
To claim this channel, temporarily add mc.game to the channel description on YouTube, save it, then click below.
Log inVideo del canale
Video archiviati di durata superiore a 60 secondi, ordinati per Mi piace di mc.game e poi per Mi piace di YouTube.
Cortometraggi del canale
Cortometraggi memorizzati fino a 60 secondi, ordinati per Mi piace di mc.game e poi per Mi piace di YouTube.
Commenti sul canale
Commenti sotto i video di questo canale, ordinati per numero di Mi piace.
Több mint 1 hónapot dolgoztam ezzel a videóval, felvenni, replay modban is visszanézni, mégvágni, stb. Már nagyon vártam hogy én is megcsináljam ezt a challenget!😁 Szóval ha egy kicsit is tetszik és értékeled a tartalmat akkor fejeld be a lájk gombot!❤️🔥
Pofátlanul sok munka volt ezzel a videóval (is), köszi ha nyomtok egy lájkot és megosztást rá!❤
Tudom, arról volt szó hogy “kimaxoltuk” ezt a survivalt, de úgy gondoltam ezt a challenget itt még muszáj beadni!🤯
Legyen 100 nap hejett 200 nap (lájk hogy alex hez eljusson)
ALEX MIKOR LESZ MÁJNKRÁFT??
Ki van itt egy perc alatt?😂 👇
A mai zümis menü: Töltött zümis kolbász - €2,89 Töltött zümis babgulyás - €5,50 Zümis méhburger - €3,20 Zümis koka kolás méh ital - €4,10
3 FONTOS INFÓ: 📍Közönségtalálkozó: 2024, január 6, Sepsiszentgyörgy (pláza) 🧶Kövess be threads-en: www.threads.net/@alex.csiger 🎄Boldog Karácsonyt mindenkinek!
Uborcraft? "That's a name I haven't heard in a long time..."
Ki várta úgy igazán, ezt a pillanatot?🤯 Ne feledd a REDMAGIC Tabletet sem!😎 https://bit.ly/3JCKXvT
első https://wo.ws/49KAE3U
Nem gondoltam volna hogy a rendszerváltás után tudok-e bárminek is ennyire örülni de Alex megint kitettél magadért! Nem bírom abbahagyni a nevetést 😂
ALEX MIKOR LESZ MÁJNKRÁFT??? 😂 Edit: Köszi a sok likeot
Támogassátok a Trianon Turizmust egy FELIRATKOZÁSSAL!!!!!!4!4!!!!!
Még legyen meg a 400 nap is!❤ Aki így gondolja 👇
Team 1óra Elött🎉 👇
Remélem lesz folytatás 200 nappal. Sok sikert a videózáshoz! 🔥🔥
Kérlek Alex legyen majd egy 300 száz napot hardkcore!!
Lesz ebből egy 200 napos túlélés?
Grat a 900k hoz! Remélem hamarosan meglesz az 1millió❤
Ennyi munka és te még mindig gyártod nekünk a videókat! Hatlamas tisztelet neked Alex!
Aki egyből lájkolt
ALEX MIKOR LESZ MÁJNKRÁFT?????????????😊
Na Alex MiKoR LeSz MiNeCrAfT?? Viccet félre téve, ha érdekel, töltsd le ingyen a Revolut-ot a linkemmel, és igényeld a 8500 forintos jutalmat!💸 https://get.revolut.com/z4lF/alexcsiger2 (a promóció az új felhasználókra érvényes 2024.11.29.-éig, a promóció általános szerződési feltételei megtalálhatók a leírásban szereplő linken)
A végén zümi nagyon jó volt😂😂
Legyen még ilyen videó!❤ Aki akar: 👇🏻
Véégre egy minecraftos videó!! Már nagyon hiányoltam ezt a fajta tartalmat
Ki van itt milliók előtt ❤
A legendák már itt
Legendák már itt vannak
Először azt hittem, hogy a 100 napos világot folytatjátok 200-ig. De nem baj, el sem tudnám képzelni mennyi idő lehet egy ilyen kiváló minőségű videót csinálni. Így tovább!
Alex, végre egy survival rész🎉 annyira vártam ‼️ mi lenne ha elkezdenétek egy hardcore sorozatot ❓️ tudom, hogy volt egy live hardcoreban de az nem tartott aNnYiRa sokáig xD (amúgy elég sokáig volt :>) de úgy értem egy sorozat részeken keresztül (és megpróbálni nem megölni egymást, főleg te meg Zümi xD) imádnám személy szerint ha folytatnátok ezt a túlélő sorozatot ❤
Szia Alex köszönjük ezeket a csodás videókat❤
Lehetne a survival sorozatotokba egy olyan rész ahol az összes achievmentet megszerzed. Like hogy eljusson Alexhez👇👇👇
Életem 1. liveja amit élőben néztem végig!!! A többitől mindig lekéstem.😢 De utólag már az összeset megnéztem.❤ Sok sikert a továbbiakban.👍
Aki ezt a kommentet látja annak legyen szép napja!😊
Jó lett mint mindig! Ezeket a videókat youtuberekkel nagyon adom!
