YouTube'a geri dön
YouTube
Macaristan

IceBlueBird

Üdv az IceBlueBird YouTube csatornán! 🎮 Ha szereted a magyar nyelvű, történetközpontú végigjátszásokat (let's play), a hangulatos túlélőjátékokat és fun gameplay videókat, akkor jó helyen jársz. Célom, hogy együtt fedezzük fel a legérdekesebb gaming világokat, miközben egy jó hangulatú közösséget építünk mostanra már 15 éve. 🏕️ Túlélés, Felfedezés és Lore: Kiemelten szeretem az olyan atmoszférikus címeket, mint a Subnautica, Detroit: Become Human. Imádok elmerülni a háttérsztoriban, a karakterek motivációiban és a rejtett lore részletekben is. ⛏️ Kreatív Kalandok és Építés: A Minecraft is állandó szereplője a csatornának. Legyen szó 2b2t anarchia szerveres élményekről, túlélő módos kihívásokról, egyedi építményekről vagy nyugisabb kikapcsolódásról, itt megtalálod. 🕹️ VR Gaming és Indie Játékok: Folyamatosan tesztelek új megjelenéseket, érdekes független (indie) címeket és látványos történetmesélős kalandokat is. Gyere Discord-ra, és Twitch-re ahol egy szuper közösség vár! 🟣

Aboneler
444K
Görünümler
263.6M
Videolar
2,054
Tahmini aylık kazançlar
$2,769 - $4,615
Channel owner
Unclaimed

To claim this channel, temporarily add mc.game to the channel description on YouTube, save it, then click below.

Log in

Kanal videoları

60 saniyeden uzun depolanan videolar, mc.game beğenilerine ve ardından YouTube beğenilerine göre sıralanır.

YT'nin beğenileri
17,880
Görünümler
509.5K
YT'nin beğenileri
11,965
Görünümler
202.9K
YT'nin beğenileri
10,601
Görünümler
297.9K
YT'nin beğenileri
10,035
Görünümler
142.8K
YT'nin beğenileri
9,334
Görünümler
87,241
YT'nin beğenileri
8,649
Görünümler
234.3K
YT'nin beğenileri
7,508
Görünümler
202.2K
YT'nin beğenileri
6,150
Görünümler
148.7K
YT'nin beğenileri
5,720
Görünümler
97,283
YT'nin beğenileri
5,526
Görünümler
79,261
YT'nin beğenileri
4,464
Görünümler
106.9K
YT'nin beğenileri
3,908
Görünümler
92,682
YT'nin beğenileri
3,551
Görünümler
84,136
YT'nin beğenileri
3,445
Görünümler
47,393
YT'nin beğenileri
2,906
Görünümler
88,381
YT'nin beğenileri
1,725
Görünümler
30,667
YT'nin beğenileri
1,132
Görünümler
18,484

Kanal şortları

60 saniyeye kadar saklanan kısa videolar, mc.game beğenilerine ve ardından YouTube beğenilerine göre sıralanır.

YT'nin beğenileri
12,253
Görünümler
403.7K
YT'nin beğenileri
10,302
Görünümler
562.7K
YT'nin beğenileri
7,087
Görünümler
150.9K
YT'nin beğenileri
6,570
Görünümler
193.5K
YT'nin beğenileri
5,436
Görünümler
205.8K
YT'nin beğenileri
5,185
Görünümler
160.6K
YT'nin beğenileri
4,809
Görünümler
122K
YT'nin beğenileri
3,629
Görünümler
73,944
YT'nin beğenileri
3,190
Görünümler
49,781
YT'nin beğenileri
2,789
Görünümler
67,660
YT'nin beğenileri
2,296
Görünümler
51,211
YT'nin beğenileri
2,137
Görünümler
63,207
YT'nin beğenileri
2,134
Görünümler
58,342

Kanal yorumları

Bu kanalın videolarının altındaki yorumlar, beğeni sayısına göre sıralanmıştır.

Elképesztően sok igazság hangzik el a videóban, nagyon jól hozza minden karakter ismérveit. 😄 Bence ezzel a videóval járult hozzá a rendszerváltáshoz. 😄 Köszönjük! 🥰 A kárva életbe már!

YT'nin beğenileri
1,193
#5 @SFSPerseverance69420
Minecraft Helikopter Készítés

minden minecraft streamer aki játszik create moddal legalább egyszer épít egy horogkeresztet..

