
To claim this channel, temporarily add mc.game to the channel description on YouTube, save it, then click below.
Log inVideo del canale
Video archiviati di durata superiore a 60 secondi, ordinati per Mi piace di mc.game e poi per Mi piace di YouTube.
Cortometraggi del canale
Cortometraggi memorizzati fino a 60 secondi, ordinati per Mi piace di mc.game e poi per Mi piace di YouTube.
Commenti sul canale
Commenti sotto i video di questo canale, ordinati per numero di Mi piace.
végre már nagyon vártam!😀 Azt hittem sosem lesz új videó
10/10 video szeretnék meg ilyent látni vicces karakterek vagytok így egyűtt 😂😂😅 madárijesztő😂
nekem valóságba is az van
Nagyon cukik vagytok együtt!
Ez akora szüreális röhejes eszement baromság volt...ÉS EGYBEN FANTASZTIKUS IGY TOVÁB! Nekem tetszet😅 lesz e fortnite video vagy még EXTRÉM vices video 😂🤣👍
Nagyon jó lett a vidi,csak így tovább!
7:24 az Hatsune Miku
Hát... az én világomban szegények bugosak a sok ládátol😅😅😅
🎉 Örömmel jelentem be, hogy mától elérhetők a saját márkás termékeim! https://mcshop.hu/youtuber-webshop-7486/gyusziboi-7655 Köszönöm mindenkinek a támogatást – nélkületek ez nem jöhetett volna létre! 🙏
Na gratulàlok van baràtnőd
Van nekem egy videó ötletem: Teszteld le a legrosszabb minecraft horror modokat. De ez csak egy ötlet. UI: Nagyon jó lett ez a videó.És te vagy a legjobb minecraftos.
8:28 az a netherite kapa fúlos encsántokall 😂
0:12 egy pofont😂😂😂
Gyuszi magyar ország a minecraft ban gg
Szia Gyuszi most november 20-adikán lesz a szüli napom és jól lesne ha előre felköszöntenél előre!😅❤❤ mert te vagy a kedvenc videósom!
Mi lenne ha csinálnál egy olyan videót amiben ki öntödei az a voidos gödröt és miközben menekült előle kijátszani a játékot
Nagyon jó videós vagy csak így tovább és a barátnőd az nagyon vicces és te is az vagy ❤🎉
Brooo az Ender dragon Miku 😂😂
5:10 nagy kár hogy a bölcs lézer, meg a Nyíregyháza nincs benne.. 🤣🤣
mi a mod neve?
“Azt nem akartam” xdddd
A videó végén remélem nem csak én csináltam össze magam (gyűlölöm a pókokat :c)
Koszi hogy feliratkoztal a csatornamra! Ui: Tetszik hogy ilyen nyugodt stilusban vannak megvagva a videoid. 💙
10:31 ez nem Doge lenne amúgy???
víz a NETHERBEN!!!!!!
nagyon jó videó lett! legyen még ilyen pls😀
Mod név?
0:21 csak be kerultel az infinity Castel be, de ott nagy az eselye annak hogy meg halsz
0:22 respect a hangefektért
A zene címe: believer by imagine dragons
Nagyon jó vagy legyen még ilyen vidi!!!🎉🎉🎉
4:10 neked van lelkitársad? 😂😂😂😂😂
a creeper azért malac mert eredetileg a creeper egy malac akart volna lenni.
Én játszanák a dinnyéssel 🤣🤣
A falusi helikopter a Villager News-ból van
-Főnök kifogytunk az ötletekből! -Nem baj csináljon a tehèn.......... semmit👍
Ez a hógolem eléggé el tök-élt volt😂
Szegény Béla 😢😅🎉❤
Anya!😂
Használj lándzsát amikor zuhannak az állatok
Amúgy a valóságban is támadnak a libák... Jó vidi lett!
Nagyon király videó 📹
0:47 És még a minecraft libák hangja is olyan mint a libás játékban a libáknak...
