
To claim this channel, temporarily add mc.game to the channel description on YouTube, save it, then click below.
Log inVídeos do canal
Vídeos armazenados com mais de 60 segundos, classificados por curtidas no mc.game e depois no YouTube.
Curtas do canal
Shorts armazenados por até 60 segundos, classificados por curtidas no mc.game e depois no YouTube.
Comentários do canal
Comentários nos vídeos deste canal, classificados por contagem de curtidas.
szia árpi ez egy 10/9 videó lett!
De jo ujra ilyen vidokat latni :)
,,A hardcore sem egy nagy kihívás hiszen itt vannak a totemek" DE AZOKAT MEG KELL SZEREZNI NEHÉZ MUNKÁVAL😂
Jaj na kiegek xddddd
Mikor a 2. földet kiütötted, akkor is ráléptél XD
Áhhh legközelebb ne a leggyakoribb blokkot rakd le
Nagyon örülök neki, hogy még van olyan Minecraft Youtuber Magyarországon, aki nem egy “kerget a halál fasza miközben titokban megfigyelnek” című videót rak ki.❤ Menő lett!🎉
Csá Tesi jólét a Vidi csak így tovább tesi💪😎
Árpi Te vagy a legjobb videós és remélem hogy meglesz neked a 100.000 sub amugy pls kitűzöl?
Ijen: lyó
Nekem tetszik, szerintem jó kis frissítés lett🔥❤️🩹
Tök ötletes vidi lett remélem lesz még ehez hasonló
WOOOOW, NAGYON JÓ LETT! Így kell kezdeni a tavaszt!
2-3 😊❤
Nekem mindent elhitem
Pov: amikor elfelejted kivágni a csaló részeket XD
Bocsi de ez nem teljesen valóságos a fánál majdnem tökéletes a fánál jobban illet volna ha kidőlt volna.
Jók a videóid! Csak így tovább!
Végülis így könnyű, de kreatívba a legkönnyebb😌🥹🤣
Nagyon jó lett
nagyon jó lett kövi részben rendezd be😀
Volt benne olyan, amit én sem ismertem! Nagyon jó lett, csak így tovább!
De a happy ghast az szerintem már nem számít annyira új mobnak
Legyen folytatás nagyon jó lett
Hallod hogy volt nyémánt csákanyod hogy kelet keresni gyémántot xdddddddd😂🎉❤
De tényleg 😂
Olyan 4-szer értél hozzá a fehérhez!
Kiutni a havat és eljuts mindenhova
2-3
Amúgy a komposztálóba amúgy is be lehet férni (nem bunkóság ól mondom csak megjegyzés)
Hajrá Árpi! Még lesz a 100000 feliratozó 🎉🎉🎉🎉🎉
2:35 tüzijáték oké de ha az nincs vagy csak 3 van azért eléggé hasznos a lunge 3-as spear főleg ha hardcore-ban az endben vagy. 3:46 igen a csónak is egy entitásnak minősül. 9:05 igazából csak távolságot tartanak egymástól de ha a happy ghast-on ülsz és a sima közelében vagy akkor van összetűzés. 9:35 a bárány igen a frissítés másnéven az (átfedések) miatt sok minden megváltozik, köztük a glichek is de az már más téma. 14:45 elytra kell hozzá vagy felépítesz magasra, de mükődik viszont ha lung 3-as spear van másik kézben azzal csak gyorsitasz de az ídő is közre játszik a sarinál. 16:14 a nautilusz gyors de ne a víz felett nézd hanem alatta és igen a zombi nautilusz gyorsabb a többinél.
Te vagy a legjobb
Nagyon jó videó lett,gratu!!!🤌🏻🥹🫶🏻 Sok sikert a 100k-hoz🎉🔥❤️🩹💯👑❤️🔥
Király lett Arpi0424
Nagyon menő lett te vagy a legjobb ❤❤❤❤ legközelebb rendezd be
videó előtti tipp: szerintem hero nyert
Jó lett
Te vagy a kedvenc videósom
azta na ez nagyon jo!!! :D
Az az xp😂
Jó lett
ez nagyon jó
Aszta
10/10 jó lett❤
Ez nagyon menő lett
Te aprilis 24.en szulettel?
Szerintem érdekes
Szerintem jó
Légyszi válaszolj árpi
A Warren a legerösebb bos❤❤❤❤😅
Jó lett!
hatalmas gg, sok munka lehetett vele🔥🔥👌
jo lett :D
sok sikert a 100.000 feliratkozóhoz!
Nagyon jó lett🎉
4:11 az bug (a chatet nézd)
Nagyon jó vidi lett. Ezekből építem a hardcore világom.Horror modos vidi mikor lesz?
Köszi, ez nagyon hasznos!
Amikor el vetted a gyémántot hozzá értél szóval veszítettél 😂
Szeretem a videóidat❤❤❤❤❤❤❤❤😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊
Hallod pistonnal a vilàg végen tudod csak megcsinàlni😂
Ezt most nem sértésből írom,de mindenki úgyan azt a kontent csinálj!
Én se sértés ből írom DE ember, a mineckraftnak az a lényege hogy építs (túlélj) nem az hogy legyen logikája 😂
Nem volt elég erős a redston az egyik posztonnál😊
Tipikus ahh mc videók
Ugyan az mint a minecraft shots ok csak vagas nelkul😂
POV: elfelejtesz vágni😂
❤️😂🎉😢😮😅😊😊😊😊😊😊😊Boti
Mi a neve
Én is árpi vagyok😂
Mi a neve annak a valóság hű Minecraft nak
67
Halihó van itt valaki?
❤❤❤❤
Nem értem mind a ketöt
A meg
Brooo akkor rohadt dagadtak vagyunk minecraftban
❤️❤️ Nagyon jó frissítés ❤❤️ És bele is lehet gyűjteni egy vödörrel
Szerintem kihagytad a stb részt
Szia arpi egyszer kiprobalod a donutsmpt videoban vagy liveba
Jó lett a videó gratula
Drip stone bol egyet kell és ugy fogja a legtöbbet sebezni
ez ilyen Arpi féle lett:) nagyon jo lett
Nagyon jo lett így tovább ❤🎉
Szia Árpi csinálni akarunk a barátaimmal egy videót esetleg tudsz írni egy irl kihivást? Ja és rohadt jó lett a vidi❤❤
Azért a portál szobába ástál mert akkor még oda vitt a szem❤❤❤❤🎉🎉🎉
majrá árpi már feliratkoztam várom már a 100k-t
jó vidi és hajrá Árpi meglesz a 100k
ezt a videót kb mikor videóztad le azért mert a bébi moboknak nem volt más modeljük és texture-ájuk és kb 2 hónapja kiadták a tavaszi update-ot amiben készítették eztet
16percel ezelött (: amúgy biztos jó lett még nézem
nagyon nagyon jóóó lett a vidi és jók a build hack-ek (:
A switchhez a darabokat hogy csinálom?
ez a wonderland ugye?
jó lett legyen folytatás pls



