
To claim this channel, temporarily add mc.game to the channel description on YouTube, save it, then click below.
Log inVideo del canale
Video archiviati di durata superiore a 60 secondi, ordinati per Mi piace di mc.game e poi per Mi piace di YouTube.
Cortometraggi del canale
Cortometraggi memorizzati fino a 60 secondi, ordinati per Mi piace di mc.game e poi per Mi piace di YouTube.
Commenti sul canale
Commenti sotto i video di questo canale, ordinati per numero di Mi piace.
Jó volt újra úgy játszani, mint annak idején először! Jó szórakozást nektek! Lájkoljátok a videót, iratkozzatok fel, kövessetek be itt is: https://www.instagram.com/perkyparrotmc/ Sokan kértétek, így itt találjátok a modok listáját: https://perkyjurassicfarm.carrd.co/
Te milyen stílusban építed a következő kezdő bázisod!?
FONTOS! - Kérlek olvasd el! Ez a 3 órás videó a régi, 1.17/1.18-as Túlélő Let's Play sorozatom összevágása, azaz 34 epizód 25 órás anyagának rövidített változata. Érdekes volt látni, hogy mennyit változik a stílusom, a videóformátum, a vágás, stb. a részek elteltével. Ez a "film" tökéletes arra, hogy gyorsan és pörgősen megismerhesd a világunk történetét, de az sem baj, ha háttérzajnak használod tanuláshoz, minecraftozáshoz, alváshoz, stb. Dőlj hátra, hozz valami nasit és élvezd ezt az összevágást azon világunk kalandjaiból, amely 2021-ben indult a Fosztogató vs. Falusi háború kellős közepén! Teljes sorozat: https://youtube.com/playlist?list=PLf0YylT7zRZhSrotuOVGoHb9u4TpObIbj
Kedves mindenki! Elérkezett ez a nap is, túlélünk 100 napot HARDCORE-ban, a középkorban! Mégpedig egy történetes videóban, amit oly' sokan szerettek. Ha tetszett, dobjatok a videóra egy lájkot, és iratkozzatok fel, ha még nem tettétek! Köszönöm! Köszönöm szépen IceBlueBird Bencének a vendégszereplést! A modok listáját a leírásban található linken keresztül éritek el.
Hát eljött az idő! Üdvözöllek titeket az ÚJ SOROZATOM első részében! Seed reveal 3000 lájk után Instagram: https://www.instagram.com/perkyparrotmc/ Twitch: https://www.twitch.tv/perkyparrotmc Találkozunk holnap 19 órakor TWITCHEN!!!
BOLDOG HALLOWEENT! Ha pedig nem tartjátok, akkor békés halottak napját és mindenszenteket! Jó titeket újra látni. Ne felejtsétek el lájkolni a videót, valamint iratkozzatok fel, hiszen közel a 70 000 sub! Pár gondolat a videóhoz: - A modok és textúracsomagok listáját itt találjátok: https://szaznaphalloween.carrd.co/ - A seed a leírásban van. A videóban felfedezéskor kitakartam a koordinátákat, hogy ezzel biztosítsam nektek a spoilermentes élményt, ha úgy döntötök, kipróbáljátok a seedet. - Ha legeneráljátok a világot, a spawn nektek máshogyan fog kinézni, mit nálam, de azon kívül minden változatlan marad. - Végül pedig... ki jutott el AHHOZ a bizonyos részhez a videóban? KIUGROTT A SZÍVEM! lol. Jumpscare. Jó szórakozást és kellemes időtöltést a tartalommal!
Elhiszitek? Már itt van! 1 teljes év kalandjai EGYETLEN VIDEÓBA FOGLALVA! Instagram: https://www.instagram.com/perkyparrotmc/
Jó titeket újra látni. Néhány link, ha hiányzik a pofim: Instagram: https://www.instagram.com/perkyparrotmc/ Twitch: https://www.twitch.tv/perkyparrotmc További linkek a leírásban!
ÚJ SOROZAT!!! Már szükség volt egy ilyenre! Hogy tetszik? Szeretitek a SkyBlockot? Alig várom a második epizódot!!!!
Szia Perky, nagyon tetszett a videó nagyon jók lettek a dínók, csak így tovább! JÖHET A 200 NAP!!!❤❤🦖🦖🦖
A cseresznefábol csinálj egy japán stílusú falut a falusiaknak a japánok amúgyis a "tenger" nél élnek
1 rész egyből egy mega base, ahogy azt Perky Parrottól elvárható. 👍😉🐦👏
Nagyon bánom hogy már nem fogsz nekünk tartalmakat gyártani, nagyon minőségi videókat csináltál, mindig szivesen visszanézem ugyanis nagyon minőségi, tartalmas és nagyon szórakoztató. Remélem hogy sikeres leszel a későbbi életedben, sok szerencsét kívánok.
