
Dexsi
Lubisz minecraft = zostaw suba mój serwer w minecraft: anarchia.gg instagram: @dexsi66
To claim this channel, temporarily add mc.game to the channel description on YouTube, save it, then click below.
Log inVídeos do canal
Vídeos armazenados com mais de 60 segundos, classificados por curtidas no mc.game e depois no YouTube.
Curtas do canal
Shorts armazenados por até 60 segundos, classificados por curtidas no mc.game e depois no YouTube.
Comentários do canal
Comentários nos vídeos deste canal, classificados por contagem de curtidas.
nie scrolluj komentarzy, tylko skup się na filmie i przy okazji zostaw suba!! :DD
To był double jump. Nie wierzę cały odcinek myślałem, że masz double jump'a + latanie. Nie chce mi się XDD
Trzeba pochwalic za bardzo ladny i innowacyjny styl montowania 😳
Lekcja matematyki by się przydala
6000 obserwujących na instagramie do końca miesiąca = w sumie nic, ale pls dajcie followa XD NAZWA INSTAGRAMA: dexsi66
Jeśli lubicie grać w gry, zdecydowanie musicie wypróbować platformę GXC - https://mtchm.de/mr2rz
Szczerze mimo zaistniałych sytuacji wokół anarchii (i tego że na mojego donate odpowiedziałeś że nie grasz w brawl stars a razem z utopikiem graliście bo oglądałem XD) to bardzo fajnie że cofnąłeś serca
pls zrób kolejny taki odc świetnie się go oglądało (lajkujcie żeby zobaczył)
dexsi pamiętam jeszcze twoje pierwsze filmy a teraz zaczynasz odcinek od promowania sponsora super że się rozwijasz👏👍Pozdrawiam
Kto najbardziej lubi dexsiego
Na set seedzie można przejść, wystarczy wpisać taki z odpalonym portalem do endu ;D
Genialny film. Z każdym odcinkiem twoje filmy stają się coraz lepsze.
Dexsi66 powracasz po 4 miesiącach z tak zajebistym filmem szacuneczek dla ciebie i zebyś się nie zmieniał na gorsz :D
Dexi nie obrażam cię ale rób filmy częściej bo delikatnie mówiąc czekanie jest nudne :}
O lol. Pamietam jeszcze jak kiedyś nagrywałeś brawl stars i miałeś dosłownie pare tysięcy subskrypcji. A teraz po kilku latach patrze a tu masz prawie pół miliona. No nieźle. Gratulacjeeee
88% = 44 razy — bezpieczne dotarcie do bedrocka 4% = 2 razy — śmierć od lawy 4% = 2 razy — śmierć od creepera 14% = 7 razy - śmierć od upadku 44+2+2+7=55 Bro z 50 prób zrobił 55 xD
Ja chce właśnie kupić minecraft premium a tu dexsi przeceny mi pokazuje
Ktoś zwrócil uwagę na to że dexsi mówił że ma 17 serc a pokazywał 20?
Kto z 2025 roku?
Dexsi Ty zawsze masz jakieś pomysły na świetne odcinki super! 🤗🤩🤩🤗😍👌👍👍
Miłego dnia i weekendu wszystkim którzy to czytają 🙂 I gratki 300k Dexsi
Miłego oglądania wszystkim. Dexsi nagraj ,,Dexsi vs 5 łowców 😅 :dzk za tyle like to najwiecej ile miałem🥲
ale kiedys miales głos
Ktoś z 2026 jak tak to . Nie zmuszam bardzo dobrze dalej się to ogląda 👇
Odcinek z przed 2 lat i nadal świetny 🎉
super filmik, jak zawsze Dexsi oby tak dalej
Szacun mordeczko za to że nie chciałeś utrudniać innym graczom życia i wyzerowales te serca co z glitcha wziąłeś 🤩❤
Lekcja matmy by się tu dobrze sprawdziła
Kto z 2026 tutaj 👇(nie zmuszam)
Kto z 2024 kiedy Dexi pokazał twarz
pov: gościu z rapów wstawił ostatnio film i o tym wiedziałeś
Kto jest z 2026
NAJLEPSZE MOMENTY Z FILMU 0:29 dexsi ma portal 1:26 dexsi ma spodnie 2:41 Dexsi ma utopika 2:51 dexsi zabija utopika 3:16 dexsi zabija smoka 3:29 dexsi ma elytre 3:55 dexsi zabija utopika v2 5:06 dexsi ma nethe seta 6:03 reklama World Of Thanks 7:01 dexsi zaczyna budowac domostwo 7:31 dexsi skonczyl dom 8:28 utopik po narkotykach? 9:06 dexsi buduje trapy 11:15 utopik przychodzi po dexsiaka 12:07 utopik wpadl do trapa dexsiego Na 35 like zrobie kolejne najlepsze momenty z jakiegos filmu
tak dawno kto pamieta te czasy klika like OMG rekord like dzk
Top 5 polskich podróbek cammana Numer 5:
Gratulacje za bycie w pierwszej piątce w karcie na czasie w kategorii gry!
