Zurück zu YouTube
YouTube
Tschechien

NargonCZ

MujPC (tj ten na kterém nahrávám): MB: ASUS Crosshair VI Hero CPU: AMD Ryzen 7 1800X ([email protected]) Ram: G.Skill FlareX 16GB DDR4 3200MHz GK: Nvidia MSI GeForce GTX 1080 ARMOR 8G OC SSD: OCZ Vertex 4 - 128GB HDD: Toshiba DT01ACA300 - 3TB Starý mikrofon: Sluchátka Logitech H530 Nový mikrofon: Rode NT-USB

Abonnenten
109K
Ansichten
36.5M
Videos
267
Geschätzter monatlicher Verdienst
$20.0 - $33.0
Channel owner
Unclaimed

To claim this channel, temporarily add mc.game to the channel description on YouTube, save it, then click below.

Log in

Kanalvideos

Gespeicherte Videos, die länger als 60 Sekunden sind, sortiert nach mc.game-Likes und dann nach YouTube-Likes.

YT gefällt
11,939
Ansichten
2.4M
YT gefällt
5,815
Ansichten
61,879
YT gefällt
3,095
Ansichten
33,688
YT gefällt
2,708
Ansichten
70,405
YT gefällt
2,321
Ansichten
27,209
YT gefällt
2,218
Ansichten
25,063
YT gefällt
1,917
Ansichten
22,844
YT gefällt
1,715
Ansichten
22,288
YT gefällt
1,119
Ansichten
38,633

Kanalshorts

Gespeicherte Kurzfilme mit einer Länge von bis zu 60 Sekunden, sortiert nach mc.game-Likes und dann nach YouTube-Likes.

Für diesen Kanal sind noch keine Kurzfilme gespeichert.

Kanalkommentare

Kommentare unter den Videos dieses Kanals, sortiert nach der Anzahl der „Gefällt mir“-Angaben.

Ty kokos jaká nostalgie když jsem tě 5 let zpátky sledoval jako 15 letej a teď ve 20 se na tebe dívám a užívám si to 😂 jsem rád že si z5

YT gefällt
713

Jako řikal týpek dole, díky za pěkný dětství, je škoda že jsi skončil byl si první youtuber co jsem začal sledovat a k tomuhle videu se furt vracim Ťuk ťuk Kdo to klepe ? Nostalgie

YT gefällt
548

Dnes vychází video později než v 10:00 dopoledne. Holt se youtubu někde zaseklo zpracování a od rána nebyl schopen video překonvertovat a furt mi u něj svítí, že se zpracovává. Ale co teď koukám, tak 1080p i 720p tu je, chybí jen 480p verze, tak to už zveřejním a doufám, že to youtube někdy dodělá. P.S. První komentář je dnes můj, takže máte smůlu, můžete se předhánět až o ten druhý.

YT gefällt
285

Za chvíli to budou 4 roky od návratu a opětného zmizení skvělého člověka, díky kterému jsem se dostal k této skvělé hře. Doufám že bude ještě nějaký legendární návrat.

YT gefällt
130

Ahoj nargone, začal jsem tě sledovat v mých 13sti letech a každý den čekal na nové video od tebe a když jsem viděl že jsi vydal nové video tak jsem měl druhé vánoce a se zaujetím hltal každou vteřinu, teď je mi 23 a vzpomínám na tebe s velkou nostaligí, děkuji za skvělé dětství <3

YT gefällt
106

Zase back here po roce, už je to zase 4 roky, od tý doby co jsi skončil, jsem rád, že jsem tě našel na YouTube v mém dětství. Děkuji Nargone. (Leden 2026)

YT gefällt
100

Máš unikátní styl videí, který je určitě super. Myslím si, že je to jeden z mnoha důvodů, proč si ten YouTube button rozhodně zasloužíš. Taky si vtipnej, nejsi sprostej atd. Na tvoje videa se dívám rád.

YT gefällt
89

Vrátil jsem se sem jenom kvůli té nostalgii. Pamatuju jak jsem denně strávil hodiny jenom sledováním Let's playů na tohle video si vzpomínám moc dobře.