222 like on van akk nem like olom,maradjon meg😅
Az kemèny🤟👍👍
Köszi hogy szóltál nekem
Ez a ghastos mod 10/10 . És még az arcába is hatolhatsz.
Jee te vagy a legjobb
Ez doctor who utalás 😊
Mi a mod neve?
2🎉
Gyusziboy a géped úgy meg fog verni mint a fene
10:37 ott volt egy ősi törmelék
#por 😊szivo
A Bárány a legjobb🤣
Az elövigyázatoság😅😅😅
Mi a mod neve? Legyen belő,e vidi😢plsplsplsplsplsplsplsplsplsplspls 🎉😢
áh csak egy kicsit
Te szereted a rókákat 🦊? Nekem az a kedvenc állatom😅 🦊
0:21 Demon Slayer hang effekt🤨
Jó lett
végre új vidi😎
Próbálj meg a phonk edites moddal kivini a játékot😂
Azta🎉
3:46 most nagyon fogod elkerülni ezt a vizet most ebbe a játékba 👌💀
Ezt vr ba kellet volna❤
7:24 Miku dragon xD
Nagyon jó lett a videó! lehetne modos tülélő?
6:28 az Kèk a jurassic wordből😂❤❤
Egy óriási ÓRIÁSI piramis tetejére tegyél egy vizet❤❤❤
Nagyon tetszett! Mi a modnak a neve?
Nagyon jó lett!
Már vártam a következő videót Gyusziboi!
1. Lajkoló, 1. Kommentelő!!!
________ / □ □ \ ● | | ● Ha ezt megtudod csinálni csináld meg és 👇
1🎉 Hát igen, van, aki nem sajnálja a gépét…😂😂
Mekkora szerencse XD
Techonologia😂😂
ott volt melleted a falu mikor mondtad hogy keresni kéne
Egy kis dragon ball z
Mahoraga jó volt hogy bevagtad
GyusziBoi pls. a kövi videótól indíts el egy Grounded sorozatot, ami legalább 10 részes legyen. Pls.
Végre egy ilyen videó😅
Ez a zipline-os parkour mod volt az első mod ami ténylegesen tetszik is. köszi😎 és király lett a videó🍻
Szerencse
Érdekes amugy, hogy az AI probálkozik 🤣 Ennek lehetne egy második része, ahol nem egy kép alapján kell neki elkésziteni, hanem több vizuális támpont alapján. Ill össze lehetne hasonlitani mondjuk 3 különböző épületet több AI-al is, bár nemtom hogy a Gemini képes-e mc sxhematicot készíteni.
ez melyik mod? azért kéne, mert van egy smp szerverem ahol szerezném látni az ellenfeleim hp-ját
Nagyon rendes tessék levegni fog neked azt mondja eléggé könnyen megoldott hát én robot lennék én is elmennék a én nem mennék ki dolgozni ilyen raktárhoz nem
😂 hallod nem erre számítottam de nagyon jó lett🤣🤣🤣
😳😳😳😳😳😳
😂
Hamár a kanàl bent lenne akkor a villa is😂😂😂
Ezzel a R.E.P.O.-s móddal nyomhatnál egy végigjátszást!
Hogy jutsz haza
Kihagytad az ajtóról a harmadikat
First day firs I'm a... Beliver vot amit csinaltal
minecraft, de anime az egész világ
Láva csirke
what time is it I am so
MI VOLT EZ A VÉGÉN KONKRÉTAN REPÜLT FELÉD A PÓK!!!😬🕷
Kérleklegyenmég pókosvideód❤❤🎉🕷️🕸️🕸️🕷️🕷️🕷️🕷️🕷️🕷️🕷️🕷️🕷️🕷️🕷️🕷️!!!
