
Palion Games Plus
DZIEEEEEŃ DOOOBRY! Nazywam się Paweł, mam 18 lat i prowadzę kanał na youtube. Jest to kanał gamingowy gdzie pojawia się dużo gierek! Nagrywanie filmów to jest dla mnie coś świetnego po prostu kocham to robić [wygłupiać się przed kamerą]. Filmiki nagrywam bardzo regularnie. mail biznesowy: [email protected] ------------------------------------------------------------------------------- ► Specyfikacje komputera: ▪️ Płyta główna - ASUS ROG STRIX B360-G GAMING ▪️ Zasilacz - be quiet! System Power 9 - 600W ▪️ Dysk Twardy - WD Black, 3.5'', 1TB, SATA/600 ▪️ Dysk SSD - GOODRAM-IRDM ULTIMATE 240GB M.2 ▪️ RAM - Kingston HyperX Predator 2x8GB 3200MHz DDR4 DIMM CL16 ▪️ Karta graficzna - ASUS GeForce GTX 1080Ti, 11GB GDDR5X ▪️ Procesor - Inte -------------------------------------------------------------------------------
To claim this channel, temporarily add mc.game to the channel description on YouTube, save it, then click below.
Log inVideo del canale
Video archiviati di durata superiore a 60 secondi, ordinati per Mi piace di mc.game e poi per Mi piace di YouTube.
Cortometraggi del canale
Cortometraggi memorizzati fino a 60 secondi, ordinati per Mi piace di mc.game e poi per Mi piace di YouTube.
Commenti sul canale
Commenti sotto i video di questo canale, ordinati per numero di Mi piace.
Fani paliona zbieramy się❤
PALION powiedział o kontrolerze umysłu z wojanowic kto terz widział daje like nie zmuszam 0:42 👇
0:51 kto czeka na lionka daje łapkę (nie zmuszam) 👇
Jak Palion da serduszko będę oglądać ten kanał zawszee❤
Może zrobisz film śledzę Leona i olka 24h
A może Olek i Leon ściągnąć maskę 😊😊❤
Palion błagam zróbcie coś żeby lolo znów miał głos. Jego żarty ogólnie to co mówił ... PROSZE
Sorry za 7min spóźnienia ❤❤
Chciałabym żebyście kiedyś ze mną mogli zagrać w Minecrafta
ej palion ty wogule pamiętasz że masz swoja gre lion quest? i masz swój serwer! Tylko przypominam bo chyba o tym zapomniałeś. a możesz coś z tym nagrać
Koncert w Gdańsku jest w moje urodziny🎉❤ (Czyli 23 maja) pozdrów pls i dasz serce❤
8:28 SKAD on ma tam command blocki
To było takie śmieszne
Miłego oglądania kocham Paweł❤❤❤
palion to chyba smiesniejszy odcinek ale nigdy nie bedzie to samo jak nagrywales z wojanem odpowiedz chociaz na to zrob ostatni film z wojanem i wytlumacz czemu odrzedles z wojanowic wytlumacz tam wrzystko z wojanem proszeeeeeeeee prosz piszcie tam pod kazdym kom lub dajcie lapke w góre żeby palion widział
juz nie moge sie doczekjac koncertow ;3 btw szczesliwego nowego rokuu!!
Że odcinek się od razu zaczął 😮😮😮 bez reklamy z palion style 😅
Czekałem na ten odcinek 7 godzin bez przerwy, taki ze mnie fan 😂👌🏽🗿
Palion ja bym bardzo chciała żebyś zagtał ze mną w robloxa to moje marzenie serio 😢❤
Polecam palion style! W maju jadę na koncert paliowa! I polecam super energia tam jest
Siemkaaa, nie moge sie doczekać piosenki emelardy widzimy się na koncercie❤😊
Lajonkiem steruj plsss
18 dzień czekania aż palion zrobi rozwód z ON
😢😢😢 Smutno mi się zrobiło bo myślałam 😢że to będzie w starym więzieniu 😢😢😢😢😢
nagraj odcinek z siłowni jak bolo jest napakowany plis kto tak twierdzi klika like nie zmuszam
przycisk cringe 👇
JUŻ JUTRO NIEBIESKI SWAG + OGŁOSZENIE TRASY KONCERTOWEJ Z KIM SIĘ WIDZĘ?
