
To claim this channel, temporarily add mc.game to the channel description on YouTube, save it, then click below.
Log inVideo del canale
Video archiviati di durata superiore a 60 secondi, ordinati per Mi piace di mc.game e poi per Mi piace di YouTube.
Cortometraggi del canale
Cortometraggi memorizzati fino a 60 secondi, ordinati per Mi piace di mc.game e poi per Mi piace di YouTube.
Commenti sul canale
Commenti sotto i video di questo canale, ordinati per numero di Mi piace.
Kdo to dokoukáte, tak dejte storku na instagram, ať vám to můžu přesdílet 😁
Perfektný nápad na video! :)
celovečerák :D kdo se budete koukat na celé video, tak si vemte popcorn a vyfoťte se na instagram, ať vám to můžu přesdílet! :D
Celkem musím Mattyho ocenit. Jako natočit 33 hodin záznamu, ale pak to ještě z editovat je fakt umění.👍🏻
Tohle video se zapíše do historie.. tedy celá tvá "1000 denní MCH série" je už teď legendární!💎Tleskám a klaním se Matty! <3 Díky ti za luxusní podívanou. :)
Ať tento den se zapíše do historie Mattyho kanálu. Kdo tu byl ať dá like👍
Odpočívej v pokoji Techno 🕊
Jen legendy shlédnout celé video ❤
LIMITOVANÝ 1000 DNÍ MERCH: https://www.realgeek.cz/355-matty (merch je pouze do 10.7. a pak už nepůjde nikdy pořídit)
Nemám co dodat.. Naprosto dokonalé video 👍
Vážně skvělé video se super hostem, chtěl bych ho někdy poznat!
Kouká někdo i v roce 2025? 😂
Kolik byste dali bodů tomuto světu? 💀
Jak je zmíněné ve videu, výdělek z videa za první týden půjde na charitu. Video kde budu peníze posílat vyjde ke konci října. Spíš jsem ale přemýšlel, kam ty peníze vlastně poslat. Jasně, můžu to hodit na Českou charitu, Dobrého Anděla apod. ale chtěl bych, aby to byla spíš cílená pomoc. Třeba nějakému dětskému domovu nebo tak. Napadá vás něco? kdyžtak pište do komentářů prosím :)
Tak na tohle jsem se fakt těšil! Celkově jsem měl z videa fakt nostalgickou náladu a zlepšilo mi den, děkuju! <3
Wow tak kvalita videa je neskutečná. Super video, díky za něj! Odpočívej v pokoji Techno...
1000 dní na skyblocku. Protože jsem na hardcore úplný jelito a vždycky chcípnu😂
Udělej prosím pokračování série Minecraft hardcore (Děkuji za 177 liků)
Ty jo, tohle jsem vážně nečekal! Video jsi zpracoval tak dobře, že mě dokázalo úplně vtáhnout a dokonce si pohrát i s mými emocemi, což jsem u 'videa na Youtubu' ještě nezažil. Díky moc, že děláš tenhle super kontent a rozhodně pokračuj, má to cenu! Ohledně charity bych já osobně vydělané peníze poslal jakýkoliv organizace, která se zaměřuje na sázení stromů, nebo něčeho podobného, jelikož ty tu narozdíl od nás zůstanou ještě fakt dlouho a přeci jen pomůžeme i trochu obnovit přírodu, když to s ní vypadá v posledních letech, tak ja to vypadá. Techno, odpočívej v pokoji... 🕊
A je to :D Dokoukáno, geniální 18. 9:23 23:50 Díky maty za like💥
A ze 100 dní se stane zase 1000😂 Edit: dekuji moc za 140 like
Kouká někdo na tenhle master piese i v roce 2026 😂😂 BTW veselé vánoce🍾
Je tu někdo před premiérou? 😍
Strašně dobře zpracované video, jsem rád že jsem tu už od prvních 100 dní. Ale největší otázka je... dokážeš přežít i 1100 dní?
Je hezké že Matty pomáhá i menším youtuberům :D
Ja hardkore Kto súhlasí dajte like
Neskutečný video kámo, skvělý zakončení a atmosféra. Suprová práce🔥
Nádherný video! Je z toho cítit ten pocit, který cítil každý před deseti lety, když se koukal na Gejmra a Menta, kteří hráli čarovňák :D
https://youtube.com/playlist?list=PLm3eOoTaR5lf9eiRNG74phi9TWvN9_euo
Matty.. tvorba kterou aktuálně děláš, je kvalitou na úplně šílené úrovni! :) Jen tak dál kamaráde!
když mě pinneš tak se nic nestane ale budu pinnutej :)
Jdu se koukat!!
