Zurück zu YouTube
YouTube
Ungarn

Thør011 Gaming

Teamers don't Survive long in my lobbies :) Hogyha Szereted A Brawl Stars Videókat, akkor ez a legjobb hely neked! :D Business: [email protected]

Abonnenten
81,600
Ansichten
39.4M
Videos
1,278
Geschätzter monatlicher Verdienst
$6,691 - $11,152
Channel owner
Unclaimed

To claim this channel, temporarily add mc.game to the channel description on YouTube, save it, then click below.

Log in

Kanalvideos

Gespeicherte Videos, die länger als 60 Sekunden sind, sortiert nach mc.game-Likes und dann nach YouTube-Likes.

YT gefällt
1,518
Ansichten
57,432
YT gefällt
1,344
Ansichten
39,159
YT gefällt
1,312
Ansichten
40,368
YT gefällt
1,251
Ansichten
36,746
YT gefällt
993
Ansichten
21,495
YT gefällt
979
Ansichten
33,837
YT gefällt
954
Ansichten
26,925
YT gefällt
938
Ansichten
24,149
YT gefällt
745
Ansichten
20,114
YT gefällt
729
Ansichten
18,922
YT gefällt
585
Ansichten
13,502
YT gefällt
574
Ansichten
12,149
YT gefällt
522
Ansichten
10,916
YT gefällt
511
Ansichten
13,633

Kanalshorts

Gespeicherte Kurzfilme mit einer Länge von bis zu 60 Sekunden, sortiert nach mc.game-Likes und dann nach YouTube-Likes.

YT gefällt
5,674
Ansichten
267K
YT gefällt
3,947
Ansichten
231.3K
YT gefällt
3,862
Ansichten
187.7K
YT gefällt
3,154
Ansichten
178.3K
YT gefällt
3,070
Ansichten
163.1K
YT gefällt
3,039
Ansichten
174.8K
YT gefällt
2,931
Ansichten
139.2K
YT gefällt
2,919
Ansichten
125.8K
YT gefällt
2,813
Ansichten
163K
YT gefällt
2,707
Ansichten
155.7K
YT gefällt
2,517
Ansichten
124.7K
YT gefällt
2,487
Ansichten
134.4K
YT gefällt
2,428
Ansichten
146.1K
YT gefällt
2,415
Ansichten
131.8K
YT gefällt
2,208
Ansichten
123.1K

Kanalkommentare

Kommentare unter den Videos dieses Kanals, sortiert nach der Anzahl der „Gefällt mir“-Angaben.

hát...umm Kattosnak pont ilyen videója volt.érdekes...

YT gefällt
43
#6 @LynxGameplay76
HUNTER SÖTÉT TITKA...

Örülök hogy egyre többen szólalnak fel ezzel a Ganggel kapcsolatban

YT gefällt
33

Abszolút W videó, köszönöm hogy vettél bátorságot megcsinálni végre... Remélem mindenkihez eljut!

YT gefällt
14
#21 @botitubefan
MENNYIRE VAGY BRAINROT?

Kattosé legalább vágatlan volt, bsben amugy is tortenik mindig valami

YT gefällt
14

4 első van😂 Én ezzel azért nem értek eggyet mert ha szeretsz valakit miért akarnál nem játszani vele lehet hogy nehéz de még mindig vannak nem kupára menők meg főleg prestige felett nem lehet visszabukni tehát ha eléres prestig 1 vagy 2 esetleg 3 akkor utána játszhadsz anélkül hogy aggódnál kupa bukás miatt

YT gefällt
13

Köszönöm hogy megcsináltad ezt a videót a rohadt nagy respect neked Thor sok sikert 100k-hoz.

YT gefällt
13
#27 @Bmgamer-12b7
CSAK ENNYIT DAMAGEL?!!

Charlienak a superje is tud 1-et damagelni, ha a robot kb. 1 hp-n van.

