MC.GAME
Voltar ao YouTube
YouTube
Hungria

PerkyParrot

Kreatív és Túlélő Minecraft videók tiniknek, felnőtteknek és családoknak.

Assinantes
80,200
Visualizações
13.3M
Vídeos
258
Ganhos mensais estimados
$131.0 - $218.0
Channel owner
Unclaimed

To claim this channel, temporarily add mc.game to the channel description on YouTube, save it, then click below.

Log in

Vídeos do canal

Vídeos armazenados com mais de 60 segundos, classificados por curtidas no mc.game e depois no YouTube.

curtidas do YT
16,090
Visualizações
1.9M
curtidas do YT
12,368
Visualizações
567.3K
curtidas do YT
8,739
Visualizações
376.3K
curtidas do YT
8,314
Visualizações
177.2K
curtidas do YT
7,754
Visualizações
211.1K
curtidas do YT
7,416
Visualizações
968.7K
curtidas do YT
6,245
Visualizações
143.8K
curtidas do YT
5,705
Visualizações
159.3K
curtidas do YT
4,232
Visualizações
173.6K
curtidas do YT
3,936
Visualizações
115.2K

Curtas do canal

Shorts armazenados por até 60 segundos, classificados por curtidas no mc.game e depois no YouTube.

curtidas do YT
6,142
Visualizações
75,339
curtidas do YT
4,271
Visualizações
54,177
curtidas do YT
3,783
Visualizações
50,569
curtidas do YT
3,767
Visualizações
50,825
curtidas do YT
3,123
Visualizações
35,526
curtidas do YT
2,734
Visualizações
36,353
curtidas do YT
2,303
Visualizações
35,924
curtidas do YT
1,778
Visualizações
22,726

Comentários do canal

Comentários nos vídeos deste canal, classificados por contagem de curtidas.

Jó volt újra úgy játszani, mint annak idején először! Jó szórakozást nektek! Lájkoljátok a videót, iratkozzatok fel, kövessetek be itt is: https://www.instagram.com/perkyparrotmc/ Sokan kértétek, így itt találjátok a modok listáját: https://perkyjurassicfarm.carrd.co/

curtidas do YT
287

FONTOS! - Kérlek olvasd el! Ez a 3 órás videó a régi, 1.17/1.18-as Túlélő Let's Play sorozatom összevágása, azaz 34 epizód 25 órás anyagának rövidített változata. Érdekes volt látni, hogy mennyit változik a stílusom, a videóformátum, a vágás, stb. a részek elteltével. Ez a "film" tökéletes arra, hogy gyorsan és pörgősen megismerhesd a világunk történetét, de az sem baj, ha háttérzajnak használod tanuláshoz, minecraftozáshoz, alváshoz, stb. Dőlj hátra, hozz valami nasit és élvezd ezt az összevágást azon világunk kalandjaiból, amely 2021-ben indult a Fosztogató vs. Falusi háború kellős közepén! Teljes sorozat: https://youtube.com/playlist?list=PLf0YylT7zRZhSrotuOVGoHb9u4TpObIbj

curtidas do YT
200

Kedves mindenki! Elérkezett ez a nap is, túlélünk 100 napot HARDCORE-ban, a középkorban! Mégpedig egy történetes videóban, amit oly' sokan szerettek. Ha tetszett, dobjatok a videóra egy lájkot, és iratkozzatok fel, ha még nem tettétek! Köszönöm! Köszönöm szépen IceBlueBird Bencének a vendégszereplést! A modok listáját a leírásban található linken keresztül éritek el.

curtidas do YT
180

Hát eljött az idő! Üdvözöllek titeket az ÚJ SOROZATOM első részében! Seed reveal 3000 lájk után Instagram: https://www.instagram.com/perkyparrotmc/ Twitch: https://www.twitch.tv/perkyparrotmc Találkozunk holnap 19 órakor TWITCHEN!!!

curtidas do YT
135

BOLDOG HALLOWEENT! Ha pedig nem tartjátok, akkor békés halottak napját és mindenszenteket! Jó titeket újra látni. Ne felejtsétek el lájkolni a videót, valamint iratkozzatok fel, hiszen közel a 70 000 sub! Pár gondolat a videóhoz: - A modok és textúracsomagok listáját itt találjátok: https://szaznaphalloween.carrd.co/ - A seed a leírásban van. A videóban felfedezéskor kitakartam a koordinátákat, hogy ezzel biztosítsam nektek a spoilermentes élményt, ha úgy döntötök, kipróbáljátok a seedet. - Ha legeneráljátok a világot, a spawn nektek máshogyan fog kinézni, mit nálam, de azon kívül minden változatlan marad. - Végül pedig... ki jutott el AHHOZ a bizonyos részhez a videóban? KIUGROTT A SZÍVEM! lol. Jumpscare. Jó szórakozást és kellemes időtöltést a tartalommal!