Most kezdem nézni🙂 Köszönjük Perky ezt a filmet
A háborúnak nincs vége! Twitchen folytatjuk VASÁRNAP 16 órakor még több raiddel! https://www.twitch.tv/perkyparrotmc
Szeretnék még modolt Minecraftot! Nagyon durván építész,modoltal még többet ki tudnál hozni! 😍🥰
Annyira imádom ezt a kis házikót! ❤️ Ne felejtsétek el LÁJKOLNI a videót! Köszönöm!
Amikor én régebben kezdtem egy ilyet, az volt a célom, hogy minden biomnak létrehozzak egy kis lebegö szigetet (belevéve a nethert is), de sajnos idöhiány miatt sose tudtam befejezni. Viszont megnéznék töled egy ilyet, hátha tetszik az ötlet😇
I don't speak your language, and I don't understand it. I know few words like udvozollek is welcome. I like the way how you making these buildings, right now I'm not a subscriber but I think this will change too! I'm really learning Hungary language just to understand professional builders from different country! Speaking of Hungary, I never thought that there's a really creative Minecraft builder from this country! Sadly I only have seen your last 3-2 parts of the 1.18 survival. But I hope I will get in one of your videos as a comment! Keep up the good work, and like John Cena says, Never Give Up!! - Message from Orlando.
Amikor megjelent Bence akkor elindúlt az a zene amit ő használt a sproutban. Nagyon jó lett ez a rész is örülök hogy csinálod ezeket a vidiket 😁
Szia Perky! Tudom, szinte minden kommentemben ezt mondom, de nem tudom elégszer leírni hogy mennyire értékelem a tehetséged és hogy milyen szépen építesz. Még nem láttam végig a videót, de már imádom. Így tovább!
Nagyon tetszett ez a videó, a cinematic részek pedig elképesztően részletesek! Imádtam az egészet, és még az én kedvemet is meg tudod hozni, hogy minecrafttal játszak és minecraft tartalmat nézzek. Nagyon szép munka! 🤩
Kérlek szépen legyen folytatás. Jó lett mint mindig.
Perky, lemaradt a végéről az egyik híres és megszokott mondatod: "Ne feledjétek, a tea bizony mindenre jó" 😅😉
Ha tetszett, LÁJKOLD a shortot és IRATKOZZ FEL! 🥰👍
Legjobb ajándék mikulás napjára. 🎅
Aaaaa, de rohadt jó kis ház lett ez! Nagyon tetszik! Éééés így már nekem is őszi hangulatom lett. :D
Bírom, hogy még mindig annyi szeretettel beszélsz erről a játékról. Igazából érdekes, hogy amennyire inger kereső lett a világunk, hogy mindent minél rövidebre, intenzívebbre kell csinálni... Te valahogy megtaláltad az egyensúlyt: Megtöltöd érzelemmel és történettel, van benne kaland, de művészet is. Lassú, de nem unalmas. Kihívás neked, és élmény nekünk. Köszönöm!
Perky szerintem eszméletlen lett ez az építmény biztos foglalkoztál vele sok időt mint minden építményeddel! Te vagy a legjobb építész magyarországon :]
Köszönjük ezt a rengeteg tartalmat amit gyártasz nekünk perky!❤😊
Már az instastory óta izgatottan várom. Köszönjük (így előre is, még megtekintés előtt)! <3
Ez nagyon érdekes koncepció! Igazából sosem hallottam még erről az egy blokkos dologról, amíg nem meséltél róla, mert annyira nem követem a Minecraft dolgokat, de szuper kis sorozatot lehet belőle csinálni az biztos. Ez a rész nagyon érdekes volt, és egyáltalán nem rossz az a ház, amit építettél, hiszen ilyen blokkokból azért elég limitált lehetőségeid voltak. Csak így tovább, várom a többi részt. És célként szerintem tök okés az, amit te is említettél, hogy pár építményt felhúzol, meg persze eljutni az utolsó fázis végéig (ha van olyan, nem értek hozzá).
ez nagyon jó lett!! ha van kedved folytathatnád 200 vagy akár több nappal is én örülnék neki nagyon!
