
3oriana - Майнкрафт 🇺🇦
Привіт, я Зоряна! Я люблю музику, ігри та цікавих людей! Ми з друзями будемо демонструвати наші будівельні проекти, розповідати про нові функції та ділитися корисними порадами для гри в Майнкрафт Українською мовою! Я буду рада бачити вас на своєму каналі та сподіваюсь, що вам сподобаються мої відео! 🇺🇦 Поширюйте українське! Слава Україні! Підпишись для мотивації! Дякую! План захоплення ❤️ світу 😅: 100 - 23 квітня 2023 500 - 12 травня 2023 1000 - 17 травня 2023 2500 - 6 червня 2023 5000 - 26 червня 2023 10 000 - 15 серпня 2023 50 000 - 17 вересня 2023 100 000 - 17 жовтня 2023 500 000 - 1 000 000 - 10 000 000 - 100 000 000 - 1000 000 000 - 10 000 000 000 - 👽👽👽
To claim this channel, temporarily add mc.game to the channel description on YouTube, save it, then click below.
Log inVideo del canale
Video archiviati di durata superiore a 60 secondi, ordinati per Mi piace di mc.game e poi per Mi piace di YouTube.
Cortometraggi del canale
Cortometraggi memorizzati fino a 60 secondi, ordinati per Mi piace di mc.game e poi per Mi piace di YouTube.
Commenti sul canale
Commenti sotto i video di questo canale, ordinati per numero di Mi piace.
Мені подобається
вауууууу ❤❤🎉🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦💪💪💪💪💙💛🥳🥳💯💯🥰🥰
Це дуже зворушливо, дякую… Тепер частинка мене є і у вашому світі ╰( ̄ω ̄o)
Це кавун 🍉 вауууууууууууу і я його. Дивлюся💚❤️💚❤️💚❤️💚❤️💚❤️
Тільки Пес Патрон врятує Україну❤🎉🇺🇦💙💛
Боже, це шедевр!!! ❤❤❤🍉🍉🍉🍉
Дякую дякую дякую дякую що мене побудувала ти найкраща і твої відео топ 💛💙💯😎💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯
Хахахахахаххахахах це найкращя анимація у всему світі😂 ви просто топ❤
1 діамант, 2 кавун, 3 паляниця . Я їх дивлюсь❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
Прикольний беззубик💛💛💙💙
😂😂😂😂😂😂😂😂🎉🎉😢😢😢
Люди три години до зими!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️☃️⛄❄️☃️❄️⛄❄️⛄❄️☃️❄️⛄❄️⛄❄️☃️❄️☃️❄️⛄❄️⛄❄️⛄❄️⛄❄️❄️⛄❄️⛄🌨️☃️⛄🌨️⛄❄️
Зроби будь ласка патрона
пес патрон дуже крутий
Цих котів звати інкі і мілкі і ще раз дякую що мене побудувала 💯💯💯ти топ і твої відео топ 💛💙💯🏅💯😎
Гарна пісня
У мене нема підвала
Привіт! Дуже дякую❤️😊
Не вистачає Славіка! 😅
Пес патрон топ я уже 10000000000000000 переспотрив это відео топ 😂
Вау🤩😍
Гарно😊 УРААААА НАРЕШТІ ЦЬОГО ТУПОГО ТОРГОВЦЯ ПОСАДИЛИ У В'ЯЗНИЦЮ🎉🎉🎉🎉🎉🎉 Якщо це Олімпа зробила, велике їй дякую😅
Кавун Minecraft я тебе так обожаю❤😊🎉🎉
Наші українські блогери
А в якій області живеш
Я ще в чора був на звірополюс 2
Твої відео просто клас🫰👍❤
У мене в підвалі бабайка сидить, достала лякати. А побудувала красиво!❤
Дуже гарно ❤❤❤
Перша можна закріп❤
Дякую 🤩
Друже дуже гарно і слава Україні.💛💙
❤😊❤
Блін у мене нема підвалу
Зоряна як завжди збудувала щось на рівні з мона лізою❤ але музика вже трохи надоїла
Дуже чудово
Це дуже приємно, моя любове. 😊❤
А можна мене я
О @volo482minecraft дуже красивий 😊
Зоріана челендж для тебе побудувати тещо ти хочеш
Кавун, Діамант, а третій це хто?
діамант кавун і паляниця клас я на них підписана 1000000 з 10 для всіх
Кавунчик
Вау, круто вийшло 🧡
круто
Скрипун дуже класний!!
