
Heute als Erster punkten
Noch wurde kein Ergebnis gespeichert. Spiele eine Runde und hol dir den Tagesplatz.

Creeper Dash

Chicken Rage
Heute wurde noch kein Ergebnis gespeichert. Sei der Erste.

NargonCZ
MujPC (tj ten na kterém nahrávám): MB: ASUS Crosshair VI Hero CPU: AMD Ryzen 7 1800X ([email protected]) Ram: G.Skill FlareX 16GB DDR4 3200MHz GK: Nvidia MSI GeForce GTX 1080 ARMOR 8G OC SSD: OCZ Vertex 4 - 128GB HDD: Toshiba DT01ACA300 - 3TB Starý mikrofon: Sluchátka Logitech H530 Nový mikrofon: Rode NT-USB
To claim this channel, temporarily add mc.game to the channel description on YouTube, save it, then click below.
Log inKanalvideos
Gespeicherte Videos, die länger als 60 Sekunden sind, sortiert nach mc.game-Likes und dann nach YouTube-Likes.
Kanalshorts
Gespeicherte Kurzfilme mit einer Länge von bis zu 60 Sekunden, sortiert nach mc.game-Likes und dann nach YouTube-Likes.
Kanalkommentare
Kommentare unter den Videos dieses Kanals, sortiert nach der Anzahl der „Gefällt mir“-Angaben.
Sledoval jsem tě, když mi bylo 7. Teď tě sleduju, když je mi 16. Je to možný? 😃 furt jsem sledoval staré série, a teď je tu nová 😄
Ty kokos jaká nostalgie když jsem tě 5 let zpátky sledoval jako 15 letej a teď ve 20 se na tebe dívám a užívám si to 😂 jsem rád že si z5
První video co jsem viděl když nepočítám písničky pro děti,takže ti chci říct děkuju za pěkný dětství ❤❤❤
Jako řikal týpek dole, díky za pěkný dětství, je škoda že jsi skončil byl si první youtuber co jsem začal sledovat a k tomuhle videu se furt vracim Ťuk ťuk Kdo to klepe ? Nostalgie
Konečně je na YouTube zase kvalitní kontent 😪😂
Dnes vychází video později než v 10:00 dopoledne. Holt se youtubu někde zaseklo zpracování a od rána nebyl schopen video překonvertovat a furt mi u něj svítí, že se zpracovává. Ale co teď koukám, tak 1080p i 720p tu je, chybí jen 480p verze, tak to už zveřejním a doufám, že to youtube někdy dodělá. P.S. První komentář je dnes můj, takže máte smůlu, můžete se předhánět až o ten druhý.
Tak zase za 3 roky :D Ahoooj!
0:00 - LEGENDA ZNOVA OŽILA!!
Legenda praví, že se vrátí... znovu a silnější než kdy dřív :D
Ne ne můj idol od roku 2011 to je nejlepší díky že si se vrátil 🥰💞
Jedno z nejúspěšnějších videí našeho Nargona. Třeba zase někdy něco natočí. Možná ke 100000 subs. 👍🐒🍌
Ještě jsem nedokoukal první díl a už je druhý
Nargon: Budeme bydlet v noře. Já a všichni ostatní: krásné vzpomínky na první sérii
Mě tak chybělo to "ahoj to jsem zase já nargon"
Jediný co jsem pro to udělal, je to, že jsem natočil video a nahrál na YT. Vše ostatní zařídili diváci.
Za chvíli to budou 4 roky od návratu a opětného zmizení skvělého člověka, díky kterému jsem se dostal k této skvělé hře. Doufám že bude ještě nějaký legendární návrat.
To už jsou 3fkng roky???😮😢 Připadá mi jako kdyby to bylo včera kdy se vrátil a zase skončil, jinak kdo v září 2024
Díky za návrat Nargone :). Všem si nám moc chyběl <3
Tak zas za pár let. Jsem rád že ses aspoň na chvíli vrátil
Ahoj nargone, začal jsem tě sledovat v mých 13sti letech a každý den čekal na nové video od tebe a když jsem viděl že jsi vydal nové video tak jsem měl druhé vánoce a se zaujetím hltal každou vteřinu, teď je mi 23 a vzpomínám na tebe s velkou nostaligí, děkuji za skvělé dětství <3
Konečneeee, som rád že si sa znova vrátil a dúfam že budú videá častejšie.
