
Ducica
Minőségi Minecraft tartalmak minden mennyiségben! Szereted a Minecraft modokat? A kihívásokat? A hardcore-t? - Akkor a legjobb helyen vagy!❤️🔥 IRATKOZZ FEL! #swagyolo #gameplay #magyar #minecraft - START🏆: 2023. 05. 14. - 500✅: 2023. 10. 21. - 1000✅: 2024. 01. 13. - 2000✅: 2025. 02. 07. - 5000✅: 2025. 02. 10. - 10000✅: 2025. 02. 13. - 20000✅: 2025. 04. 21. - 30000✅: 2025. 04. 28. - 40000✅: 2025. 09. 02. - 50000✅: 2025. 12. 05. - 60000✅: 2025. 12. 25. - 70000✅: 2026. 04. 06. - 80000✅: 2026. 05. 22. - 90000✅: 2026. 06. 24. - 100000❌ ... (A videóim engedély nélküli felhasználása nem jogszerű.)
To claim this channel, temporarily add mc.game to the channel description on YouTube, save it, then click below.
Log inKanal videoları
60 saniyeden uzun depolanan videolar, mc.game beğenilerine ve ardından YouTube beğenilerine göre sıralanır.
Kanal şortları
60 saniyeye kadar saklanan kısa videolar, mc.game beğenilerine ve ardından YouTube beğenilerine göre sıralanır.
Kanal yorumları
Bu kanalın videolarının altındaki yorumlar, beğeni sayısına göre sıralanmıştır.
Ez annyira cuki mod!🥺😭
Nem akarok kukacoskodni, de a ládák súlyát nem számoltad bele.😂
Mod - Friends Forever ConRad-tól!
'Ne fejd meg magad!' Milyen kellemes út egy beszélgetés indításához.
Nekem tetszik, érdekes videó :3
a világ legjobb modja🫡🫡🫡🫡🫡🫡🫡🫡🫡🫡🫡🫡🫡🫡🫡🫡😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
Wow,végre valam normál videó,ráadásul még érdekes is (saját vélemény) ment a like
Nappal vagy éjszaka?
Ez az embert ha megtalàlom meg fogom köszöni hogy ezt megcsinàlta😢😢❤❤😊😊 kutya :)
Mod - Oreku: Divine Protector Kofi_S-től!
Iratkozz fel, hogy MEGFEJHESD magad! - Ducica, 2026😂 Mod - Cursed Gear Benj1kus-tól!
Mod - SCP-3008, The Infinite Ikea Zcoper-től!
A fehér aaaz.... Inkább nem mondom hogy mire hasonlít 🤣🤣🤣
Ez olyan aranyos 😢 bárcsak az életben is lehetne ilyen 😢❤
Ez miért ilyen szomorú mód 😢❤
🐶 VAGY🐱?
Mod - Alpha Below multision-től!
Mod - The Taxman by SEM74906-tól!
“egy nagyon aranyos három emelet magas godzilla fog megtámadni😅”
Magyar Simulator
Ilyen fiatalon igényesebb videót csinált, mint sok idősebb "professzionális" Minecraft videós 🫡
Sziasztok! Valóban, sageeu már csinált egy ilyen videót, de igyekeztem hozzáadni a sajátomat. Nem kell aggódni, ez nem egy ,,másolat-sorozat" lesz! :D
Mod - KatamariI RavenTofu-tól!
Mod - Cuffed LazrProductions-től
Ez sageeurol másolt de amúgy a videó nagyon király lett
Az a feher folyadekrol nm mondom mi jutott eloszor eszembe xd Amugy jo hogy bemutatsz ilyen jo modokat
Mod - Happy Creeper xAsiy-tól!
Ez a legminőségibb Minecraft videó amit idén láttam! Várom a folytatás!🎉🎉🎉
Kattostól láttam
Na ez tetszett. Örülök hogy nem minden fiatal csak olyan videókat tesz ki ahol lányok táncolnak és ráírnak egy szöveget. Hajrá
🧡vagy🦾?
ez a .R. E. P. O.😂😂😂
Mod - The Ravenous WanMine-tól!
Modok - Bad to the Bone AbsolemJackdaw-től, Dementia R4mBLe-től!
