YouTube'a geri dön
YouTube
Çekya

NargonCZ

MujPC (tj ten na kterém nahrávám): MB: ASUS Crosshair VI Hero CPU: AMD Ryzen 7 1800X ([email protected]) Ram: G.Skill FlareX 16GB DDR4 3200MHz GK: Nvidia MSI GeForce GTX 1080 ARMOR 8G OC SSD: OCZ Vertex 4 - 128GB HDD: Toshiba DT01ACA300 - 3TB Starý mikrofon: Sluchátka Logitech H530 Nový mikrofon: Rode NT-USB

Aboneler
109K
Görünümler
36.5M
Videolar
267
Tahmini aylık kazançlar
$20.0 - $33.0
Channel owner
Unclaimed

To claim this channel, temporarily add mc.game to the channel description on YouTube, save it, then click below.

Log in

Kanal videoları

60 saniyeden uzun depolanan videolar, mc.game beğenilerine ve ardından YouTube beğenilerine göre sıralanır.

YT'nin beğenileri
11,939
Görünümler
2.4M
YT'nin beğenileri
5,815
Görünümler
61,879
YT'nin beğenileri
3,095
Görünümler
33,688
YT'nin beğenileri
2,708
Görünümler
70,405
YT'nin beğenileri
2,321
Görünümler
27,209
YT'nin beğenileri
2,218
Görünümler
25,063
YT'nin beğenileri
1,917
Görünümler
22,844
YT'nin beğenileri
1,715
Görünümler
22,288
YT'nin beğenileri
1,119
Görünümler
38,633
YT'nin beğenileri
922
Görünümler
30,735
YT'nin beğenileri
812
Görünümler
23,592

Kanal şortları

60 saniyeye kadar saklanan kısa videolar, mc.game beğenilerine ve ardından YouTube beğenilerine göre sıralanır.

Bu kanal için henüz kayıtlı kısa video yok.

Kanal yorumları

Bu kanalın videolarının altındaki yorumlar, beğeni sayısına göre sıralanmıştır.

Sledoval jsem tě, když mi bylo 7. Teď tě sleduju, když je mi 16. Je to možný? 😃 furt jsem sledoval staré série, a teď je tu nová 😄

YT'nin beğenileri
756

Ty kokos jaká nostalgie když jsem tě 5 let zpátky sledoval jako 15 letej a teď ve 20 se na tebe dívám a užívám si to 😂 jsem rád že si z5

YT'nin beğenileri
713

Jako řikal týpek dole, díky za pěkný dětství, je škoda že jsi skončil byl si první youtuber co jsem začal sledovat a k tomuhle videu se furt vracim Ťuk ťuk Kdo to klepe ? Nostalgie

YT'nin beğenileri
548

Dnes vychází video později než v 10:00 dopoledne. Holt se youtubu někde zaseklo zpracování a od rána nebyl schopen video překonvertovat a furt mi u něj svítí, že se zpracovává. Ale co teď koukám, tak 1080p i 720p tu je, chybí jen 480p verze, tak to už zveřejním a doufám, že to youtube někdy dodělá. P.S. První komentář je dnes můj, takže máte smůlu, můžete se předhánět až o ten druhý.

YT'nin beğenileri
285

Za chvíli to budou 4 roky od návratu a opětného zmizení skvělého člověka, díky kterému jsem se dostal k této skvělé hře. Doufám že bude ještě nějaký legendární návrat.

YT'nin beğenileri
130

Ahoj nargone, začal jsem tě sledovat v mých 13sti letech a každý den čekal na nové video od tebe a když jsem viděl že jsi vydal nové video tak jsem měl druhé vánoce a se zaujetím hltal každou vteřinu, teď je mi 23 a vzpomínám na tebe s velkou nostaligí, děkuji za skvělé dětství <3

YT'nin beğenileri
106

Zase back here po roce, už je to zase 4 roky, od tý doby co jsi skončil, jsem rád, že jsem tě našel na YouTube v mém dětství. Děkuji Nargone. (Leden 2026)

YT'nin beğenileri
100

Máš unikátní styl videí, který je určitě super. Myslím si, že je to jeden z mnoha důvodů, proč si ten YouTube button rozhodně zasloužíš. Taky si vtipnej, nejsi sprostej atd. Na tvoje videa se dívám rád.

YT'nin beğenileri
89

Vrátil jsem se sem jenom kvůli té nostalgii. Pamatuju jak jsem denně strávil hodiny jenom sledováním Let's playů na tohle video si vzpomínám moc dobře.