curtidas do YT
117

Amikor én régebben kezdtem egy ilyet, az volt a célom, hogy minden biomnak létrehozzak egy kis lebegö szigetet (belevéve a nethert is), de sajnos idöhiány miatt sose tudtam befejezni. Viszont megnéznék töled egy ilyet, hátha tetszik az ötlet😇

curtidas do YT
52

I don't speak your language, and I don't understand it. I know few words like udvozollek is welcome. I like the way how you making these buildings, right now I'm not a subscriber but I think this will change too! I'm really learning Hungary language just to understand professional builders from different country! Speaking of Hungary, I never thought that there's a really creative Minecraft builder from this country! Sadly I only have seen your last 3-2 parts of the 1.18 survival. But I hope I will get in one of your videos as a comment! Keep up the good work, and like John Cena says, Never Give Up!! - Message from Orlando.

curtidas do YT
51

Bírom, hogy még mindig annyi szeretettel beszélsz erről a játékról. Igazából érdekes, hogy amennyire inger kereső lett a világunk, hogy mindent minél rövidebre, intenzívebbre kell csinálni... Te valahogy megtaláltad az egyensúlyt: Megtöltöd érzelemmel és történettel, van benne kaland, de művészet is. Lassú, de nem unalmas. Kihívás neked, és élmény nekünk. Köszönöm!

curtidas do YT
36

Ez nagyon érdekes koncepció! Igazából sosem hallottam még erről az egy blokkos dologról, amíg nem meséltél róla, mert annyira nem követem a Minecraft dolgokat, de szuper kis sorozatot lehet belőle csinálni az biztos. Ez a rész nagyon érdekes volt, és egyáltalán nem rossz az a ház, amit építettél, hiszen ilyen blokkokból azért elég limitált lehetőségeid voltak. Csak így tovább, várom a többi részt. És célként szerintem tök okés az, amit te is említettél, hogy pár építményt felhúzol, meg persze eljutni az utolsó fázis végéig (ha van olyan, nem értek hozzá).

curtidas do YT
31

Nagyon tetszett ez a rész! Izgalmas volt a háború kezdete, főleg úgy, hogy 18 részen keresztül készültél rá, és alakítottad szépen a történetet! Nagyon örülök, hogy van egy ilyen átfogó sztorija a sorozatnak, sokkal élvezetesebb lesz tőle. Annak is örültem, hogy nem egyedül kellett szembeszállnod a raidekkel. Király volt, köszi!

curtidas do YT
27

Úristen, nagyon menő lett ez a videó! Tök érdekes egyben látni ezt a kb. egy évet, és hogy mennyit fejlődtél ezalatt építésben, vágásban, de még a történetmesélésben is, úgy, hogy már az első részben is közel volt a profihoz. Nagyon élvezetes volt látni, ahogy felépítetted ezt az egész sorozatot, és szerintem a háború utáni fordulattól kezdve maxoltad ki igazán. A végén a robbantás még mindig nagyon fáj a szívemnek, de nagyon jó befejezése a történetnek. Hihetetlenül kreatív timelapse-ek vannak ebben a videóban, rendkívül király építményekkel. Nagyon gratulálok ehhez az egészhez, szuper lett, és biztos vagyok benne, hogy rengeteg munka volt vele!

curtidas do YT
26

Sziiiiaaaaa pörki igaz hogy 11 éves vagyok, de nagyon nagy rajongód amikor elmentél nagyon szomorú voltam de nem tudod milyen nagy öröm újra látni egyszerúen szívmelengető csak így tovább és sok sikert. ❤❤❤❤❤❤😊😊😊😊

curtidas do YT
23

Úúú, nagyon tetszett ez a videó, pont a halloweeni időszakra való kis csilles cucc. Forró csokival, tökös pitével elnézegetném sokáig. Gyönyörű építmények születtek, és nagyon tetszettek ezek a modok is, főleg a festős, a varázslatos és a béka falusis. De azért Zimo és Lili is menő volt vudubabaként. A jumpscare-től meg majdnem megijedtem. Szép munka, nagyon tetszett!

