Torniamo a YouTube
YouTube
Ungheria

Thør011 Gaming

Teamers don't Survive long in my lobbies :) Hogyha Szereted A Brawl Stars Videókat, akkor ez a legjobb hely neked! :D Business: [email protected]

Abbonati
81,600
Viste
39.4M
Video
1,278
Guadagno mensile stimato
$6,691 - $11,152
Channel owner
Unclaimed

To claim this channel, temporarily add mc.game to the channel description on YouTube, save it, then click below.

Log in

Video del canale

Video archiviati di durata superiore a 60 secondi, ordinati per Mi piace di mc.game e poi per Mi piace di YouTube.

A YT piace
1,518
Viste
57,432
A YT piace
1,344
Viste
39,159
A YT piace
1,312
Viste
40,368
A YT piace
1,251
Viste
36,746
A YT piace
993
Viste
21,495
A YT piace
979
Viste
33,837
A YT piace
954
Viste
26,925
A YT piace
938
Viste
24,149
A YT piace
752
Viste
16,706
A YT piace
745
Viste
20,114
A YT piace
729
Viste
18,922
A YT piace
585
Viste
13,502
A YT piace
574
Viste
12,149
A YT piace
522
Viste
10,916
A YT piace
511
Viste
13,633

Cortometraggi del canale

Cortometraggi memorizzati fino a 60 secondi, ordinati per Mi piace di mc.game e poi per Mi piace di YouTube.

A YT piace
5,674
Viste
267K
A YT piace
3,947
Viste
231.3K
A YT piace
3,862
Viste
187.7K
A YT piace
3,154
Viste
178.3K
A YT piace
3,070
Viste
163.1K
A YT piace
3,039
Viste
174.8K
A YT piace
2,984
Viste
160.5K
A YT piace
2,931
Viste
139.2K
A YT piace
2,919
Viste
125.8K
A YT piace
2,916
Viste
143.2K
A YT piace
2,813
Viste
163K
A YT piace
2,808
Viste
119.7K
A YT piace
2,707
Viste
155.7K
A YT piace
2,695
Viste
116.8K
A YT piace
2,517
Viste
124.7K
A YT piace
2,487
Viste
134.4K
A YT piace
2,428
Viste
146.1K
A YT piace
2,415
Viste
131.8K
A YT piace
2,317
Viste
117.9K
A YT piace
2,208
Viste
123.1K

Commenti sul canale

Commenti sotto i video di questo canale, ordinati per numero di Mi piace.

#6 @LynxGameplay76
HUNTER SÖTÉT TITKA...

Örülök hogy egyre többen szólalnak fel ezzel a Ganggel kapcsolatban

A YT piace
33

Abszolút W videó, köszönöm hogy vettél bátorságot megcsinálni végre... Remélem mindenkihez eljut!

A YT piace
14
#21 @botitubefan
MENNYIRE VAGY BRAINROT?

Kattosé legalább vágatlan volt, bsben amugy is tortenik mindig valami

A YT piace
14

4 első van😂 Én ezzel azért nem értek eggyet mert ha szeretsz valakit miért akarnál nem játszani vele lehet hogy nehéz de még mindig vannak nem kupára menők meg főleg prestige felett nem lehet visszabukni tehát ha eléres prestig 1 vagy 2 esetleg 3 akkor utána játszhadsz anélkül hogy aggódnál kupa bukás miatt

A YT piace
13

Köszönöm hogy megcsináltad ezt a videót a rohadt nagy respect neked Thor sok sikert 100k-hoz.

A YT piace
13
#27 @Bmgamer-12b7
CSAK ENNYIT DAMAGEL?!!

Charlienak a superje is tud 1-et damagelni, ha a robot kb. 1 hp-n van.

A YT piace
11

Broo és ezér kell mert hasonlít egy virág lópikulára?😂😂😂

A YT piace
11

Régi rendszerben 31k kupája volt és bug miatt csak nála így volt látható az update utáni első napokban, Izanának meg 50 es volt 😂

A YT piace
10

Örülök neki, hogy nem csak Hunrix csinál ilyet hanem már nagyobb tartalom gyártók végreeeeeeeeee😘

A YT piace
10

Ez tipik az a videó volt, Amibe bele kezdtem, és azt kívántam bárcsak ne tettem volna xD Rengeteg óra ment bele ebbe a videóba, Ami egyáltalán nem látszódik a videó hosszán sajna, Szóval CSAK 2,000 like után GONDOLKODOK EL Még egy ilyen videón... (És megköszönöm hogyha nyomtok egy hypeot a videóra )

A YT piace
7
#39 @PowerPatrikOfficial
10+ DOLOG AMIT ELFELEJTETTÉL...