Kto pamięta bzyka to daje like😢😢😢😢
Ktoś jeszcze pamięta matrunera?☹️
ODCINEK DZISIAJ O GODZINIE 18:45 !!!!!
Kto pił palionki 👇
Pozdrawiam wszystkich którzy czytają ten komentarz Życzę miłego dnia😁
Koniec najlepszy😂
Palion ty z friendz zazdro kocham Palion Style ❤💚💚💚
Siemka Palion Fajny odcinek i pozdrawiam was wszystkich Miłego dnia oglądania uwielbiem takie odc w zamienianiu się w zwierzentaa 😂😂
Wesołych świąt Wielkanocnych życzę wam wszystkim 💚💚Palionowi też 🐥🐥🐥
Miłego oglądania 💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚
Miłego Oglądania Nie zapomnijcie o Palion Style
Palion dasz serduszko plis💚 kto lubi Paliona klika 👇
Mam nadzieję że wszystkim się podobało filmik 💚
Ja : gram se w minecraft Palion : nowy odcinek !! Ja : oooommmmggg . Pov - biegne do telewizora i szybko oglądam ❤
Jak słyszę słowo chowany to już mi się humor poprawia
Nie mogę się doczekać kiedy będzie piosenka tryb kreatywny, ale wiem że to będzie moja ulubina piosenka 😊
Miłego oglądania❤️
Co oni ci zrobili XDDDDDD
Uwielbiam jak nagrywacie takie filmy💚♡♡
Jesteś piękny jesteś uwielbiam ciebie YouTuberzy❤
Kto lubi fnaf?
A czy ktoś lubi matrunera i go pamięta🧸
Fajny film ❤
Ale fajnie że są na palionowie pozdrawiam ❤
Hej palion proponuje żebyście spróbowali ożywić bobota. Żeby to zrobić najpierw musicie znaleźć lub stworzyć portal do światu herobrine potem znaleźć jego duszę i stworzyć miksturę ożywienia. Następnie wrzucić do lawy cenny przedmiot dla każdego palionowiczana. I wtedy powinien wrócić już nie jako duch tylko jako robot. Wtedy, gdy uda wam się wejść do świata herobrine możecie też poszukać palionki i steve
Dałem suba i kapkę w górę i lubię oglądać twoje filmy i pozdrawiam Kati i wojna i nubka 🥰🥰😍😄☺️
Bardzo fajny film 👍 nagrywaj ich więcej! Pozdrawiam
Siemka Palion💚💚💚💚💚💚 dzięki za to że dzięki tobie mam piękne dzieciństwo każdy twój film to plus milion śmiechu i fajności💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚pozdrawiam palionowo💚
Palion wojan was lubi i jest w świecie hakerki zalajkujcie żeby Palion zobaczył
To jest zabawne i emocjonujące nagrywajcie częściej te kolorowe chowany!❤
🎉💚💚miłego oglądania wszystkim 💚💚🎉
Możecie nagrywać z robloksa coś takiego fajnego to jest taka gra roblox zombie Maciek do oglądała taki roblox ze z ludźmi ze smaczkiem grzesio wypisz sobie i to ci wyślę też taka gra pisze 2 odcinek 2
Miłego oglądania wszystkim i miłego wieczoru palion 💚💚💚
Friendz na palionowie i wchodzcie na palion style!!!!!! Najlepsz sklep ever !!!!
Lolo🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
Super filmik się szykuje z zwierzątkami więc oglądam pozdrooo dla wszystkich
Nie to że coś ale dlaczego się przebierasz tylko w youtuberów z którymi nagrywasz lub nagrywałeś
Palion zrób na palionowie kubek palionowa😊
Palion jest fajny miły sympatyczny i pozdrawiam Maję lubię oglądać tfoje filmy pazdrawiam szczypania , bzyka, Leona Dawida maje i ciebie palion🙂
Pozdrowisz 😊
Ale jak dam antylike to będziesz grubszy!??
