
Heute als Erster punkten
Noch wurde kein Ergebnis gespeichert. Spiele eine Runde und hol dir den Tagesplatz.

Creeper Dash

Chicken Rage
Heute wurde noch kein Ergebnis gespeichert. Sei der Erste.

Palion Games Plus
DZIEEEEEŃ DOOOBRY! Nazywam się Paweł, mam 18 lat i prowadzę kanał na youtube. Jest to kanał gamingowy gdzie pojawia się dużo gierek! Nagrywanie filmów to jest dla mnie coś świetnego po prostu kocham to robić [wygłupiać się przed kamerą]. Filmiki nagrywam bardzo regularnie. mail biznesowy: [email protected] ------------------------------------------------------------------------------- ► Specyfikacje komputera: ▪️ Płyta główna - ASUS ROG STRIX B360-G GAMING ▪️ Zasilacz - be quiet! System Power 9 - 600W ▪️ Dysk Twardy - WD Black, 3.5'', 1TB, SATA/600 ▪️ Dysk SSD - GOODRAM-IRDM ULTIMATE 240GB M.2 ▪️ RAM - Kingston HyperX Predator 2x8GB 3200MHz DDR4 DIMM CL16 ▪️ Karta graficzna - ASUS GeForce GTX 1080Ti, 11GB GDDR5X ▪️ Procesor - Inte -------------------------------------------------------------------------------
To claim this channel, temporarily add mc.game to the channel description on YouTube, save it, then click below.
Log inKanalvideos
Gespeicherte Videos, die länger als 60 Sekunden sind, sortiert nach mc.game-Likes und dann nach YouTube-Likes.
Kanalshorts
Gespeicherte Kurzfilme mit einer Länge von bis zu 60 Sekunden, sortiert nach mc.game-Likes und dann nach YouTube-Likes.
Kanalkommentare
Kommentare unter den Videos dieses Kanals, sortiert nach der Anzahl der „Gefällt mir“-Angaben.
Fani paliona zbieramy się❤
PALION powiedział o kontrolerze umysłu z wojanowic kto terz widział daje like nie zmuszam 0:42 👇
0:51 kto czeka na lionka daje łapkę (nie zmuszam) 👇
Jak Palion da serduszko będę oglądać ten kanał zawszee❤
Może zrobisz film śledzę Leona i olka 24h
A może Olek i Leon ściągnąć maskę 😊😊❤
Palion błagam zróbcie coś żeby lolo znów miał głos. Jego żarty ogólnie to co mówił ... PROSZE
Sorry za 7min spóźnienia ❤❤
Chciałabym żebyście kiedyś ze mną mogli zagrać w Minecrafta
ej palion ty wogule pamiętasz że masz swoja gre lion quest? i masz swój serwer! Tylko przypominam bo chyba o tym zapomniałeś. a możesz coś z tym nagrać
Koncert w Gdańsku jest w moje urodziny🎉❤ (Czyli 23 maja) pozdrów pls i dasz serce❤
8:28 SKAD on ma tam command blocki
To było takie śmieszne
Miłego oglądania kocham Paweł❤❤❤
palion to chyba smiesniejszy odcinek ale nigdy nie bedzie to samo jak nagrywales z wojanem odpowiedz chociaz na to zrob ostatni film z wojanem i wytlumacz czemu odrzedles z wojanowic wytlumacz tam wrzystko z wojanem proszeeeeeeeee prosz piszcie tam pod kazdym kom lub dajcie lapke w góre żeby palion widział
juz nie moge sie doczekjac koncertow ;3 btw szczesliwego nowego rokuu!!
Że odcinek się od razu zaczął 😮😮😮 bez reklamy z palion style 😅
Czekałem na ten odcinek 7 godzin bez przerwy, taki ze mnie fan 😂👌🏽🗿
Palion ja bym bardzo chciała żebyś zagtał ze mną w robloxa to moje marzenie serio 😢❤
Polecam palion style! W maju jadę na koncert paliowa! I polecam super energia tam jest
Siemkaaa, nie moge sie doczekać piosenki emelardy widzimy się na koncercie❤😊
Lajonkiem steruj plsss
18 dzień czekania aż palion zrobi rozwód z ON
😢😢😢 Smutno mi się zrobiło bo myślałam 😢że to będzie w starym więzieniu 😢😢😢😢😢
nagraj odcinek z siłowni jak bolo jest napakowany plis kto tak twierdzi klika like nie zmuszam
przycisk cringe 👇
JUŻ JUTRO NIEBIESKI SWAG + OGŁOSZENIE TRASY KONCERTOWEJ Z KIM SIĘ WIDZĘ?
