
To claim this channel, temporarily add mc.game to the channel description on YouTube, save it, then click below.
Log inKanal videoları
60 saniyeden uzun depolanan videolar, mc.game beğenilerine ve ardından YouTube beğenilerine göre sıralanır.
Kanal şortları
60 saniyeye kadar saklanan kısa videolar, mc.game beğenilerine ve ardından YouTube beğenilerine göre sıralanır.
Kanal yorumları
Bu kanalın videolarının altındaki yorumlar, beğeni sayısına göre sıralanmıştır.
ZROBIŁ TO! SKUBANY ZROBIŁ TO!
Polski yotuber w 2021 r rozkręcił szafę aby pobić rekord świata w cps XD
0:56 dla niewtajemniczonych, silnik gry opiera się na "gametickach", które dzieją się 20 razy na sekundę. klikając >20 cps przynajmniej raz na sekundę klikamy dwa razy w jednym gameticku, co czasami może spowodować dwa uderzenia zanim serwer na następnym ticku da przeciwnikowi krótki czas nietykalności. dwa uderzenia w jednym ticku dadzą oponentowi więcej kb lub w szczególnie drewnianych serwerach więcej obrażeń.
kto ogląda w 2026🎉
4 lata..... Nostalgia
I like this Imposter_ guy
To za warszawe ☠️☠️☠️☠️
Regularność tego kanału jest bardziej losowa niż moje oceny z matmy...
marcel nie nauczył sie godbridge i postanowił skończyć ze swoją bedwarsową karierą na youtube
Następny odcinek: gram w Minecraft na komputerze Ale steruje telefonem xD
RIP Benzo [*] na zawsze w naszych sercach :((
Ważne że lepiej od Niemca. Emocje jak na meczu
mega dobry film, jak oglądałem parkoura to mi się ręce pociły😱
Poprawka na 1.4.2 da się stawiać bloki***
Dzieki technice Mordo click moje powodzenie u dziewczyn wzrosło 3 krotnie!
Benzo lo senito
Idealna godzina na wrzucenie filmu
Ktoś z 2025? Powspominać?
Kto tu wraca po 4 latach, jesteś prawdziwą legendą 💔
Zrób kolejne 200 dni! Super się to ogląda. Emocje jak na grzibach
Ale to sie zajebiscie ogląda
Twoje filmy są jak drwal w maku. pojawiają się raz w roku a jak się pojawia każdy je klika
Następny odcinek : jak nauczyłem się godbridge na jitterclicku
ON POWRÓCIŁ. Błogosławię ciebię Marcelu Edit: dziękuje wszystkim którzy dali like'a pod tym komentarzem. To mój rekord
Następny odc z tej serii : Misja:Robić częściej odcinki (Edit) Ale że Marcel dał serduszko 🙂👍
Jesteś coraz bliżej pobiciu rekordu regularności tak trzymaj Marcel !
Nuta na końcu: White comic - This Aint the End of Me
Gracze pocked edition go nienawidzą Oszukał wszystkich graczy jednym trickiem Zobacz jak
Sąsiedzi pewnie myśleli że wiercisz przez tydzien haha (kongratulejszon stary) <3
Pobierz operkę byniu: 🔗 https://operagx.gg/elomordo 🔗
Spoczywaj w pokoju Benzo [*] Zawsze w naszych sercach
"Wszystkie moby w netherze są odporne na ogien" Pigliny i Ghasty: ta? To wykurwiście
Kozak odcinek brakuje mi tu szczoteczka soniczna click tylko, polecam się na przyszłość hahaha 😎
3 lata ? ...
Polska gurom!!!🥳🤠
Wbijajcie na Insta!!: https://www.instagram.com/elo.marciello/
Cenie Ciebie i twój kanał za regularne publikowanie treści.
Rip Benzo zostaniesz w naszych sercach dopóki będziemy zyć z naszymi duszami [*]
Thank you very much for linking my youtube channel! sadly I dont understand polish.
pora wstawienia filmu idealna, ale że drugi film w tym miesiącu? Zaskakujesz nas!
GG! Thank you for inviting me :D
Kto 2025 kilka 2 razy
już miałem takie "znowu 2b2t?" ale se przypomniałem że u elo mordo to każdy film dziesięć razy oglądam i mi się nie nudzi, więc mam nadzieję, że z tym będzie tak samo ;p
Rok 2026 a ja postanowiłem że przypomnę to sobie
Jeden z lepszych montazy, pozdro marcel w tym roku go po milion!
Szacunek dla Niemca w ostatniej konkurencji, naprawdę bardzo ładnie postąpił i nie powiedział na Polaka ani jednego obraźliwego słowa! Brawo!!
Ludzie się śmieją z regularności ale za to jaki jakościowy film imo opłaca się czekać tyle bo montaż marcela to cudooo
2:01 Marcel jest tak dobrym graczem, że wciągu 3 sekund zabił 12 graczy
To wygląda jak reklama jakiejś chujowej gierki i sluchawek
Co prawda regularność leży na tym kanale ale za każdym razem serio warto czekać. Cudowny film jak zawsze.
