Torniamo a YouTube
YouTube
Bulgaria

Shenk0 - Master BG

Казвам се Шенко и в този канал ще намерите всякакви мистерии , истории и gameplay на играта Minecraft. Ако харесвате мистериозната и страшна страна на играта, попаднали сте на точното място! Абонирайте се!

Abbonati
32,800
Viste
5.8M
Video
223
Guadagno mensile stimato
$28.0 - $47.0
Channel owner
Unclaimed

To claim this channel, temporarily add mc.game to the channel description on YouTube, save it, then click below.

Log in

Video del canale

Video archiviati di durata superiore a 60 secondi, ordinati per Mi piace di mc.game e poi per Mi piace di YouTube.

A YT piace
5,105
Viste
132.5K
A YT piace
4,451
Viste
92,704
A YT piace
3,658
Viste
67,330
A YT piace
3,570
Viste
76,389
A YT piace
3,506
Viste
95,352
A YT piace
3,491
Viste
61,671
A YT piace
3,479
Viste
60,584
A YT piace
3,359
Viste
67,834
A YT piace
3,164
Viste
70,525
A YT piace
3,058
Viste
60,185

Cortometraggi del canale

Cortometraggi memorizzati fino a 60 secondi, ordinati per Mi piace di mc.game e poi per Mi piace di YouTube.

A YT piace
2,180
Viste
115.6K
A YT piace
1,551
Viste
33,239
A YT piace
1,526
Viste
24,106
A YT piace
1,229
Viste
28,846
A YT piace
1,199
Viste
27,520
A YT piace
1,160
Viste
33,299
A YT piace
1,148
Viste
34,267
A YT piace
1,119
Viste
23,142
A YT piace
813
Viste
20,784
A YT piace
714
Viste
28,510

Commenti sul canale

Commenti sotto i video di questo canale, ordinati per numero di Mi piace.

Евала за труда, който си положил за направата на това видео. Хора не осъзнават колко трудно е да се предостави едно такова видео, от личен опит знам. Продължавай напред с добрата работа!

A YT piace
44

На 1:40 звука се прецаква 😬 Направил съм някаква грешка при обработването - sorry, за което 😔. В изрязаната част се казва: "Играта всякаш оживява и започва да призовава различни бъгнати мобове. Така се и появява съществото с името Glitch".

A YT piace
26

Не играя Minecraft но въпреки че не го написах ми дойде на ума че може да е бебе зомби което язди бебе кокошка.Не съм го виждал в играта но изглежда страхотно.

A YT piace
13

брат и аз имах в светът си страннни аномалии преди 2 годинирдаже съм снимал с obs, обаче тая година ми се повреди платката на компа, споиха я ама всички файлове ги нямамл Но кой ли знае може пък да открия подобен или същият свят някога. Версията е 1.8.9 и да не си измислям, всичко това беше истинско

A YT piace
2

Много се ядосвам, когато хората правят видеа, в които обвиняват филма, а не тъпите тинейджъри. Всъщност филмът стана много интересен експеримент, който показа колко прости може да са тинейджърите(Особено Америкаците). Аз го гледах седмица, преди да излезе, залата беше пълна и нямаше такива глупости, а беше пълно с деца(За което ми направи много проятно впечатление). Главно в някои моменти всички почнаха да ръкопляскат, което смятам за ненужно, но са ще си призная, че ръкоплясках на "Аз въм Стив" 😂

A YT piace
2

Аз съм го виждала сложих айрънът да се пече аз исках да саберъ повече айрън до вратата имаше прозорец и го видях Ще направиш ли видео как го търсиш?

A YT piace
1

Във варна в новото кино в Гранд мол беше като в Америка - е, не хвърчаха толкова мн пуканки, но зрителите знаеха репликите , тропаха и викаха , адреналина беше огромен и беше страхотно !!!!🎉❤😂😊🎉

A YT piace
1