Kto pamięta bzyka to daje like😢😢😢😢
Ktoś jeszcze pamięta matrunera?☹️
ODCINEK DZISIAJ O GODZINIE 18:45 !!!!!
Kto pił palionki 👇
Pozdrawiam wszystkich którzy czytają ten komentarz Życzę miłego dnia😁
Koniec najlepszy😂
Palion ty z friendz zazdro kocham Palion Style ❤💚💚💚
Siemka Palion Fajny odcinek i pozdrawiam was wszystkich Miłego dnia oglądania uwielbiem takie odc w zamienianiu się w zwierzentaa 😂😂
Wesołych świąt Wielkanocnych życzę wam wszystkim 💚💚Palionowi też 🐥🐥🐥
Miłego oglądania 💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚
Miłego Oglądania Nie zapomnijcie o Palion Style
Palion dasz serduszko plis💚 kto lubi Paliona klika 👇
Mam nadzieję że wszystkim się podobało filmik 💚
Ja : gram se w minecraft Palion : nowy odcinek !! Ja : oooommmmggg . Pov - biegne do telewizora i szybko oglądam ❤
Jak słyszę słowo chowany to już mi się humor poprawia
Nie mogę się doczekać kiedy będzie piosenka tryb kreatywny, ale wiem że to będzie moja ulubina piosenka 😊
Miłego oglądania❤️
Co oni ci zrobili XDDDDDD
Uwielbiam jak nagrywacie takie filmy💚♡♡
Jesteś piękny jesteś uwielbiam ciebie YouTuberzy❤
Kto lubi fnaf?
A czy ktoś lubi matrunera i go pamięta🧸
Fajny film ❤
Ale fajnie że są na palionowie pozdrawiam ❤
Hej palion proponuje żebyście spróbowali ożywić bobota. Żeby to zrobić najpierw musicie znaleźć lub stworzyć portal do światu herobrine potem znaleźć jego duszę i stworzyć miksturę ożywienia. Następnie wrzucić do lawy cenny przedmiot dla każdego palionowiczana. I wtedy powinien wrócić już nie jako duch tylko jako robot. Wtedy, gdy uda wam się wejść do świata herobrine możecie też poszukać palionki i steve
Dałem suba i kapkę w górę i lubię oglądać twoje filmy i pozdrawiam Kati i wojna i nubka 🥰🥰😍😄☺️
Bardzo fajny film 👍 nagrywaj ich więcej! Pozdrawiam
Siemka Palion💚💚💚💚💚💚 dzięki za to że dzięki tobie mam piękne dzieciństwo każdy twój film to plus milion śmiechu i fajności💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚pozdrawiam palionowo💚
Palion wojan was lubi i jest w świecie hakerki zalajkujcie żeby Palion zobaczył
To jest zabawne i emocjonujące nagrywajcie częściej te kolorowe chowany!❤
🎉💚💚miłego oglądania wszystkim 💚💚🎉
Możecie nagrywać z robloksa coś takiego fajnego to jest taka gra roblox zombie Maciek do oglądała taki roblox ze z ludźmi ze smaczkiem grzesio wypisz sobie i to ci wyślę też taka gra pisze 2 odcinek 2
Miłego oglądania wszystkim i miłego wieczoru palion 💚💚💚
Friendz na palionowie i wchodzcie na palion style!!!!!! Najlepsz sklep ever !!!!
Lolo🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
Super filmik się szykuje z zwierzątkami więc oglądam pozdrooo dla wszystkich
Nie to że coś ale dlaczego się przebierasz tylko w youtuberów z którymi nagrywasz lub nagrywałeś
Palion zrób na palionowie kubek palionowa😊
Palion jest fajny miły sympatyczny i pozdrawiam Maję lubię oglądać tfoje filmy pazdrawiam szczypania , bzyka, Leona Dawida maje i ciebie palion🙂
Pozdrowisz 😊
Ale jak dam antylike to będziesz grubszy!??
