
Doknes
WITAJ W MOIM ŚWIECIE. Hej, zajmuje się tworzeniem filmików na YouTube od 2010 roku - nagrywam głównie Minecrafta bo mogę i lubię :)
To claim this channel, temporarily add mc.game to the channel description on YouTube, save it, then click below.
Log inKanal videoları
60 saniyeden uzun depolanan videolar, mc.game beğenilerine ve ardından YouTube beğenilerine göre sıralanır.
Kanal şortları
60 saniyeye kadar saklanan kısa videolar, mc.game beğenilerine ve ardından YouTube beğenilerine göre sıralanır.
Kanal yorumları
Bu kanalın videolarının altındaki yorumlar, beğeni sayısına göre sıralanmıştır.
🎵🎶Doknes i babcia Marysia to definicja miłości😂xd 🎶🎵
Pozdro każdy kto czyta ✪
Mam jakieś deja vu
Dawaj Obraz troll na widzu, tematycznie do odcinka XD
ale babcimarysi sie nie spowiedziałem
Aha czyli odcinek z eventu jutro
Instrukcje były niejasne. Zgoonowałem do tego filmu
POV: Kiedy twój nauczyciel od Plastyki to Doknes ☺️
ale jakosciowy kontent ostatnio
1:45 - to jest jeden z najstarszych obrazów, ten obok z kwiatkiem jest nowy
takiego filmu bym się nie spodziewał
24:57 dzk doknes Cyli klockolandia ma słabego anty
OMGG WIĘCEJ ODCINKÓW Z BABKĄ!!
Ten motyw tańca śmierci jest normalnie omawiany w 1 klasie liceum xd
POMYSŁ NA TROLLA Afryka troll-zabierasz widzowi wodę i jedzenie
Wkońcu, wczoraj chciałam wejść i nie umiałam XD Dzięki
Szczerze, zajebisty odcinek:0 mozesz w przyszłych odcinkach dodać na początku krótka cut scenke, gdzie jest np. noc jakieś shaderki mroczne jak wchodzisz do domu gdzie są właśnie wszystkie te obrazy i wprowadzasz do odcinka takim mrokawym klimatem
14:38 piękne
1 dzień czekania aż będzie film z młodszym kuzynem Doknesa
Ta babcia to największa szponciara jaką widziałem
pls nie ukradnij tylko mojego domu
szczerze chce żeby znów doknes nagrywał z dilerkiem kto się zgadza niech polubi ten komentarz!!
To jest identyczne jak pierwsza śmierć w Danganronpie THH gdzie zginęła Sayaka
Nie chcieliśmy realistycznej wody która by przepływała przez płoti. A teraz narzekamy że woda nie ma praw fizyki. :3 No cóż, życie.
Detektyw Diler do dyspozycji! Czekam na kolejne odcinki!!!!
Jak coś to przypominam, ze nie jest to seria fabularna, a seria gdzie youtuber zostaje wystawiony na próbę rozwiązania zagadki - piszcie kogo zaprosić do następnego odcinka 😉 Edit: nie jest to przełożenie serii danganronpy do Minecrafta, a wrzucanie youtuberow na różne zagadki w realiach Minecrafta, i tak - zagadki będą zwykle bazować na różnych już istniejących w popkulturze, jednak sednem nie jest fabuła sama w sobie, a wyzwanie YouTubera do rozwiązania tych znanych zagadek.
pomysł na trolla :sprzedawca fotowoltaiki
A może to ci z Mojangu inspirują się twoimi pomysłami 🤔
tak, pod koniec dopiero sie skapnąłem, że kamerka sie nie nagrywa 😨 Ale mam nadzieje, że i tak odcinek wam sie spodoba 🙌🙌
Miło usłyszeć Ciocie na odcineczku 😄 I zostawcie ŁAPKIEE W GÓRIEE WIDZOWIE
I tak nie zmienia to faktu że jeti kotleti został sam bo postanowiliście go porzucić
Najpierw nie chcą realistycznej wody a potem narzekają na minecrafta za to że, nie ma logiki. :/
filmy bez kamerki przypominają mi czasy 2016 :)
Kto jeszcze Pamięta Stare Wioski z minecraft
Na bedrock edition dalej w drugiej ręce można trzymać nieliczne przedmioty XD
Czekam na powrót serii jak długo moge żyć w bazie jako (...) z dilerkiem
Dzień 1. Pomysł na troll: Atak Armii na widza (czy coś takiego nwm). Moim zdaniem pomysł jest mega. Budujesz baze w stylu wojskowym, jakieś zbudowane pojazdy czy coś, płot z drutem kolczastym (pajęczyną). Wbijasz do widza w jakimś skinie żołnierza, i mówisz że potrzebujecie wsparcia podczas ataku na innego gracza, i prowadzisz go do swojej bazy. W KTÓREJ jest około 50-60 pillagerów, którym przerobisz skórke na jakichś żołnierzy, i pózniej zabieracie ich jakoś do bazy gdzie bedzie jakiś inny widz (lepiej około 4-5 widzów w nethe zbrojach) i wbijacie ich, i próbujecie go rozwalić. Jak sie uda go pokonać to git. A jak przegrywacie to ty uciekasz i go zostawiasz xD
PANIE DOKNES czy dzuman wrocil bezpiecznie do piwnicy?