Marcel na każdym filmie wyglada inaczej , co lepsze w każdej wersji jest eleganckim przystojniakiem.
na tym kanale cenimy sobie regularność
R.I.P... [*] Benzo Kochany, miły, pomoczniczy, przyjazny. Ten kto kocha benzo niech da like
KTO Z 2025 PAŹDZIERNIK ŻEBY POWSPOMINAĆ
KTO Z 2026? LUTY
4:22 szybkość level: turbulencje
Oo takiego odc się nie spodziewałem 💪❤️
szkoda ze juz nie nagrywa minecrafta w 2025
Zapowiada się KOZAK odc ale zapewne będzie kozak jak zawsze🔥🔥🔥
Nie wszystkie moby w netherze są odporne na ogień jak cos lol
Super się oglądało, sztuczna inteligencja została poskładana :D
idealny czas na wrzucenie filmu, ale nigdy bym sie nie spodziewal ze 2 film w miesiacu
Odcinek raz na niemiecki rok, lecz jak rlo mordo poleci to odcinek lepszy od dreama :) życzę miłego oglądania
Jestem wiernym subskrybentem od bodajże 4k subów (edit: dokładnie od 28 września 2020 kiedy miałeś około 2k) i mimo, że już nie gram w Minecrafta tyle co te 2-3 lata temu to ten kanał wciąż jest w moim top tier polskiego YouTube. Nie zmieniaj się Marcel <3
RIP Benzo [*] na zawsze w naszych sercach, będziemy o tobie pamiętać
Chciałem se obejrzeć to arcydzieło zajadając frytki, ale jest tak idealne że frytki mi tylko przeszkadzają
"Wszystkie moby w netherze są odporne na ogień" Pigliny i brutale: To zajebiście
4 lata temu...
4 Lata minely a Elo mordo nadal nie umie god bridga
DZIĘKUJĘ CI OPERO GX🎉 przez ciebie mamy szybko odcinek 😊 nie musimy czekać 6 miesięcy na odcinek
nieźle bratku 2 film w ciągu miesiąca rekord guinessa tak trzymaj pozdro idolu ❤❤❤
0:28 legendarny moment
jedyny kanal na ktorym filmy ogladam do konca :) Dobra robota Marcel!
4:40 tylko legendy prawdziwe znają tą nute
będzie film "Jak montować jak elomordo"? Kto chce ⬇️
Jesteś niesamowity z tym co robisz, nie przestawaj Marcel naprawde, miło było też usłyszeć Hurtina poraz pierwszy.
Pozdrawiam z nowej huty (goni mnie 4 typa)
3 lata a ja dalej pamiętam ten film do minuty
Znicz dla Benza [*] mega fajnie, że w końcu po miesiącu jest nowy film (:
to wyswietlilo mi sie teraz na glownej, i przynioslo gigantyczna nostalgie
poza sceną; jaka jest najlepsza marka myszek? „bloo yyy a nie steelseries😂”
Jeden z najlepszych filmów z MC jakie widziałem w tym roku, potrzeba tego więcej
5:10 sposób pod klepy 👌
Oglondam ten film już 10 raz i nadal robi wrażenie
4:32 oj pani od angielskiego nie byłaby dumna
6:54 MAMO! On ma czity
4:39 ale vibe swiat
oglądam ten filmik już 5 raz i jest zajeb-sty😀
17:40 rip brzmi(*)(*)(*)(*)(*)(*)
Elo mordo i shortsy? Oby było więcej shortsów
Odpowiedziałem na wszystko dobrze 😌 gdzie moja Myszka?😆👌
2:30 Ten Mordo click brzmi jak karabin maszynowy 😆
1:20 normalny dzień szamana gdyby grał w Minecraft
twoje poczucie humoru jest mega
nie no tylko 3 miesiące czekaliśmy na ten film pozdrawaiam cie marcel za regularnośc wrzucania filmów tu :)
wszystkiego najlepszego i tu masz [*] dla benzo
TAKKK MAMY TO POLACY pierwszy ytber który użył mincraftowego fonta i dał ten taki cień kocham cb xd
Ze a woothing he60+ i neo Tokio polar 65 to są gorsze. Mają takie switche rapid trigger.
kto tęskni za bęzo 👇
Najbardziej w tym filmie podobal mi sie jak mowiles jaki wplyw maja kaczki na polnocnym zanzibarze
Ale pigliną ogień zadaje obrażenia
Mam mychę steelseries powiem tyle: zajefajna
To twój brat czy kolega bo podobny do cb
Da sie zcraftować chainową zbroje, z tak jakby bloku ognia, ale jego normanie nie da sie w grze zdobyć na survivalu
Moim zdaniem ai powinno się wywalić z serwerów takich bo poprostu prędzej w ten sposub jesteś w stanie się zabić w realu albo rozwalić monitor niż wygrać z takim botem



