
To claim this channel, temporarily add mc.game to the channel description on YouTube, save it, then click below.
Log inVideo del canale
Video archiviati di durata superiore a 60 secondi, ordinati per Mi piace di mc.game e poi per Mi piace di YouTube.
Cortometraggi del canale
Cortometraggi memorizzati fino a 60 secondi, ordinati per Mi piace di mc.game e poi per Mi piace di YouTube.
Commenti sul canale
Commenti sotto i video di questo canale, ordinati per numero di Mi piace.
Хто за Україну сюди 👇🏽👇🏽👇🏽❤❤❤❤❤❤❤❤❤
хто за Україну сюди👇🏻🥺🇺🇦💗
12:50 Знаєм такого, чув в нього непогані відоси, але лице реально дивне
Хто за Україну🇺🇦🇺🇦🇺🇦 ставе лайк
Маю признати, що це один із українських ютуберів, який дійсно старається над своїми відео, і цікаво їх подає
СЛАВА УКРАЇНІ!!!!!!!!!
Я в соц. мережах - uadd.me/lancast
🧩 Я в соц. мережах: https://uadd.me/lancast
Зроби село для аксалотлів🥺 хто тоже хоче став лайк 👇🏻🥺
🧩 Я в соц. мережах: https://uadd.me/lancast
Друзі, не забуваємо за мій телеграм канал. Усіх чекаю тут - https://t.me/lancast1
Майнкрафт настільки зламався шо у мене полетіла клавіатура та згоріла відеокарта ;) 🧩 Я в соц. мережах: https://uadd.me/lancast
Хах хтось рахував скільки разів я сказав слово ПОТУЖНОО 😆
Хто любить ланкаста зараз на нього підпишеться😊
Слава Україні я обожнюю тебееее❤❤❤❤❤ ти найкращий ютубер разом з Віззі❤❤❤❤❤❤
🧩 Я в соц. мережах: https://uadd.me/lancast
Хто любить Україну поставте лайк
Хто за Україну сюди 👇
Ланкаст ти найкращий ютубер у тебе найкращі відеа хто згодний ставте в подобайку💗🇺🇦
гарного перегляду, та з новим роком!❤
Хто любить Україну сюди 👇🇺🇦❤️❤️
Урааа нове відео 🎉 🟦🟦🟦🟦🟦🟦🟦 🟦⬜⬜⬜⬜⬜🟦 🟦⬜⬛⬜⬛⬜🟦 🟨⬜⬜⬜⬜⬜🟨 🟨⬜⬜⬜⬜⬜🟨 🟨🟨🟨🟨🟨🟨🟨
Я в соц. мережах - uadd.me/lancast
🧩 Я в соц. мережах: https://uadd.me/lancast
це саме круте відео коли я небіть бачив лайк за україну слава україні
Спонсори нове відео!!! 34 лайки за два дні!? Це новий рекорд
В своєму телеграм каналі я залишив мод за яким грав я https://t.me/lancast1/116
Хто за Україну поставте що небудь❤❤❤❤❤❤🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦
🧩 Я в соц. мережах: https://uadd.me/lancast
Го просто харткор залайкате щоб LANCASTER побачив ❤.
Я за Україну❤❤❤❤❤ хто теж сюда👇
Потопельники якщо день живуть на суші вони стають пасивними. Якщо вони знов повертаються у воду то стають агресивними
Це треба мати купу терпіння, щоб таке збудувати. Дякую за відео.
Я вже всі твої відео передивилась, напевно мій улюблений блогер по майнкрафту, в тебе такі міцні нерви та витримка, бажаю тобі більше підписників і переглядів, дякую за контент❤❤
Сьогодні підписалась, тут прекрасно все, голос автора, жарти і в цілому відео. успіху і розвитку каналу!))
Я дійсно хотів, щоб добавили їх в майнкрафті, вони такі прикольні.
В майні бувши на кам'яній платформі, мавши яблуко і сяючу палку можна стати Ілон Маском
1:01 є ще важче випробовування: виживання на одному блоці у порожнечі без нічого. Один чувак таке вже робив, весь секрет був у тому, аби виживати у біомі, де падає сніг і заспавнити зомбі з лопатою
Урааа нарешті новеньке відео :) Всім приємного перегляду, а хто їсть, апетиту
Без відео Ланкаста нудно жити( Обожнюю твої відео всім серцем, не хаваєш одні й ті самі однотипні збірки, яких повно на укр площадці як інші укр-майнкрафтери. Реально круті, незвичні та дуже цікаві відео. Продовжуй в тому дусі! Дякую за величезну працю заради підписників💗
LANCAST ти забув мутанта ендермена хто помітив сюди 👇
Привіт друже, хотілося б частіше бачити твії відео, але я розумію що зробити таке відео це дуже багато часу і сил. Дякую тобі за твою роботу, головне не зупиняйся. Ти найкращий.
