škoda nechat ho jen tak, jak je teď, je takový nedokončený. Jinak musím říct, že mě ta série fakt v něčem uklidňuje. Celej den v práci jsem se těšil, až přijdu domů a sednu si k tomu. Už fakt dlouho, tak nějak od tý doby, co jsem starší, se nedá říct, že bych na pokračování nějaký série vyloženě čekal, jako na tohle. Fakt mě to baví
Ahoj Pedro už dlouho ti chci okomentovat SkyBlock ale píšu až teď. Přiznám se poslední dobou jsem tě moc nesledoval ale jak si začal točit SkyBlock tak koukám na každý díl a neskutečně mě to baví. Teď jsem neměl tolik času a neviděl jsem poslední 3 díly ale včera po práci jsem si sedl a zkouknul jsem je zpětně což nedělám skoro vůbec ale o nic jsem nechtěl přijít. Ta energie jak z tebe jde se přenáší na nás diváky a doufám že v tom budeš pokračovat. Pamatuji si když jsem byl menší a hltal jsem tvoje videa a vždycky se těšil na tvé videa strašně moc. Teď mám 28 let a těším se tak moc jako tenkrát díky za to. Mám toho ještě tolik na mysli ale asi bych se jen opakoval po ostatních. 😊😊😊
Tahle série je totální pecka 🤯🌋🔥😅
Pedro... zase mega nabombenej díl, mega mě to baví tahle série a přál bych si víc videí z majnecu a kdyby třeba další let'splay ze hry Minecraft 🥹
Rozhodně bych se jeden díl zaměřil čistě na vizualizaci ostrova. Jdu se koukat na videjko !
Mýtický youtube refresh, Housovo merch tričko mám ve skříni už hromadu let takže rád zavzpomínám :)
Pedro krásná nostalgie já si musel to členství zaplatit a velice rád tě podpořím
Jsem rád, že jsem mohl pomoct :) 4:44
Pedro všetci sa tešíme s tebou som zvedavý čo vymysliš na skyblocku 👌
Pedro, super jako vždy:) Tady je pár tipů: 1) Můžeš si udělat měděnné nástroje nově - měď padá z utopenců. 2) Jídlo můžeš péct ve smokeru 3) Jak už někdo psal, můžeš udělat Flint and steel 4) Nůžky a vlnu z ovce 5) Jop, čarodějka může sama toho zombie villagera očarovat 6) Existuje maximální kapacita spawnování mobů na hráče v okolních chuncích a u pasivních mobů je to 10. Tak jen aby ses nedivil, kdyby už se ti další nespawnovali:)
Piglinovi můžeš dát to zlato přímo do ruky, když klikneš na něj pravým myšítkem. A ty hnědé houby budeš potřebovat na fermentované pavoučí oko, abys mohl léčit zombie vesničany potionem weakness. Úplně bych tu budku zazdila a pak opatrně šla dovnitř pro úrodu hub. Protože to bude i mob trapka 🙃 A nebo pomocí bone mealu pěstovat velké houby. Ale to si přečti wiki. Není to nic složitého, ale je potřeba dodržet pár pravidel.... Udělej si grindstone a z těch mečů "sundej" enchanty (budeš mít další xpéčka - trošičku xpéček 😆) a pak je vypaluj. Jo padá z toho jenom 1 nugetka a je jedno, jestli je meč nový nebo úplně zničený
Všichni ti tu krásně radí. Jakou radu by jsi mohl čekat ode mě? No jasně - prostě musíš mít pěknou Iron Golem farmu a hromadu železa na automatizaci. Možná se nepovažuješ za designéra, ale redstone farmy, tak tam jsi naopak mistr! 😎💪SkyBlock se i těmi malými farmami dá moc hezky vylepšit, ale bez železa to nejde. Na farmu na železo potřebuješ: Určit, kde byla v Netheru Fortress, postavit plošinu, získat Blaze rody na stojan a a palivo do něj. Zombie Vesničani ti padají v mobtrapce - splněno. Zlato a jablka na zlatá jablka - splněno. Splash potion of weakness ti na 3 vesničany stačí jeden - vyrobíš ho pak v pohodě z flaštiček s vodou třeba z obchodu s Pigliny, fermentovaného pavoučího oka, střelný prach a redstone máš - splněno. Zombie taky je k dispozici - splněno. Už se těším, jak to bude sypat železo na hoppery, kovadliny a další věci! 🤩Jinak dnes spousta práce a pokrok, pěkný díl👍😍