Mod - NoAir DrHenkdg-től!
Nekem a koncepciót még annó zsombejnél láttam, de ő nem ment így tovább, az aranyalmákig jutott. Minden elismerésem, nagyon szeretem a videóid
Ez annyira cuki😢😢
Mod - Funky Fluids RCXcrafter-től!
Ez konkrétan a Warden csak errőseb😅
GiÁgáSZi kŐoMláSKént😂
Azta, voltak kétségeim, de hihetetlenül vágsz!, csak így tovább!
Mod - Flowing Fluids Traben-től!
W PEMZLI
Mod - Kaleidoscope Tavern TartaricAcid-tól!
És ha azt írom neki hogy: HEAL ME NOW!
De jó a géped ember🎉🎉
Ducia akkor most egy nyugdíjas vagy? A minecraft ban
Ebből van zara változat csak a barátságtalan dolgozók miatt😂
Mod - CreeperConsent Sectorfive-tól!
Mod - HonorMod SpencerMSU1-től!
Mod - CrazyVillagers Empirecraft_studios-tól!
Legyen még ilyen videó?🤔
Mod - Uncanney Valley gavmods-tól!
Kopolytúd van😂
Spongyabob Kocka!😂😂
Ez olyan mint a robloxban a 3008😂😂❤
Pov én egy creeper: csá tesó! Öö felrobbanthatlak?
Mod - Psychopath Danila_PodPivas-tól!
1:15 NA KI VAN OTT? A THEREDDYZON!!! HELL YEAH! Köszönöm szépen :>
Első😂🎉
Èn akkor mindig rèszeg lennèk
Mod - The Roads More Travelled [TRMT] milkucha-tól!
De egyáltalán ki szokot órát craftolni😂
IKEA a legjobb hely🙂
Kösszi jó kis mód❤
Szia a mamám profiljárol írok nagyon jó a videojid most Parkanyba van simajuda 😂❤
“Ne fejd meg magad!” “Nyugi erre van emberem”
100K face real???🎉 Vagy mikorra tervezed? Hogy csinálod meg ezt a cicát?
szerintem többet mtasd a saját szemszögedet de amugy agyon jo lett ne csak reapleyt használj halyrá a 100k hoz
Mod - The Sham NyctoTeam-től!
Kell nekem háziállatként. 😊😅😂
"Idegesitö Minecraft"
Akkor ebbe a modba egy HAL vagy😂😂🎉
3008 a kedvenc játékom😊
Amúgy menő ez a mod, csak miért használnád?
A "Nah, not today" az nem azt jelenti, hogy kérlek ne csináld, hanem nah, nem ma(NO HATE)
Ez szomorú nagyon szomorú😢😢😢😢
Ez valami tilmből van, vagy a mod-készítő találta ki(ha tudod, akkor kérdezem!)? És mi a mod neve?
sírtam a röhögéstől "rostosra fostam a gatyámat.." XDD
nagyon jó lett!
ezzel biztos nagyon sokat dolgoztál,de szerintem biztosan megérte
köszönjük ezt a csodás videót (:
Mod - Talking Craft Minecraft_Running_Challenge-től!
Saját tartalom nem megy csak külföldi youtuberektől ellopni a kontentet?
Mod - Get Fat Raydnde-től!
Magyar Péter 2.0 33%
Ez a mob jo😊
GIGÁSZI KŐOMLÁSKÉNT😂😂😂
Az az üvöltés volt a legjobb😂😂❤❤
Ez a kiabálás EGY GIGÁSZI KŐOMLÁSÉRT 😂😂😂😂😂😂
az az üvöltés volt a legjobb
Az jo
His theme használata jó ehez a videóhoz
több visit csinálj!
Mod - SCP-001, When Day Breaks Zcoper-től!
Yo! Ne fejjem meg magam. Ez sok féleképpen értelmezhető.
