Volver a YouTube
YouTube
Chequia

NargonCZ

MujPC (tj ten na kterém nahrávám): MB: ASUS Crosshair VI Hero CPU: AMD Ryzen 7 1800X ([email protected]) Ram: G.Skill FlareX 16GB DDR4 3200MHz GK: Nvidia MSI GeForce GTX 1080 ARMOR 8G OC SSD: OCZ Vertex 4 - 128GB HDD: Toshiba DT01ACA300 - 3TB Starý mikrofon: Sluchátka Logitech H530 Nový mikrofon: Rode NT-USB

Suscriptores
109K
Vistas
36.5M
Vídeos
267
Ganancias mensuales estimadas
$20.0 - $33.0
Channel owner
Unclaimed

To claim this channel, temporarily add mc.game to the channel description on YouTube, save it, then click below.

Log in

Vídeos del canal

Vídeos almacenados de más de 60 segundos, ordenados por Me gusta de mc.game y luego Me gusta de YouTube.

Me gusta en YouTube
11,939
Vistas
2.4M
Me gusta en YouTube
5,815
Vistas
61,879
Me gusta en YouTube
3,095
Vistas
33,688
Me gusta en YouTube
2,708
Vistas
70,405
Me gusta en YouTube
2,321
Vistas
27,209
Me gusta en YouTube
2,218
Vistas
25,063
Me gusta en YouTube
1,917
Vistas
22,844
Me gusta en YouTube
1,715
Vistas
22,288
Me gusta en YouTube
1,119
Vistas
38,633
Me gusta en YouTube
812
Vistas
23,592

Cortos de canal

Cortos almacenados de hasta 60 segundos, ordenados por Me gusta de mc.game y luego Me gusta de YouTube.

Aún no hay cortos almacenados para este canal.

Comentarios del canal

Comentarios debajo de los videos de este canal, ordenados por recuento de Me gusta.

Sledoval jsem tě, když mi bylo 7. Teď tě sleduju, když je mi 16. Je to možný? 😃 furt jsem sledoval staré série, a teď je tu nová 😄

Me gusta en YouTube
756

Ty kokos jaká nostalgie když jsem tě 5 let zpátky sledoval jako 15 letej a teď ve 20 se na tebe dívám a užívám si to 😂 jsem rád že si z5

Me gusta en YouTube
713

Jako řikal týpek dole, díky za pěkný dětství, je škoda že jsi skončil byl si první youtuber co jsem začal sledovat a k tomuhle videu se furt vracim Ťuk ťuk Kdo to klepe ? Nostalgie

Me gusta en YouTube
548

Dnes vychází video později než v 10:00 dopoledne. Holt se youtubu někde zaseklo zpracování a od rána nebyl schopen video překonvertovat a furt mi u něj svítí, že se zpracovává. Ale co teď koukám, tak 1080p i 720p tu je, chybí jen 480p verze, tak to už zveřejním a doufám, že to youtube někdy dodělá. P.S. První komentář je dnes můj, takže máte smůlu, můžete se předhánět až o ten druhý.

Me gusta en YouTube
285

Za chvíli to budou 4 roky od návratu a opětného zmizení skvělého člověka, díky kterému jsem se dostal k této skvělé hře. Doufám že bude ještě nějaký legendární návrat.

Me gusta en YouTube
130

Ahoj nargone, začal jsem tě sledovat v mých 13sti letech a každý den čekal na nové video od tebe a když jsem viděl že jsi vydal nové video tak jsem měl druhé vánoce a se zaujetím hltal každou vteřinu, teď je mi 23 a vzpomínám na tebe s velkou nostaligí, děkuji za skvělé dětství <3

Me gusta en YouTube
106

Zase back here po roce, už je to zase 4 roky, od tý doby co jsi skončil, jsem rád, že jsem tě našel na YouTube v mém dětství. Děkuji Nargone. (Leden 2026)

Me gusta en YouTube
100

Máš unikátní styl videí, který je určitě super. Myslím si, že je to jeden z mnoha důvodů, proč si ten YouTube button rozhodně zasloužíš. Taky si vtipnej, nejsi sprostej atd. Na tvoje videa se dívám rád.

Me gusta en YouTube
89

Vrátil jsem se sem jenom kvůli té nostalgii. Pamatuju jak jsem denně strávil hodiny jenom sledováním Let's playů na tohle video si vzpomínám moc dobře.