curtidas do YT
21

Már most tudom hogy rengetegszer újra fogok nézni mindent amit csináltál. Tényleg egy gyönyörű kaland volt ez a sorozat mindent is beleértve! Szerintem mióta a csatornádra találtam lenyűgözött az igényesség és a rengeteg munka, kreativitás amit belefektettél minden videóba. Egy csomó inspirációt kaptam tőled minden videóból és fel is dobták a napomat! Lenyűgöző építész vagy, remek narrátor és mindenképp egy rengeteg fantáziával megáldott ember. Nagyon sok sikert Perky, bárhova is vezet az utad, csak a legjobbakat kívánom neked! Csak óvatosan sárkányháton :D

curtidas do YT
20

Kedves Perky! Borzasztóan örülök, hogy egykor rádtaláltam a Youtubeon! Mikor kikerülnek a vidik, rohanok a géphez hogy minél előbb láthassam őket! A legjobb házamhoz, amit valaha építettem, te adtál ihletet. Köszönöm az összes néződ nevében, hogy ilyen tartalmas videókkal lepsz meg minket nap mint nap! Az öcsémmel imádunk téged nézni!

curtidas do YT
17

Középkor? És Tél, huh, igazán fagyos. Viszont, az ötletet bírom, az építmények nagyon szépek és hangulatosak lettek, a modok igazán hangulatossá teszik az egész videót, és a zene a háttérben még többet ad hozzá, a videó nagyon jó lett, és az egyik legjobb ajándék Mikulásra. Ui: Boldog mikulást Perky és persze a többi néződnek is :D ❤️‍🔥🎄✨

curtidas do YT
17

Hát őszintén, nem tudom mikor éreztem ilyen jól magamat YT videó alatt. Mostanság nagyon sok politikai tartalmat fogyasztok, de egy jó főzés mellé beraktam, és minden csodálatos volt. Még mindig bámulatos mennyi időt és munkát beleteszel a videókba. Nagyon köszönöm! Neked is Boldog Halloween-t!

curtidas do YT
11

Szia Perky! Ez lett tőled az eddigi kedvenc túlélő projektem, az állatkert minden részletében találtam valami újdonságot (designt, build hacket), amit eddig még nem láttam. Örülök, hogy még mindig tartod a régi színvonalat sőt, még jobb tartalmakat gyártasz, ami nagy szó. Hajrá!

curtidas do YT
6

Szia Perky! Nagyon jó lett az állatkert. Kevés ember mondhatja el magáról, hogy ilyen hatalmas kreativítása, kitartása van mint neked. GG! A videó végére pedig teljesen elérzékenyültem, a story fantasztikus, és ne hagyd abba a videózást mert egy zseniális emberrel lenne kevesebb a Youtube. Várom az utolsó részt. Sok sikert Perky a jövőben!

curtidas do YT
6

Aaaa, nagyon király rész lett :D Imádom azt a házat, annyira jó, hogy még ilyen kis helyen, ennyi blockból is ki tudsz hozni valami szépet. Imádom. És a szigeted koncepciója is nagyon tetszik, várom a többi részt :D

curtidas do YT
6

Nekem az ősz vége tél a kedvenc évszakjaim. Nem szeretem a meleget. Az ellen nem lehet semmit tenni. Nyilván nem fog senki egész nap a medencében ücsörögni. Viszont! A Halloweent imádom! És ehhez nagyon sokat hozzá adnak a filmeid. Mindig amikor egy viktoriánus építményt vagy valami mást csinálok a halloweeni filmjeid mennek a fülesemben. Köszönjük, hogy vagy nekünk Perky❤

curtidas do YT
6

Kedvem támadt bekuckózni egy bögre teával és megnézni egy jó kis őszi filmet! Nagyon-nagyon szép lett, nekem biztos nem lenne türelmem hozzá, nagyon aprólékos, de talán pont emiatt is olyan izgalmas és káprázatos! Le a kalappal, váó! 😍

curtidas do YT
5

Ez de kis hangulatos❤ gyönyörű munka Story nagy vihar miatt a száraz föld teljesen eltűnt a víz miatt Ezért az emberisèg kudarcba fulladott de, volt egy ember aki rá jött hogyan mentse meg az emberek tragikus életèt

curtidas do YT
4

Hát hiányozni fogsz legenda. Az összes videód nagyon jó volt még amikor a táborból jöttem haza is téged néztelek! Csak így tovább légy sikeres Perky. Volt egy minecrafter akit úgy hívtak Perky nagyon jó videós volt jó tartalmakat gyártot és mindig nyert de eljött ez a nap is, hogy egy újabb youtuber távozik! Viszlát PerkyParrot hiányozni fogsz