Na koniec mogłeś cyknąć perłę nad portal (w sufit nad portalem) bo portal był odpalony, wtedy byś był w endzie ztrapowałbyś łowców albo po prostu uciekł, myślę że to by mogło się udać
zbieramy ludzi którzy oglądają to w 2025
Kto z 2026? 27.01.2026
Miłego oglądania wszystkim
No nieźle gościu wyszło ci tyle procent przypadków ile liczba głosów za komuny
wow !! ale walka super odcinek jaki kolejny ? 💚💜💖👍
Podstawowy krok speedrunerski portal możesz potpalić drewnem i lawą jak cs!POWODZENIA w dalszych speedranach obu tak dalej!
Legenda głosi że Piter i sagi nadal nie wiedzą kto był w łódce
zarabisty jak zawsze. Rob wiecej takich! Nie zmieniaj sie mordo. Pozdro (I ten koniec xD) odkleja totalna
fajny odcinek, ale trochę szkoda że przyjacielski speedrun zmienił się w taki pojedynek😞
ale się po takim czasie skapnąłem że dexsi kozak z bedwars zastrefował nieśmiesznego na początku
Miłego oglądania widzowie :)
Świetnie półtorej trwa początek
No to, że cofnołeś te serca to uważam, że to było jedno z najbardziej honorowych zachowań na całej anarchii
Myślę że ty Dexsi mógł byś się zaprzyjaźnić z Fairoutem i Palionem
Siekierą można na chwilę wyłączyć chronienie się tarczą
Wystarczy znaleźć świat z odpalonym end portalem wpisać sobie seed na chunk base
Dexsi: Oj przypomniało mi się coś bardzo ciekawego. Rytech: Co takiego? Dexsi: A nie nic, nic, nic ciekawego. 😂😂😂
Życzę miłego oglądania😊😊
KTO Z 15.04.2026.
wesołych świąt Dexsi🧡💛💛💛💛💚💚💚💚💙💙💙💜💜💜💜🤎🤎🤎🧡❤❤💘
Pomysł na odc:kto pierwszy przejdzie Minecraft ale co 30 sekund pojawia się tnt
Jak zawsze super film i jesteś naj lepszym spideraneram minecraft
nie czytaj komentarzy tylko skup się na filmie i zostaw suba :D
To była super wojna
Wystarczy 5 bloków dirta żeby te mury stały się bezużyteczne xDD edit po 5mies. Fajnie duzo lajkow heh
Wow mądrzy Stół alchemiczny można znaleźć w wioskach :)
I 15 letni chłop tyle poświęca czasu dla swoich widzów szacun
88% bezpiecznie zszedłeś do bedrocka. Na 50 prób jest to 44. 12 procent to powinna być śmierć. 4% od creeperów i 4 % od lavy. Więc powinno być 4 % upadku a jest 14 % 14 procent na 50 prób to jest 7 44 +7 =51 a jeszcze jest 8%
Tymczasem Crofix po zobaczeniu obsydianu: Nosz *** a takie ładne było
Wylewasz lave która roztopi lód pod wyspą po czym spadasz do wody :)
Wesołych świąt Dexsi 💛❤️💚
Ja bym wyszedł z gry przed upadkiem xD
Super odcinek Dexsi! 🙂
Ktoś tu jest z 2024?
Dexsi kocham twoje filmy jeśli chcesz żebym nie zginoł to lepiej rób nowe filmy
Spoczko film ale weź lepszego kolegę bo w sumie on cały czas był w tyle i mało było akcji
fajny film dexsi!
Z tą płytką co niszczy itemy to mogłeś przerzucić crafting za płytke , przejść przez nią i wziąć crafting... BIG BRAIN TIME
Kto z 2024 roku 👇 nie zmuszam
Imagine "clutch borówką" irl, skaczesz z 3 piętra budynku, walisz kosz borówek pod siebie i żyjesz
Pułapek na Dexiego nigdy dość.
Zarąbisty film dexsi! I gratulacje już tyle subskrybentów!