Pyszne są palionki
Oglądasz komentarze a tam tylko "miłego oglądania"
Miłego oglądania🍀🌱🧤🐸🌿🟢🟢🟢🟢💚❇️💹♻️✅❎
Zrobisz niedługo odc z bitwy na rysowanie? Dawno nie było więc w sumie spoko by było
Miłego oglądania wszystkim którzy to czytają życzę dużo zdrówka wszystkim 💖 A ja będę czekać 10 lat na chociaż 1 subika i like 🤗
KTO WIE ŻE 22 KWIETNIA BĘDZIE GRIMESZ SHAEKE.... 2023 POWEACA
1:28 to myszo skoczek :)
Wrócę tu za 2tygodnie i zobacze ile mam like-uw napewno bendzie 0😢💚
Bzyk musi zgadnąć odpalony jesteś jest fajny
Moim zdaniem powinno być więcej filmików z palionowa ale to moja propozycja
team palion jak wy tez dajcie lajka
Palion mam taką prośbę możesz nagrywać nowe piosenki tylko w sobotę i niedzielę bo ja mam szkołę albo na wakacje jeśli to zrobisz to bardzo dziękuję
Palionki już w żabce
Lolo jest fajny a palion też fajny 💛💚
Palionek już wkrótce...🧃⏳
JUŻ ZARAZ O GODZINIE 20:00 kanał PALION TRAILER DO ALE ALE 2 KTO BĘDZIE?
WSZYSTKO PRZECENIONE NA PALION STYLE - https://palionstyle.pl/ WSZYSTKO PRZECENIONE NA PALION STYLE - https://palionstyle.pl/ WSZYSTKO PRZECENIONE NA PALION STYLE - https://palionstyle.pl/
Sory za spuźnienie
Siema Dasz serduszko drugi
Kto lubi Olka niech zostawią łapkę do góry
Uwielbiam cię Palion kto też tak uważa 👇👇👇
CZY KTOŚ JUŻ PRÓBOWAŁ PALIONKI?
PRZECENY NA PALION STYLE - https://palionstyle.pl/
Kto lubi paliona i wojana? EEE WY WYBUCHACIE MI TELEFON!!!!
Kto lubi Paliona 👇
15 dasz serce❤
Fani Paliona 👇
Dzisiaj o 20:00 ZWIASTUN ❤ PALIONEK
Polska zbieramy się 👇 [nie zmuszam]
Kto Pamięta Ale Ale 2 i Ale Ale 1 kto pamięta daje 👍w góre nie zmuszam
Miłego oglądania wszystkim 💚💙💚💙
OLEK MA ZOSTAĆ I KONIEC KROPKA KTO 👇
Uwielbiam dinozaury!!!!!Ten kto też lubi dinozaury łapka w górę pod tym komentarzem 🙂
Czy palion czyta komentarze widzów jak tak to niech polubi
Miłego oglądania (tylko legendy pamiętają matrunera)
Aaaaaaaaa palion pamiętasz ten kontroler i jak noobek był zły i ptyś taki biedny😢 każdyn pod moim kom daje znicz > (*)
Czy tylko ja tęsknie za WojanoPalionoBudowlano ? Kto też klika (nie zmuszam) 👇🏻
Palion król ❤️🏅💰👑
Pierwsza i mam pierwszego like!! Omg dziś trailer napewno będę! 💞
Palion jesteś najlepszy ❤❤❤
3🎉😊 Dzień 6 proszenia Paliona żeby na Palionowie powstało Zoo😊
mam pytanie zrobisz odcinek żę przechodzisz poppy playtime 4i5
Bolo wygrał😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Miłego oglądania wszystkim i miłego wieczoru, niedługo chyba dostanę boxa z Palion Style💚😎
Palion proszę wróć na wojanowice wojanowi coś się stało z kanałem kto też się zgadza to pisze mi komentarz
0:08 czemu zgapiłeś Palion Film od Wojana?