Már vártam az új sorozatot! Meg az elejének tartok de szerintem nagyon jó sorozat elébe nézünk. További szép napot mindenkinek
Nagyon tetszett ez a rész! Izgalmas volt a háború kezdete, főleg úgy, hogy 18 részen keresztül készültél rá, és alakítottad szépen a történetet! Nagyon örülök, hogy van egy ilyen átfogó sztorija a sorozatnak, sokkal élvezetesebb lesz tőle. Annak is örültem, hogy nem egyedül kellett szembeszállnod a raidekkel. Király volt, köszi!
Úristen, nagyon menő lett ez a videó! Tök érdekes egyben látni ezt a kb. egy évet, és hogy mennyit fejlődtél ezalatt építésben, vágásban, de még a történetmesélésben is, úgy, hogy már az első részben is közel volt a profihoz. Nagyon élvezetes volt látni, ahogy felépítetted ezt az egész sorozatot, és szerintem a háború utáni fordulattól kezdve maxoltad ki igazán. A végén a robbantás még mindig nagyon fáj a szívemnek, de nagyon jó befejezése a történetnek. Hihetetlenül kreatív timelapse-ek vannak ebben a videóban, rendkívül király építményekkel. Nagyon gratulálok ehhez az egészhez, szuper lett, és biztos vagyok benne, hogy rengeteg munka volt vele!
Viszatért a The Legend❤
👍🏻 Lájkold a videót és iratkozz fel! ❤
Ezúttal is annyira örültem ennek az összevágott verziónak, iszonyatosan jó látni egyben egy évnyi kalandot, felfedezést, veszélyt! Úgy imádtam ezt a sorozatot, köszi minden percet belőle, nagy örömet szerzett nekem ez egy átlagos borongós napon!
Nagyon epikus befejezés, az állatkert meg nagyon hangulatos lett, és látszik a sok munka ezen a videón. Egyik kedvenc részem eddig.
több részletben de végre meg tudtam nézni :D 🦕kellemes kis egész "estés" videó lett :D ha van kedved és időd akkor jöhet a folytatás, csak hogy a többi dino is meglegyen :D 🦖
Sziiiiaaaaa pörki igaz hogy 11 éves vagyok, de nagyon nagy rajongód amikor elmentél nagyon szomorú voltam de nem tudod milyen nagy öröm újra látni egyszerúen szívmelengető csak így tovább és sok sikert. ❤❤❤❤❤❤😊😊😊😊
Nagyon aranyos kis borászat lett, és tetszik a szerkesztés és a kameramozgások is. :D
Lájkold a videót és iratkozz fel!! 🥰❤️
Lájkold a videót és iratkozz fel! Köszönöm! <3
Úúú, nagyon tetszett ez a videó, pont a halloweeni időszakra való kis csilles cucc. Forró csokival, tökös pitével elnézegetném sokáig. Gyönyörű építmények születtek, és nagyon tetszettek ezek a modok is, főleg a festős, a varázslatos és a béka falusis. De azért Zimo és Lili is menő volt vudubabaként. A jumpscare-től meg majdnem megijedtem. Szép munka, nagyon tetszett!
Ha tetszett, ne felejtsd el lájkolni, és kövess be itt is: https://www.instagram.com/perkyparrotmc/
Már most tudom hogy rengetegszer újra fogok nézni mindent amit csináltál. Tényleg egy gyönyörű kaland volt ez a sorozat mindent is beleértve! Szerintem mióta a csatornádra találtam lenyűgözött az igényesség és a rengeteg munka, kreativitás amit belefektettél minden videóba. Egy csomó inspirációt kaptam tőled minden videóból és fel is dobták a napomat! Lenyűgöző építész vagy, remek narrátor és mindenképp egy rengeteg fantáziával megáldott ember. Nagyon sok sikert Perky, bárhova is vezet az utad, csak a legjobbakat kívánom neked! Csak óvatosan sárkányháton :D
Áhh de menő volt ez a rész is! :D Kihúzhatnád ezt a sorozatot 30 részig... Az eddigi legjobb túlélő világ az összes közül.
komolyan nem kattintottam egy értesítésre olyan gyorsan mint most, alig várom milyen kreatív építményeket fogsz most alkotni 🌴
Kedves Perky! Borzasztóan örülök, hogy egykor rádtaláltam a Youtubeon! Mikor kikerülnek a vidik, rohanok a géphez hogy minél előbb láthassam őket! A legjobb házamhoz, amit valaha építettem, te adtál ihletet. Köszönöm az összes néződ nevében, hogy ilyen tartalmas videókkal lepsz meg minket nap mint nap! Az öcsémmel imádunk téged nézni!