Szia, nagyon jól játszol,👍👍 és egyébként mivel szoktad csinálni ezt a macska fejet?😊
Jó videó lett a vágás is nagyon jó. Te szoktad vágni vagy van vágód? Amúgy befriendlesz discorodn? :D
ducica ez a videó nagyon király volt biztos sok napba került meg építeni de úgy értem hogy a valoságba csak így tovább 💪🏻😏
Csak azt nem értem, hogy hogyan tud egy 13-14 éves srác olyan élvezhető videót csinálni, mint Alex Csigér! Gratulálok! ❤
Szia én már nagyon régóta nézel
Csili macska jo
Álatbarát vagyok
❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ 🥓🥓🥩🥓🥩🥩🥩🍖🍖🍖🍖🍖 chili mody
énmidketötakarom midketötmegcsináltam❤😊
Csili
☁️vagy🌍?
Nagyon cuki❤❤❤❤❤❤❤
Ő nem csak Egy lélek hanem Egy olyan barát aki sosem hagy El 😢
Köszi a tippet sokat játszok mineckraftot! ❤
és ha nem bántom?
A rossz látás kivételével nem az öregedést jelenti viszont még a látással annyit meg hogy a fiatalok között is van olyan aki csak közelre lát mégsem öregek
Konkrétan meg van fordítva a minecraft😂😂😂
Ez olyan mint a roblox ból a 3008 bróbáljatok ki ti is nekem nagyon tetszik😊😊❤❤❤🎉🎉🎉
2026A "Nah, not today" az nem azt jérlek ne csináld, hah,enem nam ma(NOHATE)
Azonnal kipróbálom! Köszi hogy megmutattad
Szia ducica en nagyon nagy rajongod vagyok
Néztem egy nagyot, amikor elolvastam a címet.😂😂😂
😊
Semejiket😎
Éjjel 🎉🎉
6:17 ott van egy repülő fenyőfa
Nagyonjó ez a rész, like , hogy jöjjön a kövi rész
Vártam már a folytatást😁
Ki van itt 20 ezrek előtt?👇
Jó lett az intró ducica
Jó lett a falu s a házad is. Annyit szeretnék megemlíteni hogy amúgy sarat lehet farmolni vizespalackkal s földblockkal, így még a mangrove mocsár se kell (sőt ha van csepkő akkor pedig lehet agyagot is farmolni méghozzá úgy hogy a sárblock-ból ki csöpögteti a vizet egy üstbe a csepkő)
Amúgy egész jo
10. Likeoló!
Ducica mi a discord servered neve?
Felélpültél❤ nagyon ürülök neki❤
Karod hogy van?
Az első folyadék amit be mutattál az a nem Newtoni folyadék volt azaz ha rá ütsz kemény lesz és ha csak lassan nyúlsz bele akkor folyékony
W
Szia lehetne majd olyan videó hogy megmutatod hogy hogyan vágsz videot vagy lehetne egy live róla , mindegy hogy melyik de pls egyiket csinald meg 😊🎉🎉🎉🎉
Alig várom😅
szia nagy fan vok
Na, akkor szerzek elytrát, tűzjátékot (átmegyek kreatívba😉), és kijáaszottam a játékot. 2 mp múlva: Levegő: Hé! Fáj, hogy repülsz rajtam!
Amúgy én simán eltudnám képzelni, hogy bekerülne, sőt egy új falusi munkát, a szőlész - borászt is betenném hozzá.
Xd
Omg😂🤣
The rock😂
Hello, nekem nagyon tetszett a video! Azt hogy milyen lett a vege nem arulom el, de te Ducica minden esetre egy király epitö vagy. Tudnal esetleg a jövöben farmokat is epiteni? Az nekem rengeteget segitene!😀 Hajrá!
??😮
GIGÁSZI KŐOMLÁS
és ha nem bàntom?
De ha repulsz akkor nm bant bonnbo kla😅
Ès a bedrokot át töri?!
Ez amúgy jó
Ugyan eszt látom ha be lépek egy boltba😅
Ebben ha valakire teszel batyut akkor rá húza a karakter a fejére és nem fog látni semmit.