YT'nin beğenileri
859

A FIDESZ A BIZTOS VÁLASZTÁS 🤣🤣🤣 " Készült Magyar ország kormánya megbízásából " xD

YT'nin beğenileri
844

Ez engem főképp azért zavar mert én pont hogy szeretem az ilyen hosszú sorozatokat és az átlag néző "unalma"miatt megoli a youtube

YT'nin beğenileri
759

Sajnos körülbelül 2-3 hónapja tekertek egy akkorát az algoritmuson, amire minimum 5 éve nem volt példa. Rengeteg magyar és külföldi videós hosszú videóinak megtekintéseit gyakorlatilag lefelezték, harmadolták, akár tizedelték. Ezt minden tartalomgyártó érzi, legutóbb a témában Hajnóczy Soma beszámolóját láttam. Nem pl. a Minecraft iránt érdeklődők száma csökkent ennyire, hanem a videók egyszerűen kevésbé jutnak el az emberekhez a Youtube miatt. A videó lehet bármilyen jó, nem tud úgy teljesíteni, mint 1 vagy 2 éve, akármilyen hosszú vagy akárhány száz órát tesz bele az ember😔 Köszi, hogy beszéltél a témáról, szuper videó lett!

YT'nin beğenileri
700
#21 @SurnemisYT
Új vlog

Bence tudom ez nem ide tartozik, de ha megnövesztenéd a hajad, te lehetnél a Magyar Kurt Cobain!😂

YT'nin beğenileri
371
#26 @GáborSzegleti-q6y
Akit kiszavaznak az MEGHAL!

Légyszi legyen olyan videó hogy belerakod őket egy horror modba😂 amúgy a videó nagyon jó

YT'nin beğenileri
301

3:55 Magyarán szólva a Youtube nem a videósokat, mint egyéneket támogatja, hanem önmagát. Azaz nekik tök mindegy, milyen videósokból, csak jöjjön a pénz, pénz, pénzecske. 11:17 Na, márpedig én b@sztam az egészre és eltűntem a gameplay csatornámról. :D 12:27 Én azokat tartottam mindig is a klasszikus értelemben vett videósnak és tartom ma is, akik maguk találják ki a témát, veszik fel, vágják meg, készítik el az indexképeiket és menedzselik a saját csatornájukat. Azaz MINDENT maguk csinálnak. Ez az, amiből nem adnék alább soha én sem. Nem is érezném jól magam úgy... Ezt meghagyom azoknak, akik már csak pénzforrásként tekintenek a Youtube. 15:12 Erről a Kalandorok jutott eszembe. Elképesztő, hogy még a mai is "követelik" az emberek a 4. évadot. Olyan emberek, akik azóta már 20 évesek is elmúltak. És egyszerűen mégsem fogják fel vagy látják át, hogy ÚGYSEM LESZ ugyanolyan! A nosztalgia akkor szép, ha nem próbálja az ember egy teljesen más környezetben és más igények alapján újraalkotni...

YT'nin beğenileri
232
#40 @MárkTR-u3z
Minecraft AI NPC MOD

ebből azonnal kell még egy rész!!!! XXDD

YT'nin beğenileri
209

"Miért nem nyáron ment oda az autó ?" Az a csoda hogy be mert oda menni bro

YT'nin beğenileri
191
#46 @KitTeaFilter
Tudjátok hogy ez mi?

Uristeen, evek ota nem lattam ilyet, nagyon nagy reszet tette ki a gyerekkoromnak🥹

YT'nin beğenileri
178
#48 @adin_kre
Mi a 2b2t IP címe?

Tehát az is kamu, hogy goose goose duck streamer vagy? 🫣

YT'nin beğenileri
174

Leendő marketinges és 10+ éve youtubeot néző szemmel nézve is nagyon érdekes, informatív videó volt. Nem tudom mennyit segít, de én mindig benyomom a "hájpot". Egyébként gaming (főleg minecraft) szinten te vagy az egyik legkreatívabb, leghumorosabb mindig izgalmas, szórakoztató videókat hozó tartalomgyártó, akin 20 évesen is ugyanúgy tudok szórakozni, mint 10 évesen. A közösségépítés is nagyon jól sikerült, amiért ezer hála neked, és a nézők oszlopos tagjainak, akik szintén hozzájárulnak a jó hangulathoz. Algoritmus ide vagy oda, amíg ezt ilyen szívvel-lélekkel csinálod, mi itt leszünk. Akár újat mutatsz, akár egy 100. goose goose stream van, a személyiség megfogott és megtartott úgy 10 évvel ezelőtt, és ha nem dobja fel a youtube is keresem és nézem az új tartalmakat 🫶🏼 Nekem, és sokan másoknak a mindennapjai, az élete része vagy, és egy-egy rosszabb időszakban is mosolyt tudsz csalni az arcunkra. Remélem egyszer élőben is megköszönhetem a munkádat, de addig is itt írom, hogy köszönjük ❤️🤍