Pyszne są palionki
Oglądasz komentarze a tam tylko "miłego oglądania"
Miłego oglądania🍀🌱🧤🐸🌿🟢🟢🟢🟢💚❇️💹♻️✅❎
Zrobisz niedługo odc z bitwy na rysowanie? Dawno nie było więc w sumie spoko by było
Miłego oglądania wszystkim którzy to czytają życzę dużo zdrówka wszystkim 💖 A ja będę czekać 10 lat na chociaż 1 subika i like 🤗
KTO WIE ŻE 22 KWIETNIA BĘDZIE GRIMESZ SHAEKE.... 2023 POWEACA
1:28 to myszo skoczek :)
Wrócę tu za 2tygodnie i zobacze ile mam like-uw napewno bendzie 0😢💚
Bzyk musi zgadnąć odpalony jesteś jest fajny
Moim zdaniem powinno być więcej filmików z palionowa ale to moja propozycja
team palion jak wy tez dajcie lajka
Palion mam taką prośbę możesz nagrywać nowe piosenki tylko w sobotę i niedzielę bo ja mam szkołę albo na wakacje jeśli to zrobisz to bardzo dziękuję
Palionki już w żabce
Lolo jest fajny a palion też fajny 💛💚
Palionek już wkrótce...🧃⏳
JUŻ ZARAZ O GODZINIE 20:00 kanał PALION TRAILER DO ALE ALE 2 KTO BĘDZIE?
WSZYSTKO PRZECENIONE NA PALION STYLE - https://palionstyle.pl/ WSZYSTKO PRZECENIONE NA PALION STYLE - https://palionstyle.pl/ WSZYSTKO PRZECENIONE NA PALION STYLE - https://palionstyle.pl/
Sory za spuźnienie
Siema Dasz serduszko drugi
Kto lubi Olka niech zostawią łapkę do góry
Uwielbiam cię Palion kto też tak uważa 👇👇👇
CZY KTOŚ JUŻ PRÓBOWAŁ PALIONKI?
PRZECENY NA PALION STYLE - https://palionstyle.pl/
Kto lubi paliona i wojana? EEE WY WYBUCHACIE MI TELEFON!!!!
Kto lubi Paliona 👇
15 dasz serce❤
Fani Paliona 👇
Dzisiaj o 20:00 ZWIASTUN ❤ PALIONEK
Polska zbieramy się 👇 [nie zmuszam]
Kto Pamięta Ale Ale 2 i Ale Ale 1 kto pamięta daje 👍w góre nie zmuszam
Miłego oglądania wszystkim 💚💙💚💙
OLEK MA ZOSTAĆ I KONIEC KROPKA KTO 👇
Uwielbiam dinozaury!!!!!Ten kto też lubi dinozaury łapka w górę pod tym komentarzem 🙂
Czy palion czyta komentarze widzów jak tak to niech polubi
Miłego oglądania (tylko legendy pamiętają matrunera)
Aaaaaaaaa palion pamiętasz ten kontroler i jak noobek był zły i ptyś taki biedny😢 każdyn pod moim kom daje znicz > (*)
Czy tylko ja tęsknie za WojanoPalionoBudowlano ? Kto też klika (nie zmuszam) 👇🏻
Palion król ❤️🏅💰👑
Pierwsza i mam pierwszego like!! Omg dziś trailer napewno będę! 💞
Palion jesteś najlepszy ❤❤❤
3🎉😊 Dzień 6 proszenia Paliona żeby na Palionowie powstało Zoo😊
mam pytanie zrobisz odcinek żę przechodzisz poppy playtime 4i5
Bolo wygrał😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Miłego oglądania wszystkim i miłego wieczoru, niedługo chyba dostanę boxa z Palion Style💚😎
Palion proszę wróć na wojanowice wojanowi coś się stało z kanałem kto też się zgadza to pisze mi komentarz
0:08 czemu zgapiłeś Palion Film od Wojana?