Szia gyusziboi mikor lesz új videó nagyon várom és csak szólok az anyukám telefonján fel vagyok iratkozva rád a mamámén meg a salyátomon is és nagyon várom az új videót!❤❤
Szia gyusziboi te vagy a kedvenc videósom minden nap meg nézem hogy rakták e fel új videót! Ja és fel vagyok iratkoztam rád!❤❤❤❤😊😊😊
A dzsungel templomba van egy secret chest amit a karok mögött találsz
Meglett a 80k ! ❤❤😮😮😮
Láttam a videót és jó lett
Jó lett
Nagyon jó volt a videó 😍 annyira cukik vagytok 🥰
6:34 no Way kék a jurassic worldből 🎉😂
7:44 shulker
Szia Gyuszi te vagy a kedvenc videósom így tovább!❤❤❤🦊🦊🦊🎉😊😊
Nagyon szetiszfájing. Főleg az endörpörlös meg a sálkörös. A tnt gilisztánál az segíthet, ha kezdeti oldalsebességet adsz nekik a commandban.
Coblemon pls (pls=légyszí)
JÓÓÓ! AZ ÓRIÁSI kisegér!!!
Nagy nagy egérke 😂🦔
Imádom dr nowheret❤❤❤❤❤
Vííííízzzzzzzzz??????
A legendák már itt vannak
hetedik
Ott volt egy slime block kereszt😶
Ke-ke-kenyér xdd
Te vagy a kedvenc videósom! Már 4 éve követlek! 😊
Nagyon jó let
Mi volt a végén az a random mahoraga?
Skeletonplayer123 banolva lett cheatingért.
Szia nagyon szeretem a videóidat
Ha akartok rendelni tőlük, nem ajánlom! Én rendeltem a gyermekemnek karácsonyra Kolozsvárra, de soha nem érkezett meg. El sem tudom mondani, mekkora volt a kiábrándulás, hogy a gyermekem nem kapta meg az árva várt ajándékot, és azóta sem térítették vissza a pénzt. Most április van. Remélem, a karma visszafizeti nektek ezt a sunyi, szemtelen, nemtörődöm viselkedést és egy gyerek becsapását! További szép napot! Ja, és fel is fogom jelenteni önöket!
Ki akarod magad löni akkor ezt csináld tegyél le 3×3mas tnt-t és tegyél le rextont a szélere és egy kart és egy hajot a közepére
Nekem nem kell semmi ilyen az mc kifagyasztásához 😭😭😭
Nagyon jó lett!
Mèg lesz több ijen videó??? Mert jó lett
😊😊😊😊😊😊😊😊🎉🎉 szuper
Pov:Minecraft🤣
Szerintem ez nem lett meg tervez ve😂😅
Nah szerencse
😂
Őszinte részvétem Béla miatt! 😢
BÉLA!!!! 😢😢😢😢
imádom a videóidat gyusziboi
11:41 hármat😑
Mikor lesz coblemon?
4:05 a legelső AI
Ezt akarom
Igen fiam❤
Mi a mod neve
masszív falusi
Anyaaa!!!😂😂😂
Anyaaaaa!!😂😂😂
Yeeeee de menö❤❤
(/¯◡ ‿ ◡)/¯ ~ ┻━┻
Xd
Tick speed 1000
The water went out🧊🧊🧊
Már dobhatod ki a számítógépek😂
Mi a mód neve?
Ha te gyujtod meg a tnt-t akkor ugy veszi a játék hogy te ölöd meg a mobot de ha redstone blockot teszel mellé akkor már nem.
Xd 12:16 az ősi törmelék😂😂
Te vagy a kedvenc youtuberem ❤❤❤❤❤❤Lessz majd valamikor live face scammal pls?🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏
12:15 deepslate gg😅 ! amúgy nagyon jó vagy!❤
ja😂😂😂
15:32 nagyon jó mlg-t csinaltal
A phonk edites 10/10
A sárga víz pisa😂
Mert menővagy ❤❤❤
komoly a video
😂
xD😂😂😂
Phonk az jó, nagyon jó
az menő
LOL
Igen
Nagyon jó volt a videó csak így tovább!
7:05 biztos hogy nem tud bejönni egy pók 💀😂
9:44 XDD a bogár elkezdett táncolni XD
megértelek😂
Azta ez nagyon jó lett!❤😂 Megtudod adni a discord szervered nevét???