1ez pozdrowisz palion proszę to jedno z moich marzeń😊
Uwielbiam cie palion palion to sigma❤❤
Olek jesteś super nie słuchaj śię Jesteś najlepszy z palionowa oni cię nie doceniają Olek górą
Polio. Piłeś kiedyś wojanka
<3 Kocham cię Olek <3
Nagraj kolejny film z CZAJNIKIEM
Przestraszył mnie ten tytuł Ale mega fajny odc czejałam na to 💙💙
To było moje marzenie
67 mango muźtarta i do pieca
Za 10min trailer do ale ale 2 na kanale palion
Czekam na jakąś nową nutkę od ciebie❤️
Kto lubi wojana i paliona
Czekam na trailer do ale ale 2 nie mogę się doczekać 💚💚 mam budzik ustawiony 💚💚
Palion to goat i jest og i on jest legendą wojanowic
Miłego oglądania wszystkim fanów Paliona 💚💚💚💚💚💚 miłego dnia życzę palion 💚💚💚💚💚💚💚
✨Pstro✨ ✨I do basenu✨
ZNOWU OLEK GŁUPI LEON CAŁY CZAS OLEK OBRYWA😢😢😢
Siemka PALION
Mr.Palion są dwie rzeczy które kocham:1 kosmos,2dinozury i wogóle gady. Czy kolejny konkurs budowania z lolo może być w stylu dinozaurów
uwielbiam paliona! kto też daje like nie zmuszam😁
Polecam Palionstyle Fajne koszulki Pozdro widzowie i palion💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚
KOCHAM SERIE Z OSZUKIWANIA!!!!!!❤🔥💚
PAPILON SKOMENTUJ PLIS 🐱🐶💚
Miłego oglądania wszystkim życzę ❤🎉
0:50 gorszym od Six Sevena? kto pamięta like (nie zmuszam)
0:51 z leonem
Palion Mój Kuzyn bardzo cię lubi i czy byś pozdrowił go na odcinku ma na imię Filip Paszke bardzo proszę
OLEK
Miłego oglądania
Palion bardzo cię lubię ! ❤ I super odcinek. Kupiłam dziś Palionki ! Wezmę na wycieczkę
Leon i palion nanwięcej robią no i troche bolo
Hej palion jesteś najlepszy kto tak uważa to zostawia łapkę pod muj komentarz 😄
Hejka przypniesz jestem twoją fanką Zbieramy się fani paliona 👇
Siemanko miłego oglądania wam życze❤🎉
Czy Palion nagra grę Ratchet i Clank RIFT APART😢 już 2 tygodnie czekam ,aż Palion skomentuje i nagra😢
18:50
Kiedy piosenka u bola bo wbił 100k
Łopatą łopatami tym przerzucamy dolary robie sos jak tsunami ja zalany banknotami 2:53
Miłego oglądania 💚 Lolo dołonczy do wojanowic???
Palion kupiłam koncert 😊uwielbiam twój głos
Palion będę na twoim koncercie w Gdańsku 24 maja
Kto pamięta bajke gigantozałr😢
0:31 w końcu lionek !!🎉
Elo papilon nagrywaj więcej takich odcinkiw 🎉
Ej hej kup se klej a jak nie masło też Fajny rym? 👇🏻 Plis
Gdzie jest Nela i rynek😢❤nagraj jak wyglądają🎉
BOLO MA 100K
biedny olek który musiał być podpalany w biednej szkole 💔💔 wiadomo każdy kocha olka ale dobry odcinek 💙💚❤️🧡
Mega film podoba mi się pardzo 😊
hej olek i leon palion
Czy idol przypnie ❤🙏
Czy Palion czyta komentarze widzòw polub jak czytasz
Masz zawsze fajne odcinki i poprawiasz humor😊
Jestem fanem proszę serduszko to dla ciebie kliknięcie a dla mnie marzenie😊
Fajny odcinek 💚🧡💚🧡💚🧡💚🧡💚🧡💚🧡💚🧡💚
0:00 normalnie dostaje zawał
Uwielbiam cię palion
Pierwszy!!
Kiedy cyberpunk albo Ratchet i Clank RIFT APART?
filmy z minecraft są najlepsze palion nagrywaj więcej
6:08 mama Leona i Olka wyciongneła minigana to mugł być bolo
Palion , a wiesz jaki jest IP do Wojanowic? ❤
Miłego Oglądania wszystkim i miłego wieczoru życzę 😊😊😊😊😊😊😊
spoko odcinek palion to sigma ten dzje lika
26:50 ej dlaczego on jest zbudowany a nie prawdziwy
Hej palion bardzo fajny odc mogę serce proszę 😊
Szacunek za takie dobre filmy
No ja Leona i szybko dała blok ziemi olkowi i by nie zginęli 😊 albo na odwrut
Nie da się wybrać oni są tak samo fajni
✨ Jesteśmy podobno przyjaciółmi✨
pierwszaa!!
