
Mula

Creeper Dash
Oggi non è stato ancora salvato nessun risultato. Corri sul percorso e conquista i primi diamanti.

Chicken Rage
Oggi non è stato ancora salvato nessun risultato. Sii il primo.

Game Commando
Kommandósok! Ez itt a 'Flash Commando' youtube csatorna hivatalos gameplay csatornája. Ezen a csatornán videójátékokkal játszunk a tőlünk megszokott humoros stílusban. Jó szórakozást! 🔥🔥 A kommandósok a legnagyobb királyok! 🔥🔥
To claim this channel, temporarily add mc.game to the channel description on YouTube, save it, then click below.
Log inVideo del canale
Video archiviati di durata superiore a 60 secondi, ordinati per Mi piace di mc.game e poi per Mi piace di YouTube.
Cortometraggi del canale
Cortometraggi memorizzati fino a 60 secondi, ordinati per Mi piace di mc.game e poi per Mi piace di YouTube.
Commenti sul canale
Commenti sotto i video di questo canale, ordinati per numero di Mi piace.
Aki ezer éve vár a minecraftra az 👇
Nektek új élet, nekünk egy új fantasztikus életrész❤
Robbantsátok fel a NETHER-T 🔥 👇🏻Like aki szeretné
Like akiszerint máté és krisz a legjobbak
Szerintem a büntetés elég lenne a 10. Részig is csak ❤
Sziasztok már 3 éve nézlek titeket és ha ez az utolsó része ennek az évadnak kezdjetek újat mindenki szeretné vagy folytasátok a Horrort Minecraft ot én már sokszor meg néztem de nem folytatódik😢 Ti vagytok a legjobbak Egész magyarországon!
Azta srácok, végre itt van az új évad. Ennek elképesztően örülök. Köszi srácok🎉🎉😊 A KOMMANDÓSOK A LEGNAGYOBB KIRÁLYOK!!!
Ez már szinte film 👌🏻🔥 Hatalmasak vagytok srácok 💪🏻 A KOMMANDÓSOK A LEGNAGYOBB KIRÁLYOK 😎🔥😁
Most már mindenki minden minecraft sorozatban siet valahová, és arra törekszik hogy minnél előbb összecsapja és kijátsza a iátékot. Így nagyon örülök egy ilyen sorozatnak ahol végre valaki tényleg kiélvezi a játékot és nem kapkodja el az egészet. Jelenleg én nem tudok ennél élvezhetőbb minecraft sorozatról, és nagyon várom a kövi részt!
Srácok nagyon gyorsan halad ez a sorozat!😊 Csak ne legyen olyan gyors, hogy egyből vége is legyen! Az első két sorozat vége is könnyeket fakasztott a szememre🥺😭
Ezaaz! 4. rész! 😍 A kommandósok a legnagyobb királyok! ❤🔥
Wohoooo🎄 Boldog Karácsonyt srácok/kommandók!❤ Egyetek sok mákos és diós bejglit!😉
De jó újra minecraftot látni tőletek!
Ezaaaaaz 🎉 Ismét egy fantasztikusan csodálatos videó 🥳 A KOMMANDÓSOK A LEGNAGYOBB KIRÁLYOK 😎🔥😁
Keressetek kincses térképet, és ott lehet találni gyémántot. Így nem kell kibányászni vascsákánnyal. 😁
1évad első része óta követlek titeket.Láttam az összes részt mindkét évadból elképesztő milyen gyorsan elment ez a négy év,olyan mintha még csak most keztétek volna el,és már vége is van.Mindkét évad vége megható volt.Remélem a 3.évad is ilyen jó lesz.A KOMMANDÓSOK A LEGNAGYOBB KIRÁLYOOOOK❤️🔥❤️🔥❤️🔥❤️🔥
Ez az végre köszönjük Jáá bébe Még sok sok minecraft videót a népnek csak így tovább
Annyira jó volt ez a sorozat hogy megkönnyeztem a végén! Remélem a következő évad még jobb lesz,de a kommandosokkal mindig jó! Köszönöm ezt az élményt és sok sikert a következő évad felé!
EZAZ!!!!🎉🎉🎉🎉🎉🎉 Végre új rész! Legyen még folytatás!😊
Ezaaaaz 🤩🎉 A harmadik évad is fantasztikus lesz 🙏🏻😉
Gratulálok, hogy a flash commandon elértétek a 400 ezer feliratkozót.
Nagyon igényes lett ez a videó, látszik rajta, hogy sok idő és energia ment bele 👏 A felépítése átgondolt, végig követhető, és tényleg leköti az embert az elejétől a végéig. Kifejezetten jó, hogy nem kapkodós, hanem van ideje kibontani a témát, így sokkal élvezetesebb nézni. Az ilyen tartalmak miatt érdemes követni egy csatornát, mert minőséget ad, nem csak mennyiséget. Csak így tovább, remélem még sok hasonló videó jön a jövőben is!
