
Be first today
No score has been saved yet. Play one round and claim today's board.

Creeper Dash
Oggi non è stato ancora salvato nessun risultato. Corri sul percorso e conquista i primi diamanti.

Chicken Rage
Oggi non è stato ancora salvato nessun risultato. Sii il primo.

To claim this channel, temporarily add mc.game to the channel description on YouTube, save it, then click below.
Log inVideo del canale
Video archiviati di durata superiore a 60 secondi, ordinati per Mi piace di mc.game e poi per Mi piace di YouTube.
Cortometraggi del canale
Cortometraggi memorizzati fino a 60 secondi, ordinati per Mi piace di mc.game e poi per Mi piace di YouTube.
Commenti sul canale
Commenti sotto i video di questo canale, ordinati per numero di Mi piace.
Pro NOVÝ MINECRAFT SONG DEJTE 50K LIKŮ! 🎶🎶🎶🎶
Hodně dobře jsme to zazpívali hoši!!!
krásný hit, který bude hrát ve všech školách 👍
SUPER SONG! Jsem rád, že jsem v něm mohl zazpívat! 😍
Líbí se mi, jak to není falešné!
Poslouchej na Spotify - https://open.spotify.com/track/6SfBlkjOD2AQEYY2qq1tBN?si=ecae54e4592b49fa&nd=1
banger.
Poslouchejte na Spotify 🎵 https://open.spotify.com/track/56AVnNOuOciwkAhfaC5bu9?si=e0798fe3b9e74db3
Já to, umím zpívat, jen jsem to musel zandat hůř jak Trospy, aby vypadal že umí zpívat, jo?
Když chcou tolik dia, tak proč nezabijou Diamanticka? Edit: Díky za 500 liků <3
Každý další LAJK dokazuje, že má Trospy o 1IQ víc 😰🤯
Kdo je NEJLEPŠÍ builder? Trospy, Hestreng, Bouchal a nebo Jamzz?
Petice na to aby Trospy začal dělat videa jako dřív 🙏🏻🙏🏻
Kdo je ÚPLNĚ NEJLEPŠÍ Minecraft Builder?
Bojíte se SKINWALKERA? 👀🤔
Kdo je HORŠÍ Builder? Bouchal nebo Trospy?
Kdy dáme 200K subs? 🤔
Trospy tak to jsem nečekal, je to nejlepší Minecraft song!
Jenom Tizr dokáže zabít 3 stacky dia:D
Trospy, fakt chválím, v tomhle jsi se překonal. Moc se těším až to bude na spotify, je to pecka! 😄
Tohle je film, tak řekněte vaší mámě, ať vás pár hodin nechá
Je super že jsi to dal do jednoho videa, těším se na další díl! Teda jestli bude...
Hodně dobře udělaný video Trospy! Pokračuj v tom co děláš :D A přeju ti, aby jsi co nejrychleji dosáhl půl milionu odběratelů! :)
Petice na to aby se vrátio starý Trospy a točil kontent jako normální Ytber
Konečně další stavěcí soutěž!! :D
Zdravím Trospy, vím že to není jednoduché, ale nechceš dělat i občas videa jako dříve? Chápu že toto má více zhlédnutí, to je mi jasné a klidně to dělej dál, ale prosím zkus jednou za čas udělat video jako dříve.🙏🏻🙏🏻
Nejlepší builder ale i youtuber seš ty konečně nové videjko pokračuj
trospy: ma full hpka also trospy: "hoši já chcípnu"
Nejlepší songa poslouchám to každý den prostě bangerr
Herecke vykony ako v slovenských serialoch
Konečně vycházejí videa častěji! jsem hrozně rád!!!
Trospy natáčej staré videa ze starych dobrých dob vím, že to má mnohem více zhlednuti, ale dost lidi by to ocenilo tvůj věrný fanoušek Maty
Super video Trospy👍
Legenda
Super napětí z toho byste mohli udělat film
Ten týpek co zabil skinwalkera to byl siryakari😁
Trospy 2 kolo říká Bouchal nepřesahuje přes tu čáru sám tam přetahuje skvělé video dávám like
Opět "dětský" kontent, nemyslím to špatně, chápu to, že to asi víc vydělává xd, ale alespoň na druhý kanál by jsi mohl vydávat normálnější videa xd. Ale musím pochválit edit a zpracování videa 👏
Nejkrásnější song já jsem nemohla do školy a proto jsem začala hrát Minecraft 😄
Trospy prosim viacej takych videii tých 1 hodinovych prosim.
Trospy Vždyť tohle video už jsem na tvém kanálu jednou viděl🤔🤔🤔
Máme tě rádi jsi nejlepší Butler Trospy 🥰😘 jaké je tvoje oblíbené jídlo a pití a zvíře?😏
15:13 ako ja sa len pytam prečo tu máš 14 levelov a 15:16 máš 11 XD edit: som si istý že toto neni prvý krát čo si zabijak ender draka a neviem čo si to tam akože robil na konci xd……..
Kdo souhlasí s tím že jediný důvod proč Trospy má takový hype je proto že tam má ve videu spoustu jiných youtuberů/infulencerů,.
Chalange hraj bedwars ale nesmíš použít meč kdo souhlasí ať dá like
Jsi nejlepší joutuber a bilder nasvětě
Trospy, to sis nevšiml, že jsi historii vůbec nezměnil? Bouchal ti utekl. A určitě zničil vesničku, zatímco jsi utíkal před Mattyho armádou. Hodně mě tvoje série baví a mrzí mě, že jsi udělal v příběhu udělal takovouhle trhlinu.
Gdo je gdyšje lepsí hestreng tak mi dej like
Broo ta scéna prostě: "Hestre podej bazuku" TOPPPP
A jdu se koukat na, budeme kamaradi?