Cresser, Barni, UborCraft egy Alex Csígér minecraft videóban😲 OMG
Zümi nélkül nem igazi a Minecraft videó! (Csak viccelek, egyébként nagyon jó videó lett, köszi Alex )
Zümi a legnagyobb arc a világon eskü XDD Imádjuk a videóid Alex🙏💯 Edit: Te-jó-ég... ennyi lájkot még életemben nem kaptam😮 Köszönöm szépen nektek🎉
Köszönjük Alex az új videót! Gondolom nagyon sok munkát vett igénybe, mint a többi videó.
gratulálok az 1M -hoz Alex!🎉
Végreeee jó látni hogy újra kezdődik a minecraft korszak
Végre Minecraft 🎉🎉🎉
Legalább amíg nézzük a videót senki nem fogja kérdezni hogy: MIKOR LESZ MÁJNKRÁFT???
Legyen folytatás 200 nappal nagyon jó lett! Így tovább
3:25 😂😂😂 Gyémánt!
Már nagyon vártam a következő videót és nem csalódtam. Mindig jobb és viccesebb dolgokat hozol.🤝🤌
Végre láttunk valamennyit Zümiből❤
Köszönjük szépen hogy mindig jó tartalmakat gyártasz!😊 És ennyi munkát teszel bele😃👍 Ja és gratulálok a 996 000 feriratkozóhoz🎉 👇
2025 novemberébe vagy Decemberébe valaki??????❤
Köszönjük ezt a király csidejot :)
1. Nap Hogy megkérem Alexet hogy legyen zümi face reveal.
Szia Alex, nagyon nagy fanod vagyok, már nézlek téged 5 éve és konkrétan rajtad nőttem fel. Köszönök mindent neked, hogy amikor nehéz időkön mentem keresztül, megnéztem egy videódat és jobb lett a kedvem. Csak így tovább Alex!!! Ne add fel soha! Az 1.000.000 millió feliratkozást meg megérdemelted! Hajrá a 2.000.000 millióhoz is Alex!
Nagyon jó a videó! Nekem az az egy dolog nem tetszett hogy csak 18:49 hosszú a videó és nem 1óra plusszos!😊
VÉGRE MINECRAFT JO LENNE HA UJRA VISSZAJÖNNE A SURVIVAL! LIKE HOGY JUSSON EL ALEXIG
Szia Alex ! Nagyon jó lett a live !❤❤ Mindjárt megvan az 1 Millió feliratkozó !!!❤🎉 Hajrá!
Olyan jó Alex vidivel kezdeni a napot ! Lázas vagyok és ezek a videók nagyon jók ilyenkor! Köszönjük Alex 🎉
,,Úristen, megyek, mint a rohadt éle- NEEEEE!! LEESTEEM!!" 😂😂
Szia Alex! Meg kérhetlek hogy a világ seedjet és a kotdinátákat megosztod? (Like hogy eljuson alexhez)
Megérte ez a sok munka, hisz egy extrém, csodálatos videó lett. Köszönjük Alex ezeket a nagyon szuper videókat! Legjobb videós vagy! ❤️🎉
Boldog karácsonyt Alex! Látszik hogy milyen nagy a szíved! Köszönjük a minöségi tartalmat! Ui: mindenkinek kellemes ünnepeket kívánok!
7:17 Ez csak nem egy.... ZÜMI FACE REVEAL!😅😅😅
Nagyon jó lett ez a vidi is látom azért zümi még mindig a régi 😆 🤣 megy a lájk!!!
Nyári szünet ? 2025 valaki??
Végre egy szombat reggelre Alex videó felkelni a legjobb 🎉🎉🎉😊❤
Hamarosan 1 millió 😅
Boldog karácsonyt kívánok nektek Alex és köszönöm a videót👍👍
Annyira furcsa hogy rajtad nőttem fel és most így 18évesen leültem és azt mondtam hogy nekem most nosztalgiáznom kell és megnéztem ezt a videót és olyan jó kedvem lett hogy el is felejtettem minden rosszat ami velem történt csak így tovább gratula az 1milliohoz(abba az 1millioba én is benne vagyok😉)és remélem hogy lesz még sok sok ilyen vicces,szorakoztató videó!
Ez a zümi egy beteg állat de szeretjük 😂😂😂😂
Zümi biztos megnyerte volna, szerintem ezért nem is szerepelt a videóban 😆 de amúgy tök jó lett a vidi
Nincs is jobb, mint nyaralás közben egy Alex videóra kelni! Legjobb! 🎉
Alex a legjobb videós aki így gondolja 👇
Aki ezt a commentet végigolvassa… IATKOZZON FEL ALEXRE!!!!🙏🙏🎉🎉🎉 És legyen szép napja🙃
Grat az 1 millióhoz!!🎉🎉
Gg Alex hogy végig csináltad ezt az egészet, Boldog karácsonyt és jó agysejt szerzést !