YT gefällt
11

Broo és ezér kell mert hasonlít egy virág lópikulára?😂😂😂

YT gefällt
11

Régi rendszerben 31k kupája volt és bug miatt csak nála így volt látható az update utáni első napokban, Izanának meg 50 es volt 😂

YT gefällt
10

Örülök neki, hogy nem csak Hunrix csinál ilyet hanem már nagyobb tartalom gyártók végreeeeeeeeee😘

YT gefällt
10

Ez tipik az a videó volt, Amibe bele kezdtem, és azt kívántam bárcsak ne tettem volna xD Rengeteg óra ment bele ebbe a videóba, Ami egyáltalán nem látszódik a videó hosszán sajna, Szóval CSAK 2,000 like után GONDOLKODOK EL Még egy ilyen videón... (És megköszönöm hogyha nyomtok egy hypeot a videóra )

YT gefällt
7
#39 @PowerPatrikOfficial
10+ DOLOG AMIT ELFELEJTETTÉL...

Szia Thor! Csinálnék egy olyan videót, ahol magyar YouTuberek döntik el, hogy mit csinálok aznap. Nagyon boldog lennék, ha írnál nekem egy cselekvést / tevékenységet amit aznap végre kell hajtsak! Ez lehet sport, kihívás vagy bármi ami eszedbe jut! Előre is köszi a válaszod!

YT gefällt
7
#42 @Noel_molnar
Ő VOLT A LEGELSŐ?!!

Csinálsz egy rövid videót arról hogy colletel mi történt?

YT gefällt
6
#46 @tamastoth8421
ÉRKEZNEK ÚJ HYPEREK?!

Nem hiszem , mert gier-ből 6-ot ír szóval … MINDENBŐL 6 LESZ ÉS CSŐDBE MEGYÜNK!!!!!!!!!!!!!!!😂

YT gefällt
6

Harmadik comment és még egy bug van ha no trophies modeba mész és egymás után hármat vesztel a kövi körbe pl elinditod a shodownt botok lesznek valaki így csinálta meg a prestige kettőt

YT gefällt
5

Én egy brawl box ból nyitottam ki crowt és az a nevem hogy brawl box 😂

YT gefällt
5

Thor a legjobb! Végre valaki aki jól elmagyarázta hogy mi folyik! El is küldtem az osztálytársaim felének mert ők nap mint nap Huntert néznek.

YT gefällt
5
#64 @JaniSz-g2s
INGYEN KUPA GLITCH?!!

Felvittem cordit prestige 1 re ès aztán kettőre de a p2 es pushnál szar enemyket kaptam nemtudom miért

YT gefällt
4

A p5 vége is már olyan volt, hogy 3-as damianek, és -15 kupa egy lose, úgyhogy már ne számíts p6-ra!

YT gefällt
4
#82 @QuickSlash-YT
INGYEN KUPA GLITCH?!!

Ez régen volt bent kb márciusba ha jol toom :P

YT gefällt
3
#85 @zazu-clips-hard
Mi Volt A Brawl Stars PRIME?!

Fu ez jó kis nostalgia volt, a Starr Force-os seasonben emlékszem akkor volt az első Brawl Passem megvéve. Amúgy az volt a pizzás event nem?

YT gefällt
3

Szia Thor! Köszönjük neked ezt a csodás videót, ezeket idáig énis észrevettem, hogy egy igazi csaló! Nagy Respect a videóért!

YT gefällt
3
#88 @Dr.Lasagne123
HUNTER SÖTÉT TITKA...

