
Polu
Przyszła gwiazda i filantrop polskiej sceny minecraftowej. (prawdopodobnie) Moje pasje: iglo, śnieżki, lody na patyku. Wrogowie: Niedźwiedź polarny.
To claim this channel, temporarily add mc.game to the channel description on YouTube, save it, then click below.
Log inKanal videoları
60 saniyeden uzun depolanan videolar, mc.game beğenilerine ve ardından YouTube beğenilerine göre sıralanır.
Kanal şortları
60 saniyeye kadar saklanan kısa videolar, mc.game beğenilerine ve ardından YouTube beğenilerine göre sıralanır.
Kanal yorumları
Bu kanalın videolarının altındaki yorumlar, beğeni sayısına göre sıralanmıştır.
kto lubi pola kilka👇
Jak ja uwielbiam tego typu shortsy haha Ta dwójka jest The Best ❤
Widzisz jak sagi Cię pilnuje❤😂
szymon
Kto z 2025 Edit: Kto z 2026
Powrut legendarnej serii
Ostatnia osoba która zostawi like jest pingwinem
Kto widział latające wiadro lawy 👇 (Kto w 2025!!)
Za każdego like'a pod tym komentarzem wypuszczam 1 montażystę z piwnicy!
Miłego oglądania pingwinki🐧💗
kto lubi pingwiny daje like
Jutro wruce pewnie 0 like nigdy nie miałem 10 XD
Uuu simga Pitera🤫🧏 0:28 👇 Kliknij nie zmuszam
Zostań prawdziwym dowódcą okrętu wojennego w World of Warships : https://wo.ws/4aAxMnE Miłego oglądania pingwinki ! 🐧(standardowo)
🎮 Zagraj w darmową grę War Thunder z mojego linku 🎮 ➔ https://playwt.link/polu Jak to mówił pewien klasyk... Miłego oglądania 🐧❤
Mega film, pozdrawiam brata
Kto widział latający Item klika tu 👇
Kto chce żeby polu nagrał jakiś nowy film tu👇
Kto lubi🥙🌯🌯🌯🌯🌯🌯🌯🌯🌯🥙🥙💗 To polu daje serdusko
Montaż filmu 10/10 , film 10/10 rozwijaj się dalej ❤
Super film Polu
Bardzo fajny film, przyjemnie się oglądało..
Enzzi nie mówił że ma pracownika kebaba 😂
Polu jestem bardzo zadowolony że zaczynasz od początku😄😁
Polu dostałem przytulankę pingwina podobną do ciebie i nazwałem ją Polu ❤
Super 👍🏻 Rozwijaj się dalej 🫶🏻✨
"to była moja.... Tu są twoje😢" Piękne
Nagraj ze sagim jakiś długi film napewno obejrze 😁 😁 😁
✨jest tu ciemno jak w dup✨ piękne
Polu super short!!!
Przyjaciele są na dobre i na złe❤
Igrzyska też są super tak jak sagi w tym shorcie 😅❤
Zapowiada się ciekawy film, let's go widzowie 😎. Miłego oglądania ☺️
Dziękuje, że nagrałeś coś bo już mnie samotność dopadała. świetny odcinek, wzruszyłem się bez powodu.
Pozdroo bylem w tym miejscu 12:45
Nagrywaj długie odcinki bo twoje shortsy są ciekawe ale filmy będą jeszcze ciekawsze
Ostatnia osoba która zostawi like jest pingwinem
Musisz zrobić Waters skila ❤
✨Ja się na tym znam albo się nie znam✨
uwielbiam twoje filmy☺jak wrzucasz film to dzień staje się lepszy
Kto chce zobaczyć twarz Polu? 👇
Przeglądam sobie YouTube i nagle powiadomienie że Polu wrzuca film i odrazu jest co oglądać
Jesteś zajebisty ❤ rozwijaj się dalej 😊❤
Polu pokaż twarz
Super film polu!!! Jesteś najlepszym Jutuberem!!