Leon już sprzedał trajler na swoim kanale dzisiaj 😂❤❤❤
fajny odcinek palion
Bardzo lubię was oglądać i mam nadzieję że kiedyś was spotkam w prawdziwym życiu
Szczęśliwego nowego roku wszystkim 🎉🎉🎉
Mam twoją maskotkę z palion style będe na koncercie w Krakowie bo jestem z limanowej❤❤❤
Miłego aglodania wszystkim .Polion bardzo lubię odcinki z lolo
Miłego Oglądania wszystkim i miłego wieczoru życzę 😊😊😊😊
UWIELBIAM DINOZAURY🦕🦖🦕🦖🦕🦖🦕🦖🦕🦖🦕🦖🦕🦖🦕🦖😊
pamiętajcie misiaczki, Jezus was kocha!!! Umarł na krzyżu i zmartwychwstał dla nas, aby zostały nam odpuszczone nasze grzechy, więc jeśli macie prawdziwą wiarę w Niego i to, co dla nas zrobił, możecie być zbawieni!❤️🫶🏻
Sorry za 3minuty zpuźnienia
Gdzie jesteś najlepszy odcinek paliona❤
Już wychodzi palionek
Palion spużniłem się 10min
kto chce żeby palion wrócił na wojanowice to klika like nie zmuszam
dostałem oleczkozy czyli choroby fanów Olka 67 dąb essa i do pieca olek mój idollllllll !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jesteś super Palion 💚 zapowiada się super odcinek
Ja chyba ją zamówię sobie na Wielkanoc
15:44 jak leon śmiesznie zaśpiewał Xd😂
I jak słodko wyglądasz jako mały 🩵😊
Pierszy🎉
Nie no petarda😂😂
Hej palion
Pierwszy
Trzecia pszpniesz serduszko proszę
Palion ty już to nagrywa z owcą lolo
Fajny film🎉🎉🎉🎉
PALION ZRÓB WALKI DINOZARUW
Miłego dnia życzę Ci wszystkiego dobrego na to pytanie jest czy nie jest to możliwe
bardzo lubie chowanym autami w gta 5
Palion masz taki humor żeby dać mi serduszko❤❤❤😢😢😊😊😊😊😊❤😊😊🎉🎉🎉😊🎉😊❤🎉❤
Olek chyba za dużo patrzył na anime
0:18 czy tam za palionem przy domku bola biegł lolo ?
Palion opóźnione ale życze ci wesołych świąt dużo szczęścia lajkuw spełnienia marzeń i pomyšlśniošcie❤❤❤
Komu brakuje lolo napiszę tęsknię
Dróga dasz serduszko prosze
❤❤❤ po miniaturce to myślałam że naprawdę Olek jest zabity czy coś na szczęście 😊 to tylko gra
Ja mam bilet na koncert paliona
Palion jesteś najlepszym youtuberem na świecie
polecam czerwonego palionka bardzo
ELOOO PAWEŁ😊
Miłego oglądania i mażeń😊
Dziękuje palionowi za tak długie nagrywanie odcinkuw, dziękuje jeszcze raz palion
Palion kozacki film ale tylko ja w 2:10 coś chyba zepsułem 😂
śmieszny ale głos ma straszny
paalion kiedy w końcu będzie odcinek z wojanem
WSZYSCY PALION TO SIGMA LA LA LA LA LA LA LA L LA
Palion to sigma 67 mamgo
Olek górą masz go wybrać
Bardzo lubię takie odcinki jak Palion nagrywasz
𝐁𝐢𝐞𝐝𝐧𝐲 𝐎𝐥𝐞𝐤😭
Jazda wszystko o zabawkach dlatego nie wiem jaką mają historię te kolorowe huggy wuggy
Kto lubi paliona
A kiedy zrobicie nową grę tylko w wersji 3D a głównym antagonistą będzie Prześladowca lajkujcie żeby widział
16:55 Wojne wygrała strona Paliona czyli Palion, Leon i Lionek!