Szia Thor! Csinálnék egy olyan videót, ahol magyar YouTuberek döntik el, hogy mit csinálok aznap. Nagyon boldog lennék, ha írnál nekem egy cselekvést / tevékenységet amit aznap végre kell hajtsak! Ez lehet sport, kihívás vagy bármi ami eszedbe jut! Előre is köszi a válaszod!

A YT piace
7
#42 @Noel_molnar
Ő VOLT A LEGELSŐ?!!

Csinálsz egy rövid videót arról hogy colletel mi történt?

A YT piace
6
#46 @tamastoth8421
ÉRKEZNEK ÚJ HYPEREK?!

Nem hiszem , mert gier-ből 6-ot ír szóval … MINDENBŐL 6 LESZ ÉS CSŐDBE MEGYÜNK!!!!!!!!!!!!!!!😂

A YT piace
6

Harmadik comment és még egy bug van ha no trophies modeba mész és egymás után hármat vesztel a kövi körbe pl elinditod a shodownt botok lesznek valaki így csinálta meg a prestige kettőt

A YT piace
5

Thor a legjobb! Végre valaki aki jól elmagyarázta hogy mi folyik! El is küldtem az osztálytársaim felének mert ők nap mint nap Huntert néznek.

A YT piace
5
#64 @JaniSz-g2s
INGYEN KUPA GLITCH?!!

Felvittem cordit prestige 1 re ès aztán kettőre de a p2 es pushnál szar enemyket kaptam nemtudom miért

A YT piace
4

A p5 vége is már olyan volt, hogy 3-as damianek, és -15 kupa egy lose, úgyhogy már ne számíts p6-ra!

A YT piace
4
#85 @zazu-clips-hard
Mi Volt A Brawl Stars PRIME?!

Fu ez jó kis nostalgia volt, a Starr Force-os seasonben emlékszem akkor volt az első Brawl Passem megvéve. Amúgy az volt a pizzás event nem?

A YT piace
3

Szia Thor! Köszönjük neked ezt a csodás videót, ezeket idáig énis észrevettem, hogy egy igazi csaló! Nagy Respect a videóért!

A YT piace
3
#88 @Dr.Lasagne123
HUNTER SÖTÉT TITKA...

Igen! Örülök hogy egyre több ilyen videó van már a yt-n. A legjobb hogy jó humrorral csinálod. A hunter és a snüss is csak azt bizonyítja hogy indiai. Amúgy a tábor jegyeket szerintem nem ők határozzák meg, de az is igaz hogy szarnak bele, legyen több pénzük. 3:45 én (amikor szintén brawl starsozott) a dc szeróján a nevetett az egyik videómon amit én küldtem, és rám írt hogy nyertem, és kb naponta kellett baszogatni hogy akkor mivan, de kb 1-2 hét alatt megkaptam a nyereményt, és amúgy ott velem az időn kívül egyépként full rugalmas volt. Egyépként a dc szerójuk sem semmi, ha szeretnél belőle videót csinálni akkor segítek benne nagyon szívesen

A YT piace
3

😂 7.pierce box=Pierce 😂1.glowbert box=Glowy 😂3.gigi box=Gigi 😂4.zigi box=Zigi 😂1.mina box=Mina 😂6.sirius box=Sirius Most 43.000.kupám van és 100 Karim!

A YT piace
2

Random fun fact: Most vettem észre, hogy valahogy kihagytam Lou-t, xD Azért volt fura, mert jól emlékszem hogy felvettem Louval is a gameplayt.

A YT piace
2
#120 @becike_nagy21
HUNTER SÖTÉT TITKA...

Hát ez igaz 😂😂😂 én réggebb ótta nem néztem el is kerültem sokkal jobb tégedet nézni mint őtt😂

A YT piace
2
#121 @ferencnemeth_2011
HUNTER SÖTÉT TITKA...

Köszönöm szépen! Nagyon elegem van hogy a Magyar Youtubeon csak ez megy de az a baj hogy a mai generáció csak ezt szereti. Remélem hogy ez nem így lesz majd. Csak így tovább.

A YT piace
2

Nekem is van doug-ra egy true gold skinem de a true silver nincs meg úgy kaptam hogy egyszer hajnali 3-kor free volt

A YT piace
1
#169 @VTX_TopList
NE PUSHOLJ PRESTIGEKET...

Nekem Crow és Gus a kedvenc karakterem de mindkettő prestige 2😂😢

A YT piace
1
#192 @Mr_meh_the_cat
VISSZATÉRT A STAR SHELLY?!