curtidas do YT
3

Szia Perky! Sajnos csak most tudtam megnézni ezt a csodálatos videót, mivel elfoglalt voltam mostanában, és szerettem volna egyben megnézni. Az építményeid ismételten gyönyörűek lettek és elképesztő, hogy mindig tudsz újat alkotni. Néha amikor egy fárasztó héten vagyok túl, üdítő egy ilyen igényes, jól meg vágott videót megnézni. A zenék amiket alá vágsz mindig illenek az adott jelenethez és nálam ez mindig plusz pont. Nagyon örülök, hogy végre megnézhettem ezt a videót, mert nem bántam meg ami a te videóidnál mindig így van. Ui: 1:18:24 ez a rész olyan volt mint az "így neveld a sárkányodat" című mesében egy jelenet és egyből elfogott a nosztalgia amikor kicsiként a báttyámmal együtt néztük.

curtidas do YT
2

Ezek a farmok szépek lettek . Én egy bedrocktól a build magasságig nyúló hosszú üveg épület képzelnék el a farmodhoz. A torony körül pedig a víz a bedrock közelébe folyna . Mint a hotel transzilvániában a nyaralós hajónál . ❤😂😊

curtidas do YT
2

Szia Perky!👋 Én imádom a videóidat, és már évek óta egy óriási példaképem vagy!❤ Kisebb koromban minden Minecraft világomban az volt az első, hogy szelidítettem egy olyan papagájt, ami hasonlít a te minecraft skin-edre, elneveztem Perky-nek, és mindenhova magammal hordozgattam!😅❤ Ha van időd, akkor megnézed a csatornámat, mert csináltam neked egy videót ( shorts ) ami annyira jó lenne, ha eljutna hozzád❤ Te vagy a legjobb videós Perky, jobbulást!😊

curtidas do YT
2

Kedves perkyparrot én azt szeretném kérdezni hogy mikor fog kijonni a heloween-i film? A film az nagyon jólett imádtam az 1.17/1.18-as lets'play - t és a legjobban nekem a 19. rész tetszett. És nagyon inspirál a te kreatív hozzá állásod! És te vagy a legjobb minecraft yutuber Magyarországon! És ezt nem azért mondtam mert nem kötle a játék hanem azért mert azok a történetek puu imádom őket!

curtidas do YT
0

Szia Perky! Nagyon hangulatos az 1.19es Let's Play sorozatod! Én sokszor csodállak téged, hogy milyen építményeket húzol fel a semmíből! Ha szeretnék választani egy kedvenc Let's Playes építményt így az évek alól az a Pillagerös bázisod lenne, szerintem nagyon eltaláltad a színeket és azt a bizonyos gonosz de hangulatos típust amit én évekig gyakoroltam! Hajrá továbbra is!

curtidas do YT
0

Ez a nagyon epicre sikerült, és amikor megszólalt Bence belépője alatt a knight's templar megmozdult valami. Örülünk neked Perky! Csináld még tovább a részeket. Jó látni, hogy szereted a videózást. De valami nincs rendben... Hívtak a őrposztokról... Mozgolódik az ellenség. Csak pár nap és átvágnak a hegyeken. De nem vellem könnyű dolguk. Minden jó kívánságom neked Papagáj, és neked jó Lovag.

curtidas do YT
0

Van egy személy, aki már tegnap este meló után látta a videót. De direkt nem kommentelt, mert megszerette volna várni a mai megjelenést és akkor kommentelni. :D Ugyanez a személy a megjelenés elött fél órával elaludt Tiktokozás közben és most ébredt. Kitalálod ki volt az? :D Emlékszem régen, nagyon függtem ezt a One Block challenget. Ugyanígy szívtam a korán megjelenő rengetek állattal. A megjelenő creeperek nekem felrobbantottak mindent. De nem szegte kedvem és játszottam. :D Nagyon jó látni, hogy te is hasonló mód élvezed az egészet mint én. Megérte kipróbálni. Nagyon örülök az új mini sorozatnak. Nagyon nagyon király volt a rész Félsz, hogy nem lesz egyedi? Már most az. Hiába a sok más hasonszörű sorozat. A felkapott túlélő kihívások. Te mindenből egy egyedi szórakoztató dolgot varázsolsz. Elvégre mindenbe beleteszed azt a plusz munkát ami megkülönbözteti a többi hasonló videóktól. A kezdőházad "szegénysége" ellenére még mindig hatmilliószor jobb és gyönyörűbb mint az átlagos playerek legszebb házai. Nem kell szabadkoznod. Elvégre ez is a védjegyeid egyike. A gyönyörű építészet. Várom a következő részt papagáj. :) ( Ohh és végcél a minisorozatnak? :D RÉDFARMOT a népnek! :D )

curtidas do YT
0