Jestli chceš, aby se ti spawnuly další zvířata, ať máš dvě krávy, dvě ovce a dvě slepice, nesmíš mít ve svém okolí víc než 10 passive mobů. Rozjel jsem si kvůli téhle sérii taky skyblock a jakmile jsem je začal množit, přirozeně už se mi nic nespawnulo. Jinak super videjko, vždycky se klepu na další díl, hned jak jeden dokoukám... :D
Pedro, je tomu pár týdnů co jsem vzpomínal na tvoje OG minecraft série. Je super že jsi se ke hraní a minecraft vrátil. I kdyby jen na chvíli jsem neskutečně rád se na to znovu podívat. Dnešní scéna je plná urvanych prehypovanych mladých YouTube tu co ani netuší jaké to na začátcích bylo. A toto je ten pravý lets play na který se chci podívat. Díky ti za tu možnost. Klobouček dolů a pokud to bude jen trochu možné, pokračuj jak nejdyl to půjde. ❤❤❤❤
Koupil jsem člena abych tě podpořil a zároveň, abych mohl hned koukat další díl ! Jelikož ta nostalgie je tak silná, že to nejde vydržet :D
Pedroušku a mimo piglin farmy, když dáš těžší obtížnost, nebude z nich padat brnění? To se dá vypéct na nugetku a z toho pak ingot. Jak na železo, tak na zlato. Pak uděláš zlatý jabko, necháš witchku hodit na vesničana lektvar a hurá do iron farmy. Je to na dlouho, ale mohlo by fungovat, jestli to dropují na týhle verzi. A jinak opět super díl, tahle série je prostě boží, snad bude mít hooodně dílů 🥰.
Boží bájo ♥ klidně bych brala i 4 hodinovej díl 😀. Dneska fakt kus práce, těším se na stavbu iron farmy.
Pedro, tak to vypadá, že tahle SkyBlock série je podle diváckých reakcí vlastně takový tvůj předvánoční dárek pro všechny tvoje příznivce, nejen ve věku 25+😉Normálně si to na pohodu neuvěřitelně užívám, jako kdybych tu hru neznal a v klídku si s napětím čekám, co bude dalšího za progres. 😍Dia nástroje s enchanty jsou pecka, strašná úleva hlavně při farmení, ta rychlost kopání je jinde i bez beaconu a mending na všem je top, to prostě chceš. Padlo ve videu, kde vzít písek. Občas ho nabízí Wandering Trader, myslím, že se dá za 8 emeraldů koupit celý stack, což je na SkyBlocku parádní množství. I další nákupy od něj jsou zajímavé, mrkni na to. Moc už herní videa nesleduju, ale tohle mě trefilo do srdíčka.🙂👍
"P, Z, 6-2=4, C", myslím si, Pedro, že by tato série měla mít 1 stack dílů
P Z (6-2 = 4) C. ĎAKUJEME Pedro za príjemný pokec, osobne mám od malička rád tvoj prejav a hlas. Takže je neskutočne super, pustiť si ťa do pozadia pri robení akejkoľvek činnosti. Verím, že sa stezka "povede" a čoskoro nejaký ten stream! 💪🏼❤️
Hrozně si tuto sérii užívám. Je masakr ten skok. První sérii jsem sledoval jako bezstarostnej 20ti letej kluk odpoledne po škole. Tuto sérii jedu ve svých 32 většinou večer až prcek spí a já mám klid 😀
Chceme další let'splay ze hry Minecraft prosiiiim 🙏
Zase nadupanej díl 👊🏻 mega se těším na boje s vesničanama, doufám, že to nebude střižený 😀❤️
Na tom, jak se tam v tom davu hrnou a padají dolů jako lumíci, je něco znepokojivě uspokojujícího 😅
Další super díl. Užívej si to Pedro užívej. I já jsem měl takovou tu nostalgii, že mi chyběl MC, a celkově jsem si říkal, že se podívám od začátku na MC. Naštěstí pak přišla tahle nostalgická série, která super. Určitě pokračuj. Je mi 24 let vyrůstal jsem na tobě a tohle nikdy neomrzí, i když tady budu za chvilku čtvrt století xd. Jen tak dál.