Super video Matty :)
:D vyzkoušel jsem to ale nepovedlo se mi to😢 asi to znal
Ty si zaslozis 1M sub.
Udělej další díl hardcoru, ale postav Eiffelovu věž. 😅
Miluju tvůj styl komentování a editu👏👍
Budeš ještě někdy streamovat nebo si zapomněl i heslo na kick?✌️(Jinak super video)
Chudák Beky 😂 (chábr)
kámoo, ale já umim hrát Minecraft! (100 liků a vyzvu Mattyho do ultimátní challenge, abych officiálně dokázal, že nejsem noob).
Matty je znova aktívny YAY!!!! :D
100 dni video+ Matty a Beky= tip video. Skvělý jako vždy, tvá videa mě extrémn baví a mám na ně až takovou malou závislost :D. Skvělá práce 👏.
Jsem rád, že se zase na YouTubu objevil tento skvělý modpack :D Dobra prace jako vzdy!
Super video , teším sa na ďalšie diely
Ještě mám jeden dodatkovej komentář k tomuhle tomu projektu dalo by se tak aspoň doufám nazvat😀. Trvalo mi to dluho než jsem to stihl shlédnout celé a i když se mi fakt líbilo to, jak to bylo rozděleno po těch 100 dnech jak prostě jsem se vždycky měl na co těšit po škole tak tohle to se mi líbí ještě víc. Dal jsi do toho kus času a hlavně srdíčka a to je na tom to nejdůležitější. Já si nemůžu dovolit hrát Minecraft na počítači můžu ho hrát jenom na telefonu a tak jsem rád když se můžu podívat na tohle to video a inspirovat se tím co bych mohl třeba postavy nebo jak se zachovat v Endu nebo v Netheru, prostě fakt mi to něco dá a za to ti děkuju.❤
Táto séria ma strašne baví je to proste top
Gratuluji k 1000 dnů v hardcoru🎉, je opravdu nádherný. Mrzí mě, že s hardcorem končíš, bylo by super překonat Philzovo hardcore. Ty na to máš 👊
Je to mega nice. Dokonalá stavba, scénář, vtipy, faily, video, edit, hudba nádherná. Díky, Matty. Tohle bylo ÚŽASNÝ. P. S. Legenda praví že ten, kdo bude pokračovat v Minecraft Hardcore sérii, dosáhne milionu subs :)
Kdo souhlasí že Matty je hotový builder
Taky chcete dalších 100dni?
11/10 je to dobry a jak jsi rikal v 11:38 ze bys pouzival ty bloky v Hardcoru tak me napadlo ze bys mohl udelat nejaky save toho Hardcore sveta a prestavet ho s takovýma blokama👍
Jaký seed byl podle vás nejlepší? 😅
Tvůj kontent je snad pro všechny věkové kategorie, opravdu na tvé videa se dá koukat a není to odfláknuté, což je v dnešní době vzácnost vidět, přeji hodně abys 100k do konce roku dal, ale věřím že to zvládneš
Úžasný video, těch 100k ti strašně přeju!
6:44 petice, aby byla full Matty verze California Girls? 🌝
Neskutečná nostalgie, tuhle sérii jsem miloval. Super video!
Někdo 2026? 👇
jako ideální názorný příklad poslužil Beky, nejlepší pokusný králík
Omg nejlepší video kdo na to kouká v 2024 ať dá like
Přišel jsem, viděl jsem, vytěžil jsem 😂 btw. Super video, těším se na další díly
Maty se trochu nudil. A já si to užil. Skvělá práce 👍
Ty vole konečně!!!!!!!❤❤🎉🎉🎉🎉🎉kdo se taky těšil 👇
Nádherné videjko Matty s krásné propracovanými střihy atd...❤❤❤ Snad tato série bude mi také 1 000 dní bylo by to super!!!!
Beky je ale hodně šikovný
Matty: a možná se ptáte co budu dělat teď… ČEKAT 😊
Lepsi zpusob by byl dat torchku do zeme, aby si nemyslel, ze to je nejaka past
Vy dva jste tak top combo s Moonem Matty. Určitě víc videí s Moonem. Top video jako vždy 👏🤩.
přišel jsem, zkouknul jsem, lajknul jsem a odešel jsem , dalši takové video, strašně mě to bavi koukat i když jsem to viděl tak 100x 😆
ja sem to udelal adminovy jedneho serveru. mam ban ._.