Класно! 💛💙 Вже не дочекаємося нових будівель 😅🔨
❤🇧🇾🇺🇦
.💙💛❤️🔥🇺🇦👍🥹☺️.,
а можна зробити снігурочку
атлас
Дякую 😅😊
Прикольно але тризубець мене зробив бодрим зранку😂😂😂
Дякую
Привіт коли ти збудуєш мого скіна з майнкрафту
❤❤
Який милииииий
В тебе дуже круто получається будувати мені цікавити Українка і мені 6 років
Ваааау😍😍😍😍😍😍😍 Слава Україні!🙂😘🤗🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Прикольно
Hi, how are you doing? It's cool with you.
Моя сім'я
Яцу пісні у на святі чул🥳❤️🎅
Очень классно❤❤❤❤🌲
Нарешті довге відео 💛💛💛🩵🩵🩵🤯🤯🤯🤯🥹🥹😱😱😱😱🤯🤯🤯🙀🙀💯а побудуй усіх персонажів із dark RiDer 💛💛💛💛🩵🩵🩵🩵💯💯🙀🙀🤯😉😉 І до речі що там з псом патроном🤨🧐🧐🧐😅😂😂🤣🤣
Запропонуй свою ідею для наступних побудов 👇Suggest your idea for the next builds Що думаєш про такий формат відео? 👇What do you think about this video format?
У мене немає підвалу :( зато є така штука як кладовище
😅
Ооо я другий
Зробить будь ласкала лабубу😂❤
Дуже гарно❤😊
Я ТВОЯ ФАНАТКА ❤ Люблю кетнепа💜
дуже гарно
Круто і дуже красиво 😊
Ого класно
Дуже красиво ))
Крутяк
👍
Геніально
I don’t understand a word but this sounds Like a banger music
Супер,лише чому у паляниці приплюснута голова?🙂
МОЇ ДРУЗІ!!
Прикольний скрипун я його називаю скрипка 🎻💛💛💛💙💙💙🎊🎉💥
Культурний скрпиун 🌹
Дуже гарно❤❤❤❤
Дуже гарно
А так це вантуз мен😅
А ти збудуєш мене в майнкрафті будь ласка 🙏🏻
Я також на МАЙНХАВЕНІ😮
Дуже гарно!
вауу дуже гарно ❤❤❤
Прикольний Беззубик, а зроби Гикавку
Я дивився його в січні.))
Крутий зробився дракон беззубик дуже красиво і гарно і ти ще сидиш на ньому як з фільму ,,як приборкати дракона'' це дуже і дуже красиво і круте 😎
Я твоя та нього фанатка))) тепер 2 в одному)))
Прикольно...
❤😂
Merry christmas мені ця пісня нравиться я українець❤
Спробуй збудувати Санту Ендермена
В мене теж пес Патрон ялинку перекинув… 🤣
Ваууууууу🎉🎉🎉🎉❤❤❤❤❤ то він сам строє как ніґде
А зроб капібару.❤😊
Милі❤
Капібара капібара капібара скільки капібар😂😂😂а де апельсинка на капібарі?🤔
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️😍😍😍🙏✨️✨️
У мене така пісня в школі була 🎉
здесь ещё пес патрон круто
🥳🥳🥳🥳🥳
Моторний формат, сподобалось. Щеб цікавої історії під неї послухати і взагаліб можна б було рефлексувати
ох зря я туда полез
Всім привіт друзі в мене раніше була картинка оранжевий кружок і буква т а тепер мене картинка котик такий милий
Halo
Гарно
🎉🎉🎉❤❤❤
привет
Ти підписана на Лонкаста?
Що за гарна пісня?)
💓🍩
Я люблю кавуна і діаманта .І ще паляницю також ❤
Клаааас😊😊
Слава Україні
❤❤❤
Зроби пожалуйста ланкаста (Lancast)
А у мене кіт замісь песика патрона😂😂😂😅
Тооооп го друзя
Привіт! Як можна з тобою зв'язатися? Контент досить прикольний!) Дай знати, це з приводу співпраці 🤝
А ти гарно будуєш
Це ці персонажі з фільму майнкрафт ну хорошо що буде фільм майнкрафт у квадраті я дивися як ти будуєш українцьких блогерів я теж їх знаю
Дуже круто вийшло брат продовжуй в тому ж дусі
Круто зделали
🎉🎉🎉