Me gusta en YouTube
59

milujem ako máš stále ten old style gameplay, nezmenil si toho veľa, poriadna nostalgie na každom videu <3

Me gusta en YouTube
32

🥹 nostalgicka slza .... Nargon bylo me dětství.... Je smutne si uvědomit že dnes jsme vsichni dospělí a z nargona jsou jen vzpominky a legendy o kterych se leda dají pět bajky a básně..😢... Byl jsem mezi prvníma kdo toto video viděl a kupodivu to bylo jedno z prvnich videi které mě k Nargonovi přivedli a je neuvěřitelné že je to 13 let 😔.... Velký SALUT za to že se podílel na zajímavé tvorbě v jeho podání... Schavlne kdo kouká i teď... Dneska je treba 19.4.2025 1:06 sobota.....

Me gusta en YouTube
30
#56 @ondrejvana4752
Něco Jiného - Factorio

Ahoj Nargone jsem nadšenej, že jsi zase začal natáčet. Tvoje videa jsou taková pohodička a odpočinek. A také mi chyběly tvoje hlášky. Díky Nargone

Me gusta en YouTube
17

Sledoval jsem tě, když mi bylo sedm. Tvá výprava s kuší je legendární. Děkuji, že ses vrátil. Připadám si jako děcko o vánocích ❤️

Me gusta en YouTube
14

52:50 mandle (almond) najdeš v teplých biomech na stromech, když dáš do craftingu mandly + jakýkoli vanilla sapling (např. oak sapling) vyrobíš sezeničku mandle

Me gusta en YouTube
10

Jak jsi hrál to s těma pásama tak jsem si říkal že by to bylo něco pro Capsiho ( Hraje factorio s PeKlimem a dokáže dostat jeden item někam jinam pokaždé, nějak to prostě vymyslí :D ) A dal by jsi seznam modu na té staré verzi ?

Me gusta en YouTube
8

Je mi už čtvrt století, hry mě absolutně nezajímají ale stále doufám že jednoho dne brnkne upozornění na novou OG retro sérii idustrial a build craftu s tebou.

Me gusta en YouTube
2

Dream: GOERGE (a zabijeni, speedrunovani) Nargon: tak a ovečko ty mi to tady hlídej Jinak supr video vyplatilo se čekat ty tři roky :D

Me gusta en YouTube
2
#75 @dominikvacha8417
Něco Jiného - Factorio

Miluju tuhle hru.. Je to přesně ta, kterou jsem strašně dlouho hledal, technická a na logický myšlení.

Me gusta en YouTube
2

BRÁŠKO !!! ty jsi pro mě legenda ... Na tebe jsem se mohl když jsem byl malí dívat pořád dokola a nikdy jsi mi neomrzel ... Přeju ti hodně štěstí do druhého začátku.

Me gusta en YouTube
2
#82 @jirigaiger5310
Něco Jiného - Factorio

si nejlepší hrač her.sem tvůj nejlepší yutuber světa.

Me gusta en YouTube
1
#83 @bazelisek8288
Něco Jiného - Factorio

Ahoj Nargone, mohl by jsi zase zkusit factorio, hodně se toho změnilo. A ještě bych zmínil, že vývojáři plánují velký update na konec roku, který by podle spekulací mohl přidat cestování vesmírem.

Me gusta en YouTube
1

Ahoj Nargone, vrátíš se ještě k točení minecraftu s módy? Zřejmě vyrobením nového aktuálního balíčku zajímavých módů, v Tvém podání mě všechny technické série bavily a nedočkavě jednou za čas kontroluji, jestli se ještě dočkám nějakého pokračování. Hádám, že důvodem, proč tak dlouho nevycházela videa byl čas, jako jsem na to u Tebe byl zvyklý, nicméně zajímalo by mě, jestli bude pouze tato série ukázek nebo jestli se dočkáme i tak oblíbené minecraft série. Díky za info a ať se daří :)

Me gusta en YouTube
0

Můžeš zkusit přejít na beta bleeding_edge sice je momentálně uzamčená z důvodů testování. Na ni vychází updaty i 4x do týdne.

Me gusta en YouTube
0

Nargone ty jsi úplně nejlepši YouTuber na světě viděl jsem káždý tvůj díl z tecnickpacku myslel jsem ž jsi skončil natáčet když vidím nove video jsem neuvěřitelně rád :D

Me gusta en YouTube
0
#93 @BlackDragonCZ_alt
Něco Jiného - Factorio

nargone kolik generatoru/solarnich panelu ti napaji tu tvou stanici

Me gusta en YouTube
0

Fakt super! Myslím si že by si to zasloužilo i víc let´s playů. :)

Me gusta en YouTube
0
#96 @frantiseksocha3696
Něco Jiného - Factorio

na Factoriu mám 540 hodin a řekl jsi to úplně přesně baví mě v minecraftu technický módy a Factorio je takovej technický mód v minecraftu :D

Me gusta en YouTube
0