
Extr3mgamer
👉 Egy Gamer youtuber, aki szeret videózni. 📌 (Shortsok, élő adások twitchen / rendes videók) 😍 Ha tetszene a Youtube csatornám, nyomj egy feliratkozást! 👊 🛎 A csengőt is ajánlom benyomni, hiszen így tudsz értesítést kapni a legújabb tartalmaimról! 😁 📫 Üzleti felkeresés: [email protected] 👾 Twitchen itt találsz: https://www.twitch.tv/extr3mgamer
To claim this channel, temporarily add mc.game to the channel description on YouTube, save it, then click below.
Log inVideo del canale
Video archiviati di durata superiore a 60 secondi, ordinati per Mi piace di mc.game e poi per Mi piace di YouTube.
Cortometraggi del canale
Cortometraggi memorizzati fino a 60 secondi, ordinati per Mi piace di mc.game e poi per Mi piace di YouTube.
Commenti sul canale
Commenti sotto i video di questo canale, ordinati per numero di Mi piace.
A játékban vannak dinamitok ami azt jelenti hogy az újkorban. Az újkor 1640-be kezdődött és a dinamitokat 1844-találták fel.
Aki szerint új kor az 👇👇
Hát nem😂, mert egy csomó ember ezt használta és nem te találtad ki
Új kor mivel van redstone= elektromosság.
Légyszi új vidi hosszú pls nagyon hiánxozbak 👇katt ha te is szeretnédd❤❤
😂Lány voltál vagy liveoltál😂
Középkor, mert az egész harctéma középkori😊😊😊😊
XD A LEGJOBB VIDEÓS VAGY 👇NYOMJ IDE!
Azért egy kis újítás kéne nekik, ez igaz
Fhúúúú, nagyon tetszett !❤🎉😂
Aki nevetett 👇
Először azt hittem h lány át mondtal
Az őskorban nem voltak dinoszauruszok...
A jelenlegi kor után amikor a civilizáció nagy része eltűnt 😅
Középkor🎉
Nem rólad nevezték el, hanem csak lecopyzták rollad!😂🎉
Ez nagyon jó!😂😂😂
ha még egyszer kimondod be robanok😅😂😂😂😂
❤️ Csatlakozzatok a Discord szerverembe! - https://discord.gg/phaChKHJkc 😎 Illetve kövess be twitchen! - https://www.twitch.tv/extr3mgamer
Felirat kosztam! 😅
Legyen minecraft de nem nyulhatsz zöldszínhez és nem nyulhatsz kő hőz :D
Lehet hogy csak nem látta
Ki etemeg a ucso bízzámat?! 😡 Ha Ha Ha Ha Ha ha😂😂😂
❤️ Csatlakozzatok a Discord szerverembe! - https://discord.gg/phaChKHJkc 😎 Illetve kövess be twitchen! - https://www.twitch.tv/extr3mgamer
Ez mondjuk igaz, mert én láttam az élőidet
😂😂😂😂ez nagyon vicces, én is először ilyesmikkel próbáltam
Nagyon tetszet ez a0 video❤❤
Én már az első sértésnél kinyírtam volna 😂😂😂😂
Mike Tyson fia🤣
Szerintem nincs rá esély!
200 IQ 😂
Jó és vicces videó lett😂 Csak így tovább!!!!!❤❤❤❤❤
És te fogod őket tanítani?😅
Úristen szia téged nagyon régen láttalak és nagyon imádtam a videoid de sosem találtalak meg most végre megvagy!
XD csak még 3 násodpercet sem bírt ki😂😂😂😂😂😂
Haah
👇
Lehet az is hogy remélem tetszet a videó csumi
4:Csö Csi Csá😂😂😂
Be van zárva a barrerbe de amúgy használ a /tickfreeze és meg fagy
❤️ Csatlakozzatok a Discord szerverembe! - https://discord.gg/phaChKHJkc 😎 Illetve kövess be twitchen! - https://www.twitch.tv/extr3mgamer
Igen? Beszó'tál? Akkor gyere ki a hóra! Úgy is január van.😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Segítség 😮 a liveba azt írja h csak feliratkozó mód és nem tudok írni pedig eskü fel vagyok iratkozzva
Nekem.is.van.olyan.🎉🎉🎉
Mondjuk az első amit csináltál az logikusabb lenne
Rájöttem
😂❤
Nagyonvices ez az ááaaááá😂😂😂😂😂❤
Szerintem utoljára 2023-ban láttalak☠️
A vége nagyon jó volt 😂😂😂😂😂😂😂😂
Amúgy nyomtam én is egy likeot, Kérlek sziveld!
Nyomok egy lákot 👍
A szememet hogy hányom ki hogyha még meg se ettem ?????😂😂😂😅😅😅😅??
Nagyon tetszet😂
😂😂😂
Làtszik hogy ki eték az agyukat
❤️ Csatlakozzatok a Discord szerverembe! - https://discord.gg/phaChKHJkc 😎 Illetve kövess be twitchen! - https://www.twitch.tv/extr3mgamer
Azt hittem a telóm laggol
Igen
Azt hittem hogy a telóm laggol😂😂😂😂
Aszhitem hogy a telóm langol
❤❤❤❤
Feliratkoztam
csinálsz tutorialt a számlálóról?