Według mnie powinni stworzyć jedną wersję
5. Kocioł jest dobrze izolowany od otoczenia 4. To miniasteroidy z wodoru, który pod wpływem tarcia z atmosferą utlenia się i powstaje woda - tak było, nie zmyślam. 3. Jak wiemy człowiek to głównie woda, więc skoro Steve opada na dno, to jest on zimny. 2. It's a kind of magic! A tak serio, to są tam miniryby, które wychodząc na powietrze pod wpływem ciśnienia się rozszerzają i są duże. 1. Steve potrafi wspinać się po dywanie.
na pewno jakaś osoba z komentarzy miała błąd w napisie tylko nie zobaczyła xd
Dzięki temu przypomniały mi się czasy minecraft wyspy
uwielbiam filmy z wyjaśniania cheaterów
Ładny ten cheter miał dom kto się zgadza tu 👇🏽
Można zrobić nieskończone źródło lawy ale trzeba ustawić tak przy tworzeniu świata
Mati360 chyba przejdzie do historii tego serwera xd
A próbowałeś zbić śnieżkę na twardą, i zostawić na chwilę do zmrożenia dodatkowo? Tym można gwoździe wbijać, więc smoka też dałoby radę zabić
Muszę przyznać... nie spodziewałem się, że ten odcinek będzie aż tak dobry!
Ja też próbowałem remontować domy villagerów
Super film, ale nwm czm w 11:59 , zamazujesz koordy tego cheatera, jak i tak ich nie lubisz, więc nawet lepiej jak będziemy wiedzieć gdzie on mieszka ;)
Nie no... Brak filmu, a do tego tylko jeden short...😢
Rzecz 6: Możemy z użyciem butelki wziąć nieskończoną ilość cieczy z wody.
6:50 🫣 i juz czekam😂
Dla tych co do końca nie zrozumieli. To fiona czyli ofiara wzieła nóż z kuchni bo planowała morderstwo zamieniła sie z alexem pokojami tak żeby nikt nie wiedział. Napisała Leonowi że chce z nim porozmawiać a tak na serio chciała go zabić po to był jej nóż. Kiedy leon wszedł zorientował sie co sie dzieje i postanowił sie obronić biorąc katane która leżała na stoliku. Walczyli ze sobą aż w końcu leonowi udało się walnąć fione w ręke którą sobie wtedy zwichneła i upuściła nóż bo właśnie w tej ręce go mniała. Alex powiedział jej że drzwi do łazienki są zepsute i że trzeba je otwiarać podnosząc klamke do góry. Tylko ona tym wiedziała a leon nie. Więc sie tam zamkneła, leon probował do niej wejść ale nie mógł bo drzwi były zamkniete. Każdy pokój mniał zestaw narzedzi. Więc leon zaczął go szukać w szafce aż go znalażł. Używając śróbokręta wyważył drzwi do łazienki. Wziął noż który fiona wczesniej upuściła. Zanim ją zabił fiona zdąrzyła napisąć imie sprawcy ale siedziała od tyłu więc napisała imie na odwrót. Wtedy leon ją zabił. ale musiał pozbyć się dowodów odłożyl katane na miejsce, wziął swoje zakrwawione ubranie i chciał je spalić ale drzwi do spalarni były zamknięte. Więc ukradł kule temu wróżbicie a skoro był bejsbolistą (idk jak sie pisze XD)to mniał skila i mógł trafić do włącznika spalarni kulą. Wrzucił ubrania ale rękaw wystawał z pieca ale on nie mógł nic zrobić, rzucił kulą która aktywowała piec i sie rozbiła. Niestety rękaw wystawający z pieca sie przypalił i odciął od reszty ubrania spadając na ziemie. A pod koniec Zapytacie sie co chciała zrobić fiona z leonem. Jak już mówiłem zaprosiła go żeby go zabić a zamieniła sie pokojami z alexem bo chciała na niego zwalić winę. Wkońcu jak on bedzie mowił że sie z nią zamienił to ona bedzie mogła powiedzieć że nie i KABUM...... O i opowiadałam jak było w danganronpie bo oni żeby uciec z takiego budynku musieli zabijać i dlatego doszło do smierci ale w tym odcinku tego nie było bo nie chcieli do końca kopiować więc powiedzieli ze fiona wzieła nóż bo chciała sie bronić. o i ona nazywa sie Sayaka ( tak żebyście wiedzieli).
Ten etap na końcu mnie rozwalił..... myślałem że serio mieli wybrać kogoś kto zginie
Deszcz pada z kilku kilometrów nad chmurami.