1ez pozdrowisz palion proszę to jedno z moich marzeń😊
Uwielbiam cie palion palion to sigma❤❤
Olek jesteś super nie słuchaj śię Jesteś najlepszy z palionowa oni cię nie doceniają Olek górą
Polio. Piłeś kiedyś wojanka
<3 Kocham cię Olek <3
Nagraj kolejny film z CZAJNIKIEM
Przestraszył mnie ten tytuł Ale mega fajny odc czejałam na to 💙💙
To było moje marzenie
67 mango muźtarta i do pieca
Za 10min trailer do ale ale 2 na kanale palion
Czekam na jakąś nową nutkę od ciebie❤️
Kto lubi wojana i paliona
Czekam na trailer do ale ale 2 nie mogę się doczekać 💚💚 mam budzik ustawiony 💚💚
Palion to goat i jest og i on jest legendą wojanowic
Miłego oglądania wszystkim fanów Paliona 💚💚💚💚💚💚 miłego dnia życzę palion 💚💚💚💚💚💚💚
✨Pstro✨ ✨I do basenu✨
ZNOWU OLEK GŁUPI LEON CAŁY CZAS OLEK OBRYWA😢😢😢
Siemka PALION
Mr.Palion są dwie rzeczy które kocham:1 kosmos,2dinozury i wogóle gady. Czy kolejny konkurs budowania z lolo może być w stylu dinozaurów
uwielbiam paliona! kto też daje like nie zmuszam😁
Polecam Palionstyle Fajne koszulki Pozdro widzowie i palion💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚
KOCHAM SERIE Z OSZUKIWANIA!!!!!!❤🔥💚
PAPILON SKOMENTUJ PLIS 🐱🐶💚
Miłego oglądania wszystkim życzę ❤🎉
0:50 gorszym od Six Sevena? kto pamięta like (nie zmuszam)
0:51 z leonem
Palion Mój Kuzyn bardzo cię lubi i czy byś pozdrowił go na odcinku ma na imię Filip Paszke bardzo proszę
OLEK
Miłego oglądania
Palion bardzo cię lubię ! ❤ I super odcinek. Kupiłam dziś Palionki ! Wezmę na wycieczkę
Leon i palion nanwięcej robią no i troche bolo
Hej palion jesteś najlepszy kto tak uważa to zostawia łapkę pod muj komentarz 😄
Hejka przypniesz jestem twoją fanką Zbieramy się fani paliona 👇
Siemanko miłego oglądania wam życze❤🎉
Czy Palion nagra grę Ratchet i Clank RIFT APART😢 już 2 tygodnie czekam ,aż Palion skomentuje i nagra😢
18:50
Kiedy piosenka u bola bo wbił 100k
Łopatą łopatami tym przerzucamy dolary robie sos jak tsunami ja zalany banknotami 2:53
Miłego oglądania 💚 Lolo dołonczy do wojanowic???
Palion kupiłam koncert 😊uwielbiam twój głos
Palion będę na twoim koncercie w Gdańsku 24 maja
Kto pamięta bajke gigantozałr😢
0:31 w końcu lionek !!🎉
Elo papilon nagrywaj więcej takich odcinkiw 🎉
Ej hej kup se klej a jak nie masło też Fajny rym? 👇🏻 Plis
Gdzie jest Nela i rynek😢❤nagraj jak wyglądają🎉
BOLO MA 100K
biedny olek który musiał być podpalany w biednej szkole 💔💔 wiadomo każdy kocha olka ale dobry odcinek 💙💚❤️🧡
Mega film podoba mi się pardzo 😊
hej olek i leon palion
Czy idol przypnie ❤🙏
Czy Palion czyta komentarze widzòw polub jak czytasz
Masz zawsze fajne odcinki i poprawiasz humor😊
Jestem fanem proszę serduszko to dla ciebie kliknięcie a dla mnie marzenie😊
Fajny odcinek 💚🧡💚🧡💚🧡💚🧡💚🧡💚🧡💚🧡💚
0:00 normalnie dostaje zawał
Uwielbiam cię palion
Pierwszy!!
Kiedy cyberpunk albo Ratchet i Clank RIFT APART?
filmy z minecraft są najlepsze palion nagrywaj więcej
6:08 mama Leona i Olka wyciongneła minigana to mugł być bolo
Palion , a wiesz jaki jest IP do Wojanowic? ❤
Miłego Oglądania wszystkim i miłego wieczoru życzę 😊😊😊😊😊😊😊
spoko odcinek palion to sigma ten dzje lika
26:50 ej dlaczego on jest zbudowany a nie prawdziwy
Hej palion bardzo fajny odc mogę serce proszę 😊
Szacunek za takie dobre filmy
No ja Leona i szybko dała blok ziemi olkowi i by nie zginęli 😊 albo na odwrut
Nie da się wybrać oni są tak samo fajni
✨ Jesteśmy podobno przyjaciółmi✨
pierwszaa!!