Középkor? És Tél, huh, igazán fagyos. Viszont, az ötletet bírom, az építmények nagyon szépek és hangulatosak lettek, a modok igazán hangulatossá teszik az egész videót, és a zene a háttérben még többet ad hozzá, a videó nagyon jó lett, és az egyik legjobb ajándék Mikulásra. Ui: Boldog mikulást Perky és persze a többi néződnek is :D ❤️🔥🎄✨
Ez az egyik kedvenc részem! Nagyon jó volt ez a story alapú raid! Bence is jól bosszút állhatott a hardcore sorozatáért. Hmm...új birodalmat épitenek a pillagerök és szükség van egy építészre?=1.18-as sorozat? (Rip Ten)
Íme: https://youtu.be/cMo_o4ODCdA?si=Jh4J4vHr6aPWJ42H
Köszönöm hogy vagy nekünk hogy megmutatod a játél ezen oladlát ! KÖSZÖNÖM!
De jó kis őszi hangulata van, az az ajtó pedig külön nagyon kirááály! Virág a virában. Virágception. :D
Nagyon szép lett a farm! Mindenképp legyen ebből 200 akár 300 nap is! Öröm volt nézni még szivesen néznék eféléket a csatornádon.🥳❤❤🦕🦖🦖🦕
Szia Perky! Nekem nagyon tetszett ez a dínós tematika a farmerkedéssel ötvözve. Ha lehet kérni akkor legyen belőle 200 nap a dínó farmon. További szép napot neked Perky!
Valahol megtalálhatók a modok, mert nagyon szívesen kibróbálnám!
5:40 noooo way hogy IceBlueBird mondja 😮😮😮
Ezekről telibe a Star Wars filmekből a Kamino nevű bojgó építményei jutnak fejembe, és gyönyörű látvány.
Jók a videó id😊😊😊😊😊😊😊😊😊❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤😊❤😊❤😊❤❤😊❤😊❤😊❤❤😊❤😊❤😊❤😊❤❤❤😊❤😊❤😊❤
Szia, új vagyok🤗
Ha esetleg úgy döntenél és lenne 200 nap, én simán maradnék a kihalt állatoknál, például lehetne egy mamut! Szívesen látnám! 🦣😁
Hát őszintén, nem tudom mikor éreztem ilyen jól magamat YT videó alatt. Mostanság nagyon sok politikai tartalmat fogyasztok, de egy jó főzés mellé beraktam, és minden csodálatos volt. Még mindig bámulatos mennyi időt és munkát beleteszel a videókba. Nagyon köszönöm! Neked is Boldog Halloween-t!
Nagyon jó ötlet ez a fajta short is! Szívesen néznék hasonlókat. Amúgy is sokan írják mindig, hogy tőled szereznek ihletet. :D A kedvencem a gombaszobor és a gémeskút!
Én már megnéztem a vidit nagyon gyönyörű Főleg hogy beleépítettél 1 kis történelmet is
mikor lesz még több videó?
Bárcsak lenne egy ilyen bolt a valóságban is!😮
Hiányzol Perky! 😢
Egyszerűen imádtam ezt a sorozatot! Már nagyon várom a 27. epizódot (szerintem mindenki várja😂)
Alig vártam már! Kedvenc Minecraft sorozatom! 🦜
A mini szoba lehetne egy térkép szoba!
Egri csillagok
Nagyon szép lett ez a város! Gratulálok hozzá!
Egyébként nagyon jó lett ez a vidi IS! Nagyon jó látni, hogy mennyit fejlődtél mint az építésben, mint a túlélőzésben! Egyszerűen FENOMENÁLIS! :)
ez a kedvenc részem eddig a sorozatból. nagyon tetszett a felkészülés, az, hogy volt egy collab bencével, és az akció is jó volt +nagyon tetszik a lángszóró torony ötlete
Úristen, de jó ez a könyvesbolt! Már nagyon várom az őszt, imádom ezt a hangulatot! :D
Mindig is szerettem az építményeidet. Egy részt sajnálom, hogy most fedezted fel a chisel and bit's-et, de egyben örülök mert láthatom ahogyan fel épül a csodás világod
Sziaaaaa Perkyyyyyy! Imádom ahogy építesz!❤😊
Te vagg a legjobb építész 👍👍👍👍👍👍👍👍
Szia Perky! Ez lett tőled az eddigi kedvenc túlélő projektem, az állatkert minden részletében találtam valami újdonságot (designt, build hacket), amit eddig még nem láttam. Örülök, hogy még mindig tartod a régi színvonalat sőt, még jobb tartalmakat gyártasz, ami nagy szó. Hajrá!