Super film dexsiak, fajne zachowanie z twojej strony że cofnąłeś sobie serca
Brzmi mega ciekawie! Życzę wszystkim miłego oglądania:)
Skoro wszystko ci przeszkadza, to wyłącz serwer. Problem rozwiązany.
Kiedyś: brat Teraz: bluker gracz anarchi smp
można przecież witherową różą amortyzować upadek
Zarąbisty pomysł
Kto z 2025?
Powodzenia w wbicia 300 tysięcy subów ❤️
Kto z 2025 ❤
zgadłem :) jednak nie było to takie proste, a fim zejebisty!
Rób więcej takich odcinków Like za ten odcinek a sub już dawno wleciał 🙂
Wesołych Świąt dla was i więcej takich odcinków :) 😍
Kto z 2025 ?
Odp 1:te bloki które mam w ekwipunku używam do ucieczki Odp 2:wracam do portalu po bloki Odp3:po prostu idę do portala i wychodzę innym
Kto ogląda to w 2024 daje łapkę Edit:dzięki za tyle like
tworzysz crafting, żelazną motykę, na dirtach zasadzasz nasionka, czekasz aż będzie 9 tworzysz hay bale i robisz MLG
Szukałam od dłuższego czasu jakiegos nowego youtubera z mc, który ma fajny gameplay, kontent i dobrze się wysławia. I tak się złożyło że akurat dzisiaj Cię znalazłam i na serio bardzo mi się spodobałeś ♡♡ Zostane z Tobą na dłużej i powodzenia w rozwijaniu własnych pasji i kanału 😊❤
Zacznijmy od tego że żaden mój kolega nie miał by tyle siana XD
Oni brali z wiosek statywy alchemiczne
Pov: żabka kiedy wejdzie kolejna ustawa o zakazie handlu w niedzielę
Giga fajnie się słucha tego storytellingu :D
Siema miłego dnia:)
Pov: próbujesz być jak dream
@Dexsi zapomocą sticky pistonów możesz pszesunąć end crystale i jak zniszczysz jeden potrafi zabić gracza na koksie w netherytowej zbroi i z dwoma totemami działa na jave
Dexsi oglądam Cię od wczoraj i muszę powiedzieć że masz najlepsze filmy z minecrafta. Pozdrawiam serdecznie wszystkich😀😀
widać że jesteś bardzo doświadczonym a także dobrym graczem minecraft!:)
Łatwiej wejści do portalu i już jesteś uwolniony😂
Z tego drewna bym drabinkę zrobił i clutcha
Ja: skaczę na ziemię, klikam alt i F4 przed spadnięciem, wracam do gry i to anuluje fall damage xDD
usuń jeszcze możliwość posiadania setów i mieczy bo zbyt mocno atakują i chronią
Super short tylko to ja jestem glupi czy 88% i 14% daje mniej niż 100 bo mi wyszło 102 XD
Miłego dzionka wszystkim
IMO - Jesteś gitem że sobie cofnąłeś serca do stanu początkowego nie niszcząc "Ekonomi Serc" jeżeli byś nie cofnął zniszczyło by to cały server
Bardzo podoba mi się twój pomysł, masz like i suba
Wysyłam po to ten komentarz rzeby ktoś mi za dwanaście lat dał like
Bardzo mocne państwo z murem tymczasem ktoś się podbuduje
Tak jakby lol, bo zabrałeś mu seta i zepsułeś jego szyk, bo tak czy siak jego państwo jest osiągalne do zdobycia, a teraz w dodatku brzydsze. A Croofixowi też może nie podoba się ta zmiana.
Wesołych świąt Dexi💚💙👍
Mam nadzieję że na odcinku pokazałeś fałszywe koordy bo reszta bardzo się ucieszy XDD
Robisz super odcinki
wczoraj miałem urodziny i jestem twoim wielkim fanem szkoda, że nie mam jak sie z tobą zakolegować
Mam inny sposób Bierzerz te nylium, kładziesz pistona przodem do dołu, wajcha na to no i tak kładziesz twn piwton i odpychasz aż będziesz na dole
Wkoncu jakiś długi film oby tak dalej jesteś bardzo fajny masz subika i łapkę już od dawna
Nowy film deksiego równa sięcdobry tydzień 💚💚💚
Po 3 miesiącach król powrócił
Kto z 2026?
