
Be first today
No score has been saved yet. Play one round and claim today's board.

Creeper Dash
Nenhum resultado foi salvo hoje. Corra pela pista e conquiste os primeiros diamantes.

Chicken Rage
Nenhum resultado foi salvo hoje. Seja o primeiro.

Ice Vods
Üdv az IceVODs csatornán! 🎬 Ez az IceBlueBird hivatalos stream archívuma, ahol a teljes, vágatlan Twitch élő adásokat nézheted vissza. Lemaradtál a legutóbbi streamről, vagy csak jobban szereted a hosszabb, vágatlan gameplay videókat a háttérben hallgatni tanulás és munka közben? Akkor a legjobb helyen jársz! Ide kerül fel minden adás teljes egészében, így egyetlen beszélgetésről, váratlan fordulatról vagy vicces pillanatról sem kell lemaradnod. Vágatlan Twitch Streamek (VOD): Minden élő adás egy az egyben, megszakítások nélkül, hogy a teljes magyar végigjátszásokat (Let's Play) utólag is élvezhesd. Hosszabb, chill kalandok: Kényelmes tempójú játékmenetek, ahol van időnk elmerülni a lore-ban és a világépítésben. Változatos játékfelhozatal: Több órás Minecraft, Goose Goose Duck, Subnautica, Phasmophobia Horror vagy The Sims jellegű kreatív játékok, minden ami szórakoztató lehet. Közösségi élmény: A chates interakciók és a streamek alatti laza, jó hangulat itt is visszaköszön.
To claim this channel, temporarily add mc.game to the channel description on YouTube, save it, then click below.
Log inVídeos do canal
Vídeos armazenados com mais de 60 segundos, classificados por curtidas no mc.game e depois no YouTube.
Curtas do canal
Shorts armazenados por até 60 segundos, classificados por curtidas no mc.game e depois no YouTube.
Comentários do canal
Comentários nos vídeos deste canal, classificados por contagem de curtidas.
DoKukk
Bruno Best mióta gyárt gameplay videókat?
Mi ez a stream kopasz berúgott Bence mi ez megőrültünk😂
"Már Icebluebird sem a régi!" alkoholizál kopasz. XD
Lassan ideje lenne már egy BenceXZsuzsi montage-nak😂
hogy meglepődött mindenki a Sanceezevin és a Zevisanceen nagyon jóóó volt
1:57:10 Én például azért szeretem, hogyha felkerülnek a teljes vodok mert sajnos a munka miatt élőben nem tudok ott lenni, viszont amikor itthon vagyok és itthonról dolgozom vagy programozok, akkor második monitoron szoktam nézni/hallgatni és kicsit olyan élményt ad mintha élőben nézném.
Én is azok közé tartozok akik már régóta néznek, de sose kommentel, és nekem is jobban tetszik a vágatlan, tudom, hogy sok fölösleges dolog van benne, de így érdekes. 😂
W végre egy jó videó evéshez
Egy youtube shortsot megérne hogyha a kopasz fejről készítesz egy képet minden egyes nap még visszanő
Annyira szeretem Zsuzsit! Olyan kis aranyos! ❤
Én meg itt ilyen bántalmazásoknak vagyok az áldozata!
A dodo win volt a legjobb 😂
Legnagyobb profi missclickem😂
Holló win? Na nézzük. :D
39:43 - Itt rólam van szó, imádom a vágatlan vodokat
Hol van sancee😢
Személy szerint én mindig a vodokat nézem vissza, és szerettem a vágott vodokat. Persze vannak jó témák a lobbiban, de a nagy részében mindenki egyszerre beszél és semmit sem lehet érteni belőle. Vodnézőként én személy szerint én utálom azt amikor megköszönések vannak meg beolvasások. Megnézem a vágatlan vodot is, de olyankor inkább hallgatóság vagyok, nem is igazán figyelek ilyenkor, csúnyán szólva csak háttérzajjá válsz ilyenkor. Az évek alatt nagyon hozzászoktam tőled a vágott tartalmakhoz, és szeretem is a stílusodat. Bízom a döntésedben hogy azt a tartalmat hagyod benne ami a közönség számára érdekes/fontos, a többi pedig feledésbe merül.
Én is jobban csipázom a vodos vidit vágatlanul. Hát olyan jó kis témák vannak a lobbiban :D
Forró vizet a kopaszra! (Amúgy már úgy megszoktam a facecamet, hogy fel se tűnik, hogy ott vagy a kép sarkában, most meg másra se bírok nézni xd)
45:29 😭😭😭 Annyira imádom ezt az embert❤😭 Köszi a gyors feltöltést! :>
1:24:54 - A válaszodra a kérdés: Igen.
5:00 a nevetésből megtudtam mondani hogy a GERY dayum
Kicsit olyan beütése van mintha a Minecraft-nak és a Genshin Impact-nek lenne a “szerelem gyereke”
Adinnak legyen az a neve, hogy betadin.
Egész jól néz ki a game. Alig várom, hogy 15 perc alatt valaki speedrunolja.
Jaj de jó új goose goose duck
3:00 JA Hogy ott át lehet látni??! XDDD
Más streamerek: "Ne gamblingezz, a gambling rossz, csak bukni fogsz vele". Eközben Bence: " A gambling az fontos, hogy azzz arra mindig legyen" Imádlak xD
DRÁGASZÁG!!
Kikérem, nem borzasztó volt az a skin, hanem stílusos XD
Nem egyszerre szoktam megnezni a vodokat de én mindig visszatérek megnézni.😌
1:47:24 - majdnem így is nézett ki az én fejemben is. Lehet, 5 és fél óra Goose Goose lemeríti az embert :>
Szóval Kakukként tele kell rakni tojásokkal a börtönbe
Vártam már valami újat Bence. Kiváncsian várom mi sül ki ebből😁✌️
32:10 😂😂😂😂😂 Telefon erotica.
Úristen...azt hittem, hogy betegség miatt. Örülök, hogy csak ennyi a háttere❤
Több ilyet, iszonyat jó volt 😂😂😂
1:35:25 húsvéti nyúl bence
Imádtam a teljes adást, szegény Zsuzsit meg átvered, miközben az előzőnél ígéretet tettél, hogy nem ártasz neki xD!
Zseniális volt ez az egész élőadás, annyi csavar volt a meccsek közben, hogy kész moziélmény volt xD.
Legyen még ez a játék pls, nagyon fun
Tegnapi előadással mi történt??
5 perc alatt itt! Ez jónak ígérkezik:D
1:54 hogyy miii?😂
Boldog újévet mindenkinek!
Szia Bence, gondoltam szólok hogy szerintem megcserélted a rendes csatornának és a vod csatornának a profilképét (ezt azért írom mert már rég óta ilyen és nagyon idegesít 😭)
Szeva Bence! Vegig szurkoltunk barátnőmmel neked! Ez lehet hülye kérdés lesz de fel tudod tenni úgy a videókat hogy a role választás is benne van? Nyilván az csak sorsoláson van...
Subnautica 2
Úgy néz ki mintha a Vintage Story és a Cubic Odyssey keveréke lenne
3:00 JA Hogy ott át lehet látni??! XDDD
Hello hello
Bence legyszives jatszal a Tomadochi lifeal!!❤❤
Cápmanka játszot már velünk nyilvános lobiban