Нарешті хоть один з моїх улюблених майнкрафт блогерів виклав нове віде🎉. Відео топчик🌟
НАРЕШТІ ТИ ВИПУСТИВ ВІДЕО З ХОРРОР МОДАМИ🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉❤❤❤❤❤
Кому подобається контент LANCAST
Постафте. Лайк. Цьомукоментарійі. Якщо. Аксолот. Милий
це такий каайф😅 враховуючи те, що все моє дитинство я дивилась майн-контент по російськи, а тепер можу дивитись класний контент через декілька років, щей українською) дякую тобі за те, що ти робиш🫶🏻
Зроби село нюхачів ставте лайк хто теж хоче таке відео👍😂
Я вже думала, що більше від тебе не буде відео, але тут ти воскрес! Слава Україні 🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦❤❤❤❤
це саме потужне відео про 100 днів перетворення яке я бачив в житті!
шикарно, і знову дякую😜
Хто любить Україну сюда 👇
14:13 легенда про білого ендермена здійснилася на новій версії
Хтось будьласка порадьте українські сервери ❤❤❤😢😢😢😊😊😊
Дякую за відео іза те що стараєшся!
ЛАНКАСТ ТИ НАЙКРАЩИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ЮТУБЕР❤ ЗАЛАЙКАЙТЕ ЩОБ ВІН ПОБАЧИВ🎉
Ураа нове відео, а я прямо зараз почав їсти і тут тобі на бінго те що треба ❤❤❤ приємного перегляду і смачного 😊
Ланкаст, знімай більше відео з модами ,будь ласка.
маю намір доїбатися щодо моменту 8:18 , неможливо щоб з дракона 3 стадії випало яйце, бо воно падає тільки з 4-5 стадії драконів, які живуть під землею
Я дуже рад що в нас є такі ютубери, Слава Україні!
Ти най кращий ютубер🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦💙💛💙💛💙💛💙💛😊😊😊😊🎇🎆❤
38:30 слава Україні 🇺🇦
Ура 🥳нове відео! Ланкаст, Обожнюю тебе і твої відео, вони веселі і цікаві!
Ланкаст знімай скоріше відео бо ми твой пітнисники і я чикаємо.❤
Я перший
Ти вбив 30 босів з урахуванням візира дракона і обичного вардена
Слава Україні. Жодного разу не грала у Майнкрафт, але от сиджу дивлюсь😅
Ще не подивилася, але з початку бачу, що буде неймовірно цікаво! Дякую за відео, Ланкасте! <3
О, можно зоопарк з дуже рідкісними мобами (таких як синій аксолотль, нюхач, та інші). 🇺🇦
Ваааааау, новий Хардкор серіал, та ще й з дракончиками?!😃😃😃
Хто за Ланкаста сюди
Ланкаст Ти НАЙКРАЩИЙ! 💙 💛 Коли мені сумно дивлюсь твої відео і мені стає веселіше 😊 В тебе такі класні і смішні відео! Дякую що стараєшся! ❤️ Обожнюю тебе! В Твої відео ∞/10 СЛАВА УКРАЇНІ ГЕРОЯМ СЛАВА СМЕРТЬ ВОРОГАМ СЛАВА НАЦІЇ ПІПЄЦ РОСІЙСЬКІЙ ФЕДЕРАЦІЇ!
Зроби будь ласка другу частину😊 200 днів виживання
Ура! Нове відео на базі!
Я. Міркуючи що воно дає серденька😊😊😊😊😊😊❤❤❤
ТИ ТОП🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦👍👍👍👍💪😎😎😎😎
Коли ти зробив смертальну пастку в хардкорі: давайте протестуєм як це працює)) Дякую за відео!
ти дуже гарний блогер, дякую за український контент. знімай далі!
Це топ! Я дуже чекав цього Відео, топ🎉:)
Здається ти пропустив мутанта ендермена(можливо в нових версіях мода його немає, але раніше був точно)
Друже! Ти міг вибити з зомбі залізо, і скрафтити казан та відро, почекати поки лощ заповнить його, і забрати в відро, і спуститись нижче!
Вау дуже гарний будинок 10/100😊😊❤❤😊😊😊
З приводу босса блідого саду. Так,було б цікаво.Але слід було б зробити його різноманітнішим й щоб складність не обмежувалась лише сильними атаками,радше щоб він в поривах гніву ставав сильнішим,а у своєму природньому стані був слабким в атаках,але важким в механіках. Також слід було б обмежити вічною ніччю під час битви й прибрати спавн будь яких мобів. Щоб це було схоже на окрему міні гру чи щось таке,а не на звичайний майнкрафт. Ну й також можна б було зробити якийсь особливий виклик,як ще якийсь окремий квест.