Matty sledoval jsem tě před Dvěma lety. A pořád mě tvůj obsah bavý👍👍👍👍👍👍😍😍😍😍😍😘😘😘🤩🤩🤩🤩
Hardcore, právě se o to snažím, ale mám den 71 a můj rekord je 119, takže mi to asi potrvá :). Každopádně dík za tvoji Hardcore sérii Matty, dalo mi to nejen inspiraci, ale hlavně motivaci - a ta je na 330 hodin za monitorem fakt potřeba.
Ten svět není starší než já:D btw jsi jeden z mých nejoblíbenějších českých youtuberů co natáčí Minecraft.🎉 10:01 jsem čekal ten velký fialový ostrov kde jsou ty velké houby😂 Dávám tomu 9/10, originalita velká😂👍
Omgggggg maty žije???😂😅❤ Best video❤❤❤
Kdyby si umřel při stavbě titanicu tak ...gg titanic se opět potopil
11:04 harry potter :o
Teda... Moon ma sklamal, očakával som väčšiu lojalitu k tejto sérii :d
Matty prosím neukončuj túto sériu 😢😢😢 je to moja obľúbená séria. Ty zvládneš aj 2000 dní. Kto súhlasí like.
zajimave kormidlo 14:53
miluju mattyho humor, dobry video😅
Ačkoliv je mi líto, že tohle končí, věřím, že pro nás Matty připraví něco, co bude ještě mnohem lepší :)!
něco tu nehraje...jaká je šance že Doslovamatty bude vydávat tak často
Moc krásné a propracované video, hezký edit (:
Ahoj, zrovna jsem narazil na tvůj kanál a chválím tvou tvorbu, dokážeš dodat pozitivní energii, jen tak dál🤙
Seš frajer Matty, máš můj obdiv :)
Najlepšia séria matty!!❤
Skyblock 👍👍👍👍👍👍 Hardore like na coment Asi tak koho tu je viac ja teda skyblock😂
Kámo si ten nejlepší minecraft youtuber. Je vidět že do každého videa dává hromadu svého úsilí a času. Doufám že se jednou dočkáš opravdového obdivu za to jaké úžasné videa děláš.
Na konci to byl banger :D
Wooow tak to je šílený!❤
Krásné video je skvělí se pozastavit a podívat se na své staré světy a stavby. Jak jsme se báli jít po poprvé do jeskyně, jak jsme naši první diamanty a báli příšer. To byly krásné doby.😄
Kdo si myslí že je matty builder tak ať dá like
Čau maty určitě pokračuj v této tvorbě jsi můj nejlepší minecraftový YouTuber
Všem co čtou tento komentář přeji hezký den ❤❤❤
Čau Matty super video ale všechna tvá videa jsou Mega super a hltám je. Nechtěl by jsi natočit hardcore?😀
@Matty Prosim uděláš tutorial jak ho stáhnout? 👇🏻
Pěkný video 😊 Jinak nechci vědět jak dlouho si ho stříhal #100dni
Skvělé video Matty! Vrátilo mi to krásné vzpomínky na dětství, když jsem se to pokoušel taky postavit - ještě v době beta verzí. Mimochodem, Titanic byla úplně první stavba, kterou mě kdy napadlo postavit. Bohužel.. se mi nikdy nepovedlo stavbu dokončit kvůli bleskům - dycky mi nakonec zhořel xD. Děkuji ti za hezkou podívanou!💎
Zasloužíš si 100k
kde je save?
Matty, moc ti děkuji za tvojí hardcore sérii a doufám, že uděláš něco taky tak speciálního, jako je toto. Já vím , že něco vymislíš😉
Maty, velmi bych ti chtěla poděkovat za to, že jsi to vůbec natočil. Vždy jsem se těšila na další díl a jsem velmi ráda, že jsem tě vůbec našla. Jsi fakt můj nejoblíbenější youtuber a doufám, že jednou budeš velmi známý, jako třeba Gejmr, protože si to fakt zasloužíš. Přeji ti štěstí do budoucna a užij si prázdniny :DD
Matty je nejlepší 😂💯
takéto špeciály sú mega pog, super video pane :3
Ahoj Matty tvoje vydea mě moc baví ❤😊
Matty natoč hardcore nebo nejtěžší skyblok z bekym
Zas koukám po roce :D a furt je to super video like ať matty natočí 2000dní ❤😂btw mam tvůj 1000dní merch
dobre video. chtěl bych si to taky za hrat matty pls v druhem videu to pls řekni 🥺
Wow, myslím že to je fakt dobrý na to že to je tak před dlouhou dobou
Lets gooo dalsi hardcore
4 minúty 27 sekúnd.Odhalenie Mattyho vlasov!🤣Yay!Už viem ako vyzeraju tvoje vlasy Matty xd😂
Kdo se na todle kouká v roce 2026
Video vypadá zajímavě jako každé jiné, jen tak dal!❤
Matty, co kdybys natočil další sérii 100 dní v novém světě v hardcoru? Strašně mě mrzelo že už nepokračuješ v té první.