Fajnie by było gdybyś zrobił jeszcze to samo tyle, że w netherze a potem w endzie ;OO
Piękne czasy były kiedy doknes nie był cringe i robił takie serie jak tajemnicza wyspa
Moim zdaniem połączyć brak błędów w javie i dużo małych mechanik bedrock i było by pysznie (A i wypierdzielić micropłatności bedrock😐)
Doknes nadal trolluje uwielbiam cię!!!
Teoretycznie jeśli odpowiednio się rozpędzisz to dasz radę przeskoczyć 5 kratek ale to praktycznie niemożliwe
6 - Kantorek w domku
siema mam pomysł na trolla pod tytułem "dziadek Michałek" obok bazy widza wystarczy zbudować bazę z klimatem z lat dziewięćdziesiątych i być typowym dziadkiem, który opowiada różne historie, a gdy się skończy, opowiedać to wszystko z danej historii się dzieje w grze (pomysł na historie zależy od ciebie).
Lol mieliśmy pretensje jak mojang chciał zrobić nową strukturę wody a teraz kiedy jej nie ma bo jej nie chcieliśmy to wszyscy mają pretensje że woda w minecrafcie jest nielogiczna i bezsensowna
Yay, w każdym razie Doknesik tak chcemy part 2!
Czuję, że nie byłeś jedyną osobą która tak myślała, też jeśli chodzi o mgłę. O tym wiedzieliśmy już od dłuższego czasu, zresztą, było to już na wersjach Konsolowych więc w pewnym sensie było to już w grze
Kto ostatni zostanie w dyni wygrywa edycja halloweenowa
ten farfocel zrobił cały odc😂
Blokowanie mieczami zostało w „MINECRAFT 360 edition”
Dajcie już spokój temu biednemu minecraftowi. Z logiką było by dużo ciężej, na przyklad z farmą 😭😭😭
15:51 veksiu przed chwila byliscie mózgu
Pomysł na troll: dzielnicowy xd
Ciekawostka: W najnowszych wersjach gry możesz zmienić ustawienie żeby można było zrobić nie skończone źródełko lawy
No ty z wykopywaniem dziury by kolega wpadł jesteś zaznajomiony po serii skyblock
wiedziałem że oba są tej samej wielkości nawet bez użycia linijki
No nareszcie jakieś fajne ciekawostki a nie wiesz że jak nazwiesz name taga dinerbone to mob się odwraca
Doknes zrób nową serię Pixelmon
Grałem całe życie na konsoli i jak próbowałem dziś pofarbować wodę na Javie to sie załamałem XD Nie wiedziałem o tym
jakieś 7 lat temu faktycznie nikt o tym nie wiedział ALE MINECRAFT MA JUŻ 15 LAT A PRZEDSTAWIASZ RZECZY SPRZED 7 LAT
Uwielbiam twoje filmy❤
Co jest w Bedrocku a nie ma na Javie? Błędy😂
Pomysł na troll: Jak długo moge żyć w bazie widzą jako snop siana
Numer sześć : łódki
6 śmierć od upadko z wysokości podczas budowania się w góre
YETI KOTLETI ZOSTAŁ SAM
To ostatnie to prawda😅
Ja nie moge ostatnio widziałam cie chyba 3 lata temu..
Ja to wszystko widziałem
Na logike wezcie w prawdziwym życiu przejdzcie przez plot jak jest dywan to latwiej by sie bylo wspiac po dywanie
Ja mam jeszcze tą starą wersję na której nie ożna dwóch skrzynek obok siebie
Na bedrock edition nie można trzymać pochodni w drugiej ręce🙁
Są przecież stalagmity dzięki nim można zrobić generator lawy
ZNAM NIESKĄCZONE ZIRUDŁO DYWANUW
Ach tortury.... To czym się szczycili w średniowieczu.... "Doknes I Srog"i wchodzi na tron Polski.
Ja tak przewidziałem pociągi z LEGO City. Najpierw arktyczny, potem policyjny. Ciekawe jaki będzie następny 🤔
to nie ty, tylko ludze z redita
Aang? WODA, ZIEMIA, OGIEŃ POWIETRZE
ej ale te liczby wyliczyłeś czy z czapki wyciągnąłęś
Mogłeś powiedzieć kiedy/w jakiej wersji się to zmieniło to ostatnie z f5
Ale szybko jestem, pzdro
Aż mi się czasy gplaya przypomniały
KOCHAM jak trollujesz cheaterów (najlepsza seria)
Pomysł na troll: Wiem że to dłuższe niż wszystkie rozprawki jakie pisałeś ale warto (16 dzień czekania, Mam ubogą nazwę ale jest śmieszna więc jak wybierzesz mój pomysł to jej nie zmieniaj): Doknesy troll na widzach (bo wydaje mi się że jest za krótki żeby był na jednym graczu). Od razu ci mówię że samemu tego trolla nie zrobisz więc bierzesz najlepiej 2 youtuberów może być jeden ale będzie trudniej i ogólnie im więcej tym lepiej. Każdy robi sobie 2 konta lub nawet 3, ale ty robisz o jedno mniej bo będziesz też trollował tym kontem które już masz. Wszystkie konta muszą mieć podobne nicki do Doknesss i mieć twojego skina. Najpierw zaczynasz powoli budować jakiś zamek na fakeowym koncie obok widza czy coś w tym stylu ale tak żeby cię przyłapał potem mu mówisz że chciałeś go strollować ale niechcący się ujawniłeś potem przychodzi inny fake doknes i zabija tego wcześniejszego doknesa na hita i mówi że to on jest prawdziwym doknesem i tak w kółko i kiedy już przelecisz w ten sposób wszystkie konta oprócz oryginalnego to wszystkie doknesy nagle przybiegną i zaczną się kłócić i bić łapkami aż w końcu przyjdziesz na swoim oryginalnym koncie i zabijesz te wszystkie doknesy każdego na hita i mu wyjaśnisz wszystko. Sorry że takie długie ale naprawdę musiałem to dokładnie opisać.