To jest najlepszy i najśmieszniejszy film lol😂😂😂😂
I essa, Artur został pomszczony 😎 Btw przyjemnie się to oglądało, montaż pełna klasa 😙👌🏻
Polu jestem bardzo zadowolona że robisz drógi film i jestem bardzo dumna z ciebie😊
Niesamowicie miły❌ niesamowicie bogaty☑️
Dawaj Part 4 polu❤
Kto będzie z 2025 daje like
Kto widział latającego steka klika like
🐧jesteś najlepszym pigwinem❤
Kocham pingwiny o nazwie Polu
Lecimy po 100k widzów zaraz będzie 40k!!!! ❤❤❤❤
Jesteś moim najbardziej ulubionym minecraftowym YuTuberem a tak orzy okazji igrzyska śmierci super plss rub tego więcej❤
Musisz dużo creeperów nazbierać żeby cię zabili i muszę cię walnąć na hita golem ale to będzie śmieszne i
✨jA sIe nA tyM znAM a mOżE chYbA sIĘ nIE znAm✨
Nagrywaj WIENCEJ filmikuw z minwcraft❤❤❤❤❤
Kto lubi Pola klika tu 👇🏾
lubię penguinów są szybkie
Dobry shorts 😂
Xd kocham twoje shorts
Polu musi mieć 100k subów!
Wylej na siebie lawe❤❤😂
Miłego oglądania wszystkim życze 😂😂😂.
Fajnie że są dwie istoty takie... Brakowało mi tego
Nie przejmuj się, Polu że straciłeś ana seta 2, ważne że go pokonałeś <<3333
Dostajesz cały set ale z netheru trzy statki diamentów i chata z diamentów
Ulalalala 11:26 widze ze tu jakies 2 sigiemki na lewo stoją ciekawe kto to O; (btw btw swietny film)
Polu robi fajne shortay
PoluPL NAJLEPSZY
Kocham twoje filmy i to co w nich robisz pozdrawiam
Bardzo duża 🐸 je sobie kebaba😂.
Fajny odcinek ❤😊 tylko szkoda że sagi zginą RIP [*]
Zostawcie suba😊😊 plis.
Polu już 20 tys sóbów!!
Lubie pingwiny i ciebie polu❤❤
Fajny Odcinek tak dalej <3 Wszyscy niech coś po sobie zostawią (: 😀
fajny film
✨ Minecraft ale mam KEBABA✨ tym Cute głosem piękne poprostu😂😂
Wszystkiego co najlepsze
Przywołuje herobrine a ja dam ci suba i lajka
Nagraj wideo plis
Polu to fajny Youtuber 😎
Polu ty dla mnie taki jesteś słodki😅😅😅❤
Ja kocham cię polu❤ kto też kocha polu niek łapke
Sigma Piotra najlepsza😂
Kto chcę żeby polu pokazał swoją tważ 👇klika tu
Szczęśliwego nowego roku😊😊🎉
Fajny short
Uwielbiam te shortsy
Nie no kozak Montaż podbija Pozdro Polu rozwijaj sie
Idealny montaż. Wierze że zostaniesz jednym z lepszych na scenie mc <3 Subik wlatuje :)
On jest taki zajebisty ten kebab że aż Możesz zrobić sobie dom z kebaba❤😊
Tyle czasu minęło odkąd usłyszałem o war thunder a dopiero teraz się zastanawiam ILE oni musieli speedrunować i sie pocić by zrobić taką grę szacun dla nich bo pewnie mały team to nie był
Super! Wreszcie odcinek 😁 Serioo nie mogłem się doczekać 🙃
Przywołaj Sagiego xd
Polu jesteś moim ulubionym YTberem!!
Zarabiste
Paluch Jesteś najlepszym YouTuberem na świecie Zawsze mi się zabawiać nowy odcinek short z polu 2 Błagam cię😂😂😂😂😂❤❤❤❤❤👇🙏👍
Jestem diamęcikiem
Polu jest mega wajny😂
Ale ci te suby lecą gratki❤
Wow jaki super filmik
Super, udowodniłeś jeszcze bardziej, że na anarchi nie da się normalnie grać tylko trzeba wydać 9999zł
Dssz serce marze o tym❤❤❤❤❤
Ta seria jest super przynajmniej cię nie zbija i to lubię sagiego
mam twój skin bo jestem super fanem i życze wszystkim miłego wieczoru i fajnyck snuf
👍👍❤️❤️
Ja też będę diamentem bo zostawiłem suba i łapkę w gure🎉🎉🎉🎉❤❤❤😂😂😂😂😊😊
Już od samego początku wiedzialłem że to bedzie mocny film!😊 Gratuluję rozwoju oraz życzę dalszej drogi. Pozdrawiam😊⚪️⚫️
Wybierz : 6 kamiennych/ ze skóry rzeczy 5 żelaznych zmęczy 4 Gold rzeczy 3 diax czy 2 netherit-owe rzeczy ?