Zase back here po roce, už je to zase 4 roky, od tý doby co jsi skončil, jsem rád, že jsem tě našel na YouTube v mém dětství. Děkuji Nargone. (Leden 2026)
někdo 2025 xd?
Máš unikátní styl videí, který je určitě super. Myslím si, že je to jeden z mnoha důvodů, proč si ten YouTube button rozhodně zasloužíš. Taky si vtipnej, nejsi sprostej atd. Na tvoje videa se dívám rád.
Doteď si vzpomínám na to jak jsem čekal na lets play z první série! Děkuju za hezké dětství ❤️
Nargon 4 diel za 5 dní super a všetci musia dať like ❤️
Skin bych být tebou neměnil, už jsme si na něj po těch 10 letech zvykli :-)
Tak ty si mi chyběl nejvíc nargone!
Je mi 22, studuju IT pátým semestrem, vše díky Nargonovi.
Kdo vsechno si myslel že dil 1 je natočen třeba tyden nebo dva dozadu🤣🤣🤣
Já se teď dokoukl na poslední video a najednou vidím že je další jsem ŠŤASTNÝ
Začal jsem tě sledovat v první třídě a teď už jsem ve třetím ročníku na průmyslovce.
Tohle video si pamatuji ze svého dětství, a jsem rád, že jsem ho našel. Drž se chlape a dik za super dětství.
Ta nostalgie je tak silná, že se cítím jako boomer :(
Sice jsem měl radši série z tvých vlastních modpacků, ale nelze si po 4 leté absenci stěžovat. Jsem rád, že jsi zpět.
Vrátil jsem se sem jenom kvůli té nostalgii. Pamatuju jak jsem denně strávil hodiny jenom sledováním Let's playů na tohle video si vzpomínám moc dobře.
Konečně další díl, prosím nepřestaň zase natáčet uprostřed série.
Nevěřím tomu že legenda NargonCZ je spátky 😱 taková nostalgie 😩 konečně se budu moct zase na něco dívat 🏆
At tahle série nikdy nekonci💪🏻💪🏻💪🏻👍🔥🔥 je super
Pred 1 minutov a 40 likov :), len tak dalej
Nargon super séria
Tahle série mi připomíná Gregtech (S04) a TerraFirmaCraft sérii dohromady.
To jsou aspoň letsplaye 50 minutová videa, a ne jak všichni 15 minut a konec
Chlape, ty ses rozjel.. ! nestíhám :))
to by mohl natočit celý video jen o tom jak vybírá odměny za questy XD
milujem ako máš stále ten old style gameplay, nezmenil si toho veľa, poriadna nostalgie na každom videu <3
🥹 nostalgicka slza .... Nargon bylo me dětství.... Je smutne si uvědomit že dnes jsme vsichni dospělí a z nargona jsou jen vzpominky a legendy o kterych se leda dají pět bajky a básně..😢... Byl jsem mezi prvníma kdo toto video viděl a kupodivu to bylo jedno z prvnich videi které mě k Nargonovi přivedli a je neuvěřitelné že je to 13 let 😔.... Velký SALUT za to že se podílel na zajímavé tvorbě v jeho podání... Schavlne kdo kouká i teď... Dneska je treba 19.4.2025 1:06 sobota.....
Určitě jako další natoč Factorio.
Už to jsou 4 roky a já si pamatuji jako kdyby to bylo včera na tobě jsem vyrůstal a stále rostu děkuji moc
Ta nostalgie....... Moje první video co jsem viděl na youtubu.......
Stále ma aj po tých rokov bavia tvoje videa :D
Nargon si konečně vyrobil "anti-mobovou" postel. Další super video.
Copper ingot byl ve vesnici ❤️ 19:19
Mega
Ty si mi hodně chyběl pamatuju si že jsem tě sledoval před asi 6 lety a hodně jsem se bavil jako teďka :D
Ahoj Nargone jsem nadšenej, že jsi zase začal natáčet. Tvoje videa jsou taková pohodička a odpočinek. A také mi chyběly tvoje hlášky. Díky Nargone
Nekdo 2026?