Ja persze😂😂
😂
Csá tokyo! Emlékszel rám! Régen rád néztem hogy megismerjelek de ott hagytalak 2 évig! De nem hiszem hogy emlékszel rám, nekem régen az volt a nevem hogy HNGboldog! Na? Emlékszel tokyo
Hardcore sorozat lehetne csémi😂
😂😂
😂😂 ez nagyon jólett
Ez nagyon jó volt 😂😂😂😂😂
Dobj egy likeot mivel én elkapom
Vitszes videoid vanak én szerete a videoid
Nagyon hhhhhhhhhhhhhááááááá
67🎉😂❤😢😮😅😊
Öldmeg
nagyon jó őldmeg
100
Te nem te hanem ederman😂😂😂
😎😎😎😎
😆😆😆🤣
😂😮🤣
😮
❤
En likeot nyomtam nagyon jo videos vagy😊
Nehézben az ajtot kitöri
Mindenki azt írja lagol nem bagol? Van IQ
IGEN!?
azt hitem hogy nincs internet öt perce
Laggolsz?😂😂
Na azért ne feszegessük a határokat 😂😂😂
😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊
❤
12:07 amungos ez fiksz
2:55 meg érdemeled mert jó vidis vagy
Elso
Liveolsz ma twhichen
Te vagy a legjobb videós❤❤❤❤❤
Jó lett
Fosatós 😂😂
szeretem a videoidat
de tényleg van olyan üzlet hogy kettő párna ki van így rakva
Ez jó lett 😂😂😂
Nagyon jó lett😂🤨
te vagy a majom?
Kéne egy asmr csatornat csinalnod.. xdddd
Ez hülye😂😂😂😂
EZ jo volt nagyon tetszett
xd
ez rohadt jo lett
Nagy csoport😂😂😂😂😂😂😂
Haha de vicces!
Ismerem ezt a memet nagyon jó lett a videó
😂😂😂😂🎉🎉🎉😅😅
😂😂😂😂😂😂😂
🐤🐥😂😂
😂😂😂😂🎉ou dd
jaj beleestem a gödörbe jó ez volt a legviccesebb pillanat😂😂😂😂😂😂
Balázs
Ától még megcsinálta
2
Ahogy gyalogvlog mondaná Hajrá! Sziasztok!
😂
Nekem ugyan ilyen fülesem van csak pirosba🙂
XD 😂😂
Az első volt a legjobb
Köszi
Én: A sajt legyen veletek :3
😂😂
Enderman.
Nyílván te nyersz!❤
Gyere ki a hóra 😂😂😂😂😂😂😂
❤😂😂😂😂😂
😅😂😅😂😅😂😅😂😅😅😂😅😂😅😂😅😂😅😂😅😂😅😅😂
❤
Xddd
ATI
😂
❤❤❤❤❤❤❤😮😮😮😮❤❤❤❤❤😊
Nem akarok creeper lenni én még élni akarok
Lessz hijobrájnos Vidi? Pls teso
30. Lájkolovagyok ❤
Like
èn a Lájkra
Nem-re szavaztam😊
💖💖💝💜💜♥️
Én alakból fel voltam iratkozva😂😂 tényleg jó videós vagy❤❤❤
❤❤❤❤❤❤
nagyon buta
Igen
❤❤❤🎉😂🎉😮
Jesz
ezt te csináltad egyértelmű😂😂😂
😂😂
Kivited aztaaaaa😂
Mi történt a játékk az élet kipróbálni😮
Hát ijen a minecraft
Mert az ajtó egy blokk nak számit
Ez télleg logikàtlan :D
ez nagyon igaz sajnos, 😔😔😔
pont dobott fel videót és láttam ott is :D
Így szeretjük a Minecraftot🙂🙂 Meg hogy logikátlan TULZOTTAN☹️
😮😮
Mi az a sztirim
9:18 Inkább még magyarul a Verdák, mint animációs mesefilm. ;)
Te még élsz?
na csááá
Szia Boby! Ki nem fog több kotont lopni. Ja nem... xD
Szia hoby
Persze pont rólad😂
Öhöööm, szerintem kicsit félre értettem, "Mikor még lány voltam évekkel ezelött"
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
🎉🎉🎉🎉😂😂😂😂😂
Hát ez nem gondoltad túl gépnek gatya😂😂😂
hát ez nagyon jó🤣
likeoltam :)
😂😂
❤
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂✌️
Imadom😂😂❤
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
😂
Szivesen😂 Kéne egy ilyen újítás
A csat gpt ne használjátok ilyenre mert ez olyan vizet fogyaszt amit utána már nem lehet semmire se használni fürdésre se ivásra se
De hát megcsinálta!!!!!!❤
Legyen part2❤❤❤❤
Hahaha😂😂😂😂
❤️ Csatlakozzatok a Discord szerverembe! - https://discord.gg/phaChKHJkc 😎 Illetve kövess be twitchen! - https://www.twitch.tv/extr3mgamer
Te vagy a kedvenc videósom
❤️ Csatlakozzatok a Discord szerverembe! - https://discord.gg/phaChKHJkc 😎 Illetve kövess be twitchen! - https://www.twitch.tv/extr3mgamer
😂😂😂😂❤ ez jó
❤️ Csatlakozzatok a Discord szerverembe! - https://discord.gg/phaChKHJkc 😎 Illetve kövess be twitchen! - https://www.twitch.tv/extr3mgamer
😂
❤️ Csatlakozzatok a Discord szerverembe! - https://discord.gg/phaChKHJkc 😎 Illetve kövess be twitchen! - https://www.twitch.tv/extr3mgamer