A ja myślałem że starzenie zrobienie crafting u łudki i zapomniałem że się nie da :)
Ten sus to oznacza: jak zginiesz i i go użysz to będą inpostory XD
7:09 kocham jak użyłeś starej muzyki z minigier jak upadek z wersji minecraft legacy, plusik za to <3
Wbijasz z prędkością światła bo wiem że to będzie fajny odcinek
A mama mówiła: "Nie ufaj nieznajomym, nie dadzą ci pieniędzy tylko cię oszukają"
Stoły alchemiczne znajdziesz w każdym kościele w wiosce XD
dzięki za lokowanie o GXC, a wgl to twoje manhunty są p cool
😊 miłego dnia
To ciekawa strefa że przez nią przeszedłeś kiedy on cię w jaskini walnął to byłeś za nią
Ale ci się głos zmienił XD
Uwielbiam twoje filmy oglądam cię bardzo długo ♥️♥️♥️
Wesołych świąt! 🥳🎄(Jesteś moim ulubionym youtuberem)
Dexsi gdy totalnie nikt się nie spodziewa: JAK SZUKACIE SPRZĘTU GAMINGOWEGO TO PROPONUJE WAM STEELSERIES
Film zarąbisty subik i lajk dla dexsiego<3
Powodzenia z waterem na dzrewo w 1.19 gdzie dodano mokre liście
jak byłeś w endzie to miałeś potke chyba na odporność na ogień , ale i tak fajowski
Fun fact: Każda obrona bazy jest bezużyteczna jeśli akurat nie ma gracza, który mógłby tego bronić
Gratki 300 subów a poza tym super odcinek
Coś nowego i bardzo mi się i innym to podoba mam nadzieję na kolejne podobne filmy bo (chyba) wszystkim się to spodobało .
najlepszy film ktury oglądałem u dexsiego 😀😀😀😀
BYM WSKOCZYŁ DO WODY KTÓRA BYŁA OBOK XDD
Kto z 2025 kilika tu 👇
Da ktoś linka do mapy? bo chętnie bym sobie zagrał
Piach przetopić na szkło -> szkło porąbać na szyby -> postawić na piecu crafting skrzynie i szyby -> wyskoczyć z wieży -> zrobić berry clutcha
Zajebujesz filmy
Dlatego się nie ufa wszystkim crewmatom XD
Super, ale niemożliwe do wydarzenia 😑
Nikt nie weźmie pod uwagę tego że to nie jest nic super inteligentnego bo to on sobie sam przygotował itemy na to i się nauczył co ma zrobić xD
Z drewna crafting. Potem tworze piec z cobbla, używając lavy jako przepalki przepalam żelazo i tworze kocioł. Następnie czekam aż kocioł napełni się śniegiem a z wiaderka które zostało po lavie biorę ten śnieg. I potem robie mlg Edit: :0 zgadłem, chyba 2 raz w tej serii na tym kanale
kocham tw odc filmik fajny bardzo więcej takich filmów < 3
Czekałam aż nagrasz jakiś film
Hej Dexi bardzo lubie twoje filmiki ( pls polubcie żeby to zobaczył) ❤😊
Świetny odcinek! 🙂👍
W ogóle to czemu robiłeś pod koniec 3 minuty water-skille jak nie miałeś obrażeń od upadku? Odruch? Pozdro :)
Można zrobić sandstone mały parkour potem parkour drabinkami i clutch. Zostaw suba po więcej XD
8:27 ta minuta to mój budzik
Miłego dnia życzę Ci wszystkiego najlepszego
8:49 ale to była forteca😅 superowy film jak zawsze
sprubuj przejsc menchanta bez zadnych ulatwien XD ciekawe czy ci sie uda (pomysl na nastempny odc)
Robisz piecyk, z desek robisz crafting, lawę wrzucasz do pieca żeby przepalić żelazo, robisz kocioł, stawiasz i czekasz na sypki śnieg żeby zrobić mlg
Ja mam pytanko do ciebie jak zrobiłeś tą postać chodzącą na końcu filmu ?