Doknes nagrywaj więcej odcinków z łapania cheaterów.
"Flagi jakiś krajów" 0:40
ej weź zrób zlepke z nagrań jak ci się trolle nie udawały i od razu cię znajdowali albo od razu wiedzieli że to ty (o ile takie nagrania są)
hey! itsoreo here. thanks for featuring my video! we spent over a year studying the glitch and it's a sort of variant to the actual ghost dimension
Czekam na: prankuje widza na mc extreme 4 wymiarem XD
Brat co robi własne cheaty by film nagrać 🤯
mogles sie nazwac damianka
To jest takie satysfakcjonujące jak tych cheaterów trollujesz XD
PUŚĆ NIEUDANE TROLLE!!!
Doknes zrób serie gdzie zaczynasz na takim świecie od nowa, fajnie by było takie coś oglądać 💓
9:38 Boje się czarnych 💀☠
Zmieniłeś montażystę? Bo ogólnie zmontowane spoko ale brakuje starej muzyczki 😭😭
dobrze ze doknes juz nie pije alkoholu przed nagrywaniem jak nie cale 2 lata temu
łapią łapią sprawdziłem
19 dzien czekania az odbudujesz wioske dla widzow
kapłan? to Jezus XD
0:40 to nie są kraje huberciku...
Kto jest gdy jest zamiast na "pół" jest "dół"?
Ale ze czarny białego wykorzystuje do roboty
najkrótszy event na mcextreme :
ooo jak slodko doknes powrocil do swojego prawdziwego ja
Dzień dobry panie Doknesie dziękuję że pan był na moim serwerze ❤ Będę musiała kiedyś zaprosić Pana na mój drugi serwer który akurat jest kinda nowy i tam nie ma dużo takich brzydkich rzeczy jak na tym. Przepraszam że musiał pan widzieć takie rzeczy😔😔 Jest mi niezmiernie przykro. Pozdrawiam i życzę smacznej kawusi Zuzia :3
Akurat oglądałem twoje stare trolle na cheaterach i nagle się pojawia nowy film z trollowania cheaterów.
Szczerze? Jak dla mnie ten typ odcinków z ukrywaniem się gdzieś u widza jest najlepszy i najlepiej się to ogląda 🫶🏻
Dawaj teraz Fineasz i widz troll że przychodzisz do widza jako Fineasz i z widzem robicie rużna szalone maszyny a na koniec przez jedną z maszyn zginiecie.
2:17 To chyba Dealer w przebraniu 😂
Po okładce shortsa myślałem że doknes coś własnego stworzył XD
Kto widział jak do tej dziury nede typek wpad
a mialem nadzieje ze wkoncu zobacze naprawde nieudane trolle..
i perfekcyjnie do jedzonka smacznego wszystkim co jedza btw (^^)
Doknes zrób event w którym 100 graczy musi symulować cywilizacje. Z chęcią chciałbym zobaczyć jakbyś ty to zrobił.
zrób Willy Wonka troll na widzu gdzie zmienisz teksture lawy na czekolade i na końcu wepchniesz widza do lawy
ja nie sądziłam, że można tak bardzo ośmieszyć się w minecrafcie xD
Sram jak to oglądam
aż mi sie przypomniał portal do nieba
Więcej łapania cheaterów, mega fajnie się to ogląda
bez minecrafta extrime twoja kreatywnosc jest na more hight level
15:53 Ten gość miku008 coś za bardzo podejrzanie dobrze przeskakiwał na te barier blocki w pierwszym etapie, czyżby zmienił sobie texture packa?? należałoby to sprawdzić edit: Teraz obejrzałem całość i on na całym torze wydawał się cheatować i jeszcze wygrał... Doknes, weź go na sprawdzanie czy coś
12:20 Klasyczne niszczenie gry innym bardziej kreatywniejszym gracza, smutne ale prawdziwe
Nagrywaj więcej odcinków z łapania odpalow!!