Szia Perky! Nagyon jó lett az állatkert. Kevés ember mondhatja el magáról, hogy ilyen hatalmas kreativítása, kitartása van mint neked. GG! A videó végére pedig teljesen elérzékenyültem, a story fantasztikus, és ne hagyd abba a videózást mert egy zseniális emberrel lenne kevesebb a Youtube. Várom az utolsó részt. Sok sikert Perky a jövőben!
Hali! Jó lett a videó! 24:46 a macska neve legyen: Goldy. Like, hogy eljusson az alkotóig
Nagyon tetszenek ezek a modok,blokkok remélem több hasonló kisfilm lessz. Boldog halloweent.
Aaaa, nagyon király rész lett :D Imádom azt a házat, annyira jó, hogy még ilyen kis helyen, ennyi blockból is ki tudsz hozni valami szépet. Imádom. És a szigeted koncepciója is nagyon tetszik, várom a többi részt :D
Nagyon jó kis ötletek, a virágos bunker lett a kedvencem, de a többi is szuper! :D
Nekem az ősz vége tél a kedvenc évszakjaim. Nem szeretem a meleget. Az ellen nem lehet semmit tenni. Nyilván nem fog senki egész nap a medencében ücsörögni. Viszont! A Halloweent imádom! És ehhez nagyon sokat hozzá adnak a filmeid. Mindig amikor egy viktoriánus építményt vagy valami mást csinálok a halloweeni filmjeid mennek a fülesemben. Köszönjük, hogy vagy nekünk Perky❤
Azta, Perky! Ez az összeállítás nagyon jó volt! Egyben végignéztem, és egy unalmas perc nem volt benne! Köszi!
Most hogy kijött az 1.19/1.20 majdnem de, azt szeretném kérdezni hogy lesz ezekből egy let's play videó?
A megfejtés: JEGESMEDVE
Kedvem támadt bekuckózni egy bögre teával és megnézni egy jó kis őszi filmet! Nagyon-nagyon szép lett, nekem biztos nem lenne türelmem hozzá, nagyon aprólékos, de talán pont emiatt is olyan izgalmas és káprázatos! Le a kalappal, váó! 😍
Építéshez ez az egyik legjobb mod, és nagyon jól kihasználtad a lehetőségeit. Nagyon szép lett ez a ház.
Nagyon szép könyves bolt lett nekem nagyon tetszik❤️!
Nagyon szép
Szia!Annyira jó látni hogy Magyarországon is van egy ilyen Super jol építős fickó!❤Mindenképpen megér ez egy feliratkozást!
Legyen még eben a világban ház épités aki aszt akarja Like 👇
Nagyon menő lett a ház! Szerintem te vagy Magyarországon a legjobb építész
Nagyon szép kis könyes bolt let
Jelentkezz Minecraft developernek, és tervezz épületeket az updateokba. Szerintem sokkal jobb lenne veled a Minecradt!😊
nagyon jó lett
Nem tudom hogy építesz ennyire gyönyörűen😊❤ Annyira jó nézni miközben csinálod! 💜🥰
Ez de kis hangulatos❤ gyönyörű munka Story nagy vihar miatt a száraz föld teljesen eltűnt a víz miatt Ezért az emberisèg kudarcba fulladott de, volt egy ember aki rá jött hogyan mentse meg az emberek tragikus életèt
örülök a shorts videóknak amúgy én is szeretem az őszt, és a telet (egy ötlet egyszer építhetnél egy egy házat minden évszakhoz)
Nekem nagyon teccik ez az öszzevágás köszönük hogy ezt így megcsináltad 😁
Perky.... Én mindig is szerettem a munkásságod én soha nem tudnék ilyet csinálni. És mindegyik olyan videódba amiben kérdéseket tettél fel,és én mindig válaszoltam rá(sajna nem kerültem be a vudeókba)de ez nem számit. Szeretünk Perky és Kérlek és kérjük hogy ne hagyd abba a videózást😢❤
Hát hiányozni fogsz legenda. Az összes videód nagyon jó volt még amikor a táborból jöttem haza is téged néztelek! Csak így tovább légy sikeres Perky. Volt egy minecrafter akit úgy hívtak Perky nagyon jó videós volt jó tartalmakat gyártot és mindig nyert de eljött ez a nap is, hogy egy újabb youtuber távozik! Viszlát PerkyParrot hiányozni fogsz
14:17 nagyon cuki Zsepi! Nekem is van egy cicám Bellának hívják és szürkés barnás rozsdaszínű kiscica. Még csak 5 hónapos Bella.
