
To claim this channel, temporarily add mc.game to the channel description on YouTube, save it, then click below.
Log inKanal videoları
60 saniyeden uzun depolanan videolar, mc.game beğenilerine ve ardından YouTube beğenilerine göre sıralanır.
Kanal şortları
60 saniyeye kadar saklanan kısa videolar, mc.game beğenilerine ve ardından YouTube beğenilerine göre sıralanır.
Kanal yorumları
Bu kanalın videolarının altındaki yorumlar, beğeni sayısına göre sıralanmıştır.
Kdo je tu v roce 2025 nechť dá like ❤
Kdo je tu v 2025
Koukám se 2024 extrémní nostalgia Bro starý dobrý časy😌
Kdo je tu v roce 2026
Od tohodle videa si tě pamatuji už tě moc nesleduju ale tvé videa si furt dokážu pustit a pobaví hodně štěstí v tom co děláš máš mou podporu
V 18 s si řekl že má 2 dobře a na ani jednu
Lidi neuražejte no však mu to může vadit , nedělejte to co se vám nelíbí a úctě se to !!!!!!!!!!!!!!! Přeji krásný den
To je tvoje kočka. Získal si ji v jednom bloku ale jinak super video teším se na další
Super videá ale mohol by si častejšie dávať videá na YouTube 🙂
OG legenda Tvl tvoje videa vidím asi tak po 7 letech 😮
Ahoj dixty chtěl bych ti poděkovat za to že jsi mi udělal tak krásné dětství ❤
Jé ty točíš už short
Dixty nechceš udělat video o Herobrinovi jak bys přežívál
Nakonci měla 3 dobře a né 2
Nesnáším tělem videa podvodníků podvodník ty věci
❤
emeraldy jsou zelený
Zahraj si man from the fog mód prosímmmmmmmmmm
A co byl jeho block?
endrmen se muze teleportnout vcela muze litat herobrine muze taky litat kocka splhat a ty to muzes podkopat a navic vsichny muzou to obejit
lol
On vipada ako hestreng
Hej tam si řekl že má 2 dobře když neměl ani jednu dobře😂
Hi
Seš nej
Proč nehráš za Dixtiho
Xd
On se kouká😂
😂lol
Po dlhej dobe vidím tvoje videa ako malá som ta pozerával a mal si úplne iný hlas
Zase nejlepší jak vždy pokračuj v tom dále ❤🎉
Brr Brr patatín je opice 🤐
Jsi nej youtuber
Však vyhrál není to jedno
Měla 3🤯😅😂
Dobry video 😅
Axolotl je domácí mazlík
1 blok z nedru
JOOOOOOOO
čau diky vibudoval si mi detství asi pred 7rokmiked urobíš členstvo tak si ho predplatím
Holky mají přednost😂
(Je to slovenský vtip) pred to koty daj žujemko (to má byť meno a priezvisko meno:Koty priezvysko:Žujemko)a keď to povieš prvé priezvysko tak ti víde toto daj zobraziť viac
První
Ahoooj
😂😂😂😂😂😂😂❤
Jsi nej
jsi nejlepší :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Kopie
Lol
Dobrý jako vždy😂❤
Dobry a hezký❤😂
Že zahraničí 😂
Tvoje videa jsou dobrý❤❤🎉🎉
Veľmi dobrý výber
Mám ráda tralala tralala😊😊😊😊
ksn
Balerina capucina
Jsi nej a pročpročto toci nad tou lavou❤
Achjo ja chtela videt jak vypadá brr brr patapim v minecraftu😢
😂😂😂
Ok to je norm
Někdo už má 100 000 Kč za like tak okamžitě i ti👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇
Skibidi like pls kdo ho dá ma ode me 100 000kč opravdu👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇
❤❤❤❤❤
Ahoj dixty muzu se zeptat jaký je seed vesnice kde bydlíš v kovárně? Vím že to není nejnovější protoze to je stará vesnice a jeste souřadnice dík😉
Třetí !!!
První 🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉
Totálka neudělala
❤️
Ale on začíná měl jsi jeden pokus ještě
Magma není z netheru ale i v klasickém světě
Lišla
Ti si mňel axolotla
Hi
Ty jsi mega chill guy🤌🏻
Udělej více takových videí 😊❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤plssssss❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
Udělej Black Herobrine jak by s přežíval
Ahoj Dixty
Prosím natáčej zase noobíka😢
Připomíná mi to murder misteri 2
❤
Co se stalo, že jsi ho naštval? To se naštval za to, že jsi ukradl ten krumpáč?🤔🤔🤔🤔
Minecraft logika sú dva ostne jedna medzera a keď ideš do medzeri zomreš 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Jj❤
Dobry je to že jsem našla dalšiho cz YouTubera ❤❤
Dekuju za super detstvi
Enderman se může portovat proč to nevyužil a proč si to neobešel když si šel ty :D
Kopie
ŠKODA ŽE PRHRÁL
Chudák ten měl zrovna smůlu 😢😢😅
Kozy se přezdívá můj bratr
Dobrý jako vždy 😂❤
Moje mění je taky koty
Neměl mit náhodou chainovou helmu?
Já to nechápu😂
Hejjj Kamoo tam má Chain helmu a ty mu dáš železnou GG
GG
Staré vydea lepší
Mňe sebou líbí❤😊😂
❤❤❤🎉
Ja sa vola lukáš
Kopěrajt!!!!!!!!!!😡😡😡😡😡😡😡
Maš 5
Vždyť on měl taky0
Prosím udělej nooba je to na tobě
Přesne já jsem ho koukával asi před 4 rokama
Luky žere puky😅
Uz jsem to sice viděla jinde ale tohle je lepší protože je to komentované
Unas je hodně sněhu joooooooooo❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️
Od lukiho je axolotl❤❤
Jâ chovâm axolotly❤
❤❤❤❤❤jsi nej
Kopie
Jo❤😊
ty ses ani nelekl podle mě. a fakt dlouho si netočil nooba , cose stalo se starým dixtym
🥸 City
Nejlepší video❤
🥸 City
proč si nenašetříš pája kučerová já sem te sledovala ale uš ne promin