"És velem tart.... senki csak egy kis csicska" 😂 örökké ikonikus lesz! A Kommandósok a legnagyobb királyok!❤
Kellemes ünnepeked az összes kommandósnak!❤️🔥
Nagyon örülök, hogy újra játszotok ezzel a játékkal! Annó Minecraft miatt találtam rátok.. imádom ahogy ezzel játszotok! Királyak vagytok! Reméljük még sokáig játszotok a Minecrafttal!🎉
❤😊Azta, köszönjük szépen az ujjabb minecraft survivalt, szerintem már rengetegen várták, a kommandósok a legnagyobb királyok❤❤❤❤❤❤❤ 😊😊😊😊😊😊😊
Sziasztok mikor lesz gta? Nagyon jó lett a videó aki szerint is like🎉
Oly sor szép emlék. Köszönjük Máté és Krisz ezt a sok szép és felejthetetlen emléket. 😢 A Kommandósok a legnagyobb királyok!!!
Mikor lesz új rész ?😢 Aki akarja hogy legyen, az like, hogy a kriszék lássák 👇🏻
juhuuuu, igen robbantsátok fel a nethert!!!!! Ti vagytok a legjobbak <3
Kommandós barátaim Máté,Krisz nagyon boldog karácsonyt kívánok nektek ❤
boldog karácsony mindenkinekmég nincsen de mindegy jea bébe 🎄🎄
Nagyon jó lett remélem jól vagytok erőben egézségben
Lehetne a szabály ugy hogy aminek a nevében benne van hogy vas pl.Vascsákány azokat ne használjátok! Jó videó lett!
Már nagyon vártam a folytatást🎉úgy a legjobb felkelni hogy egyből látom hogy új rész jött ki😁
Nagyon értékelem a munkátokat és hogy ilyen sok mindent beletesztek a videóitok elkészítésében, ti vagytok a kedvenc vidiseim így tovább! BOLDOG KARÁCSONYT!!!!!
Kedves Krisztián És Máté már annyira vártam a 3. évadot sok sikert és szerencsét
aki várta hogy legyen minecraft videó az like
Végre vártam remélem hogy hamar jön a fojtatás!
Köszönjük srácok ismét az új Minecraft videót! Ez még mindig a legjobb sorozat a csatornán, bárki bármit mond!🔥🔥
Köszönjük, hogy megvalósítottátok a kérésünket!✌🏻😊
De jó! Végre új minecraft videjó!!!!🎉 Nagyon vártam már hogy legyen új videó nagyon izgalmas hogy 5000 tnt-t robbantottok fel a netherben!❤🎉 U.I. AKALK💪🏼👑🔥
Végre új videó nagyon hiányzot és be követelek titeket istangramon és folytassátok 😊😊😊😊
Alig vártam már az új Minecraftos részt. Féltem, hogy már nem is lesz több rész pedig ez a kedvenc sorozatom a Gamecommando csatornán. Nagyon igényes és izgalmas videó lett 😁!
VÉGRE! Koszi sracok! Szebbe tettetek napomat!🎉
Hát srácok, ritkán örülök ennyire egy értesítésnek😂🎉 a kommandósok a Legnagyobb KIRÁLYOK
Sziasztok , 10/10 örülök hogy van minecraft!!
Juhihá végre minecraft és ott az égig érő kula, milyen nosztalgikus 😂🎉
Sziasztok legyen horror Minecraft pls ❤🎉😊
Nem tudjátok kiűtni az arany csákányal az aranyat. Jó lett a vidi..
Köszönöm krisz és Máté a Minecraftot de elöte mondok egy imát harkályok istenére esküszöm hogy több videót nézekmég
Nem lehet kiütni az aranyat az arany csákánnyal mert valamiért így van megcsinálva! A kommandósok a legnagyobb királyok ❤
Sziasztok! Köszönjük a sok munkátokat és, hogy ilyen jó, izgamas videókat tudtok csinálni! Szerintem kipróbálhatnátok egy játékot: <Burger Shift: Team Rush: Prolouge > Steamról telepíthető le (ingyenesen), egy izgalmas, unalom elütő játék, ahol, van egy burgereződ. Tudtok singleplayerben és multiplayerben (tehát tudtok egymással jásztani). Szerintem tök jó videókat tudnátok belőle csinálni! További sok sikert!🎉🎉
Nagyon jó hogy újra Minecraftoztok. Azóta követlek a gameplay csatornán mikor elkezdtétek csinálni ezt a csatornát. Mikor mindig játszotok mindig meghozzátok a kedvemet, hogy játszsk a játékkal. :)
Aaaa holnapra már jöhetne rég volt😢 de a commandosok a legnagyobb királyok❤