Leon już sprzedał trajler na swoim kanale dzisiaj 😂❤❤❤
fajny odcinek palion
Bardzo lubię was oglądać i mam nadzieję że kiedyś was spotkam w prawdziwym życiu
Szczęśliwego nowego roku wszystkim 🎉🎉🎉
Mam twoją maskotkę z palion style będe na koncercie w Krakowie bo jestem z limanowej❤❤❤
Miłego aglodania wszystkim .Polion bardzo lubię odcinki z lolo
Miłego Oglądania wszystkim i miłego wieczoru życzę 😊😊😊😊
UWIELBIAM DINOZAURY🦕🦖🦕🦖🦕🦖🦕🦖🦕🦖🦕🦖🦕🦖🦕🦖😊
pamiętajcie misiaczki, Jezus was kocha!!! Umarł na krzyżu i zmartwychwstał dla nas, aby zostały nam odpuszczone nasze grzechy, więc jeśli macie prawdziwą wiarę w Niego i to, co dla nas zrobił, możecie być zbawieni!❤️🫶🏻
Sorry za 3minuty zpuźnienia
Gdzie jesteś najlepszy odcinek paliona❤
Już wychodzi palionek
Palion spużniłem się 10min
kto chce żeby palion wrócił na wojanowice to klika like nie zmuszam
dostałem oleczkozy czyli choroby fanów Olka 67 dąb essa i do pieca olek mój idollllllll !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jesteś super Palion 💚 zapowiada się super odcinek
Ja chyba ją zamówię sobie na Wielkanoc
15:44 jak leon śmiesznie zaśpiewał Xd😂
I jak słodko wyglądasz jako mały 🩵😊
Pierszy🎉
Nie no petarda😂😂
Hej palion
Pierwszy
Trzecia pszpniesz serduszko proszę
Palion ty już to nagrywa z owcą lolo
Fajny film🎉🎉🎉🎉
PALION ZRÓB WALKI DINOZARUW
Miłego dnia życzę Ci wszystkiego dobrego na to pytanie jest czy nie jest to możliwe
bardzo lubie chowanym autami w gta 5
Palion masz taki humor żeby dać mi serduszko❤❤❤😢😢😊😊😊😊😊❤😊😊🎉🎉🎉😊🎉😊❤🎉❤
Olek chyba za dużo patrzył na anime
0:18 czy tam za palionem przy domku bola biegł lolo ?
Palion opóźnione ale życze ci wesołych świąt dużo szczęścia lajkuw spełnienia marzeń i pomyšlśniošcie❤❤❤
Komu brakuje lolo napiszę tęsknię
Dróga dasz serduszko prosze
❤❤❤ po miniaturce to myślałam że naprawdę Olek jest zabity czy coś na szczęście 😊 to tylko gra
Ja mam bilet na koncert paliona
Palion jesteś najlepszym youtuberem na świecie
polecam czerwonego palionka bardzo
ELOOO PAWEŁ😊
Miłego oglądania i mażeń😊
Dziękuje palionowi za tak długie nagrywanie odcinkuw, dziękuje jeszcze raz palion
Palion kozacki film ale tylko ja w 2:10 coś chyba zepsułem 😂
śmieszny ale głos ma straszny
paalion kiedy w końcu będzie odcinek z wojanem
WSZYSCY PALION TO SIGMA LA LA LA LA LA LA LA L LA
Palion to sigma 67 mamgo
Olek górą masz go wybrać
Bardzo lubię takie odcinki jak Palion nagrywasz
𝐁𝐢𝐞𝐝𝐧𝐲 𝐎𝐥𝐞𝐤😭
Jazda wszystko o zabawkach dlatego nie wiem jaką mają historię te kolorowe huggy wuggy
Kto lubi paliona
A kiedy zrobicie nową grę tylko w wersji 3D a głównym antagonistą będzie Prześladowca lajkujcie żeby widział
16:55 Wojne wygrała strona Paliona czyli Palion, Leon i Lionek!