Igen! Örülök hogy egyre több ilyen videó van már a yt-n. A legjobb hogy jó humrorral csinálod. A hunter és a snüss is csak azt bizonyítja hogy indiai. Amúgy a tábor jegyeket szerintem nem ők határozzák meg, de az is igaz hogy szarnak bele, legyen több pénzük. 3:45 én (amikor szintén brawl starsozott) a dc szeróján a nevetett az egyik videómon amit én küldtem, és rám írt hogy nyertem, és kb naponta kellett baszogatni hogy akkor mivan, de kb 1-2 hét alatt megkaptam a nyereményt, és amúgy ott velem az időn kívül egyépként full rugalmas volt. Egyépként a dc szerójuk sem semmi, ha szeretnél belőle videót csinálni akkor segítek benne nagyon szívesen

YT gefällt
3

😂 7.pierce box=Pierce 😂1.glowbert box=Glowy 😂3.gigi box=Gigi 😂4.zigi box=Zigi 😂1.mina box=Mina 😂6.sirius box=Sirius Most 43.000.kupám van és 100 Karim!

YT gefällt
2

Random fun fact: Most vettem észre, hogy valahogy kihagytam Lou-t, xD Azért volt fura, mert jól emlékszem hogy felvettem Louval is a gameplayt.

YT gefällt
2
#120 @becike_nagy21
HUNTER SÖTÉT TITKA...

Hát ez igaz 😂😂😂 én réggebb ótta nem néztem el is kerültem sokkal jobb tégedet nézni mint őtt😂

YT gefällt
2
#121 @ferencnemeth_2011
HUNTER SÖTÉT TITKA...

Köszönöm szépen! Nagyon elegem van hogy a Magyar Youtubeon csak ez megy de az a baj hogy a mai generáció csak ezt szereti. Remélem hogy ez nem így lesz majd. Csak így tovább.

YT gefällt
2

Nekem is van doug-ra egy true gold skinem de a true silver nincs meg úgy kaptam hogy egyszer hajnali 3-kor free volt

YT gefällt
1
#144 @IstvanDobozi-ol2zk
A 20 LEGFURÁBB BRAWL STARS FIÓK...

Ez nekem meg van hogy truglod skinem van dogra de nincs silver egycer bent volt a shopban 5k blingért

YT gefällt
1

Amugy m8lyen erdekes amig nem jott be sirius az osszes uj brawlert 1 héttel a kijovetele utan nerfelték a siriust meg 3honapja nem nerfelik kb

YT gefällt
1

De kapunk helyette ingyen 5 chaosdroppot! hát nagyon megéri... ők nyithattak 10 karaktert, mi pedig kapunk 5 chaosdrpppot.

YT gefällt
1
#169 @VTX_TopList
NE PUSHOLJ PRESTIGEKET...

Nekem Crow és Gus a kedvenc karakterem de mindkettő prestige 2😂😢

YT gefällt
1
#192 @Mr_meh_the_cat
VISSZATÉRT A STAR SHELLY?!

Én ebből az ultra trophie boxból kinyitottam az egyik crrator icint meg azt a lilás supercell icont is egy boxbol

YT gefällt
1

2. resz? Mert en is tudok par infot mondani ha az segit

YT gefällt
1
#195 @AerarenMapping_official
HUNTER SÖTÉT TITKA...

Én akkor kezdtem el nézni őt, amikor elkezdte. Mivel akkor még fiatalabb voltam, ezért sokszor engem is átvert. Aztán, amikor anyám rámnyitott, mert nem tanultam meg a Biosz házit, akkor rájött, hogy mit nézek, azt mondta, hogy a magyar creatorok rosszak. Hála a Bioszházinak sikerült leszoknom Hunterről. Aztán évekkel később rábukkantam a csatornádra, megnyertem egy nyereményjátékot. ( Akkor még Aeraren Gaming ként) Akkor elkezdtelek nézni, és rájöttem, hogy a magyar YT lehet színvonalas is, ha jó kezekbe kerül. Köszönöm, Thor! (Ja, és az a Bioszos eset még mindig nem szerettette meg velem a tantárgyat :/)

YT gefällt
1

3n most csinálom a mortis prestige 2 és most van nekem pontosan 800 prestige kupás holnap meg akarom csinálni a Prestige 2-öt

YT gefällt
0

Hát éppen nem a munkám, de köszi. Amúgy jól rajzolok szóval lehet h supercell maket beküldök

YT gefällt
0
#211 @BiankaDöbrösi-x1r
EZT MONDJA A PRESTIGED RÓLAD...

