
To claim this channel, temporarily add mc.game to the channel description on YouTube, save it, then click below.
Log inVideo del canale
Video archiviati di durata superiore a 60 secondi, ordinati per Mi piace di mc.game e poi per Mi piace di YouTube.
Cortometraggi del canale
Cortometraggi memorizzati fino a 60 secondi, ordinati per Mi piace di mc.game e poi per Mi piace di YouTube.
Commenti sul canale
Commenti sotto i video di questo canale, ordinati per numero di Mi piace.
Kdo je tu v roce 2025 nechť dá like ❤
Kdo je tu v 2025
Koukám se 2024 extrémní nostalgia Bro starý dobrý časy😌
Kdo je tu v roce 2026
Od tohodle videa si tě pamatuji už tě moc nesleduju ale tvé videa si furt dokážu pustit a pobaví hodně štěstí v tom co děláš máš mou podporu
V 18 s si řekl že má 2 dobře a na ani jednu
Lidi neuražejte no však mu to může vadit , nedělejte to co se vám nelíbí a úctě se to !!!!!!!!!!!!!!! Přeji krásný den
To je tvoje kočka. Získal si ji v jednom bloku ale jinak super video teším se na další
Super videá ale mohol by si častejšie dávať videá na YouTube 🙂
OG legenda Tvl tvoje videa vidím asi tak po 7 letech 😮
Ahoj dixty chtěl bych ti poděkovat za to že jsi mi udělal tak krásné dětství ❤
Jé ty točíš už short
Dixty nechceš udělat video o Herobrinovi jak bys přežívál
Nakonci měla 3 dobře a né 2
Nesnáším tělem videa podvodníků podvodník ty věci
❤
emeraldy jsou zelený
Zahraj si man from the fog mód prosímmmmmmmmmm
A co byl jeho block?
endrmen se muze teleportnout vcela muze litat herobrine muze taky litat kocka splhat a ty to muzes podkopat a navic vsichny muzou to obejit
lol
On vipada ako hestreng
Hej tam si řekl že má 2 dobře když neměl ani jednu dobře😂
Hi
Seš nej
Proč nehráš za Dixtiho
Xd
On se kouká😂
😂lol
Po dlhej dobe vidím tvoje videa ako malá som ta pozerával a mal si úplne iný hlas
Zase nejlepší jak vždy pokračuj v tom dále ❤🎉
Brr Brr patatín je opice 🤐
Jsi nej youtuber
Však vyhrál není to jedno
Měla 3🤯😅😂
Dobry video 😅
Axolotl je domácí mazlík
1 blok z nedru
JOOOOOOOO
čau diky vibudoval si mi detství asi pred 7rokmiked urobíš členstvo tak si ho predplatím
Holky mají přednost😂
(Je to slovenský vtip) pred to koty daj žujemko (to má byť meno a priezvisko meno:Koty priezvysko:Žujemko)a keď to povieš prvé priezvysko tak ti víde toto daj zobraziť viac
První
Ahoooj
😂😂😂😂😂😂😂❤
Jsi nej
jsi nejlepší :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Kopie
Lol
Dobrý jako vždy😂❤
Dobry a hezký❤😂
Že zahraničí 😂
Tvoje videa jsou dobrý❤❤🎉🎉
Veľmi dobrý výber
Mám ráda tralala tralala😊😊😊😊
ksn
Balerina capucina
Jsi nej a pročpročto toci nad tou lavou❤
Achjo ja chtela videt jak vypadá brr brr patapim v minecraftu😢
😂😂😂
Ok to je norm
Někdo už má 100 000 Kč za like tak okamžitě i ti👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇
Skibidi like pls kdo ho dá ma ode me 100 000kč opravdu👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇
❤❤❤❤❤
Ahoj dixty muzu se zeptat jaký je seed vesnice kde bydlíš v kovárně? Vím že to není nejnovější protoze to je stará vesnice a jeste souřadnice dík😉
Třetí !!!
První 🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉
Totálka neudělala
❤️
Ale on začíná měl jsi jeden pokus ještě
Magma není z netheru ale i v klasickém světě
Lišla
Ti si mňel axolotla
Hi
Ty jsi mega chill guy🤌🏻
Udělej více takových videí 😊❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤plssssss❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
Udělej Black Herobrine jak by s přežíval
Ahoj Dixty
Prosím natáčej zase noobíka😢
Připomíná mi to murder misteri 2
❤
Co se stalo, že jsi ho naštval? To se naštval za to, že jsi ukradl ten krumpáč?🤔🤔🤔🤔
Minecraft logika sú dva ostne jedna medzera a keď ideš do medzeri zomreš 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Jj❤
Dobry je to že jsem našla dalšiho cz YouTubera ❤❤
Dekuju za super detstvi
Enderman se může portovat proč to nevyužil a proč si to neobešel když si šel ty :D
Kopie
ŠKODA ŽE PRHRÁL
Chudák ten měl zrovna smůlu 😢😢😅
Kozy se přezdívá můj bratr
Dobrý jako vždy 😂❤
Moje mění je taky koty
Neměl mit náhodou chainovou helmu?
Já to nechápu😂
Hejjj Kamoo tam má Chain helmu a ty mu dáš železnou GG
GG
Staré vydea lepší
Mňe sebou líbí❤😊😂
❤❤❤🎉
Ja sa vola lukáš
Kopěrajt!!!!!!!!!!😡😡😡😡😡😡😡
Maš 5
Vždyť on měl taky0
Prosím udělej nooba je to na tobě
Přesne já jsem ho koukával asi před 4 rokama
Luky žere puky😅
Uz jsem to sice viděla jinde ale tohle je lepší protože je to komentované
Unas je hodně sněhu joooooooooo❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️
Od lukiho je axolotl❤❤
Jâ chovâm axolotly❤
❤❤❤❤❤jsi nej
Kopie
Jo❤😊
ty ses ani nelekl podle mě. a fakt dlouho si netočil nooba , cose stalo se starým dixtym
🥸 City
Nejlepší video❤
🥸 City
proč si nenašetříš pája kučerová já sem te sledovala ale uš ne promin