Megyi idöbe és fáratságba ezt a 372 blokkot meg keresni de nem ja várom az új vidit💜 lesz majd még cs.go? Mert nagyon szeretem a te Alex tartalmakat Alex te vagy a legjobb meg érdemled a 1M te csinálsz ijen vicces videók meg minden szeretem az összes videotad így tovább alex❤
Zümi igazi marketing menedzser a videó végén 😂
Szia Alex nagyon vàrtam màr a minecraftos videót!🎉 Ami tiszteletre méltó hogy több óràt dolgozol egy videóval + a vàgàs a követöidnek!!❤🎉 Gratulálok a 900k hoz!!!🎉❤ Tovàbbi sok sikert az 1M hez!🎉
ALEX MINDJÁRT MEGVAN AZ 1M!!!! GYERÜNK
Istvánnal sokkal jobb volt a sorozat mint Gáborral😢 Team aki egyetért💔 👇
Dancin'! ! Amúgy nagyon jó lett a vidi! Örülök hogy Tag vagyok! Csigér klán 😂
Amugy Alex, ha 2 dájmondot találsz egymás fölött a falban, akkor érdemes körbeásni, mert van olyan, hogy nem közvetlen egymással szomszédos blockon képződik le, és lehet, hogy ott még van dájmánd.
Csá Alex te jó videós vagy (\_/) (^o^) />❤ Iratkozatok Alex re
Köszönjük ezt a király Csidejót!😂✌️
Alex egy kicsit úgy nézett ki mint Petőfi Sándor😂😂😂
Szia Alex pls jövő karácsonyra is lesz egy hasonló videó Aki szerint még legyen ilyen 👇🏿👇🏿
Like aki szerint ideje lenne elkezdeni egy új minecraft sorozatot. 👇
Én nagyon imádtam az összes sztrímet. Amikről lemaradtam visszanéztem legalább mindet 3-szor. Nagyon szórakoztató volt. Alig várom a következő minecraftos videót.
Nagyon nagy vagy alex! Sajnos most lemaradtam de majd kövi live nak donate - lek;D
Zümi beszete a gyógyszereit 😂
Nagyon tetszett alex És te vagy a legjobb vidis az egész világon.És hajrá a 1N feliratozó
Fojtatást akarok akarok folytatás aki várja az 👇🏼
Aki minecraftozik 👇
Szia Alex! Ha lesz GTA videó, esetleg elmagyaráznád, hogy kell vadászgépet vezetni. (Hogy kell felszállni, melyik betűket kell nyomni stb. stb.) Köszi előre is, és te vagy a legjobb videós!
Szia alex! Esetleg a barátaiddal elkezdhetnél újra egy minecraft survival-t, mert már nagyon hiányzik tőled a túlélő sorozat.
Nagyon rég óta nézlek már,és imádtuk a nővéremmel az első Minecraft sorozatodat. Eltelt azóta rengeteg év és tudom nem nagy szó,de rettentően büszke vagyok rád és arra,amit felépítettél azóta! Nosztalgikus volt ez a videó is.
Szia Alex mikor kezdtek új Minecraft sorozatot ?Amikor kijön a Minecraft 1.21 lessz rengeteg frissítés és akkor elkozdhetnétek
5:53 Epic moment😂😂😂😂
Aki az 1 millás live után nézi ezt a liveot 👇🏻♥️🥳🥳🥳
Nekem egyszer egy creeper robbantotta ki az 5 gyémántomat.😢😂.
1000 nap legyen Aki igy gonolja 👇
Ki van itt 2025-ben??? Aki igen like 👇
Hellooo
Nagyon pró pléjer alíg tud kraftolni
MIKOR LESZ MINECRAFT?!
Szia Alex! Köszönjük szépen ezt a csodálatos videót! Sosem vallasz kudarcot a napom feldobásával. 2023-ban is csak jó videókat láthattunk köszönjük ezt a szép évet! Boldog karácsonyt, és boldog új évet mindenkinek🎉❤
Márcsak 7 ezer feliratkozó van hátra! Csak így tovább hogy legyen 1 milla-10 milla-50 milla feliratkozó! És a nézőknek mondom hogy:IRATKOZZATOK FEL ALEXRE!! Vicces volt a minecraft túlélő 2. évadában hogy mondta zümi hogy:HALÁL HALÁL HALÁL!! miközben ölte a vándor falusit és a lámáit. Amúgy te vagy a kedvenc videósom!❤❤😊😊
❤❤❤❤🎉🎉🎉🎉🎉1milo