Mi a mod neve☺️
Olyan mint ha ebbe te lennél chuck norris
Naa, ez tök jó!! Én a sima minecraftba mindig tőlük halok meg.😂
Régi szép idők!😭
W
Ет аврук оедив о́пол!
szia nagyon jók a videókat 😊😊😊
Az az orditás nagyon vicsses😂😂
Késziteszmég sorcvideóthorrormodokról? Kérlek😢❤
Bratyesz ez nagyon jó videó lett hiába azt gondoljak más, jo a vágás,effektek,hang nyomod tovább 🎉🎉
Ez a legjobb minecraft videó valaha!❤❤❤
Jól épitesz és lesz söröben harckor
Nagyon minőségi videó lett. Nem szoktam mc-t nézni de ez kifejezetten jó volt. Így tovább. btw mivel vágsz?
Az elején azon a "Minecraft hardcore with ducica" feliraton és magán a videó stílusán látszik hogy kitől inspirálódtál. Ezen a téren lehetnél egy picit egyedibb szerintem de azon kívül mocskosul tetszik a videó! így tovább!
Eléggé jó videó, a vágás nekem tetszett stb. az inspiráció látható bár engem nem zavar, a vágásról a tanácsaidat eléggé megoszthatnád szerintem több mindenkit érdekelne.Sok sikert a továbbiakba :D
legyen a várban egy hatalmas Ducica szobor
3:59 én is csak 5 ösöktek kapok
GGs for 50K
Szia, nagyon jól néz ki ez a maszk,👍👍 és egyébként hogy lehet kilátni belőle?😊 Egyébként a videó is jó lett.👍
Kérlek mond be a nevem 1. Van Roblox pls ha van megrendelés a tesoimnak 😂😮 2. Nemtom majd gondolkozik mêg ?😂😂😊😅😢 😮🎉 6-7. Észre vetted a,hogy nincs 3-4. Kérdés még amúgy cuki a plüssöd .
Köszi, hogy beleraktál a videódba! Te vagy a legjobb videós 😊
Lesz speedrun videóid??
3:49 Most vettem észre thx Ducica
Jó, sejtettem, hogy mod, de amikor a szöveget írtam akkor még nem volt, az én kérdésemen kívül, semmi a komment szekcióban.
Best videós ever
A redstonos az jó meg ami még ment az eséstöl meg ha akarsz trolkodni hardcorba a barátoddal akkor a mágneses is
Nagyon jó lett
Mien nehéz 😂 amugy jó a vidi❤
Kék, mert a kedvenc színem😊
Kék a kedvenc szinem❤❤
Kékkk!!!!!!!! Kékkkkkkk kék😊😅
Mi a mod neve szeretném kipróbálni
Kedvenc mondatom " motuom én"
😮
Igen, szoktam, de nem ezzel..
Már nem azért de az ágy az újra éledésre is jó
Órán aranyos a így a creper de szomorú
POV: Át váltasz creative-ba és repülsz vagy sétálsz/futsz a levegőbe xdd😂❤
😮
Ez nagyon jó szentem a mod
Remélem ilyet nem fognak rakni az igazi minecraftba
47 falusi😂😂😂😂
Az első kép🥴🥴
Azzta jó isten😂😂😂😂 Rohadt nagy lyukkal a faladba😂😂😂😂😂
2❤❤
😮😮😮😮😮😮
THE ROCK😂
Ez a kocka már bent van a játékba mert most töltötöm le
A BABY TRIDENTES TUD SPAWNOLNI CSAK KICSI RÁ AZ ESÉLY
Jo lett a vidii
Ez nagyon jó volt! Több ilyen kéne a magyar youtubera. Pont ma gondolkoztam hogy én is elkezdek speedrunolni. A netheres részt azt hiszem pont ugyanígy csinálnám.
szia
Nagyon menő 😎 a profilod 😍
a testvérem jácik a r.e.p.oval
olyan horror mod mikor lesz hogy job aplication szerintem az lenne a legparább horror mod xdd
Köszi a tippeket
De téleg jó volt a kiabálás😂😂😂😂
Feliratkoztam hozzád😊😊😊😊
Csak kapus hiba
És akkor mivan ha 70 méterről berugja a szezonba első gólja
Csak a barca😊
Ez forditva van ha a vízbe vagy akor megy le a healt nem akkor ha kint vagy😅
Baszki amikor mondtad hogy ne vegyél levegőt akkor én benttartottam😂😂
Thanks for reviewing my mod ❤️
100 százalék hogy ezt a módot svédek találták fel
Ez a scp 3008 ☣️
de amugy nagyon jo videoid vannak
Nagyon ,,kellemes” lehet ott bent
EZ NAGYON JÓ MOD
És ha jön DD
Hogy hívnak és melyik verzióba tudna❤
Eböl csinálsz videót?