Typowy dzien na mc Extreme 🔥 W tej wiosce wydarzylo sie wiecej w 1 dzien niz w ostatnim miesiacu w mojej szkole ❤ SZARY TO NAJLEPSZY DYKTATOR ❤ Gdybym wiedzial ze film jest nagrywany to bym sie bardziej skupil XD chaos mocny tam byl
Więcej Łapania Cheaterów
przysięgam,. to najbardziej komunistyczne miasteczko w minecraft: patodeweloperka, wszędzie szaro, bieda, puste sklepy, reżim pod pretekstem lepszego życia, władca, którego wszyscy się boja i agresywni policjanci XDD
Doknes porywa widzów i zamyka ich w akwarium
kiedy klasnąłeś to reklama mi się pojawiła
Ten event w polowie zmienil sie w horror dla kazdego kto itemy posiadal. Fajnie że wrociles do starych korzeni Doknes
Doknes... Błagam cię! WIECEJ LAPANIA CHEATEROW!!!!!!!!!
jest szansa ze wróci ferajna ??? , bo jednak brakuje jej...
Short = brak odcinka
Łatwo jest oszukać graczy crafteda. Szczerze, to dawniej myślałem, że ty te odcinki ustawiasz (może niektóre tak, ale nie wiem), ale patrząc po tym, że kiedy ja sam robiłem trolla na halloween na craftedzie i się łatwo udało z@bić 5 graczy jako impostor w bazie. W dodatku bez podejrzeń XD, to wierzę Ci.
lets go 4 wymiar
Jesteś niewidoczny xdddd
proszę , proszę , najpierw rzeczy nie do odzobaczenia teraz mity . normalnie żelazny 2.0 xD
Doknes byłeś w naszej bazie w kościele i ty oznaczasz centralnie nad nasza baza brukiem. Możesz to usuwać po odcinkach bo my próbujemy ukryć ja w 100% i budujemy na 30h a ty odwalasz coś takiego.
Pozdro byłem wtedy na live
Mega fajny troll, dawno się tak nie bawiłam😅 Postarałeś się Doknes, pozdro
DZIEKI DOKNES! ta Jullix_ z wardena to była moja siostra i bardzo szczęśliwa. i zarąbisty film doknesie :)
jak ty z tego 21min zrobiles to nie wiem xD
Hejka! Przypominam, że jutro na moim kanale muzycznym o 15:30 wlatuje singiel z moim kuzynem, pozdro! https://www.youtube.com/watch?v=YtvpEUZ-e9o
( 9:24 ) Doknes: ,,nie umiem budować". Też Doknes i jego szklarnia...
7:09 to jest Jezus z Świebodzina
30 dzien czekania az odbudujesz wioske dla widzow
11:02 kto to był i z kim obecnie grasz na nim?, mnie to ciekawki
Dawno cię nie oglądałem, zrobiłeś mi wspaniałe dzieciństwo razem z mwk i delerq . Dziekuje 🎉😊
0:35 no way doknes zna REALNE dziewczyny
doknes nagraj film ze uczysz sie pvp z jakims proplayerem np.janekv lub creatorek prosze
Nawet nie wiem co powiedzieć na temat tego typa po proszę więcej takich odcinków
Zrób trolla Interstellar. Po prostu nie będzie mógł uprawiać roślin i będzie zmuszony polecieć w kosmos (naprzykład maksymalna kratka albo lepiej gdzieś w the end) i tam okaże się że planety się nie nadają i nie da się wrócić i by uratować cały świat musi skoczyć do czarnej dziur czy coś sam sobie wykombinujesz resztę.
5:44 hmm ciekawe gdzie on leci, tymczasem znak obok ☠️☠️
Jak dobże wiemy yeti kotleti został już na prawdę sam robimy protest przeciwko Youtube 😢😢😢
Ten kanał to jeden z tych, na które trafia się przypadkiem, a potem zostaje się na długo. Sprawdziłem z ciekawości i wyszło, że subskrybuję od 27 listopada 2019 roku i szczerze? ani przez moment nie było to przypadkowe kliknięcie. Doknes masz ten swój specyficzny styl, bez spiny, bez udawania, za to z pomysłem i klimatem, który po prostu wciąga. Fajnie obserwować, jak kanał z czasem się rozwija, a jednocześnie nie traci swojej tożsamości. Ten odcinek tylko przypomniał mi, dlaczego zostałem tu na dłużej. Dzięki za konsekwencję i autentyczność oby tak dalej 💪🖤
DOKNESSS!!!! Zrób więcej filmów gdzie się chowasz przed widzem w jego bazie np.: Jako doniczka
Młody: Gaga! Normal: Praca Dziadek: 🪦 R.I.P
powodzenia na e8 z matmy jutro
To jest Minecraft Extreme więc zabicie smerfetki nie powinno byc dziwne
NARESZCIE STRASZNY TROLL NA WIDZU!!!!!!!!!!!!!