Én ebből az ultra trophie boxból kinyitottam az egyik crrator icint meg azt a lilás supercell icont is egy boxbol

A YT piace
1
#195 @AerarenMapping_official
HUNTER SÖTÉT TITKA...

Én akkor kezdtem el nézni őt, amikor elkezdte. Mivel akkor még fiatalabb voltam, ezért sokszor engem is átvert. Aztán, amikor anyám rámnyitott, mert nem tanultam meg a Biosz házit, akkor rájött, hogy mit nézek, azt mondta, hogy a magyar creatorok rosszak. Hála a Bioszházinak sikerült leszoknom Hunterről. Aztán évekkel később rábukkantam a csatornádra, megnyertem egy nyereményjátékot. ( Akkor még Aeraren Gaming ként) Akkor elkezdtelek nézni, és rájöttem, hogy a magyar YT lehet színvonalas is, ha jó kezekbe kerül. Köszönöm, Thor! (Ja, és az a Bioszos eset még mindig nem szerettette meg velem a tantárgyat :/)

A YT piace
1

3n most csinálom a mortis prestige 2 és most van nekem pontosan 800 prestige kupás holnap meg akarom csinálni a Prestige 2-öt

A YT piace
0

Hát éppen nem a munkám, de köszi. Amúgy jól rajzolok szóval lehet h supercell maket beküldök

A YT piace
0
#230 @TivadarMóricz-Brenner
Ő VOLT A LEGELSŐ?!!

Hogy lehet kettő első broooooooo😑😑

A YT piace
0

3:08 az a kit stu. counterlés sprout fallal a legkönnyebb, mortis dashel prdig a legnehezebb de azzal is lehet ha 0 pinged van

A YT piace
0
#300 @KornelArnold-rm6ub
LUCKIEST VAGY INKÁBB UNLUCKIEST?!

hallod ha megprobálod a káosz droppoknak az alsó sarkát akkor azért lehet nagyon jokat nyitni(saját tapasztalat)

A YT piace
0
#314 @Dr.Lasagne123
INGYEN KUPA GLITCH?!!

Amúgy… mindig igyen vannak a kupák… csak.. így.. btw

A YT piace
0

Szia thor ha nem tudtad volna miután elhasználod Ali szuperjét nem attckolsz ameddig le nem jár a szuperje és miután lejár a szuperje attackolj egyet egy enemibe és megkapod az extra damaget

A YT piace
0
#331 @SharkMoon-Original
VALAKI ELÉRTE A PRESTIGE 5-ÖT...

Szia Thor! Physic már nem fog pusholni szóval még sok idő lesz az első prestige 6, de kínai bs-be valaki már prestige 9

A YT piace
0

Én szerintem is a legjobb seasone a Stranger Thingses seasone, a matchmaking az totál fail volt, és nagyon könnyű volt kupát pusholni... Remélem lesz még ilyen...🔥

A YT piace
0

volt eddig valaha egy video otleted amit nem mastol loptal?

A YT piace
0
#342 @Fatãl17bs
CSAK ENNYIT DAMAGEL?!!

Anno jacky attack vég3 is 1 et sebzet bug miatt😂 de rég volt😂

A YT piace
0
#345 @bendeguzlaszlo3628
HUNTER SÖTÉT TITKA...

Teljes mértékben igazad van de tényleg De akkor miért csináltál vele videót? (lehet csak rosszul emlékszek)

A YT piace
0
#347 @TherealMarcis
HUNTER SÖTÉT TITKA...

Szia! Örülök, hogy egyre többen csinálnak erről a témáról videót. Ha bár mondtad, hogy nem szeretnél több ilyen videót csinálni, a Hunter “Csapatból” a még szerintem károsabb NGT Noel-ről. Van egy klippem is ahol egy brainrot játék-ban egy kisgyereknek családbarátsághoz közel nem lévő szavakat mondott. Egyébként a tábor amiről beszéltél az nem mindig volt egy csak a pénzre fókuszáló átverés. Kb 3-4 éve hívják meg Hunter rendszeresen. Az elején már normálisabb volt, de amint meglátta, hogy mennyi pénz van belőle egyből kihasználta és már élőben is lehúzta a nézőit. Én elmentem 3-szor abba a táborba, ugyanis mostmár az egész tábor csak a roblox-ról szól, de régebben ez egy normális játék volt normális játékokkal és még élveztem is. Mostmár nem tudnám.

A YT piace
0
#348 @enderfire-minecraft-HUN
HUNTER SÖTÉT TITKA...

Nagyon jó hogy már te is csináltál ezzel kapcsolatban videót!

A YT piace
0