YT'nin beğenileri
170

Szerintem folytassuk! Durva hogy ennyi idő után is csak ennyi lett lerombolva!🎉 Ennyi likeot még sosem kaptam! Köszönöm mindenkinek😊🎉

YT'nin beğenileri
169

Melyik legyen a kövi AI NPC amit elkészítsek? :D Szavazás Instagram-on ► https://www.instagram.com/the_icebluebird/

YT'nin beğenileri
148

Annyi érzelem gyűlt fel bennem ebben a majdnem 19 percben, hogy azt sem tudom mivel kezdjem. 21 éves vagyok, rajtad nőttem fel szó szerint. Hatalmas támasz és segítség volt minden évben, hónapban, hétben, a mai napig a csatornád. Jelenleg is minden este a Goose Goose vodokra alszok el, van aminek az elejét már kívülről tudom és a lehető leghálásabb vagyok ezért. Néztem a Regrowthot, Sproutot, Space Dragonst, Medieval Minecraftot, Steampunkot és még kitudja hirtelen mire nem emlékszem.. mindet szerettem, mindet másért, mindegyiket többször is láttam és tipikusan az a néző voltam aki tudta hogy: "Szerda van? Bence új videót rakott ki!". Sosem követeltem hogy legyen új videó, értettem mivel jár, emberként kezeltelek nem pedig videósként és ez jelenleg is így van. Bár bánt, hogy nem lesz Let's Play, teljesen értem miért nem, és nyilvánvalóan megyünk tovább együtt ezen az úton is! 🫶🏻 Végül csak köszönöm, hogy vagy! Sose add fel amit csinálsz, mert hiányozna ez az őszinteség és tehetség ami benned rejlik. Mi itt leszünk és segítünk!

YT'nin beğenileri
137
#57 @Demator21
Mi a 2b2t IP címe?

Jó jó. De milyen szűrő? Tészta szűrő, borsó szűrő, tea szűrő? XD

YT'nin beğenileri
136
#59 @kirakovacs8916
Tudjátok hogy ez mi?

,,El ne szakítsd Adorjánt!" 😂

YT'nin beğenileri
127
#65 @JozsefLevai-p5n
Kókuszdió Szimulátor 🥥

Kell egy olyan hosszu sorozat mint a Space Dragons (ha valaki meg emlekszik arra)

YT'nin beğenileri
117
#66 @Domi_x
Új vlog

Ugyan az a youtuber aki 7 évvel ezelőt játszotta ki a subnauticat❤️‍🩹

YT'nin beğenileri
106

EZAAZZZZ, nagyon orulok ennek, utoljara 7 eve neztelek amikor kiraktad a Subnautica 1-et, es az annyira tetszett, hogy megneztem az egesz sorozatot minimum 3x, es most, hogy ujra itt vagy, ezt erzem elore, hogy nagyon tetszeni fog, varom a tobbit 🔥🔥💯💯

YT'nin beğenileri
94

Eric Cartman: " Tiszteld a Tekintélyemet" Donald Trump: " Az én atombomám.... Mármint béke eszközöm" 😂😂

YT'nin beğenileri
91

Nekem is ezt adta ki, de ha megnézed a forrást akkor ott több influenszer között szerepelsz és Bánszegi Róbertként vagy említve 🤣

YT'nin beğenileri
87
#75 @Bulcsú555
Minecraft AI NPC MOD

Én sírtam a röhögéstől, amikor megnéztem a full videót xD

YT'nin beğenileri
80
#76 @Shīru-AtomMaci
Új vlog

Az Electric Callboy váratlanul ért

YT'nin beğenileri
80
#78 @duskbane666
Új vlog

UNICORN ON KETAMIN ÉS BENCE? jo erre nem számítottam

YT'nin beğenileri
78

Hiányzik az az érzés, amikor akár egy kisebb szerveren, de meg tudok/tudunk valósítani egy ilyen projektet, legyen az kisebb szabású, vagy ilyen hatalmas! Erre lehettek büszkék, mi meg rátok! Gyönyörű lett és remélem hogy nem találják meg, hiszen szerintem nincs sok ilyen potenciálú "építmény ötlet"🥇👏

YT'nin beğenileri
76

A space dragonban te vadásztad a kamélleonokat most téged vadásznak le most átérezheted hogy milyen érzés volt a kamélleonoknak😂

YT'nin beğenileri
75

31 vagyok, életembe nem láttam ezt az izét de kibaszott cuki :D

YT'nin beğenileri
64

Hali! Azta, nagyon jó lett! Respect az építőcsapatnak! 👏👏 És az külön jó, hogy még mindig áll. 🙂

YT'nin beğenileri
57
#88 @teinerkristof3843
Új vlog

TÖ TÖ TÖRÖ RÖ TÖ TÖ TÖ TÖ na ez az én fajta zene!