POMYSŁ NA TROLLA Afryka troll-zabierasz widzowi wodę i jedzenie
Ten drugi serwer to mapa z neta, gram od 2012 i wiem że wiele osób pobiera mapy z neta żeby się chwalić że są pro graczami, poza tym byłem na wielu serwerach jako gracz czy admin i wiem że serwery tak nie wyglądają. A już na pewno nie na aternosie. Ogólnie to są ludzie którzy tworzą takie mapy tego typu żeby były do pobrania na planet minecraft czy w sklepie na bedrocku i oni zawsze używają worldedita, voxelsnipera i innych programów bo ręcznie to zajmuje setki godzin. A na aternosie taki worldedit ma znacznie mniejsze możliwości ze względu na ograniczenia pamięci RAM serwera jakim jest aternos, bo wątpię że aternos się poprawił pod tym względem, ponieważ miał być po prostu łatwym w obsłudze i darmowym hostingiem serwerów. I jak ktoś myśli że oni to naprawdę budowali to niech się zastanowi czy sam by to zbudował, a z doświadczenia wiem że jest masa ludzi którzy pobierają mapy z neta żeby nawet nie wiem po co, żeby czuć się lepszym czy co, ale znam masę osób które miały takie "super" mapy na serwie a potem się okazało że wszystko jest z neta. Pozdro Doknes dobry film
z tymi cheaterami to faktycznie jest zaraza, strach jakąś baze budować bo dzień później zgrifowana zostaje
Najbardziej oczywisty i sztuczny troll kiedykolwiek. Każdy kto by go spotkał od razu na 100% wiedział, że to Doknes. Najlepsze są trolle które nie są oczywiste tak jak kiedyś
7:25 Na crafted budujemy autostrady recznie ;pp
13:58 yuri kingdom
Idk, nie było powiedziane, że nie może jej zabić... Do tego obmyślił plan jak zrobić to bez itemów i czitów...
9:41 boje sie czarnych ☺️🫵🏻
Stare odcinki były lepsze og zbieramy się tu
13:49 jak ta osoba na środku przeżyła ???
o do obiadku akurat
Ten film powinien się nazywac "Zostałem złomiarzem w Minecraft" XDDD
19:54 doknes za duzo tiktoka ogladasz XD
Nick:McBloodBoss siema doknes to znowu ja może wczesniejsza oferta zbudowania dla mnie bazy nie była dla ciebie korzystna ale teraz mam pare innych pomysłów na odcinek Jestem duzym fanem star wars najwiekszym wsumie i mam taki pomysł ze nagramy troll albo event z star wars moge wszystkie budowle i wszystko porobić poniewasz mam doswiadczenie w budowaniu Event Kto ostatni zostanie na Gwiazdzie smierci Troll:Ze przychodzimy do gracza albo przychodzisz rozgrywasz odcinek jak chcesz i mówisz widzowi ze zachwile gwiazda smierci rozwali cały serwer dostaniecie sie do gwiazdy smierci i mozna zrobić komendami gwiazde smierci i ten wybuch Wysyłam ci też zdiecia wyglądu tej gwiazdy smierci Jak nie chcesz ze mną tego nagrywac to przynajmniej daje ci pomysł Bo wiem ze Władcy Extreme McBloodBoss raczej nie dasz komend no ale wiesz no to pozdrawiam jak bys chciał cos z tego ze mną zrobic to będe jutro 12.5.2026 o 18 30 na serwerze albo poprostu odpisz na maila pozdrawiam
Rób wiecej takich filmów , tym wiecej eventów tym lepiej
20:56 jaki jęk XD
Myślałem że to ty coś stworzyłeś
Zrób pranka że jesteś graczem który kolegóje się z doknesem ❤
Świetny troll. Fajnie by było widzieć więcej tego typu. Nie mogłam przestać się śmiać🤣❤
2:21 Doknes w Afryce.
cynamon jest gitem przecież
Legenda głosi że szary zwolnił straż co zabiła doknesa bez powodu
6:23 ty używałeś podobnych cheatów na turnieju streamerów yfl w tamtym roku
Nagraj serię z survivalu
Peak więcej takich filmów
Czyli doknes też powinien dostać bana za spół pracę z Cheterem
ZUZIA MOCNY ZAWODNIUK xddd
ngl chciałam psiapsi, dostałam Damiankę frrr XDD
Doknes jak coś co do tego cleara to jak ktoś ma full ity to clear a jak ktoś nic nie ma i gra na full odpale to perm i zależy czy taki w fullu gra na kill aurze itp czy na xrayu jak na fullu to perm jak na xrayu to clear możecie rozpatrzyć ten komentarz❤
4:40 doknesy xd Edit:jeju ile like
Jak władca obejrzy twój film i zobaczy ile ty przestępstw zrobiłeś to chyba na zawał zejdzie xD
7:28 Oczekiwana reakcja na zalanie domu: O nie! Rzeczywista reakcja na zalanie domu: WRESZCIE MOGĘ PŁYWAĆ!!!!1!!!1!!!1111!