Úristen már most nagyon tetszik ez a sorozat és nagyon jó lett a kezdő házad ahogy kinéz.
Csákány
Jézus nagyon jól építesz te vagy a legjobb ja és szia🎉
Amúgy nagyon jó lett a házikod!❤❤❤❤❤❤❤
te vagy a legjobb perky
Igazán jó lett! Biztosan használni fogok ezeket!
Jaj de tetszik!!😍🍂
Nagyon menő lett ez a short is. Szuper sci-fi hangulata van, imádom! 😍 És azok a blokkpakolás hangok
Nem tudom hogy még aktív Vagy-e de van egy angol videós aki a te skin-edel minecraft tartalmakat gyárt a neve ParrotX2 ❤
Nekem nagyon tetszik olyan mintha egy altató mese lenne mindig erre alszom🦜
Lesz még ilyen film
Csinálsz egy falat a falu kőré
Szia Perky! Sajnos csak most tudtam megnézni ezt a csodálatos videót, mivel elfoglalt voltam mostanában, és szerettem volna egyben megnézni. Az építményeid ismételten gyönyörűek lettek és elképesztő, hogy mindig tudsz újat alkotni. Néha amikor egy fárasztó héten vagyok túl, üdítő egy ilyen igényes, jól meg vágott videót megnézni. A zenék amiket alá vágsz mindig illenek az adott jelenethez és nálam ez mindig plusz pont. Nagyon örülök, hogy végre megnézhettem ezt a videót, mert nem bántam meg ami a te videóidnál mindig így van. Ui: 1:18:24 ez a rész olyan volt mint az "így neveld a sárkányodat" című mesében egy jelenet és egyből elfogott a nosztalgia amikor kicsiként a báttyámmal együtt néztük.
Szia én új vagyok a csatornán Mi az kiváncsi és cuki szép és ötletes? Hát te vagy Köszönöm hogy felvidítod a napom🥰🥰🥰🥰🥰🥰🐦🐦🐦🦜🦜🦜🦜🦜🦜🕊️🕊️🕊️🕊️🕊️🕊️
Szerintem a Jeges Maci a megfejtés 😂 ( nagyon megköszönöm ha engem választasz ) és még utólag is nagyon gratulálok a 50k sub-ra
17:15 Hát egyértelműen kapát😂 amúgy valójában csákány-t.
Hali . Nem régen akadtam rá a csatornádra . Sorban nézem végig a videókat , és egyre jobban meghozza a kedvemet , valami fantaszkikusat építeni . Inspirálnak a videóid . Csak így tovább :)
Énmilánvagyokéséniskirobanttottamegyháborút😅😅😅😅
Perky lehet egy kérdésem milyen verzióban játszotad a one blockot
Nagyon király ez a sorozat szerintem tök jó hogy új dolgokat is kipróbálsz! És szerintem az egyik kutyusnak jó név lehetne a One ha már oneblock: )
szia perky! ennek a sorozatnak lesz valaha folytatása? remélem igen mert nagyon tetszett !
Nagyon aranyos kis tökbolt! Kreatív vagy😊 és már régóta követlek
Like ✅ Feliaratkozás ✅ Nagyon szép lett.
IMÁDOM EZEK A VIDEÓKAT EZ NAGYON NAGYON SZÉP❤❤❤
Már csak egy kis levendulaföld, virágárusbódéval❤ Lenyűgöző ahogy építesz! ❤
Nagyon szép lett még több shortsot ezen a helyen
Ezek a farmok szépek lettek . Én egy bedrocktól a build magasságig nyúló hosszú üveg épület képzelnék el a farmodhoz. A torony körül pedig a víz a bedrock közelébe folyna . Mint a hotel transzilvániában a nyaralós hajónál . ❤😂😊
Szia Perky!👋 Én imádom a videóidat, és már évek óta egy óriási példaképem vagy!❤ Kisebb koromban minden Minecraft világomban az volt az első, hogy szelidítettem egy olyan papagájt, ami hasonlít a te minecraft skin-edre, elneveztem Perky-nek, és mindenhova magammal hordozgattam!😅❤ Ha van időd, akkor megnézed a csatornámat, mert csináltam neked egy videót ( shorts ) ami annyira jó lenne, ha eljutna hozzád❤ Te vagy a legjobb videós Perky, jobbulást!😊
Szia Perky Nagyon jól tutsz játszani és nagyon szépen építész. Úgy egy hete találtam rá a csatornádra és tetszenek a videóid!