9:01 képzeld el nekem viccen kívül van 2 imádkozó sáska háziállatom (hierodula majuscula, óriás ausztráliai imádkozó sáska. Az anyukámat nagyon nehéz volt rá venni mivel ezek 12 cm-esek lesznek😂 egyébként nagyon jó lett a video csak így tovább🔥👏💪
As előző faluban volt golem
Jó lett!
Hát az a warden
Az nem nyárfa hanem nyírfa
Ez a jojo meme a végén mindent visz ❤😂
Ez az egyik legjobb videó a csatornán😂. Remélem lesz még ilyen❤
Hol vannak a módok linkjei
Mi az a Mikudragon???
ha napraforgokat raksz egy négyzet és F5-tel végig sétálsz rajta szépen lassan az nagyon jól néz ki.
rakrle nagyonsok nyulat és répàvalcsalogasd😂
Legyen ismétlődő Command blockba Az hogy spawnoljon le wardenneket
Nagyon jók a modok de az első "ilyesutő" mob az a Locust volt nem dr. Nowhere
Legyen még coblemon
Dr. Nowherw vs the boiled one
Tévedtem😂😂😂
9:40 ronaldo siuuuuuu
Az ifa szelepeknél magamhoz nyúltam ❤
Hát öhm igen, VÍZ A NEHTERBEN?????¿?????? Nem beszólni akarok
Én ezt meg értem de hogy
HA MEG SZEGTE A MINECRAFT TÖRVÉNYÉT XDD
💀💀💀💀💀 víz a netherben????
lehet csak netherrack-al be borította a lépcsőt😂
Gyusziboi = Hannibal lecter
Kannibál 0: XD
48
te vagy a legjobb
😢 😢❤️♥️♥️♥️♥️😘😅😅😅😅😅😅
Xdddd nagyon jó vagy
De azért ki kell szedni😅
Copy kattos😡😡😡
A szivárvány melvérttel aurát lehet farmolniXdddd😂😂😂
2:46 egy kicsit emlékeztet egy animére!
10 /20
Jó lett😊
Haha xd😂❤
"Remélem ezt a ló kedvelő nézőim nem látták" 😆😆😆😆
Te vegy a kedvenc Videosom
Nagyon jó videókat csinálsz!!!
ezek a videok meg váltossztaták a minecraft világom
4:25 not so bad not so bad!
1:41 sajnos làttam😂❤ De nem baj xd🤣🤣🤣🤣
Jó volt
Ez nagy ötlet volt xdd
Mi az a demonslayer hang amikor leesel??
Nincse meg
És a happy ghast?
Végre csinálhatnál valami értelmes tartalmat is 😀
8:29 gyusziboi anyja: "gyuszikam, lattat valahol a noveredet?" gyusziboi: "..."
Gyuszi mutasd meg a plüssàllaton hol értek hozzád a bàrànyok. 🤣🤣🤣
Legyen ebből a mód -bol egy Survivor
A mobok bosszút állnak
Jó lett
Igen vigyázni kell gyusziboi!😊
Te építetted azért sikerül😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
🎉
Az end kristályos Bedrockban működik és a gyorsabb mód egy parancs a kommand blockba: / summon ender_chrystal
A hétvégén fel megyünk a hegyekbe az ajtónak egy út csatornájánba várom meg a fejedet
ezt ki próbálom!
👍😀😀
A videó nagyon jó volt és egyben az end kristályos trükk amiben fel repítenéd magad az csak bedrock verzióban működik 😅
Senkinek sem kivánám ezt 😊
Nagyon jó lett a videó❤❤❤
Nagyon jó ❤🎉
Csinálsz egy túlélő sorozatot ezzel a F-Tech:Equipmenttel? Please
Aura
Nagyon jó 🤣🤣🤣❤️🤩🤩
OOF ☠️☠️🤣
Oof😂😂
Xd😂
😂😂😂😂😂
gyusziboi nagyon szeretem a videod fell vagyok iratkozz va 😊😊😊
A bárány sárkány😂😂😂😂
Szerintem első lett ai-val csinálva!