Nekem 3 van. Jessie sandy meg leon es most bonnie-t meg nitát próbálom fel vinni

YT gefällt
0
#228 @ZalánPljesovszki-c6y
Ő VOLT A LEGELSŐ?!!

Én tudtam mert végig néztem😂

YT gefällt
0
#230 @TivadarMóricz-Brenner
Ő VOLT A LEGELSŐ?!!

Hogy lehet kettő első broooooooo😑😑

YT gefällt
0

3:08 az a kit stu. counterlés sprout fallal a legkönnyebb, mortis dashel prdig a legnehezebb de azzal is lehet ha 0 pinged van

YT gefällt
0
#300 @KornelArnold-rm6ub
LUCKIEST VAGY INKÁBB UNLUCKIEST?!

hallod ha megprobálod a káosz droppoknak az alsó sarkát akkor azért lehet nagyon jokat nyitni(saját tapasztalat)

YT gefällt
0
#314 @Dr.Lasagne123
INGYEN KUPA GLITCH?!!

Amúgy… mindig igyen vannak a kupák… csak.. így.. btw

YT gefällt
0

Szia Thor csinálni akarunk a barátaimmal egy videót esetleg tudsz írni egy irl kihivást?

YT gefällt
0

Szia thor ha nem tudtad volna miután elhasználod Ali szuperjét nem attckolsz ameddig le nem jár a szuperje és miután lejár a szuperje attackolj egyet egy enemibe és megkapod az extra damaget

YT gefällt
0

És akkor jönnének a kisgyerekek: nekem megvan a prestige 150 😂😂😂❤😂🎉😮

YT gefällt
0
#331 @SharkMoon-Original
VALAKI ELÉRTE A PRESTIGE 5-ÖT...

Szia Thor! Physic már nem fog pusholni szóval még sok idő lesz az első prestige 6, de kínai bs-be valaki már prestige 9

YT gefällt
0

Én szerintem is a legjobb seasone a Stranger Thingses seasone, a matchmaking az totál fail volt, és nagyon könnyű volt kupát pusholni... Remélem lesz még ilyen...🔥

YT gefällt
0

volt eddig valaha egy video otleted amit nem mastol loptal?

YT gefällt
0
#342 @Fatãl17bs
CSAK ENNYIT DAMAGEL?!!

Anno jacky attack vég3 is 1 et sebzet bug miatt😂 de rég volt😂

YT gefällt
0
#345 @bendeguzlaszlo3628
HUNTER SÖTÉT TITKA...

Teljes mértékben igazad van de tényleg De akkor miért csináltál vele videót? (lehet csak rosszul emlékszek)

YT gefällt
0
#347 @TherealMarcis
HUNTER SÖTÉT TITKA...

Szia! Örülök, hogy egyre többen csinálnak erről a témáról videót. Ha bár mondtad, hogy nem szeretnél több ilyen videót csinálni, a Hunter “Csapatból” a még szerintem károsabb NGT Noel-ről. Van egy klippem is ahol egy brainrot játék-ban egy kisgyereknek családbarátsághoz közel nem lévő szavakat mondott. Egyébként a tábor amiről beszéltél az nem mindig volt egy csak a pénzre fókuszáló átverés. Kb 3-4 éve hívják meg Hunter rendszeresen. Az elején már normálisabb volt, de amint meglátta, hogy mennyi pénz van belőle egyből kihasználta és már élőben is lehúzta a nézőit. Én elmentem 3-szor abba a táborba, ugyanis mostmár az egész tábor csak a roblox-ról szól, de régebben ez egy normális játék volt normális játékokkal és még élveztem is. Mostmár nem tudnám.

YT gefällt
0
#348 @enderfire-minecraft-HUN
HUNTER SÖTÉT TITKA...

Nagyon jó hogy már te is csináltál ezzel kapcsolatban videót!

YT gefällt
0