Olek:✨SIX SEVEN,SIX SEVEN,SIX SEVEN I DO PIECA✨ Leon: ✨ZAMKNIJ SIĘEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE✨
Palion do Leona wejść do do nogi
❤
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂Hahahahahahahah
Spóźniłem się o godzinę😢
Dlaczego nie nagrywasz z wojanem
<3 Kocham cię Olek <3
Heja jestem ciekawa czy Palion polubi ten komentarz jak tak to💚 dziękuje❤
palion. olek Leon ❤ ja wiktoria ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
Cud się zdarzył Olek dziś nie powiedział ✨I DO piEcA✨
Palion zrobisz więcej odcinków z gta pls😊
Kiedy Palionek?
❤ lelon 10/5 🩵 Olek 10/3 💚 Palion 10/9 💙 Bolo 10/2
Wreszcie wrócił leonek
Czy wy wiecie że to jest mafia i takie rzeczy nagrywacie dla dzieci czyli mafia?
Chcemy więcej tej gry
kto wie że są palionki w żabkach daje likee
dzień 1 proszę żeby spongebob wróćił
więcej odc z prawdziwego życia z Olkiem i Leonem
Adlaczego olek i Leon na obrazku są biedni a palion jest bogaty
Więcej strojjów Leona i Olla koto za to klika 👇
Sory za 2 min spuźnjenia
13:14 czemu lioneksie całujesz z krokodylem 🤣
16:41 Lionek
NO WAY JAKI DOWALONY ODCINEK MAM BILET NA KONCERT DO ŁODZI NA MEETA!💚
No nie chyba nie będzie zbyt kontrolować Też gram w Minecrafta 👇
Dawaj leona
It's julie on the sw
Miłego oglądania kocham cię❤❤❤❤
Kiedy bendom dalsze odcinki z kotem
Kiedy będzie coś zejdę bo ja bym chciała maskotkę z davem
Palion jak to widzisz to daj serduszko jesteś moim ulubionym youtuberem
💚💚ELO ELO 3 2 0💚💚
mam bilet kto też 👇
pamiętajcie misiaczki, Jezus was kocha!!! Umarł na krzyżu i zmartwychwstał dla nas, aby zostały nam odpuszczone nasze grzechy, więc jeśli macie prawdziwą wiarę w Niego i to, co dla nas zrobił, możecie być zbawieni!❤️🫶🏻
Palion jesteś najlepszym youtuberem i nagrywasz najlepsze filmy i mam twój brylok
Na pewno oryginał wygrywają ten odcinek
Na pewno oryginał wygrywają ten odcinek💚🩵❤🩷💛🩵🩷 palion Olek Leon Maja lolo Bolo borówka
Olek jakie cute😂😂❤❤
Omg palion ma nowy odcinek po tytule czuję że będę płakać ze śmiechu 😅😂❤
Palinon ja isc na palinowo🐕🐶🐶🐶
Zrobić mowę możesz zrobić masę pająki❤🎉
To ktoś sądzi żeby Wojan wrócił na wojanowice klikaj lajka nie zmuszam❤
Kto tęskni za tym kiedy palion był z wojanem kto pamięta😭😭😭
siemka palion nagraj film że prankujesz lionka bola olka i leona że nie żyjesz i na grobie tabliczka daj opłate przyjacielowi i jakąs skrzynke obok grobu a srodku książka że stałeś sie biedny że maja przestała sie kochac że nkt cie nie lubi i dlatego umarleś lub coś w tym stylu kto tez chce taki odcinek like
Jak wy z gamemode Creative to bierzecie
Palionki😮🎉🎉
😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮 Michalina 😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮
Wojak czy palion
Kot jest w maj ten klika like nie smusam
Wybierz Olka😊 albo Leona kto chce żeby wygrał Olek klika like a kto chce żeby Leona to SUP❤nie zmuszam
Kocham Leona i Olka i paliona kocha was wszystkich❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
Palion następnym do sterowania bedzię to bolo lub lajonek
Idźcie prosto i przepłynięcie przez rzekę aż będzie miasto❤❤❤
A ia psza nozwqłam Leon🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰dasz serce
Nie mogę się do czekać PALIONA czyli takiego wojanka.
Jej wieczór poprawiony bo Palion wrzucił nowy odcinek❤❤❤
Hej palion plion pszypnij mi serce
Polecam wszystkim sklep palion style
🎉Miłego oglądania🎉 zapomniałem wcześniej com dac
😂😂😂😂😮😮