Ланкаст❤ проф і самий крутий... Я підписана і у мене є канал. СЛАВА УКРАЇНІ ❤❤❤❤❤
Я не фанатка цієї гри і не фанатка такого типу відео, але Ваша українська це ТОП. Жодного русизму чи суржику. Впіймала себе на думці, що заслухалася і хочу просто слухати далі)) Дякую, що знімаєте такі відео для наших дітей
2:07 я хочу 10 часову серію з цим звуком😂😂😂
дякую за відео! всім приємного перегляду, а автору удачі та процвітання ⭐
8:28 звідки в тебе палки ???😅
Дякую ще за один крутий відос, абсолютно всі твої відео передивився і всі класні. Ланкаст, буду радий якщо залетиш в коменти під моїм останнім шортсом:)
Хто обожнює дивитися Ланкастика-ластика лайк
Момбезне вiдео!! 😍 Менi дуже сподобалось _), випускай побiльше таких вiдео 😊
Ланкаст будь ласка, зроби зоопарк реальних тварин з модів
Дякую що робиш качествіний контент❤
4:20 по ходу, та хата не витримала навіть першого рівня зламаності
Ланкаст,тримай пиріжечок га пропітаніє 🥧🥮
Дякою дуже цікаво чекаю на продовження!🎉
Я дуже гарно знаю цей мод, тому можу сказати що він мухлює бо перший дракон був 3 стадіі , а другий дракон 4 стадія МУЖИК як и перший и третій(стадія 5) к 4 ніо-го не маю !!!Лідяні дракони: перший (3 стадія), другий (3 стадія), третій (мужик 3 стадія) к 4 нічо-го не маю!!!грозові дракони: перший (мужик 3 стадія), другий(самець 3 стадія), третій(самець 3 стадія), четвертий(самець 4 стадія)!!! Еще перед розберанням дракона е склеювання тому автор відео ПІЗ ДО БОЛ!!!! p.s. яйца випадають з самок 4-5 стадіі, у самців п'ятна на крильях (у самок грозових драконів пятна на крильях )
І друзі давайте ланкасту і ми наберемо 20k 😎
Бро, я такого смішарики ще не бачив, дякую за відео 👍
Мої ідеї для відео 1. Майнкрафт хардкор, но версія оновлюється. 2. Майнкрафт хардкор, но зона розширюється. 3. Майнкрафт хардкор, но D постійно змінюється (думаю ви чули про 3D) 4. Будування в майнкрафті всі унікальні споруди світу (споруди з реал житті) 5. Майнкрафт хардкор, но світ ускладнюється Ну короче багато може бути ідеї
дякую ланкаст, коли нове відео? райдужна вівця дуже вайбова, доречі не ячейка, а комірка 😊
Без відео Ланкаста нудно жити( Обожнюю твої відео всім серцем, не хаваєш одні й ті самі однотипні збірки, яких повно на укр площадці як інші укр-майнкрафтери. Реально круті, незвичні та дуже цікаві відео. Продовжуй в тому дусі! Дякую за величезну працю заради підписників💗
Дякую за відео,воно супер,і монтаж бомба, а дракони-просто немає слів,мод дуже крутий!!!
Дякую за відео! Було цікаво спостерігати за перетворенням в інших мобів та цим виживанням.
Привіт. Відео класне, але слова «урон» не існує, а правильно «шкода»
Weezzykk і lancast дві легенди
Ура це не просто відео як 100 днів на одному чанці ,а це новий сезон
Мені це сподобалось люблю тебе ланкаст 😊
Прикольно,що у цього канала є вакансія на роботу,молодці, дуже прикольні відео робите)
То везі!! Теж Блогер майкрафту
Хто за Україну🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Увага дуже великий рівень потужності!🎉
У мене зараз повітряна тривога ти самий кращий ютубер у світі ❤
Хтоз 🇺🇦 ставте лайк
Ланкаст, ти найкращий Майнкрафт-ютубер якого я знаю, контент просто топчик!!! СЛАВА УКРАЇНІ!!!
Ланкаст ти самий крутий 😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎 хто за 🇺🇦 став лайк ланкасту
Честно не люблю смотреть украинских блогеров,но он самый,лучший, Майнкрафт блогер и с помощью его видео я столько узнала о Майнкрафте, обожаю его смотреть,всем советую 🎉❤
О ця вода в незері це щось цікаве!
Ваша подача завжди така жива, хочеться дивитися ще!
Lancast Можеш будь ласка зробити відео де ти виживає 100 днів у Minecraft хардкор з усіма монстрами Тревора Хендерсона буде цікаво.
Ланкаст ти дуже гарні та красиві ну і чучуть смішні відео знімаєш, вони мені дуже бодобаються кому також ставте лайк
Ланкаст зроби іншу гравітацію в майнкрафт хто зіймною
Хто українець поставте лайк! Я ставлю лайк бо я українка👍
Слава Україні!!!!!❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
Круто 😊
😮
17:46 ланкаст, в кузнях можна брати не тільки відра лави, обсидіан може бути і в скринях в середині кузні, на пару з діамантами, залізом, такою ж броньою і тулами
нарешті!! нарешті я дочекалася нового відео) дякую вже переглядаю
Привіт, Ланкаст! Я думвю, що режим Хардкор - найкращий! Хотілось би, щою всі ці скрині були у мене 😊
Треба було такий початок зробити:Я починаю на безмежній пустоті і я там зробив базу з гавна і палок
LANCAST а можеж зробити відео про 5 ночів фриди пж
🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦😎
Дуже круто вийшло, я ніколи так не лякалася як зараз, дякую за таке відео🫶🏻
Знімки відео де ти ловиш всіх павуків з моду арахнофобів
Я обожнюю котиків❤, што теж сюди👇