Letöltöd a islandcraft játékot lèci lèci❤❤❤😊😊😊
Ez egy remek film volt,volt benne csavar építés szerintem nagyon jó történet
Nem kérdés hogy tetszett mert ez a kedvenc Minecraft -os videóm már csomó szor láttam 😁
Imádtam a videót nagyon jól épeítesz gyönyörű dínókat készítettél a modot én is kipróbáltam(Csak egy párat belőle) nagyon tetszik Like akinek tetszett a Vidi❤🍇🦖🦕👍 ÉS LEGYEN FOLYTATÁS❤❤
Te vagy a kedvencem❤❤❤❤❤❤❤❤❤🎉és szép a minacraft karaktered❤❤
Így neveld a sárkányod (3)
Igaz hogy még csak a 4-5 videódat nézem,. de mind közül ez lett a legjobb !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!😃😄😆
2:03 Jeges medve❤
Nekem nagyon tetszik ez a videó 😍😍🙂 és az is nagyon tetszik hogy nem beszélsz csúnyán🤩🤩🤩
Boldo halovint🥳🥳🥳🥳🎉🎃🎃🎃🎃🎃🎃👿🤠
Még mindig csodálom hogy épitesz ilyen szépen. Én az első gyémántokat cdlsákányra költöm
2026?
szerintem későn pálmafáztam😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Valaki 2026? Annyira hiányoznak nekem perky videói
❤😂🎉😢😮😅😊
Szia perky szerintem a kucsa neve lehetne Roszcsont
Sokkal jobbak facecammel a videók szerintem, vagy legalábbis nekem nagyon tetszik
Halika legyen kancsalka
Nagyon tetszett ez a videó. Várom a kövi részt
Iszonyatosan lój építessz, mindig feldobom a napom😊
Nagyonjó😊
Nagyon jo lett már 5 éve nézlek és fel vagyok iratkozva❤
Nagyon szépek lettek Perky te vagy a legjobb ❤
❤️
Nagyon jo let mint mindig 5 éve követlek
❤️
A ceperek téleg zöld taknyok 😂
Szia perky azt szeretném kérdezni hogy esetleg varhatunk uj videokat?
Kedves perkyparrot én azt szeretném kérdezni hogy mikor fog kijonni a heloween-i film? A film az nagyon jólett imádtam az 1.17/1.18-as lets'play - t és a legjobban nekem a 19. rész tetszett. És nagyon inspirál a te kreatív hozzá állásod! És te vagy a legjobb minecraft yutuber Magyarországon! És ezt nem azért mondtam mert nem kötle a játék hanem azért mert azok a történetek puu imádom őket!
23:48 nagyon jó a templom!! Ilyeneknek kéne generálódniuk!!!
PERKY TE VAGY A VILÀG LEJOBB VIDISI
Kedvencem vagy
Ez jobb mint a minecraft movie 😅
Így neveld a sárkányod a film
Kedvenc mesém a süsü a sárkány 😊😊❤
Szia perky nagyon jó a csatornád sokat segítessz ha rossz kedvem van, köszönöm☺️
Boldog Karácsonyt
Boldog karácsonyt kívánok neked Perky Parrot
Pörki ha camp fire ört ki oltasz akkor elég jó sín-t tudc csinálni. 😊
Jeges medve ízi könyű fóka XDDDD
Szia Perky! Nagyon hangulatos az 1.19es Let's Play sorozatod! Én sokszor csodállak téged, hogy milyen építményeket húzol fel a semmíből! Ha szeretnék választani egy kedvenc Let's Playes építményt így az évek alól az a Pillagerös bázisod lenne, szerintem nagyon eltaláltad a színeket és azt a bizonyos gonosz de hangulatos típust amit én évekig gyakoroltam! Hajrá továbbra is!
Jegesmedve vagy kecske?Nem vagyok benne biztos.Nem nagyon játszom a játékal.Nagyon jó lett a videó.Imádom a stilusod.Csak igy tovább.🤗
38:48 igen itt vagyok :)
Szia pörki sokan voltak a városban!🤣😆😂
"Még a kitámasztást is kitámasztottam" 😂😂😂
A macska neve legyen Sajt
Bro 🔥 2:53
1:03:40 Nekem nagyon tetszik a lila!💜💜💜💜
Szia Perky! Imádom a videóidat! Csak annyit szerettem volna mondani, hogy lehet, hogy lerejtetted a koordinátákat, de az egyik mododnak köszönhetően szinte végig ott vannak a bal felső sarokban. Remélem, tudtam segíteni neked!