Po pewnym momencie to nasuwa mi się tylko piękne powiedzenie ''Chciałeś wydymać freda a to fred wydymał Ciebie' haha
Więcej budowania niż eventowania
dawaj odbuduj wioske dla widzow doknes (14 dzien czekania)
Doknes zaproś 100 widzów na ferajnę i daj im wolną rękę i zobaczymy co wybudują i co zaczną robić
16:06 czas ukraść księżyc
Mocny poradnik
Witam 1 min spóźnienia xD
No i bardzo fajnie! Moim zdaniem można by prześwietlić większość tych netherytowych i zobaczyć co wyjdzie
czy gdzieś macie rozpisane jakie mody można korzystać na tym serwerze np Litematica chyba nie jest szkodliwa po za eventami
doknes co ty na filmie beast gaming robisz 1:12
Papuga troll na widzu. Przebierz się za papugę i przychodzisz do widza, widz będzie chciał cie oswoić i jak nie będzie działać to najprawdopodobniej napisze coś na chacie i ty to powtórzysz to co on napisał i tak do końca do trolla. Papuga może psuć bazę widza
z tego co pamietam to kiedys roxmb cos o tym bledzie nagrywał
Największy plus filmów doknesa to to, że pocieszają
Super house tour
rób ich więcej! :D byłam helperką+ na pewnym serwerze surv który jest aktualnie martwy bo właściciel jest pazerny i serwer jest premium. sprawdziłam 3 osoby w ciągu swojej administratorskiej ,,kariery". sprawdzałam kogoś rutynowo. typek nie mial nic, pousuwał wszystko. ale był jeden plik "ukryty" o nazwie "ultimate-xray" wokół ok. 1600 plików haha :F dostał bana na 30 dni to było już dawno temu, ale to były dobre czasy haha 3 godziny czekałam aż się w pełni załaduje folder i tego typu rzeczy 🙂↕️ potem sie zalogował z MK.
Więcej takiego montażu, i owiele więcej takich trollow strasznych prosimy! Takie trolle są najlepsze, sugeruje może yeti troll na widzu, lub inwazja ogromnych instektow w bazie proszeeee
11:30 A na czacie doknes otworzył extreme skrzynke xd
Mam kilka pomysłów na następne bazy dla widzów. Dzień ja już nie wiem chyba 16 czekania aż któryś zrobisz 1 taka co po godzinie wybuchnie 2 taka zrobiona tylko z niezniszczalnych bloków 3 taka co nie istnieje 4 taka co jest cała z craftingów 5 jakaś struktura przerobiona na bazę
doknes pobierz sobie moda o nazwie voxy to jest lepszy distans horizons bo nie ma tego rozmazywania dalekiego obszaru a masz normalnie bloki widac nawet jak jestes 10k kratek od zaladowanego chunku a nie zabiera duzo gpu i ram prawie tyle samo co distans horizons
Legenda glosi ze ci ludzie co sie do cavea dostali nadal tam mieszkaja zeby nie stracic seoich itów
afryka troll: zabierasz widzowi jedzenie i wode samolot troll: lecisz z widzem samolotem a na końcu wlatujecie w 2 wieże niewolnik troll: każesz widzowi cały dzień pracować w polu i nie dajesz mu wypłaty oraz go bijesz
Cywilizacja już sie rozpadła xD
Robił ten event prawie 17 minut, a trwał 4 xD
Ej proszę o pomoc niemogę wejść na serwer wyświetla mi się <arg:0> 😢 zgury dzęki
40 dzien czekania az odbudujesz wioske dla widzow
No i fajnie zrobiony film , nie podwaliłeś z zagranicy, dałeś w opisie źródła, przekazałeś treść w swój własny sposób
Jej doknes to moja ulubiona seria kocham to 🎉❤
Wioska obecnie umarła, ale co się dziwić jak na dc nikt nie gada już, a po wiosce biegają randomy bez domku i planu
@Doknes mogłeś zbudować w akwarium Conduit. Wtedy gracz miały nadany ciągły efekt widzenia w ciemności i oddychania pod wodą. Możesz to wykorzystać w kolejnych filmach :)
miłego oglądania
Pamiętam jak oglądałem filmiki jak trolowałeś widzów jako straszne postacie.Piękne czasy
ja bym chciała aby Doknes nagrał odc z Babcią
Prawdę mówiąc są tacy którzy wyciągną wnioski i zmienią się z tego lecz trzeba natrafić na takie osoby bardzo precyzyjnie.
Ej powinieneś więcej takich różnych widzów w jednym filmie prankowac, a nie tylko jednego
Doknes zrób odcinek trapuje widzow(tylko nie jakimiś pulapkami z tiktoka tylko prawdziwymi trapami)!🙏🙏
7:40 nwm jakim cudem ale przewidziałem że da to z boku
Takie wieże dla więźniów to cytadele, a ten zamach na życie smerfetki był mega fajny
DOKNES ZRÓB KEBAB PRANK NA WIDZU.(więc to będzie polegać na tym Że zmienisz texture różnych rodzajy podejrzanych potrawek na kebaby I zmienisz texture autocraftera na jakiś stół do kebaba ( autocraftera używa się np Red stołnowom pochodnią lub innymi rzeczami z Red stołna ) i jeszcze dodaj jakiś swój pomysł ) zrobisz muj pomysł chociaż jak tak to byś nie odpisał.