Transformace vesnice❎ Demolice vesnice ☑️
Hele nápad na video... nechceš udělat 100 dní na superflat worldu(samozřejmě v hardcoru, zkoušel ksem to a je to zajímavá chalenge)
Super trol
Jsem arachnofobik. Děkuji Matty :)
Máš ho krásný Matty good job 👍
MATTY ODEPIS PLS. zverejnis ten save? PLS ODEPIS!!!!!!!!!!!!!!
Kto je tu v roku 2026 ❤
Kámo ten 13 seed je naprosto insane.
Jsem jediný člověk který nemá v popisu videa save na Matyho hardcore svět? 😅
14:26 podle mých výpočtů jsi skopal okolo 7 600 blocků listů😂😂, to je 119 stacků. Ale když to přepočítáme do shulker boxů, tak to je 4,5 plných skhulkerů, dobrá práce 🤙😂
Už se moc těším na tento banger nemůžu se dočkat tak se koukám znovu na skyblock sérii :DD
Super short Matty jako vždy,a mám otázku😅😊😊❤🎉kdy bude dlouhé video
Kedy bude pokračovanie? Veľmi ma baví najťažší skyblock .
všichni dejte like ať je ten druhý svět
Matty si fakt super musim uznat ze si fakt SUPER YOUTOBER!
Spíš ten hardcore protože bych neměl nervy na skyblock, o to víc mě udivuje jak si to dokázal👍
protože si nejlepší youtuber na svetě❤️
Matty! Ty si naprosto génius😅. Preto si môj najobľúbenejší Youtober😊.
Jo a ja som Slovák. (dosť drahé nugetky)
Perfektní chci další
miluju tvoje 100 dní videa a všechnu tvoji tvorbu moc cením tvojí snahu vytvořit kvalitní obsah držím palce ať dáš těch 150k do konce roku
Matty natoč pls byt Tour protože to kolo v pozadí mě dostalo:DD
#matty100K 👇 kto ma rad Mattyho
Myslím ze to není stupidni nápad ale mohl by si vzít seed toho sveta a úplně ho předělat na moderní. A nebo by si mohl začít na tomto světě novou sérii (možná). XD
Dejte ODBĚR:)
1:19 oremiéra❤❤
Matty v roce 2025:mrbeast hodnotí můj hardcore svět😂
vezmeš lávu umístíš jí před chestu blok pod ní a budeš jen držet Q :)
matty jako ty jsi nejakou dobu nevidaval videa,jo to byl tvuj styl,ale ted ses rozjel,jako nestezuji si,budu pripraven pristi nedeli
Už jsem viděla to video dvakrát hrozně jsem mi to líbilo jsi dobrý❤
Si nej matty mám u tebe odběr❤
Skvělé video bavíme mě 100 dní když hrajete modpack dva. Plánuješ někdy udělat třeba tenhle modpack ve dvou ale třeba jako u hardcoru udělat z toho serii.
ahoj Matty skusil by si natočit 100 dni v hre Vintage Story?
Mega NICE příště udělej 100 dní ve světě draků :D
Matty ty nevíš že voda nezmrzne i kdyš je tam listí?
Matty, ceníme si (aspoň ja) tvojej tvorby určite bez teba by som nepostavil veľa fárm ale aj tvoj "cringe" humor ma vždy dokáže rozosmiať neviem síce ako to bude ďalej keďže Minecraft pomaly krachuje novými updatami od Microsoftu (Čo Microsoft nezlepší sa nepokazí 😂) Dúfam že keby si prestal natáčať Minecraft (čo dúfam/dúfame že sa to nikdy nestane) tak sa v tom contente/obsahu vynájdeš poslednú dobu ťa besledujem až tak mic kvôli škole a škole a potom ešte kvôli škole... Ale dúfam že zatiaľ si nejaký čas nájdem na tvoje videá zatiaľ ahoj 😊
1:40 miluju toho pána jak říká: "COŽE?!"