Díky za tento příjemný, upřímný rozhovor. Hezky se to celé poslouchalo a (stejně jako minulý MineCast s Gejmrem) mi to přineslo pár věcí k zamyšlení. Každý by se měl občas v životě tak nějak zastavit, popřemýšlet sám nad sebou a přehodnotit co je pro něj vlastně v životě důležité...
nejvíc co mě napadlo by bylo kdyby sis pozval ještě Ježicha, protože všichni ogs ho znají, ale snad jsem nikdy neviděl vyloženě podcast s ním...
Jako 10 díl by to chtělo jako poděkování nějáký livesteam
skvělý podcast, House se krásně poslouchá a jde vidět, jak chytrý člověk to je (btw myslím, že by většina jako dalšího hosta ocenila Ráďu :D)
Psala jsem to už minule, ale zkusím to znovu. Včelky potřebují v okolí květiny, zkus je tam zasadit. I na netu jsem našla: "Bees in Minecraft spawn naturally within Bee Nests in plains, forest, and mangrove biomes. To get them at your base, you can force a nest to spawn by growing oak or birch saplings within 2 blocks of ANY FLOWER (5% chance)." 🌸
Těšila jsem se na další díl ale pak jsem zjistila že další díl vyšel ale je jen pouze pro členy 😢😢😢😢😢
Pedro už mě vážně štve to jak máš všude členy nemyslím to ve zlim ale už se na to nemůžu dočkat nechceš mi na tento komentář napsat kdy od kolika aspoň vyjde ten daný díl v kolik hodin dekuju 😊😊.
Zajímavý rozhovor. Nutí k zamyšlení se nad životním stylem a to je super. House znám jen jako jméno, takže pro mě osobně nebyl tak poutavým hostem jako Gejmřík, ale zdá se, že je to fajn člověk a ty vždy ráda poznám ^^
pedro zklamal si me ja se na tebe divam uz nekolik let rozjedes serii na kterou vzdy cekam az vyjde dalsi dil ze skyblock a ty to das pro cleny jen aby si vydelal to neni starej pedro jak si pamatuju mej se hezky
za jak dlouho se na další díl budou moct podívat i plebsáci bez členství? myslel jsem že to je jen 24h ale očividně je to déle, kdyžtak dejte někdo vědět jestli jste někde dohledali kdy bude ofiko zveřejněn, dík :)
Safra už by to chtělo nějakej luxus domeček pro vesničany...Vždyť jsou tam jak ve vězení...
Proste dokonalý baví mě to ta farma na mobi a to jak to vyrostlo proste skvělý
Pedro, komenty nepíšem často. Teda vlastne nikdy ale tentokrát musím. Neskutočný diel zas a znova. Milujem túto sériu. Sledovala som ťa skoro od začiatku tvojho prveho minecraft letsplaye a toto je nostalgia za všetky drobné. V dnešnom diely opäť brutálny pokrok. Pači sa mi nápad s vesničanama, ale myslím si že irongolem farma bude nevyhnutná, kedže sa to v tejto verzii dá a hlavne preto, že by som chcela vidieť redstone profíka v nasadení. Už teraz sa teším na ďalší diel❤️ prajem ešte krásny deň.
Pedro super, jen dvě malé rady. 1) Nejlepší obchod na získávání emeraldů je Shepherd (Ovčák), na druhém levelu může mít obchod, že kupuje bílé barvivo<-bone meal<-kosti a těch máš z mobtrapky milion. Navíc na třetím je možnost, že bude nakupovat červené barvivo, takže odbyt kytiček z iron golem farmy. 2) Vesničani mohou na rozmnožování jíst i mrkve a ty se snadněji pěstují a případně můžeš mít i automat na vesničany, kdy dva jsou farmáři a pěstují si sami jídlo.
Tak ta hudba na začatku to byla uplna nostalgie jak si daval driv tu hudbu na minecraftové videa z tvýho sveta 😄
Kámoo, je to fakt super, prvních pár dílu jsem si říkal jestli to vážně bude hitovat jako za starejch časů, a teď u 5-6 dílu si fakt říkám že je to vlastně úplně skvělý, tady ty pocity nostalgie jsou nenahraditelný. Díky moc, prosím pokračuj :D
Ahojky. Super díl, moc mě tvoje tvorba baví, děkuji za zvednutí nálady. Máš tady spoustu rad, tak můžu přispět nápadem? Pro škrášlení ostrova by bylo super jezírko. Na lov a na vyhezkání ostrova. A toč všechno, nechci o nic přijít, děkuji. Těším se na další díl.❤