YT'nin beğenileri
59

milujem ako máš stále ten old style gameplay, nezmenil si toho veľa, poriadna nostalgie na každom videu <3

YT'nin beğenileri
32

🥹 nostalgicka slza .... Nargon bylo me dětství.... Je smutne si uvědomit že dnes jsme vsichni dospělí a z nargona jsou jen vzpominky a legendy o kterych se leda dají pět bajky a básně..😢... Byl jsem mezi prvníma kdo toto video viděl a kupodivu to bylo jedno z prvnich videi které mě k Nargonovi přivedli a je neuvěřitelné že je to 13 let 😔.... Velký SALUT za to že se podílel na zajímavé tvorbě v jeho podání... Schavlne kdo kouká i teď... Dneska je treba 19.4.2025 1:06 sobota.....

YT'nin beğenileri
30
#56 @ondrejvana4752
Něco Jiného - Factorio

Ahoj Nargone jsem nadšenej, že jsi zase začal natáčet. Tvoje videa jsou taková pohodička a odpočinek. A také mi chyběly tvoje hlášky. Díky Nargone

YT'nin beğenileri
17

Sledoval jsem tě, když mi bylo sedm. Tvá výprava s kuší je legendární. Děkuji, že ses vrátil. Připadám si jako děcko o vánocích ❤️

YT'nin beğenileri
14

52:50 mandle (almond) najdeš v teplých biomech na stromech, když dáš do craftingu mandly + jakýkoli vanilla sapling (např. oak sapling) vyrobíš sezeničku mandle

YT'nin beğenileri
10

Jak jsi hrál to s těma pásama tak jsem si říkal že by to bylo něco pro Capsiho ( Hraje factorio s PeKlimem a dokáže dostat jeden item někam jinam pokaždé, nějak to prostě vymyslí :D ) A dal by jsi seznam modu na té staré verzi ?

YT'nin beğenileri
8

Je mi už čtvrt století, hry mě absolutně nezajímají ale stále doufám že jednoho dne brnkne upozornění na novou OG retro sérii idustrial a build craftu s tebou.

YT'nin beğenileri
2

Dream: GOERGE (a zabijeni, speedrunovani) Nargon: tak a ovečko ty mi to tady hlídej Jinak supr video vyplatilo se čekat ty tři roky :D

YT'nin beğenileri
2
#75 @dominikvacha8417
Něco Jiného - Factorio

Miluju tuhle hru.. Je to přesně ta, kterou jsem strašně dlouho hledal, technická a na logický myšlení.

YT'nin beğenileri
2

BRÁŠKO !!! ty jsi pro mě legenda ... Na tebe jsem se mohl když jsem byl malí dívat pořád dokola a nikdy jsi mi neomrzel ... Přeju ti hodně štěstí do druhého začátku.

YT'nin beğenileri
2
#82 @jirigaiger5310
Něco Jiného - Factorio

si nejlepší hrač her.sem tvůj nejlepší yutuber světa.

YT'nin beğenileri
1
#83 @bazelisek8288
Něco Jiného - Factorio

Ahoj Nargone, mohl by jsi zase zkusit factorio, hodně se toho změnilo. A ještě bych zmínil, že vývojáři plánují velký update na konec roku, který by podle spekulací mohl přidat cestování vesmírem.

YT'nin beğenileri
1

Ahoj Nargone, vrátíš se ještě k točení minecraftu s módy? Zřejmě vyrobením nového aktuálního balíčku zajímavých módů, v Tvém podání mě všechny technické série bavily a nedočkavě jednou za čas kontroluji, jestli se ještě dočkám nějakého pokračování. Hádám, že důvodem, proč tak dlouho nevycházela videa byl čas, jako jsem na to u Tebe byl zvyklý, nicméně zajímalo by mě, jestli bude pouze tato série ukázek nebo jestli se dočkáme i tak oblíbené minecraft série. Díky za info a ať se daří :)

YT'nin beğenileri
0

Můžeš zkusit přejít na beta bleeding_edge sice je momentálně uzamčená z důvodů testování. Na ni vychází updaty i 4x do týdne.

YT'nin beğenileri
0

Nargone ty jsi úplně nejlepši YouTuber na světě viděl jsem káždý tvůj díl z tecnickpacku myslel jsem ž jsi skončil natáčet když vidím nove video jsem neuvěřitelně rád :D

YT'nin beğenileri
0
#93 @BlackDragonCZ_alt
Něco Jiného - Factorio

nargone kolik generatoru/solarnich panelu ti napaji tu tvou stanici

YT'nin beğenileri
0

Fakt super! Myslím si že by si to zasloužilo i víc let´s playů. :)

YT'nin beğenileri
0
#96 @frantiseksocha3696
Něco Jiného - Factorio

na Factoriu mám 540 hodin a řekl jsi to úplně přesně baví mě v minecraftu technický módy a Factorio je takovej technický mód v minecraftu :D

YT'nin beğenileri
0