YT'nin beğenileri
56

Ha az asztrálisra így kiakad, el nem tudom képzelni, mi történne, ha madárlest kapott volna. 😂😂😂

YT'nin beğenileri
52
#95 @Farbatos-z7c
Új vlog

HELL YEAH, WALL OF DEATH! Nem tudtam hogy Bence bírja a metált meg a nehezebb zsánereket, de ez fasza volt

YT'nin beğenileri
47

Most teljesen véletlenül feldobta a YouTube ezt a videót, és eszembe jutott valami, amit gyerekként sosem tudtam megtenni: megköszönni mindent, amit adtál. A gyerekkorom része voltál. Tisztán emlékszem, amikor 12 évesen rátaláltam a csatornádra a Regrowth sorozatodon keresztül, és onnantól a Space Dragons végig követtelek, évekig. Megvan előttem, ahogy félre tettem a kedvenc kajáimat és nasiaimat Keddig/Szombatig csak hogy a Sprout végigjátszásod mellett élvezhessem őket. Emlékszem a szellemre, ami a Space Dragons egyik részében bukkant fel a torony építése közben. A Murder Misteryk, az építős liveok. A Subnautica bázis a Lost River kék részén. Összesítve, köszönöm a sok száz boldog órát, amit a korai tizenéves éveimben adtál. Örökké jó emlék marad minden, a videóid nézésvel töltött perc. A tartalmad, a YouTube, és a világ megváltozott. De a nyom, amit bennem hagytál, sosem fog. Köszönöm kedves vb1. ♥

YT'nin beğenileri
46
#100 @peterdanyi3545
Te nézted a SpongyaBob-ot?

Én azóta is kitartok amellett, hogy a Spongyabob tök jó, én szerettem xd

YT'nin beğenileri
46
#104 @botondtoth5772
EZT HOGGYY?!

Egy icce kék madár mérges lett a haragcsalis játékon xD

YT'nin beğenileri
41

Édes jó egek, valaki nagyon kiéli a legbelsőbb és legtitkosabb kis vágyait XD

YT'nin beğenileri
41
#109 @ÁkosRavadics
Minecraft AI NPC MOD

Vityu😂😂😂😂😂😂😂 mehet a sorozat

YT'nin beğenileri
34
#110 @gameplayadamee838
Új vlog

nem neznem ki belolled soha hogy ilyenekre járaz 😂😂😂😂😂😂

YT'nin beğenileri
33

Nem fog tudni megtámadni téged a Fehér ember XD. Amúgy cuki a GGerry XD

YT'nin beğenileri
31

• ICE DISCORD ► https://discord.gg/icebluebird • 2b2t HUN DISCORD ► https://discord.gg/X5Rcau2SJT Full Timelapse @Milanvook https://www.youtube.com/watch?v=0IfC8S_SlNc

YT'nin beğenileri
24
#119 @Teleported7Bread
Minecraft AI NPC MOD

“Több” a zombi???! Nagyi, te zombikat tartasz a kertben?! Hát, de nagyi, azok veszélyes élő-halott lények, megmondtam már ezerszer 😭

YT'nin beğenileri
23
#121 @Spawni3
EZT HOGGYY?!

én instant rage quitelnék

YT'nin beğenileri
21
#125 @szabolcsvrancsik2073
Furcsa Települések TIERLIST

Átlag helyszín amit kapunk amikor spanokkal geoguesser-ezünk Magyarországon

YT'nin beğenileri
18

Ha egyszerűbben szeretné valaki scan-elni akkor keressen egy olyan részt a pályán ahol még nincs szakadék de már kiírja hogy kimentél. Az alien areasban van egy ilyen hely ahol elbujhatsz mikor jönnek és könnyen scanelheted.

YT'nin beğenileri
14

Ágy játékban megkérdeztem egy embertől hol lakik azt mondta Heréden😂

YT'nin beğenileri
13
#135 @realGabboo221
Mi a 2b2t IP címe?

