
lerax5
Üdvözöllek a csatornámon! Ez nem egy átlagos csatorna — ez egy hely, ahol a játék és a jó hangulat találkozik. Nem akarok szépíteni semmit, itt minden a valóságról és a lazaságról szól. Néha kemény, néha vicces, de mindig őszinte. Iratkozz fel, hogy ne maradj le! Business Email: [email protected] 📈 Mérföldkövek: 100✅ 1k✅ 5k ✅ 15k✅ 30k ✅ 50k ❌ A videóim felhasználása nem jogszerű!!!
To claim this channel, temporarily add mc.game to the channel description on YouTube, save it, then click below.
Log inKanal videoları
60 saniyeden uzun depolanan videolar, mc.game beğenilerine ve ardından YouTube beğenilerine göre sıralanır.
Kanal şortları
60 saniyeye kadar saklanan kısa videolar, mc.game beğenilerine ve ardından YouTube beğenilerine göre sıralanır.
Kanal yorumları
Bu kanalın videolarının altındaki yorumlar, beğeni sayısına göre sıralanmıştır.
Bro vegig kreativba volt
a végén nagyon megijedtem attól az üvöltéstől
De akkor fel roban a gép
😂
Jöjjön az utolsóóó😒
Igggeeeennnnn pls
Ez mire jó?
Lehetek jákob zoli🥹
UNION
❤
És ha nem mentem meg akkor mi lesz
Látszot hogy bevágtad a végén amikor meghaltál😅
Boldog karácsonyt mindenkinek
Azt hogy
😊😊😊😊😊
Bármerre lehet menni és meg lehet találni ezt a portált 🤷
Az utolsó jöhet
Szerintem a egész világot ki törli a no tnt
2026 valaki?
Kreatívba vagy
Kattostól isláttan
Az utolsó jőhet feliratkoztam meg nyomtam a like ot😂❤😊
3❤
Mi a neve a modnak?
Hajrá❤
Korábban minden ilyen hangos videóra írtam, de ennek már vége! köszönöm. 2025.08.12
Te vagy a legjobb
⚽⚽⚽
Mi a mod neve?
robanzsd fél az utolsó TNT-t kérlek!
Kérlek csináld az ucsot
Én azt a 3 választottam és túléltem! Jupppiiiiiiiiii!!!❤️❤️
3🎉🎉🎉🎉🎉
Ismét feliratkoztam és lájkoltam de nem robbant FEL!
Ne füstöl a gépem ne ki gyulat😂😂😂
R.I.P számítógép. Az enyém ezernél már kifagyna😂😂😂😂
Nagyon jó 🎉
🥺🥺🥺
Igen ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ légyszi 😢🎉❤🎉❤❤🎉
Ez egy mod
Nem warden lennék
Ez mód?😅
😂😂😂😂😂
😅😮
szia
Best
Jöhet
😅😊😂
2nd
W
Jó
Qid
ha a TNT roban akkor a gép is 😅
Hogy hogy nem fagy a géped?
3-ba
10 e tnt
Hogy lehet le tőlteni
😢😢😢❤❤🥺🥺🥺🥺🥺😏😏
Mi van ha nem mentem meg hanem megölöm a francba?😅😂
Felfog robanni a server😂😂😂
Énmár 10M isrobantotam!
Oke😂
Na, és megnéznéd kérlek 50 ezerrel?
❤
👏👏👏
Mondjuk attól függ kinek milyen a számítója. Lehet valakinek 1 milliónál sem fagyna ki
Az ényém már vagy 1000 nél kivagyna mert nagyon ujj verzió van meg
R.l.P számítógép. Az eyém ezernél már😂😂😂
🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉
Kérlek😢😢😢😢😢
igen
Igen
❤
❤❤
TNT🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉❤
várom
Menő😮😮
Hány éves vagy
Szia
Akik minecraftoznak azok nem sokra mennek mert az életet kéne így tudnod😏
⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️VB😅😅
sokkal szomorúbb ez a #MOD
Kreativ
Bro kreatívva vagy😢❤
JÖJJÖN MÁR
Mehetsz bányászni 😂😊 Jó lett😊🎉
Mia neve a modd?
1452⚽️🥇😂
❤❤❤❤❤
🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉❤🎉🎉🎉
Én meg csinálom de a géped fog fel robani a TNT-töl
50K❤❤❤🎉
👍
😁
Menö
😂
100k
4🎉🎉🎉
de joooo 😂
Te vagy a legjobb videos a világon❤❤
Meg tetttem,amúgy egézsen jó vidis vagy mert csak most láttalak youtube-on es meg néztem pár vidid,jók c:❤
Várom a következőt 😊😊😊
Annyira jók a videó id❤❤❤❤😊😊😊😊
Nagyon jó lett a videó, viszont a hanghoz képest a kép kicsikét késik.
Annyira❤
Ne igen gyorszics bele ❤
Jó lett
💥
❤
ezdet te basztat el mert át kellet folna mennet a nethorbe
Legyen második rész!🔥🔥🔥
#gabezun és lerax5 és a Broken ######
tiszta gabeezun xddd
😂😂😂😂😂😂😂
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂l😂
Én soktam beszarni 😅😅😅😅😅😅😅
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😅
😂😂😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
😮😮😮😮😮
Ez a szigkemence😂
Oke
Mi a modpack neve
😂😂😂😂😂
Minecraft film be is ez volt
❤merccikeecsillag
Kemény mod
De ez a minecraft filmből van a portál rész
Jó video lett