Olek:✨SIX SEVEN,SIX SEVEN,SIX SEVEN I DO PIECA✨ Leon: ✨ZAMKNIJ SIĘEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE✨
Palion do Leona wejść do do nogi
❤
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂Hahahahahahahah
Spóźniłem się o godzinę😢
Dlaczego nie nagrywasz z wojanem
<3 Kocham cię Olek <3
Heja jestem ciekawa czy Palion polubi ten komentarz jak tak to💚 dziękuje❤
palion. olek Leon ❤ ja wiktoria ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
Cud się zdarzył Olek dziś nie powiedział ✨I DO piEcA✨
Palion zrobisz więcej odcinków z gta pls😊
Kiedy Palionek?
❤ lelon 10/5 🩵 Olek 10/3 💚 Palion 10/9 💙 Bolo 10/2
Wreszcie wrócił leonek
Czy wy wiecie że to jest mafia i takie rzeczy nagrywacie dla dzieci czyli mafia?
Chcemy więcej tej gry
kto wie że są palionki w żabkach daje likee
dzień 1 proszę żeby spongebob wróćił
więcej odc z prawdziwego życia z Olkiem i Leonem
Adlaczego olek i Leon na obrazku są biedni a palion jest bogaty
Więcej strojjów Leona i Olla koto za to klika 👇
Sory za 2 min spuźnjenia
13:14 czemu lioneksie całujesz z krokodylem 🤣
16:41 Lionek
NO WAY JAKI DOWALONY ODCINEK MAM BILET NA KONCERT DO ŁODZI NA MEETA!💚
No nie chyba nie będzie zbyt kontrolować Też gram w Minecrafta 👇
Dawaj leona
It's julie on the sw
Miłego oglądania kocham cię❤❤❤❤
Kiedy bendom dalsze odcinki z kotem
Kiedy będzie coś zejdę bo ja bym chciała maskotkę z davem
Palion jak to widzisz to daj serduszko jesteś moim ulubionym youtuberem
💚💚ELO ELO 3 2 0💚💚
mam bilet kto też 👇
pamiętajcie misiaczki, Jezus was kocha!!! Umarł na krzyżu i zmartwychwstał dla nas, aby zostały nam odpuszczone nasze grzechy, więc jeśli macie prawdziwą wiarę w Niego i to, co dla nas zrobił, możecie być zbawieni!❤️🫶🏻
Palion jesteś najlepszym youtuberem i nagrywasz najlepsze filmy i mam twój brylok
Na pewno oryginał wygrywają ten odcinek
Na pewno oryginał wygrywają ten odcinek💚🩵❤🩷💛🩵🩷 palion Olek Leon Maja lolo Bolo borówka
Olek jakie cute😂😂❤❤
Omg palion ma nowy odcinek po tytule czuję że będę płakać ze śmiechu 😅😂❤
Palinon ja isc na palinowo🐕🐶🐶🐶
Zrobić mowę możesz zrobić masę pająki❤🎉
To ktoś sądzi żeby Wojan wrócił na wojanowice klikaj lajka nie zmuszam❤
Kto tęskni za tym kiedy palion był z wojanem kto pamięta😭😭😭
siemka palion nagraj film że prankujesz lionka bola olka i leona że nie żyjesz i na grobie tabliczka daj opłate przyjacielowi i jakąs skrzynke obok grobu a srodku książka że stałeś sie biedny że maja przestała sie kochac że nkt cie nie lubi i dlatego umarleś lub coś w tym stylu kto tez chce taki odcinek like
Jak wy z gamemode Creative to bierzecie
Palionki😮🎉🎉
😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮 Michalina 😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮
Wojak czy palion
Kot jest w maj ten klika like nie smusam
Wybierz Olka😊 albo Leona kto chce żeby wygrał Olek klika like a kto chce żeby Leona to SUP❤nie zmuszam
Kocham Leona i Olka i paliona kocha was wszystkich❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
Palion następnym do sterowania bedzię to bolo lub lajonek
Idźcie prosto i przepłynięcie przez rzekę aż będzie miasto❤❤❤
A ia psza nozwqłam Leon🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰dasz serce
Nie mogę się do czekać PALIONA czyli takiego wojanka.
Jej wieczór poprawiony bo Palion wrzucił nowy odcinek❤❤❤
Hej palion plion pszypnij mi serce
Polecam wszystkim sklep palion style
🎉Miłego oglądania🎉 zapomniałem wcześniej com dac
😂😂😂😂😮😮