Polu zaraz 100k subów♥️♥️
Szkoda że koledzy nie są tacy w prawdziwym życiu
Mój ulubiony film prawdziwa go spotkam i całego oglądam i ogólnie to jest no jakiś hit rozmiarów co ja ci takie urządzenie jest spoko kij cha cha cha
Polu, Naprawde gratulacje. przedwczoraj miałeś 27tys. subów a teraz masz 36tys. Życze ci żebyś dostał jak najwięcej. a Sagiemu życze 1mln subów
baw się dalej xd😂😂❤❤
Dawaj dłuższe filmy pls
Super film
Polu uwielbiam cię
😂😂😂😂😂😂😂😂
😂😂😂
Fajne
Twoje filmy są super😊🎉
Dowalony montaż i przyjemny do oglądania film😊😊
2 powody dlaczego kocham cię oglądać 1. Jesteś mega mega mega fajny 2. I masz bardzo cute pingwinka na tapecie
Musisz się przeteleportować do netheru
Jesteś mega 🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉zrub śmieszny odcinek plis
polu pamiętasz my graliśmy kiedyś na MC styles na duels w party ja grałem na nicku SP4lony_zi3mni0r
Polu czy znasz takiego z minwcraft sergionos22?
Ja też gram z kolegą w Minecrafcie
Musisz skoczyć i się podbudować do gury blokami i zlobić wiadlo czelencz ze jakiegoś budynku
Nikt: ile razy to oglądnąłeś Ja: MIKOLS CREPER!!, COOO FAJERKA AAAAAA, Besz: ej bo do lawy wpadłem...
Dawaj Minecraft ale nie moge się zaśmiać
Filmy Pola: "Minecraft ale Sagi jest dla mnie miły" Tymczasem filmy Sagiego: "Minecraft ale Polu musi mnie wkurzyć" XDD
Moje 1 spojrzenie na te iron nuggets: 🤨 Moje 2 spojrzenie na te iron nuggets: 💀 Poluu wpominający o iron nuggets, ja: 💀💀💀💀💀💀⚰️⚰️⚰️⚰️⚰️
Filmy ytberów:🗿 Shortsy ytberów:💀💀💀
Polu!!! Ten gośću Zemu89 kopiuje twoje filmy i podszywa się pod sagiego:/
Ja mam na razie tylko w tym roku i tak mam na razie na wszystko i nie chce się😂
Czy sagi podczas tego filmu był na creative?
Poluu cieszę się że ci się podoba mój Fanart <33333
Kurde ten kebab który nam wrzuciłeś to chyba twardy był bo ja Go ugryzłem to chyba boli mnie ząb teraz
Akurat przed chwilą jadłam kebaba😭🌯
Stary oglądałem wszystkie odcinki subuje i lajkuje
Musisz zrobić clutcha z setnej kratki
Zbuduj serce realisticne❤
Polu zazdro że nagrywasz z sagi ja to robię film raz na 3 miesiące
Wbijamy milion subów.ok? W 2 tygodnie.gooooooo!
polu jestem twoim fanem i widziałem cię na kokscrafcie
XD
👍
,,Nie w tą stronę idziesz Sagi!😢" ,,O NIE" Piękne 😂❤
polu o czym tam gadacie z sagim i piterem na kanale prywatnym na dc ?
Polu super short!❤
Zajebisty film
Siemaneczko panie polu widziałem że masz creative😂 Ale kebsa mega lubie
Fajny filma ale jest pytanie z jakiej knajpy jest kebab😅
Jak masz na dc
Polu miałeś swój z TURBODREAM jest teraz na przygotowaniach na trap do kolegi pomuż
Zadzwoń dostał netherytowy i ten z protection 42 i Open Diver
Zrobisz kiedyś PoluPL 3
polu kiedy nagrasz długi film na kanale
Jak robisz 2 polu
Jesteś najlepszyX1000000000
Tak Ty Polu jesteś w tym naj lepszy🎉🎉🎉🎉😊
Ale śmieszne😂😂😂😂
😂❤❤waw
Kocham cię polu