De akkor is mi a IP a szerohoz😅

YT'nin beğenileri
13

Bence a create mod-nak megjelent egy olyan kibővitménye amit úgy hívnak hogy create aeronautics tudsz vele realisztikus fizikát csinálni aerodinamika is van benne már ha jól tudom 3-4 évnyi fejlesztésben volt ez a mod. szerintem egy jó videó ötlet lenne

YT'nin beğenileri
9
#142 @Gaborm862
Mi a 2b2t IP címe?

Sok noki nem lusta rá google-zni😂

YT'nin beğenileri
9
#148 @galikgergely9226
Furcsa Települések TIERLIST

Szüleim ott laknak. 4 éve költöztem el. Amúgy egy teljesen nyugodt kis "falu". És amúgy az autószervíz meg egy neves ember csinálja, akihez azért jó minőségű autókat hoznak.😂

YT'nin beğenileri
6
#154 @Kluca990
Mi a 2b2t IP címe?

Én tudom mi az IP cím pedig senki sem mondta el nekem😅

YT'nin beğenileri
5
#159 @emeraldwing_ent
Utálnak a FÁK!

Akkor ők most mondhatják, hogy fák juh?

YT'nin beğenileri
5
#161 @MrMaukus
Mi a 2b2t IP címe?

A Goose Goose Duck streamer jelentése nem az hogy Goose Goose Duck-ot streamel, hanem hogy úgy streamel mintha Goose Goose Duckozna

YT'nin beğenileri
4

Lehetne folytatni. És következőleg lehetne a védjegyed egy görény építmény :D Mert nem lehet kékjég madár, ha nincsen egy szép görényed XD

YT'nin beğenileri
4

velem annyiszor megtörtént hogy mégcsak opciónak se kaptam egy gyilkost se és ilyen ártatlanokat kaptam mint a madárles, aszterális, és kalandor

YT'nin beğenileri
3
#169 @night21374
Utálnak a FÁK!

Furcsa ilyen korán kommentelni

YT'nin beğenileri
3

istenemre esküszöm valami hasonló állatságon töröm mindig a fejemet, erre szembejött a "realistic" mód és xDDDDDD sírok legjobb játék evör :DDDD

YT'nin beğenileri
2
#182 @szekereskitti3402
Kókuszdió Szimulátor 🥥

Mutasd meg a második részt is. Abszolút kíváncsi lettem. Értem már miért ilyen pozitív a fogadtatása ennek a játéknak. Imádom az ilyen fekete humort 😂❤

YT'nin beğenileri
2
#184 @davidaduci
EZT HOGGYY?!

tud bence karomkodni ha akar XD

YT'nin beğenileri
1
#185 @JupiterKungler
2b2t - Spawn SZOBOR Kísérlet

Szia IceBlueBird! Lehetne egy olyan is ahol egy rubik kockát épitesz külömböző blokkokból pl a zöld=emerald blokk.

YT'nin beğenileri
1
#186 @gabicsonka4155
Mi a 2b2t IP címe?

Tudom mi a neved a goose goose duckban csak a számodat nemtom

YT'nin beğenileri
1

Már meg könyeztem annyira örültem amikor meg láttam eszt a videót. Gyerek korom legnagyobb élményei voltak ezzen a csatornán amikor volt Subnautica😁😄

YT'nin beğenileri
1

Az első Subnautica-t bevallom nem láttam, de ezeket a részeket megnézve gondolkozok a pótlásán, mert nagyon különleges a világa, illetve köszönjük a tartalmat :D.

YT'nin beğenileri
1

Sajnos igen😂😂 Nekem a Coconut Simulator 2-t elgiftekték. Kipróbáltam élőben, de becrashelt a játék😂

YT'nin beğenileri
1

Szia IceBlueBird! Lehetne egy olyan is ahol egy rubik kockát épitesz külömböző blokkokból pl a zöld=emerald blokk.

YT'nin beğenileri
1
#199 @SFSPerseverance69420
EZT HOGGYY?!

Undertale Spider Dance a háttérben?

YT'nin beğenileri
0
#200 @pinteralexandraszabina
EZT HOGGYY?!

Poki

YT'nin beğenileri
0

Furcsa hogy nem lopták el a fát gyorsabban magyarországon már az obszidiánt is az első nap elvinnék

YT'nin beğenileri
0
#207 @Kocka_Mester_2000
Mi a 2b2t IP címe?

Legalább őszinte vagy 😂😂😂 Xdd

YT'nin beğenileri
0
#210 @rántott_hús
Itt SOSEM Találnak Meg!

Szia majd csinálsz még steampunk minecraftos videókat

YT'nin beğenileri
0
#213 @milanhorvath375
Utálnak a FÁK!

Pontosan mint a skyfactory Ben

YT'nin beğenileri
0