🌴 Bírom a videóidat! a pálmafa :) 🌴
Nagyon élveztem, király rész volt. Imádom ezt a sorozatot. Lenne egy ötletem, ha esetleg úgy alakul, hogy a pillagerek nyernek és te leszel az építészük, akkor szerintem építhetnél mundjuk kőből és indákkal díszítve szobrot egy evokernek vagy egy vindicatornek.
Ez a nagyon epicre sikerült, és amikor megszólalt Bence belépője alatt a knight's templar megmozdult valami. Örülünk neked Perky! Csináld még tovább a részeket. Jó látni, hogy szereted a videózást. De valami nincs rendben... Hívtak a őrposztokról... Mozgolódik az ellenség. Csak pár nap és átvágnak a hegyeken. De nem vellem könnyű dolguk. Minden jó kívánságom neked Papagáj, és neked jó Lovag.
7:55 Kristálynak hívták a kutyát.🐶
7:58 Kristály volt a neve!
te nagyon jó minecreftos vagy mert minden dolgot tőled csinálok
Nagyon jó vagy Perky Parrot😊
Van egy személy, aki már tegnap este meló után látta a videót. De direkt nem kommentelt, mert megszerette volna várni a mai megjelenést és akkor kommentelni. :D Ugyanez a személy a megjelenés elött fél órával elaludt Tiktokozás közben és most ébredt. Kitalálod ki volt az? :D Emlékszem régen, nagyon függtem ezt a One Block challenget. Ugyanígy szívtam a korán megjelenő rengetek állattal. A megjelenő creeperek nekem felrobbantottak mindent. De nem szegte kedvem és játszottam. :D Nagyon jó látni, hogy te is hasonló mód élvezed az egészet mint én. Megérte kipróbálni. Nagyon örülök az új mini sorozatnak. Nagyon nagyon király volt a rész Félsz, hogy nem lesz egyedi? Már most az. Hiába a sok más hasonszörű sorozat. A felkapott túlélő kihívások. Te mindenből egy egyedi szórakoztató dolgot varázsolsz. Elvégre mindenbe beleteszed azt a plusz munkát ami megkülönbözteti a többi hasonló videóktól. A kezdőházad "szegénysége" ellenére még mindig hatmilliószor jobb és gyönyörűbb mint az átlagos playerek legszebb házai. Nem kell szabadkoznod. Elvégre ez is a védjegyeid egyike. A gyönyörű építészet. Várom a következő részt papagáj. :) ( Ohh és végcél a minisorozatnak? :D RÉDFARMOT a népnek! :D )
Nagyon jólet
Szia Perky! Nekem nagyon tetszik az új epizód
Te vagy a legjobb MINECRAFT játékos,èpítèsz mert:ügyes vagy,rendezett ès rèszletes
Gyönyörű lett Perky!❤ Te annyira szépen tudsz építeni!❤
Szia Perky! Nagyon szép a ház!
Nagyon szép Perky
Te vagy a kedvenc videosom az épitményeid brutálisan jok te vagy a legjobb.
Én a farmosra azt hittem hogy automata farmokra gondoltál😅
Szia pertyparrok te vagy a legjobb videós a világon ♥️♥️♥️ szerintem nagyon a videókat
Profi vagy!
Nagyon szép lett! 🤩
Azta.Nagyon tehetséges vagy.
Nagyon szép lett mint mindig
imádom
Legyen még ilyen, ez őszi?
Legyen még!
Imádom ez legcukibb nagyon aranyos és vicces további szép vakációt! (vagyis ami még maradt belőle)
Megérdemelnéd a 100k-t simán! 😊😊😊
Omg a gémes kútat meg a szekeret muszáj megépítsem
te vagy a legjobb videós!!
igen akarunk folytatást
Köszi Perky ezeket a csodás ötleteket! Örömmél látnék még több ilyen shorts-ot tőled❤😊
Te annyira szépen tudsz építeni!😊 Te vagy a kedvenc videósom!😊 Olyan jó hallgatni a hangodat.😊
ez egyszerűen elképesztően csodálatos építmén gratulálok perky😀
Hát ebből Kamino lett 🤣
Nagyon szép lett sok sikert! Ez megér egy feliratkozást❤
Ez nagyon star wars 🚀 👇és lájkold a shortod👍
Nagyon szépek ezek az építmények, nagyon szépek a felvételek is. Nagyon örülök hogy ennyire szépen gondolsz a jövőre annak ellenére hogy milyen rossz most a helyzet.
Azta! Gyönyörű lett Perky! Imádom!😊
IJJJ DE SZÉP, ÉS MENNYI MUNKA! 😍
Szia perky három napja találtam a csatornád és már a kedvencem lettél❤



