
Matic Leva
Največji slovenski gaming channel, osredotočen predvsem na Minecraft, vendar igram tudi druge igre. Specifikacije mojega računalnika: https://pcpartpicker.com/user/Dread_Boy/saved/n3MwhM Tipkovnica, miška, kamera, headset, mobitel: Logitech MK250, Logitech G602, Logitech C270, Ozone Rage ST, Nokia 7.1 Programi, ki jih uporabljam pri produkciji: OBS Studio (za snemanje), Photoshop (za izdelavo naslovnih slik), Sony Vegas (za urejanje in izvoz videov), Firefox (nameščena in odprta 18/7 samo zaradi Youtuba) in Audacity (za popravljanje zvoka, če je potrebno)
To claim this channel, temporarily add mc.game to the channel description on YouTube, save it, then click below.
Log inVídeos do canal
Vídeos armazenados com mais de 60 segundos, classificados por curtidas no mc.game e depois no YouTube.
Curtas do canal
Shorts armazenados por até 60 segundos, classificados por curtidas no mc.game e depois no YouTube.
Comentários do canal
Comentários nos vídeos deste canal, classificados por contagem de curtidas.
Zdravo. Na momente se spovnem dni ko sem te gledal po šoli, ko si igral Romanje bojevnika dreda, zdaj pa smo vsi odrasli xD
nostalgija 2024 kdo???
Naredi še kako survival multiplayer vanila serijo prosim matic !!
Alo kaj se je zgodlo z maticom? Pač vem da je zapusto YT samo, kje pa je danes? Take lepe nostalgične spomine mam od takrat ko sem ga gledo ko sem bil mali.
1:00 Pa vzememo pa jebemo ven😂dobr video drgac
Kk dobr
A se bi dalo kako dobit download te mape/sveta, ker sem včasih igral na tem serverju.
Kaj bo nova serija
januar je
Kdaj bo še kakšen video?;)
Ooooooo MATIC back
GG če pa ti snemaš po dolgem času pa je danes res nekaj posebnega
Igrej se z nekrotom plis
matic daj hoper nad tem ki bo vlekel iron iz skrinje
Naredi setup video
A bi loahko po dem modu snemal npr. Mod z dinozavri
lul lej mene :D (ta črni)
Cool, i might join :D
Dober trailer :) Morm pohvalit use ko ste tole delali ;) Lp LaZy_B
1:20 SVETOVNO <3 haha
NOTE: I do not own this server, I just directed and recorded the teaser for it. You need original Minecraft to connect.
Kak je ip
kako narediš server in in kaj rabiš da narediš server? PLS HELP
js sn doniro za server in nisem VIP ? Kaj naj storim?
jaz mam bad login a je kej narobe to?
ej zakaj mi napiše internal exception:java.net.socketexception:connection reset al kak naj to popravim
matic naredi Q&A IN ME PROSIM OMENI
kdaj bo še kaka epizoda?
Hej mene zanima ali če si naložim project ozone 2 in vse mode ki jih imaš ti. Vsebujejo viruse?
Kako naredim server na Project ozonu 2
matic naredi video z mano na fejzbuku mi je ime aljaz slugtera in na sliki je en dober avto
Kdaj bo še kakšen video/predvajanje v živo? Tvoje vsebine so fenomenalne.
Živjo, prideš kaj nazaj? Mi te pogrešamo :)
Kdaj bo nov video
kšen maš ime na diskordu
zakaj nisi na twitchu - twitch platforma je dosti boljša!
Zakaj me ne morate dodati g Matic Leva? Jast vas že od samega začetka gledam in spremljam in vem, da ste od minecraft-a igral OLDIES GUDIES.
Matic kdaj si pa se sploh selil pa kam si se preselil ??
Kako kej upam da bo kej mcja
dobr video
In dober stream
Zelo super da nadaljuješ s minicraft
Si kdaj poskusil snemati 1080p video? Kaj se zgodi? Uporabljaš capture card?
k
Ti si na kakem serveru to?
Emerald bloke lahko narediš s tinker modom samo emeralde v smelteri pa počaki da se stopi pa uporabi tisti stvar ko spremeniš ingote v bloke
naredi novo epizodo matic leva prosim
poglejte tage
matic ali boš kdaj zaklučo s to serijo minecrafta in šel snemati kaj drugega
Zakaj hodis nazaj v bazo ce imas dalinec
ali boš kdaj igral magic farm 3 ??
Snemanj fortnite
Dobr se slis
ja
omg še vedno minecraft ej če bi rad mel več ogledov pa da bi bil bolj zanimiv te vloga, al pa igraj igre ki so tisti čas najbolj popularne minecrafta ti nebo skoro niše več glejo se je vredi sam se ga navoliš tak da ja probaj kaj novega!☺
najbolši jutuber si
Prosim ugasni facecam
Hej matic
Zakaj ne snemas vec skaj bloka pa si reku da ga bos
dober video
Najboljši si
Otpiraj kveste
Včasih je zabavno gledat gamerje kako jim ni jasno :D ampak Matic če greš v bug dimension je pametno s sabo met beetle Juice zarad bot flyjov. Sej veš če gledaš ethota
dred midva sva skup igrala👍
Matic zakaj se zdaj obadaš z armorom ko boš imel emc tabel boš to takoj narenil.
Matic a bi loh plis naredu kako si nalozit craftanijo. Plis.
Skoda da ni vec gledalcev
Nice ep.
Dobra epizoda!
Matic poznaš kakšen modpack za začetnike in z malo modi ker en moj prijatelj še ne pozna modov in bi prosil če veš da bi mi povedal za kakega... drugače pa zelo dober videjo...
jaz sem preskoco 32 epizod
Dej prosm daji vide mal bol pogosto na youtube ker je velik casa blo od 40 epizode.
Supr epizoda
KUL
vse najboljse zate,vse najboljse zate, vse najboljse dragi matic za 6000 subov
ful dobra epizoda/video
Notri je zmaj :)
a vsem lega
Ti si kul naročite se na njega
plz matic povej mi kako nej si povišam mem k ti piše zgori levo če kliknš F3 k nism sigurn a je to treba kupt novo grafično al kej druzga plz odgovor