Siema fajny filmik
Kto ogłąda w roku 2024 ten pisze emotke 🙂
Mam pomysł na film: Speedruner vs 2 łowców, ale jak zabije moba dotaje jego moc w minecraft
Bluker z smp to brat dexiego
Przecież o wiele wcześniej mogłeś rzucić coś na półplytke przejść przez nią i po prostu podbudować się skrzynią i skoczyć
czemu nie nagrywacie juz filmów typu parrot shorts? strasznie fajnie się to oglądało. miały taki pozytywny vibe. chętnie bym zobaczył więcej takich filmów od ciebie sagiego i pitera
Tym czasem wchodzisz do portalu z itemami a po przejściu ich nie masz i na prywatnym serwerze ktoś do ciebie piszę ✨logic✨
Czemu, czemu robisz tak kozackie filmy, że aż się człowiek zbytnio wcioga i wszystko go omija
Dexsi idolu❤oglądałam wszystkie twoje filmy
pls postarasz się wstawiać odcinki częściej, naprawdę miło mi się ciebie ogląda
Na początku miałeś nawet dużo czasu i mogłeś to prawie wygrać
Dexsi nagraj jakąś grę wojennym pls a tak wógule fajny film❤🎉😊😮😅
🎉🎉JAK SLWESTER🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉BO MI SUPER
Rób takich więcej! fajnie opisywałeś swoje płapki💗
Twoje filmy są epickie:)
Kiedy się dobudujesz nad lód to wylej lavę i czekaj aż rozpuści wodę Zrób piec przetop żelazo zrób kocioł czekaj aż się wypełni weź wiadrem i zrób ice bucket challadge
🎉❤😊 uwielbiam cię 😊🎉❤
Hej deksi lubie twoje filmy
Siema Dexsi super odc jak zawsze Pozdro jestem fanem 😀
Jeden z najlepszych filmów na kanale oglądam to od 5 mies i nie mg przestać
Dexsi co ci odwaliło kasy masz za dużo. Śmieszny powiedział całą prawdę. Tracisz suba chamie i prostaku.
Fajna dziś pogoda
"wszystkie" tym czasem ja który tepnal się do typa który dawał ity, i je naprawdę dostał
5 fajny odcinek dexsi
Uwielbiam twoje filmy! Szkoda że wakacji już powoli koniec😮😊😅❤😢😂
Wystarczy odpalony portal do endu, nie łatwo go znaleźdź ale jest to możliwe 👍
Ale super kolega i jaki bogaty
Musisz zrobić crafting i piec żelazo przepalić lawą zrobić kocioł poczekać aż sie napełni śniegiem(już wtedy sypkim śniegiem) wziąść do wiadra i skoczyc w odpowiednim momęcie położyć wiadro z śniegiem i wygrać 3tys. Złoty czyli CHALLENGE i gre na serwie xdd Pozdro
Ale można też po prostu dobudować się cobblestonem do najbliższego zamarzniętego żródła, potem postawić lawę żeby roztopiła je i skoczyć tam
Super Short
Dexsiak kiedy pokażesz twarz? Masz już 400k subów i pół, a special miał być na mniej więcej 400k. Nie hejtuje bo jesteś moim ulubionym YouTuberem😄 😁 💪👕 👖. Wt*?
SIEMA😊😊
Ale fajny nether z trawą
Wracasz do overworldu, zbierasz bloki i się podsadzasz xd
Te państwo jest mniejsze od Watykanu xD
Można poczekać na nos i na przykład postawić szybko łóżko i zasnąć tak też można
można też zrobić crafting, reszte drewna na patyki przerobić, zrobić drabinkę, i zrobić block ladder clutcha
Ten odcinek był genialny, nigdy bym się nie zorientował co zrobić przy tej czyszczącej płytce :0
Ej ja spotkałem goscia który serio dawał itemy
A teraz dawaj na płaskim i pokojowym na pocket edition (na płaskim w pocket nie spawnują się żadne struktury)
pov kiedy jestes elo mordo
Fajnie ze do shortow wrociles
Idziesz do nederu ze normalnego świata tymczasem teleportujesz sie do normalnego swiata brzmi logicznie xD
najlepsze jest to ze on wszedl do netheru a zrobil clutch borowka na dircie ..
Fajnie nieznajomy wszedł na mój świat survival dla jednego gracza
Fajny borówka skill w neterze
Imagine wrucuć do portalu
Wyrośnieęcie drzewa zeobić crafting scraftować łódkę i zrobić clutcha
Jak byś nie wiedział to można skoczyć w ostaniej chwili wyjść i wejść
o ile zrobisz clutcha xd
Dobrze myślałem
Skoczylabym do wody Xd
Miłego Dnia Życze
XD ale mogłeś skrawtować wiadro i poprostu nalać do niego wodę i zrobić watherskila i już XDD
Hejka dexsi to ja z live ten moderator od prezencika wbiles na jego live dzis czy jest opcja wystapienia w odcinku? Pls tak swoja droga bardzo fajnie filmy
Super film, miłego oglądania, ale ten enchant protechtion IV to tak troche 2IQ bo mogłeś sprawdzić😂
Kto ogląda to po tym jak dexsi twarz pokazał z 2024?
Blisko P.S.zmień Q na K w ustawieniach.❤
I ci wszyscy którzy piszą kom dla 20 zl xd😂
Miłych wakacji życzę wszystkim :)