YT gefällt
59

milujem ako máš stále ten old style gameplay, nezmenil si toho veľa, poriadna nostalgie na každom videu <3

YT gefällt
32

🥹 nostalgicka slza .... Nargon bylo me dětství.... Je smutne si uvědomit že dnes jsme vsichni dospělí a z nargona jsou jen vzpominky a legendy o kterych se leda dají pět bajky a básně..😢... Byl jsem mezi prvníma kdo toto video viděl a kupodivu to bylo jedno z prvnich videi které mě k Nargonovi přivedli a je neuvěřitelné že je to 13 let 😔.... Velký SALUT za to že se podílel na zajímavé tvorbě v jeho podání... Schavlne kdo kouká i teď... Dneska je treba 19.4.2025 1:06 sobota.....

YT gefällt
30
#56 @ondrejvana4752
Něco Jiného - Factorio

Ahoj Nargone jsem nadšenej, že jsi zase začal natáčet. Tvoje videa jsou taková pohodička a odpočinek. A také mi chyběly tvoje hlášky. Díky Nargone

YT gefällt
17

Sledoval jsem tě, když mi bylo sedm. Tvá výprava s kuší je legendární. Děkuji, že ses vrátil. Připadám si jako děcko o vánocích ❤️

YT gefällt
14

52:50 mandle (almond) najdeš v teplých biomech na stromech, když dáš do craftingu mandly + jakýkoli vanilla sapling (např. oak sapling) vyrobíš sezeničku mandle

YT gefällt
10

Jak jsi hrál to s těma pásama tak jsem si říkal že by to bylo něco pro Capsiho ( Hraje factorio s PeKlimem a dokáže dostat jeden item někam jinam pokaždé, nějak to prostě vymyslí :D ) A dal by jsi seznam modu na té staré verzi ?

YT gefällt
8

Je mi už čtvrt století, hry mě absolutně nezajímají ale stále doufám že jednoho dne brnkne upozornění na novou OG retro sérii idustrial a build craftu s tebou.

YT gefällt
2

Dream: GOERGE (a zabijeni, speedrunovani) Nargon: tak a ovečko ty mi to tady hlídej Jinak supr video vyplatilo se čekat ty tři roky :D

YT gefällt
2
#75 @dominikvacha8417
Něco Jiného - Factorio

Miluju tuhle hru.. Je to přesně ta, kterou jsem strašně dlouho hledal, technická a na logický myšlení.

YT gefällt
2

BRÁŠKO !!! ty jsi pro mě legenda ... Na tebe jsem se mohl když jsem byl malí dívat pořád dokola a nikdy jsi mi neomrzel ... Přeju ti hodně štěstí do druhého začátku.

YT gefällt
2
#82 @jirigaiger5310
Něco Jiného - Factorio

si nejlepší hrač her.sem tvůj nejlepší yutuber světa.

YT gefällt
1
#83 @bazelisek8288
Něco Jiného - Factorio

Ahoj Nargone, mohl by jsi zase zkusit factorio, hodně se toho změnilo. A ještě bych zmínil, že vývojáři plánují velký update na konec roku, který by podle spekulací mohl přidat cestování vesmírem.

YT gefällt
1

Ahoj Nargone, vrátíš se ještě k točení minecraftu s módy? Zřejmě vyrobením nového aktuálního balíčku zajímavých módů, v Tvém podání mě všechny technické série bavily a nedočkavě jednou za čas kontroluji, jestli se ještě dočkám nějakého pokračování. Hádám, že důvodem, proč tak dlouho nevycházela videa byl čas, jako jsem na to u Tebe byl zvyklý, nicméně zajímalo by mě, jestli bude pouze tato série ukázek nebo jestli se dočkáme i tak oblíbené minecraft série. Díky za info a ať se daří :)

YT gefällt
0

Můžeš zkusit přejít na beta bleeding_edge sice je momentálně uzamčená z důvodů testování. Na ni vychází updaty i 4x do týdne.

YT gefällt
0

Nargone ty jsi úplně nejlepši YouTuber na světě viděl jsem káždý tvůj díl z tecnickpacku myslel jsem ž jsi skončil natáčet když vidím nove video jsem neuvěřitelně rád :D

YT gefällt
0
#93 @BlackDragonCZ_alt
Něco Jiného - Factorio

nargone kolik generatoru/solarnich panelu ti napaji tu tvou stanici

YT gefällt
0

Fakt super! Myslím si že by si to zasloužilo i víc let´s playů. :)

YT gefällt
0
#96 @frantiseksocha3696
Něco Jiného - Factorio

na Factoriu mám 540 hodin a řekl jsi to úplně přesně baví mě v minecraftu technický módy a Factorio je takovej technický mód v minecraftu :D

YT gefällt
0