další díl 🥳
Sledoval jsem tě, když mi bylo sedm. Tvá výprava s kuší je legendární. Děkuji, že ses vrátil. Připadám si jako děcko o vánocích ❤️
Po návratu z dovolené velmi příjemné překvapení, vítejte zpět pane :D
Ta hra mi připomína Factorio
Nedělej si novej skin, tohle je legendární a nechci o to přijít :(
7:45 ne mattock funguje jenom na hlínu
najednou stoupají odběratelé 1k každej den :D Mě se mega líbí jak nějakej mob se na tebe koukne a potom otočí celym tělem :DD
52:50 mandle (almond) najdeš v teplých biomech na stromech, když dáš do craftingu mandly + jakýkoli vanilla sapling (např. oak sapling) vyrobíš sezeničku mandle
Nargon vrací úder. Jak vidím, nejsem jediný komu Nargon chyběl . <3
Z té farmy mám uplně flashbacky a chytám nostalgii 😂
Jak jsi hrál to s těma pásama tak jsem si říkal že by to bylo něco pro Capsiho ( Hraje factorio s PeKlimem a dokáže dostat jeden item někam jinam pokaždé, nějak to prostě vymyslí :D ) A dal by jsi seznam modu na té staré verzi ?
Nekdo 2026?
Toto video vydím poprvé po 12 letech, patrně jsme zemřel a přešel do nebe.
Nargone budeš ještě pokračovat ve 4 serii minecraftu ?
Strašně se mi líbí ta podpora tady v komentářích <3 Děkuji Nargonovi za videa a i Vám komunito, za to jací jste!
Je mi už čtvrt století, hry mě absolutně nezajímají ale stále doufám že jednoho dne brnkne upozornění na novou OG retro sérii idustrial a build craftu s tebou.
Dream: GOERGE (a zabijeni, speedrunovani) Nargon: tak a ovečko ty mi to tady hlídej Jinak supr video vyplatilo se čekat ty tři roky :D
Miluju tuhle hru.. Je to přesně ta, kterou jsem strašně dlouho hledal, technická a na logický myšlení.
Výborná hra. Mohol by si natočiť viac dielov. :)
BRÁŠKO !!! ty jsi pro mě legenda ... Na tebe jsem se mohl když jsem byl malí dívat pořád dokola a nikdy jsi mi neomrzel ... Přeju ti hodně štěstí do druhého začátku.
Mohl by tě bavit space engineers, je to vážně super hra :)
hurá a děkuji :)
Úžasné video nargone 😊
super video nargone . vždy Like
si nejlepší hrač her.sem tvůj nejlepší yutuber světa.
Ahoj Nargone, mohl by jsi zase zkusit factorio, hodně se toho změnilo. A ještě bych zmínil, že vývojáři plánují velký update na konec roku, který by podle spekulací mohl přidat cestování vesmírem.
nebudes chciet to hrat s cappsim ?
Ahoj Nargone, vrátíš se ještě k točení minecraftu s módy? Zřejmě vyrobením nového aktuálního balíčku zajímavých módů, v Tvém podání mě všechny technické série bavily a nedočkavě jednou za čas kontroluji, jestli se ještě dočkám nějakého pokračování. Hádám, že důvodem, proč tak dlouho nevycházela videa byl čas, jako jsem na to u Tebe byl zvyklý, nicméně zajímalo by mě, jestli bude pouze tato série ukázek nebo jestli se dočkáme i tak oblíbené minecraft série. Díky za info a ať se daří :)
Můžeš zkusit přejít na beta bleeding_edge sice je momentálně uzamčená z důvodů testování. Na ni vychází updaty i 4x do týdne.
Nargone nemohl by si natočit video jak si udelat vlastni modpack na minecraft??
nargone das save ze 62dilu 3serie???
hra vyzera velmi hratelne ! pokracuj v tom, sprav LP tesim sa ! :)
jsi borec koukám na tebe od 6 let a pořád se mi tvoje videa líbí (ps.sorry za gramatiku)
Nargone ty jsi úplně nejlepši YouTuber na světě viděl jsem káždý tvůj díl z tecnickpacku myslel jsem ž jsi skončil natáčet když vidím nove video jsem neuvěřitelně rád :D
možna trošku pozdě ale congrants na 100K odběratelů :D
nargone kolik generatoru/solarnich panelu ti napaji tu tvou stanici
Nargone, serie z této hry by byla super :D
Fakt super! Myslím si že by si to zasloužilo i víc let´s playů. :)
na Factoriu mám 540 hodin a řekl jsi to úplně přesně baví mě v minecraftu technický módy a Factorio je takovej technický mód v minecraftu :D