Kdo na to kouká v roce 2026
"Ježiš, já vlastně natáčím"😂
Já to zkusil a jeho zabila už ta kovadlina😂😂
mám rád tvoje videa
Je to super série,rád se na to dilvám
Máti tiší dobrí jůtber😮
Ok😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Ahoj. ❤❤❤❤❤ Krásne. Hráš minecraft. 👌✌️🤞🤟🤘🤙👈👉👆🖕👇☝️👍👎✊👊🤛🤜👏🙌👐🤲🤝🚺Sém dáška.
Ja keď som hral s kamarátom minecraft on zabil jedného zombíka a hneď padol ten ingot
Super video ako vždy❤(Aj keď som ho ešte nevidel😅)
Dej 200 dní jak v hardcoru pls
Hardcore, ten skyblock by mě psychicky zabil xd
Prosím dáš pokračování Minecraft hardcore plssssss
Prosim natoc dalsi dil do serie RLCraft s Bekym!!!❤
Si borec🎉
Tak to je speedrun 👌
Mezitím ty Američani: Jak můžeš nemít rád burger 😂
Budeš zase někdy hodnotit světy diváků? Myslím, že se to těšilo popularitě :)
Jeden youtuber zahraniční dohrál skyblock na jednom bloku hlíny který se neregeneruje jmenuje se beppo a používal tam takové taktiky které jsem ani nevěděl že existují
Jedině tu lávu přelívat přez trn z jeskiň ale nevím kde ho najdeš 😂
Navečer do toho kiblika😊
Nejoblíbenější YouTuber kde najdu skiblok
Btw všiml jsi že jsi udělal ten druhej cobblestone generátor ne na cobblestone ale na stone takto to reálnou funguje používám to hodí se to a když to uděláš ještě jinak tak to může udělat ještě jinej stone
Sipr video😊 líbí se mi tvůj humor😅🎉 jen tak dál a těch 30 000 liku máš zaslouženě❤❤
Než ta láva doteče, tak bude o 2000 bloku dál
S tima slepicemi ti vybouchne počítač😂😂
Jdá se to brát jako úspěšný troll když mého kamaráda ta kovadlina trefila 🤣
Maty
nejlapsi serie
Najs
Tak to je pohoda :D
Nejlepší série! Určitě zajímavější než hardcore
Matty si boží❤
3:08 TO JE MAMUT!!! D:< Jinak cením! Moc dobré video! :D
Já radši ten skai block
Skyblock viděl jsem jedno tvoje video❤
V hardcore by h umřel takže skyblock
POV: nostalgia
Komentář pro algoritmus.
F pro Bekio
Ahojky🎉
Zkus ůplně nejtěžší skyblok pouze a jedním blokem jinak jsi super❤❤
Jsi nejlepší
Matty nato že to byl nejtěžší SkyBlock to bylo dost rychlé🎉🎉🎉🎉a dal jsem ti odběr❤
Ježíš já. vlastně natáčím 😂
Neuvěřitelný kámo, vidím to po dlouhé době po vydání a je to masakr 👍 bavilo mě to a stálo to za shlédnutí 💪 dobře ty, obdivuji tvoji snahu o optimalizac,i i v podstatě po dohrání. Dobře ty 👍 gratuluji dobrý game play
Matty urobíš tutorial ako si mam dát skyblock do minecraft na java pls urobíš tutorial❤
Tak to bude cool to skusim
Super🤩🤩🤩 skúsim to
No to jo
Mazané! 😅
Já to raději udělám s těma slepicemi nebo vodu nebo možná skusim tu lavu nebo pápouskove nebo ale fakt dobry❤❤❤
Hustý 😎😎😎💗💗
Ahoj matty,přeji ti hodně štěstí k tvému svátku❤️.Hlavně hodně štěstí a úspěchů na youtube.A přeji ať màš už co nejdříve 100K odběratelů ❤️(mám tě ráda matty❤️
Jsi toooop ytber miluju tvoje videa!!! :)
Maty, nechápu jak můžeš mít pouze 228 tisíc odběratelů 😮 kdybych viděla jen jedno video typla bych že máš tak o dvě stě točíš odběratelů víc 🎉❤ Sleduji tě už od 6 možná od 5. ❤😅 Prosím PIN 📌
Kámo tak ty jseš god gamer, dohrát nejtěžší skyblock bych já nikdy nedokázal a že jsi to dokázal ty? Ty jseš totální god gamer a zasloužíš si alespoň 1 milion liků nebo odběratelů
Maty máš super videa a doufám se ti bude dál takhle dařit
Škoda že nevišlo pokračování hardcore ale jseš SUPER