Ugrani miért nem lehet?
Bedrok vagy dgyava edesen és hogy hívják a mondott?
Mindejik creepeeper nek ezt kéne csinálnia
Oké töltöm is a pc-re
Ducica kerdezhetek vmit?
Én eleve felvoltam iratkozva😂😂😅
❤❤❤❤❤❤
❤
Régi szép idők 🥲 Már a legendák itt vannak✌🏻
😵💫😢😨
Nagyon ismerős a hangod😂 Amúgy ez jó modnak tűnik
Kaja szerzés hogyan lehetséges?
Akkor én hős lennék😅😅😅😅😅😅
A nézők sem hagynak békén😂
eza scp-610
Maradjanak otthon!
Scp-001
oké😬
De eszt egy tulèlöben?
3. opció lépj ki én töröld le a francba 😅😅😅😂😂
Bro WHAT😂😂😂😂
Segítsetek majd a minecraftal
Köszi hogy megcsináltad
Dik a Balog Levente
Nice videó mint mindig
Nagyon jó lett ez a videód! Szerintem legyen folytatás. Amúgy menő lett a házad :]
Nagyon jó lett a videó, imádom a te vágásodat! Csak nekem a házad nagyon hasonlít zrimi házához de gondolom mindketten a neten találtátok
Jó lett a video a felingje olyan mintegy alex csiger videó
egesz jo
Gyere a szerveremre PLS
Jó lett
Szia több kérdésemis van 1.Miben vágtad vagy hogyan 2.Miben csináltad az index képet
1:52 én😂
texture pack neve?
Nekem ez az ágy a skinem!
Ez valamilyen mod, vagy a normál Minecraftban is van ilyen?
Ha nem mod lenne akkor már mindenki (SZERINTEM)…
😰😨
😮
Jooooooo
😂😂
Nagyon szeretem a videóit. Köszönöm szépen hogy benne voltam a vidibe😊
Köszi Hogy Válaszoltál :D
Újabb szuper videó! Köszi a választ :D
Köszi hogy válaszoltál a kérdéseimre😊
Amúgy ugye lesz face reveal 100K-s livenál
jó lett grat
Kék kék kék kékkk!!!!!!😃
Ok❤❤❤
KÉK❤
😊😮😢🎉😂 én a kék összerakni
Szia! Esetleg ha van Discordod, meg adnád a felhasználó neved? Ha nem zavar, szeretném fel venni veled a kapcsolatot.
Csak a nedörbe működik a láva😢
one wo wachers. csak. figyelés. Utántámad meg
Hol lehet letölteni a módokat
Nyomasd 😂😂
❤❤❤❤❤🥰🥰🥰🥰
😮😮😮😮😮😮😮❤❤❤😊😊😊😊
ezen mulik, hogy eltunik-e
😮😢🎉❤😊❤️🩹🥹😘
Ez egy borzató mód lenne dd😂😂😂
300-dik lájkolo
Szerintem ez simán johetne a rendes jatekba is
Mi a mod neve?
😡😡😤😤😤😠🤬😈👿💀☠️💩💩
😯😵👿😈👺👹😵👺🤷🙅
ÚRISTEN🫢🫢🫢🫢🫢
Atya jó isten😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Eről Dagadt Herobrin jut eszembe 😂😂😂😂
azta jó isten miez a mod?
Ha folytatod a zabálást mint egy állat😂
Bob jó lenne ha meglehetne ülni Vanilla Minecraftban
Mindkettő😊
❤❤❤❤❤🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉
Mindegyik ❤❤
Nagyon jol csinalod! Valamikor majd lessz live?
Amúgy az hogy a hó golyó hileli igaz
Amugy nagyon jok a vidijeid😊😊😊 ügyes vagy csak igy tovább! A másodok verzijoja nagyon para😂❤❤
Nagyon menő a profilod😊
Wow szép videó és menő az új profilod is



