
To claim this channel, temporarily add mc.game to the channel description on YouTube, save it, then click below.
Log inKanal videoları
60 saniyeden uzun depolanan videolar, mc.game beğenilerine ve ardından YouTube beğenilerine göre sıralanır.
Kanal şortları
60 saniyeye kadar saklanan kısa videolar, mc.game beğenilerine ve ardından YouTube beğenilerine göre sıralanır.
Kanal yorumları
Bu kanalın videolarının altındaki yorumlar, beğeni sayısına göre sıralanmıştır.
7 let čekáme na 3. Díl 😢
koukám na to po 6 letech ale i tak je to top! musíš udělat další :)
Nevím co tady všichni hajtuji tohle staré video lol kdo se kouká 2022
Já tambyl ještě před markem? No tak to je paráda.
jestli jsi kuchnul Zemana tak jsi šikula XD 🤣🤣🤣
Kámo já si ještě pamatuju větu strášce on mě znásilňuje a v tý době jsem ani nevěděl co to znamená
JAK SE MAM PŘIPOJIT NA TEN SERVER
No toto som chcela vidieť diel 2 aj keď už je 2022 😳😳😳
Jinak sorry za ten skin. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Koukal jsem na to když mi bylo 12 a vracím se sem z nostalgie 😮
WTF to nemáte vůbec připravený, to že tam máte chunk error vám taky nevadí --__--
"za co si tu?" "zabil jsem milose zemana" xD
kdo kouká 2024
Mohli bych s vámi spolupracovat? Díky za odpověd.
nekdo 2022. to je super bylo vam 10 11 12 max a 2 miliony zlednuti super super je škoda že jste skončili
Plsss navždy vězněm 3 plssss
zdravim chtěl bych se zeptat jestli by sem s váma nemohl točit. je mi 14 rok dramaťáku mám skype,ts :)
navždy vězněm 3
Ale něco to chce chce to film
kde je navždy vězňem 3
Kde je navždy vězněm 3? :D
Ste skvělý ale mám výjimku 0:55 ten prodavač mluví jak cigan 😂😂jinak super!!
Někdo v roce 2025?
Prej:Támhle je další ostrov!A přitom tam byl jen jeden létající block XD 19:14
A natoc nazvdi veznem 3!!
nice,kdo se na to kouká v roce 2022?
nostalgie ty vole ale pořád čekáme na 3 díl skoro stejně dlouho jak na gta 6 : D
mohl bych s vámi to
KMO to je nostalgie ted se divam asi po 90 na tvoje stare videa a ted je z tebe teenager kmo to jsou casy
A kde je to pokračování !!!
Ten skin vtf
super a ste nej
no wau pes
Ti si noob
ach jak já to miluju, jo btw moc děkuju že jste tohle udělali přivedlo mě to k tomu abych udělal svůj vlastní Minecraft mini-film
cekam uz dlouho na navzdy veznem jak to dopadlo twl
co si použil na natáčení? jinak dobré video až na ten konec strašně sem se lekla
dobrý film až na konec protože se brách počůral
pěkný
Pojmenuj toho psa jerry :D
Jsem 1000 divák ❤
to video navěky vězněm tak kdy bude konec je tam už 18 k likes