4:15 doknes mówiący jakiś czas temu się zepsulo" tymczasem 3 albo 4 lata temu to się zepsulo
jestem daltonistom i jak było ten wall to na nastepnym z scianą widziałem fioletowy a nie niebiski
Błagam zrub nową serię gdzie zaczynasz na takim świecie od nowa, fajnie by się oglądało taką spokojniejszą serie. Ale fajnie by było gdybyś podzielił się jakie mody masz na tym świecie bo mega fajne
Fajnie oglądać swoją wygraną rzeczy straciłem...
Czekamy na napój Doknesianek
Po miniaturce z tymi oczami nie spodziewałem się tak spoko filmu xD
Pomysł na troll: rozbudowa miasta: znajdź np. dwójkę widzów co mieszkają na POWIERZCHNI i może w wiosce i udawaj się wprowadzasz a później twój np. "kolega" a później jeszcze "losowy nowy ktoś" i ostatecznie niech im się wydaje że właśnie powstało tam miasto ( a te inne osoby to tak naprawdę inne twoje konta i inne konta osoby zaproszonej na film)
2:23 pominąłeś chat a widz zauważył że się obrazy zmieniły
BRAWO DOKNES JESTEŚ NAJLEPSZY WIDZIAŁEM W TLE ŻE OGLĄDAŁEŚ STAR WARS !!!
I WIĘCEJ TAKICH FILMÓW!
Mam pomysł na trolla:Breaking bad troll na widzu przebierasz się za waltera white bierzesz dealera do odcinka i on będzie jessim i będziecie chcieli zrekrutować widza żeby wam pomagał robić narko... gotować pyszne potrawy😏
Doknes zrób trolla że zmniejszasz skina na zwykłego deskowego typka. W jego domu Podchodzisz do niego coraz bliżej ale jak spojrzy na ciebie czekasz chwilę i znikasz. Jak stwierdzisz że jesteś wystarczająco blisko to odrazu jak na ciebie spojrzy rzucasz się na niego i daj mu efekt kręcenia się w głowie, teleportujesz go do przygotowanego terenu z desek albo czegoś innego potem rób co ci przyjdzie do głowy mistrzu
zrób trola gdzie wydajesz różne dźwięki za pomocą voice czatu lub puszczasz je np z mikrofonu, na syczenie creepera za plecami, ale najpierw sprawdź czy ma dźwięki przestrzenne włączone
Doknes i Babka to definicja miłości 😂😂😂😂
Dzień 3 czekania aż Doknes napręży mikrofon lub spęcznieje tą gąbeczke
2:49 ciekawe jak zareagował cały serwer
Niezły film takich więcej humorystyczny i otwartość widać! Proszę takich więcej!❤😂
4:11 greg, fr
Miłego dnia wszystkim oraz oglądania ❤❤❤❤❤
Zrób własne aktimelki :)
❤️
1:00 minuta przez to umarłem w swojej bazie
doknes robisz bardzo fajne filmy do obiadku i do oglądania
jak to jest babcia, to ja jestem Ebstei... Eistein
Nawiedzony szpital lub dom troll na widzu. W regionie budynku jest otoczony tabliczkami (albo płotkami) jest napis opuszczony budynek (czyli dom lub szpital) i widz niszczy płot żeby mógł wejść do danego budynku, i widz usłyszy z dala dźwięk dzwona. Widz może się przestraszyć albo idzie dalej. I jeszcze raz usłyszy dźwięk dzwona tylko trochę z bliska i dany budynek okazuje się nie opuszczony a nawiedzony... Resztę nie mam pomysłu na nawiedzony budynek ale możesz zrobić resztę własny troll
Pow osoby w 2077 e stare czasy 😢
16:00 Cały ten fragment to takie XD
To jest coś jak multiversum w minecraft
Mam pomysł na odcinek: próbujesz zbudować bazę od 0 na świecie darkness. Myślę, że nawet fajniej byłoby gdybyś zaprosił kogoś do tego odc
8:30 to trochę mi przypomina moda Blood Moon. Bo jak ten krwawy księżyc wstawał to właśnie świat robił się taki czerwony
----zbuduj bazę pod spawnem (że dostęp jest jedynie przez jakiegoś cavea lub przez różdżkę) i pamiętaj aby wyłączyć w tamtym miejscu strefę ----zbuduj bazę na CAŁY chunk (tak to się chyba pisze) w endzie, że może być taka sytuacja, że ktoś na elce leci i taki słup z bazą jest ----Zrób bazę w bazie widza do której wejście jest po przejściu przez portal. ---- DZIEŃ 35 czekanie aż wykorzystasz free pomysły Doknes jeśli to czytasz to daj znać co o tych pomysłach sądzisz
Przepiękna kuchnia
najlepszy troll od czasu poprzedniego w tym stylu, z tego co pamiętam o wężu
to z dyniami na halloween zrób bo przynajmniej każdy będzie zaangażowany
Sama pije dobre
niezonaczona reklama, uokik lubi to :)
Mogło być nowa przygoda szczeka bo piesek jest na miniatórce Fajny pomysł z tym zbieraniem proszę pokazuj na filmach ile zebrałeś zawszę ❤



